Opinie o Opax Sp. z o.o. w Kraków 648

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Opax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opax Sp. z o.o. w Kraków 648

Filip Nowy wpis

Jak się załatwia pracę w Opax?

Jak wyglada z praca na produkcji u kobiet ? Jest ciężko ? Ile godzinowa jest zmiana ?

Ona Nowy wpis
@Monika

Jak wygląda praca na produkcji kobiet? Rewelacyjnie! Na koniec miesiąca masz tyle kasy, że musisz oddawać szefowi jej nadmiar. Praca jest lekka, można się obijać, pośmiać, nawet zapalić fajkę i coś wypić. Godzin mało, bo najczensciej nie ma co robić bo mało zamówień jest. Polecam.

Marek K

Pracowałem w opaxie na produkcji i jestem zadowolony. Fajnie płacili, warunki pracy tez bardzo w porządku :)

Marcino
@Marek K

Nie rozumiem co wg Ciebie jest w porządku? Umowa na minimalną(usunięte przez administratora)i traktowanie pracowników jak tania siłę roboczą?

Łucja Nowy wpis
@Marcino

Dlaczego według Ciebie ktoś nie może mieć innego zdania? Może akurat Panu Markowi praca w firmie odpowiadała? Każdy ma inne wymagania, dajmy innym prawo do swojego zdania. Może wcale nie jest tak źle?

Marcino Nowy wpis
@Łucja

Nie uważam, że ktoś nie może mieć innego zdania, tylko, że te warunki nie są w porządku bo to jest przestępstwo co się wyprawia w tej firmie od lat. Pewnie nie masz o tym żadnego pojęcia.

Daniel

Tak rzadko można znaleźć na forum opinie od pracowników. Jest dobrze i nie ma parcia na pisanie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Opax Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Tosia

Czy obecnie poszukuja pracowników i na jakich stanowiskach? Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?

Miłosz

Zadowolony jestem przede wszystkim z profesjonalizmu!

Karol

Polecam firmę, zamawiam od nich opakowania juz wiele lat i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych uslug!

Maciek

Fajna firma, nie miałem w zasadzie na co narzekać pracują tam około roku :)

markus

Oooo i w przyszłym roku znów nam zarobki pójdą w górę dzięki rządowi(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam tej firmy! Minimalnie na umowie.... i ochłap do rączki

Karol

Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku :)

Polecam firmę, fajnie się tam pracowało :)

Może wiecie czy teraz potrzebują ludzi? Trudno dostać się do firmy?

firma godna zainteresowania jeśli chodzi o poszukiwania pracy

Super atmosfera w firmie opax, polecam :)

Ja tam pracowałem i jestem bardzo zadowolony :)

farmazon

Myślę że wszystkie pozytywne wpisy o tej firmy pisane są przez rodzinkę. Pracowałem, zdecydowanie nie polecam!

zadowolony
@farmazon

A co Ci się tam nie podobało, ja pracuję od kilku miesięcy i jest to jedna z moich lepszych fuch :)

zadowolony

Pracuję tam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony :)

Jako wieloletni pracownik mogę poleci firmę opax :)

Ekstra firma, z nowoczesnym, pozytywnym podejściem zarówno do klienta jak i pracowników

Rafał

Dziwię się negatywnym komentarzom. Może zależy jakich ludzi mieliście obok siebie? Ja tam mam wesoło w pracy i raczej nie narzekam na szefostwo, dbają o pracowników tak samo jak o klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Opax Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Opax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opax Sp. z o.o.