Opinie o Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w w Toruń

Adam Nowy wpis

Czy informacja o bankructwie firmy to prawda? Czy teraz istnieje zamiast niej Siemens Gamesa?

Na Nowy wpis
@Adam

Tak to prawda. Teraz to Gamesa Siemens

Administrator Nowy wpis

Czemu nic nie piszecie na wątku Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

No name Nowy wpis

Ponieważ firma zbankrutowała 15 marca 2017 roku w Polsce. Pracowników (głównie techników turbin wiatrowych)przejęła Gamesa, a po jakimś czasie z Gamesy powstała firma Siemens Gamesa.

Igor

Wiem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca . czy to jest powód tej ciszy na forum?

Co teraz dzieje się z GES w Polsce i na świecie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pmpmp

Firma super. Pracuję już dłuższy czas i nie mogę narzekać. Oczywiście jak się nie ma wiedzy i doświadczenia i startuje na najniższe stanowisko to później wylewa się żale na portalu gowork jak to źle traktują ludzi itp. Mam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego, zaliczyłem w swoim życiu 4 inne firmy oprócz GES'u i mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. Niestety jak już ktoś wspomniał firma jest na skraju bankructwa, a szkoda bo warunki pracy są naprawdę ok.

Były
@pmpmp

A jaka to wiedza jest potrzebna do wykonywania prostych czynnosci typu sprzatanie.Bo tym charakteryzuje sie ta niby super firma.Chyba kolega zasiedział sie troche w tej firmie Bardziej z braku ambicji czy wygody?

JJ

Raczej pozamiatane przy obecnej sytuacji w Branży w Polandi oczywiście...do końca roku znikną.

Gustaw

Właśnie Hiszpanie rozpoczęli proces upadłościowy. Za 3 miesiące będzie po GES. Dobra firma tylko zarządzający "Managerowie" doprowadzili ją do bankructwa. Wszystko przez złe wyceny kosztów budowy. Za nisko wyceniano koszty robót budowlanych no i po kilku takich "złotych interesach" firma jest pod kreską. Żal.

były

Pracodawca idealny jeżeli ktoś chce rozpocząć przygodę z turbinami. Dostać się jest łatwo, później wszytko zależy od pracownika i tutaj ma dwie ścieżki: * Albo słucha sfrustrowanych pracowników, którzy tylko narzekają jak to jest im źle i jak to niczego nie ma, i jaka jest straszna organizacja pracy (ale nadal pracują bo ciężko jest im znaleźć "na miejscu - w okolicach Swojego miejsca zamieszkania" firmę gdzie dostaną takie same pieniądze) * Albo zaczynasz robić Swoje, zaczynasz się uczyć, pracujesz z ludźmi, którzy chcą pracować i masz tyle oleju w głowie, że po zdobyciu doświadczenia jak już firma przestaje Ci się podobać zmieniasz ją na inną bo tak to powinno wyglądać naturalnie (nie podoba ci się kolor ścian malujesz je na inny = nie podoba ci się praca zmieniasz ją na inną, a nie narzekasz jak to jest źle, kiedy dzięki tej firmie otwierają się przed tobą nowe możliwości - tylko trzeba je chcieć wykorzystać.)

XXX

Dobra firma z dobra atmosfera i fajnymi warunkami zarobkowymi.pozdrawiam

@XXX

Dobra atmosfera ? Ciekawe na jakiej farmie. Brak podwyżek od kilku dobrych lat to fajne warunki finansowe no pogratulować.

Czarny murzyn

Remem stwierdzenie " zależy im na swoich obecnych pracownikach " ty się z choinki urwałeś ? Obecnych pracowników traktują jak śmieci i popychadła, zwrot kosztów to czekanie rzędu kilku miesięcy. Firma nie oferuje nic, żadnych szkoleń ( tylko minimum). Jeżeli chcesz być nikim, śmieciem i popychadła i słuchać supervisorów, którzy są 0 bez wiedzy technicznej to gratuluje weź te 3000 + nadgodziny. Firma dobra dla ludzi, którzy skończyli technikum i mają szansę zdobyć doświadczenie nic więcej. Nie polecam tej firmy dno i wodorosty. To wszystko laptop, samochód i telefon to jedna wielka ściema. Zapominają w ogłoszeniu dodać, że jest to na team czyli 2 osoby. Doświadczony pracownik dostanie lapka i samochód Ty natomiast dostaniesz telefon, z którego można puszczać strzałki ( tzw. pikaczu) poprostu żenada. Nie mówiąc, że często zdarza się blokada telefonów, paliwa i kurierów ponieważ firma nie płaci. Czy powinnienem dodać coś jeszcze ?

były

Brak rozwoju,podstawa + nadgodziny.Struktura organizacyjna chaotyczna ,brak osób decyzyjnych,zarządzanie oraz planowanie prac słabe,brak narzędzi oraz szkoleń.Z roku na rok coraz gorzej.Firma dobra na start....

ProfiWorker

Ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) w zarządzie i strukturze organizacyjnej. Brak organizacji ,planowania ,podwyżek ,możliwości rozwoju, coraz więcej wymagań. Pracownik jest jak zwykle to bywa na dnie. Głupi technik ma skakać jak małpie się zagra. Kasa podstawa ponad 3 na rękę reszta to nad godziny. Laptop firmowy , telefon i samochód to nie dodatki tylko narzędzia pracy. Ciuchy są wypłata na czas jest ale klimat do bani.Wyścig szczurów.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w - Toruń

Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Leszno 8 lok. 65
    01-192 Toruń

Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w