Opinie o Promookazja Joanna Jończyk w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Promookazja Joanna Jończyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Promookazja Joanna Jończyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promookazja Joanna Jończyk w Białystok

Właściciel

Informuję iż negatywne komentarze są notorycznie dodawane przez niesławną konkurencję z miasta Białystok ( Top Ma*ket) i nie mają nic wspólnego z faktycznym zakupem w naszej firmie. Faktyczny zakup opisuje się z IMIENIA I NAZWISKA by można było sprawdzić wiarygodność kupującego. Tym samym informuje iż negatywne komentarze nie mają nic wspólnego z zakupem u nas.

Klientka
@Właściciel

Zawsze jest dobrze na coś zwalić winę. Winny się tłumaczy.Pozdrawiam

Właściciel Nowy wpis

Klientka Nowy wpis
@Właściciel

Zawsze jest dobrze na coś zwalić winę. Winny się tłumaczy.Pozdrawiam

Dawid Nowy wpis

Dzisiaj paczka odebrana. Wszystko w porządku polecam

Czeslawa

Używany odkurzacz sprzedali i zero kontaktu płyny dużo taniej są w internecie nie polecam zgłaszam do ochrony praw konsumenta i na policję

Właściciel Nowy wpis
@Czeslawa

Nie mamy żadnych ”płynów ” w sprzedaży:) Co więcej po sprawdzeniu zamówień nie mamy żadnej Pani Czesławy , która to by kupowała od nas odkurzacz:) Lecą kolejne fałszywe noty od niesławnej konkurencji firmy ” Top Mar*et” z Białegostoku:) Serdecznie pozdrawiamy konkurencję:)

Klient

Nie wiem skąd takie negatywne komentarze . Kupuje co jakiś czas w tej firmie chyba juz 4 lub 5 zakup. Wszystko zawsze jest okej. Nie ma problemu z kontaktem z firmą. Myślę, że te złe komentarze to sprawka konkurencji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Promookazja Joanna Jończyk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Dorota

Omijać szerokim łukiem tą firmę radzę wszystkim,rzeczy dużo drożej niż stacjonarnie i bardzo słabej jakości , bez instrukcji. Po odbiorze przesyłki brak kontaktu i brak możliwości reklamacji.Pozdrawiam.

Witold
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Poproszę link do strony gdzie są te promocje ??? Odkurzacze 200 zł tańsze ?

Jarosław

Dzisiaj odebrałem przesyłkę. Wszystko zgodne z tym co przedstawił mi doradca. Szczerze mówiąc nie mam się do czego przyczepić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

A ja chciałbym sprawdzić jak to jest z tymi opiniami. Gdzie mogę w internecie obejrzeć jakieś produkty tej firmy ? Można prosić o jakiś link do sklepu

Dana

Weszłam tu z ciekawości jednak muszę zostawić pozytywną opinię. Zakupiłam buty do masażu w dużo niższej cenie niż w internecie (a umiem szukać) a o cenach u konkurencji już nie wspomnę. Chciałam domówić dla osoby z rodziny jednak już nie było ich w ofercie. Kontakt ze sprzedającym też na plus. Zakup oceniam pozytywnie Polecam

Disco Boy

Nie polecam tej firmy.Firma krzak "krzak się wyrwie i po firmie" sprzedali nieuszkodzony towar i brak kontaktu

Joanna Jończyk
@Disco Boy

O proszę kolejna nota od konkurencji:) Sprzedali nieuszkodzony towar to o co chodzi? :) Sprzedajemy dobry towar, w realnych promocjach a jakąkolwiek nieprawidłowość w zamówieniu jest na bieżąco wyjaśniana. Kto poważny podpisuje swoją opinię o firmie nickiem ”disco boy” ? Bądźmy poważni

Maria

Odkurzacz samojezdny lefant zakupiony w promocji za 599 a w internecie 800 ten sam model. Także faktycznie promocje a z zakupu jestem zadowolona. Polecam

Janina

(usunięte przez administratora), zamawiają towar na allegro za grosze, a później sprzedają 10 razy drożej. Sprawa zgłoszona do UOKIK. Nie polecam, omijać szerokim łukiem naciągaczy!

Joanna Jończyk
@Janina

W odpowiedzi na rażącą opinię pragnę poinformować iż jesteśmy na rynku od niedawna i pozwoliłam sobie sprawdzić czy jakakolwiek pani „Janina” dokonywała u nas zakupów , otóż nie! Nie mamy słownie ANI JEDNEGO zamówienia od jakiejkolwiek osoby, która nosiłaby imię Janina! Tym samym jasne jest, że opinia która została wystawiona nie jest opinią prawdziwą a niestety w Internecie każdy może napisać co chce, również konkurencja . W związku z powyższym informuję iż będę dbać o dobre imię swojej firmy a „ kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada „ jak głosi stare porzekadło.

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Jak teraz pracuje się w firmie Promookazja Joanna Jończyk w mieście Białystok?

Zostaw merytoryczną opinię o Promookazja Joanna Jończyk - Białystok

• Jak się pracuje w Promookazja Joanna Jończyk?

Zobacz opinie na temat firmy Promookazja Joanna Jończyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promookazja Joanna Jończyk?

Promookazja Joanna Jończyk
  • Bacieczki 214