logo Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w

Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w

Toruń

Opinie o Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w

ProfiWorker 2014-09-17 12:32:35
Ogólnie jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w zarządzie i strukturze organizacyjnej. Brak organizacji ,planowania ,podwyżek ,możliwości rozwoju, coraz więcej wymagań. Pracownik jest jak zwykle to bywa na dnie. Głupi technik ma skakać jak małpie się zagra. Kasa podstawa ponad 3 na rękę reszta to nad godziny. Laptop firmowy , telefon i samochód to nie dodatki tylko narzędzia pracy. Ciuchy są wypłata na czas jest ale klimat do bani.Wyścig szczurów.
były 2015-08-16 18:18:44
Brak rozwoju,podstawa + nadgodziny.Struktura organizacyjna chaotyczna ,brak osób decyzyjnych,zarządzanie oraz planowanie prac słabe,brak narzędzi oraz szkoleń.Z roku na rok coraz gorzej.Firma dobra na start....
Czarny murzyn 2016-04-24 20:17:16
Remem stwierdzenie " zależy im na swoich obecnych pracownikach " ty się z choinki urwałeś ? Obecnych pracowników traktują jak śmieci i popychadła, zwrot kosztów to czekanie rzędu kilku miesięcy. Firma nie oferuje nic, żadnych szkoleń ( tylko minimum). Jeżeli chcesz być nikim, śmieciem i popychadła i słuchać supervisorów, którzy są 0 bez wiedzy technicznej to gratuluje weź te 3000 + nadgodziny. Firma dobra dla ludzi, którzy skończyli technikum i mają szansę zdobyć doświadczenie nic więcej. Nie polecam tej firmy dno i wodorosty. To wszystko laptop, samochód i telefon to jedna wielka ściema. Zapominają w ogłoszeniu dodać, że jest to na team czyli 2 osoby. Doświadczony pracownik dostanie lapka i samochód Ty natomiast dostaniesz telefon, z którego można puszczać strzałki ( tzw. pikaczu) poprostu żenada. Nie mówiąc, że często zdarza się blokada telefonów, paliwa i kurierów ponieważ firma nie płaci. Czy powinnienem dodać coś jeszcze ?
XXX 2016-06-07 22:39:36
Dobra firma z dobra atmosfera i fajnymi warunkami zarobkowymi.pozdrawiam
były 2016-06-15 21:12:02
Dobra atmosfera ? Ciekawe na jakiej farmie. Brak podwyżek od kilku dobrych lat to fajne warunki finansowe no pogratulować.
były 2016-07-03 00:39:28
Pracodawca idealny jeżeli ktoś chce rozpocząć przygodę z turbinami.
Dostać się jest łatwo, później wszytko zależy od pracownika i tutaj ma dwie ścieżki:

* Albo słucha sfrustrowanych pracowników, którzy tylko narzekają jak to jest im źle i jak to niczego nie ma, i jaka jest straszna organizacja pracy (ale nadal pracują bo ciężko jest im znaleźć "na miejscu - w okolicach Swojego miejsca zamieszkania" firmę gdzie dostaną takie same pieniądze)
* Albo zaczynasz robić Swoje, zaczynasz się uczyć, pracujesz z ludźmi, którzy chcą pracować i masz tyle oleju w głowie, że po zdobyciu doświadczenia jak już firma przestaje Ci się podobać zmieniasz ją na inną bo tak to powinno wyglądać naturalnie (nie podoba ci się kolor ścian malujesz je na inny = nie podoba ci się praca zmieniasz ją na inną, a nie narzekasz jak to jest źle, kiedy dzięki tej firmie otwierają się przed tobą nowe możliwości - tylko trzeba je chcieć wykorzystać.)
Gustaw 2016-08-04 11:16:21
Właśnie Hiszpanie rozpoczęli proces upadłościowy. Za 3 miesiące będzie po GES. Dobra firma tylko zarządzający "Managerowie" doprowadzili ją do bankructwa. Wszystko przez złe wyceny kosztów budowy. Za nisko wyceniano koszty robót budowlanych no i po kilku takich "złotych interesach" firma jest pod kreską. Żal.
JJ 2016-08-10 20:57:16
Raczej pozamiatane przy obecnej sytuacji w Branży w Polandi oczywiście...do końca roku znikną.
pmpmp 2016-08-31 21:41:49
Firma super. Pracuję już dłuższy czas i nie mogę narzekać. Oczywiście jak się nie ma wiedzy i doświadczenia i startuje na najniższe stanowisko to później wylewa się żale na portalu gowork jak to źle traktują ludzi itp. Mam kilkanaście lat doświadczenia zawodowego, zaliczyłem w swoim życiu 4 inne firmy oprócz GES'u i mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. Niestety jak już ktoś wspomniał firma jest na skraju bankructwa, a szkoda bo warunki pracy są naprawdę ok.
Były 2016-09-07 11:51:08
A jaka to wiedza jest potrzebna do wykonywania prostych czynnosci typu sprzatanie.Bo tym charakteryzuje sie ta niby super firma.Chyba kolega zasiedział sie troche w tej firmie Bardziej z braku ambicji czy wygody?
Zostaw swoją opinię o Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Energy Services Siemsa Spółka Akcyjna Oddział w