Bastion

Toruń

Opinie o Bastion

klientka 2010-05-14 18:13:17
[usunięte przez moderatora]
Traktowanie pracowników przez szefa to żenada ...brak kultury ,chamskie odzywki,świadczą o niskim poziomie tego pana...ludzie zastraszeni [usunięte przez moderatora]
rumba 2011-06-15 13:37:52
byłam tam kiedyś na rozmowie o pracę za UWAGA 1300zł, na korytarzu SZAF tak zjechał swojego pracownika biurowego, zmieszał z błotem i wyzwał. KOSZMAR.
UCIEKŁAM !!!!
anonimka 2012-03-18 20:38:35
Pracowałam tam ładnych parę lat - szef faktycznie jest ... brak mi słowa którego nie wytną ;) - ale po za tym da się żyć.Ważni są ludzie, z którymi się pracuje,a tych dobrych tam nie brakuje :). Do zmiany pracy skusiła mnie większa kasa bo tylko z tym jest w BASTIONIE problem - płacą koszmarnie mało za pracę do granic wytrzymałości.
Ten którego okradli na co najmniej 83 zł 2012-03-29 00:32:26
Kierownik biura podróży udaje że nie pamięta na co się zgadzał !!! Wisi mi 83 zł [usunięte przez moderatora] od 3 lat; oraz [usunięte przez moderatora] 2 tygodniowe wypowiedzenie; [usunięte przez moderatora]
qwerty 2012-04-16 23:54:27
[usunięte przez moderatora]
Jednak 2 tyg wypowiedzenia było słuszne... ale i tak 83 zł mi wisi ciekawe czy odda i przeprosi [usunięte przez moderatora]
okradziony wbrew zapewnieniom 2014-07-13 23:42:35
Zarabia się najmniej ile można, zatrudniali na etat więc pewnie dalej tak jest.
Ale z oddawaniem obiecanych pieniędzy (83 zł) do dziś jest problem. Kierownik płacze że dostał zdrowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po tym jak okradł pracownika na 83 zł, zamiast mu je oddać.Nie dorósł do roli kierownika i uczciwego człowieka...
ten, któremu nie oddano 83 zł. 2016-03-16 23:02:34
Ile jeszcze mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czekać ? Czy ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pseudo-kierowniku już zapomniałeś, że wisisz kasę, czy jesteś sprzedajna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i udajesz, że nie wiesz o co chodzi?
tomeik 2016-05-13 15:08:21
zawsze ma się wybór! można sprzedać firme, cześc udziałów, przebranżowić się, jest naparwdę wiele możliwości. A od nich to od dawna nie widziałem ofert pracy i chyba nie zanosi się na to, zeby były chyba.
Zostaw swoją opinię o Bastion - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bastion