Opinie o Pekabex S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pekabex S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pekabex S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekabex S.A. w Poznań

Jolanta

A co Twoim zdaniem w tym zarządzaniu jest nie tak? Pracownicy nie wiedza, co mają robić, bo nie ma dobrych procedur czy jak?

Krzysiek

Witam,czy pracownicy z działu kontroli pracują tylko stacjonarnie w firmie czy mają również wyjazdy na budowy?

@Krzysiek

Kontrola jakości to praca stacjonarna

Krystyna
@pracownik

to jest zatem robota typowo biurowa z papierkami? nie ma styku z projektami, wykonastwem juz na miejscu?

Jolanta
@pracownik

A ile płacą na kontroli jakości? Znajoma zarabia na takim stanowisku jakoś w granicach 3000 na rękę. Tutaj jest coś lepiej?

@Jolanta

Dziękujemy za zainteresowanie. Staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz mamy motywacyjny system premiowania, który ma duży wpływ na nasze comiesięczne wynagrodzenie. Kwota wynagrodzenia jest zależna od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania. Zapraszamy do poszukania interesujących ofert pracy na www.pekabex.pl/kariera/oferty-pracy/ – oraz sprawdzenia swoich sił w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy, Pekabex

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Odpowiedź zwrotna jest dla nas wskazówką do doskonalenia naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeżeli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem rzecznik@pekabex.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuacją i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Pekabex

Dziękujemy za komentarz. Tak, jak wspomnieliśmy - jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Odpowiedź zwrotna jest dla nas wskazówką do doskonalenia naszej firmy. Również niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeżeli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić to możesz to zrobić pod adresem rzecznik@pekabex.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuacją i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Pekabex

Jak Państwo zarządzają talentami?

@Monika

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa szczegółowe zapytania dotyczące pracy w naszej Firmie w ostatnich dniach. Zarządzanie talentami to między innymi inwestycje w kompetencje oraz umiejętności naszych Pracowników. Tym samym pokazujemy, że wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do udziału w otwartych rekrutacjach na terenie całej Polski!

@Monika

Miałem zawodową styczność z tą firmą i pierwszą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy jest fakt iż w biurach pracują tam sami bardzo młodzi ludzie. Teraz już wiem, że wynika to z faktu, że każdy kto zdobędzie tam trochę doświadczenia zawodowego szuka innego pracodawcy...

Oj to szkoda... czyli rozumiem, ze jeśli ma się duże umiejętności i wysokie kompetencje, to nie nalezy rozwazac pracy w Pekabex?

@Pekabex S.A.

A dlaczego w takim razie odchodzą od Państwa najlepsi pracownicy?

ktoś z was

najprawdziwsza prawda.

Jacek
@Monika

Bo nikt nie chce tutaj pracować, firma nie szanuje pracownika a na dodatek płaci niska pensje a wymaga wicej niż sam oferuje. (usunięte przez administratora)

DOnPerinion

Ale ściema... widocznie byłeś za słaby lub zbyt mało zaangażowany. Dobrzy pracownicy są dobrze oceniani i wynagradzani, inaczej ta firma by nie funkcjonowała na takim poziomie. Oczywiście sytuacja może być różna w różnych działach ale ja nie narzekam i moi współpracownicy też nie. Nie zapominajcie, że takie teksty mocno wpływają na ocenę nas jako pracowników na rynku pracy.

Pracownik Produkcji

Aplikacja CV, telefon, rozmowa w siedzibie firmy. Ok 40 minut, przez ten czas przedstawienie jak się robi płytę betonową. W trakcie rozmowy do biura wchodził inny kierownik z pytaniami "czy kupić dystanse za 10gr czy za 11gr " rozmowa stawała się coraz bardziej agresywna, nie mogłem się dowiedzieć konkretnej stawki za jaką będę pracował, oraz konkretnych godzin pracy.

Poprzednie zajęcia, ile chce zarabiać, czy nie boje się dźwigać ciężkich elementów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Operator

Witam jak oceniacie sytuację pracy w Gdańsku ? Pracuje ktoś lub pracował ? Jakieś opinie ?

PkxGd
@Operator

Zależy od działu. Ogólnie praca dla odpornych na stres, hałas, zapylenie itp. Pracownicy w porządku, na prawdę da się dogadać. Praca cały rok, brak przestojów. Bywa że robisz sobie na spokojnie i są okresy że trzeba zasuwać bo presja. Wypłaty zawsze na czas. Stawki godzinowe niskie. Wysokość wynagrodzenia zależy od premii i nagród które z miesiąca na miesiąc są inne. Jak zapieprzasz i się starasz to nie nastawiaj się na profit z tego tytułu, może ktoś to zauważy a może nie. Ogólnie ani nie odradzam ani nie polecam ???? wielu ludzi się tu odnajduje.

Czy Pekabex S.A. zapewnia kartę multisportu?

Qwe

Tak, cena przy kartach trzeba przyznać, że akurat jest bardzo korzystna

A Ty do pracy chodzisz dla karty ??!! Ja zobaczysz pierwsza wypłatę to zobaczysz dlaczego dają kartę :)))

Dominik

dużo się dzieje w tej firmie, widać dobry kierunek zmian, remonty, modernizacje aż miło popatrzeć na te zmiany. Automatyzacja, nowe inwestycje, zakupy. W obecnych czasach tez cały czas wspierają i pomagają pracownikom z Ukrainy. Mobilizacja pełna i widać ogrom serca i pomocy. bardzo dobry kierunek. Trzymamkciuki

Татьяна З.

Работа на бетонном заводе, с ноля делаются бетонные конструкции. 4 халы, каждая занимается своей конструкцией, очень интересная работа для умных,понимающих в строительстве мужчин. Начиная а опалубка и заканчивая готовым изделием

Льоня
@Татьяна З.

Робота для чоловіків . Хороше начальство . Піклуються про людей .

Valerij

Ostatnie dni pokazali że ta firma jest prawdziwym przyjacielem. Jestem Ukraińcem i nigdy nie myślałem że mój kraj spotka taki straszny los. Dzięki wszystkim co nam pomagają i dzięki Prezidentowi. Ot imienia swojego moich kolegów i naszych rodzin.

J.

Generalnie na Gowork z opiniami różowo nie jest - często wchodzą osoby niezadowolone i stąd zaniżona średnia wielu firm. Natomiast w przypadku Pekabexu, przewijając strona po stronie, nie sposób nie odnieść wrażenia, że spore grono osób tutaj zagląda (byli pracownicy) i "plusuje" te negatywne opinie (przynajmniej kilkadziesiąt reakcji). Sam jestem taką osobą. Co też się rzuca w oczy, to że również pracownicy biurowi piszą o presji, braku szacunku itd, utracie zdrowia.... Oby przyszli kandydaci wyciągali wnioski przed zatrudnieniem.

Janek125

Proszę o informację jaka jest atmosfera i zarobki na kontroli jakości w Bielsku Białej?

Joachim

Szukają kierownika utrzymania ruchu do Poznania. Jakie zarobki oferują na tym stanowisku? Poprzednia osoba odeszła czy zwolniono ją? Czy maszyny są zadbane czy gemela?

On
@Joachim

Odszedł sam

Firma nie szanuje swoich pracowników. Nakłada im ilość pracy ponad normę, zaś daje wynagrodzenie poniżej normy. Osoby na stanowiskach kierowniczych w żaden sposób nie doceniają lojalnych osób, robiących dobrą i rzetelną pracę.(usunięte przez administratora)

Bo tam pracowałem

Danuta

Smutne to. A te płace poniżej normy, to jakie. Bliżej najniższej krajowej?

ex
@Danuta

tak, zdecydowanie bliżej najniższej krajowej! :( w tej firmie nic się nie zmienia od lat. Argumentują to, że i tak jest niby lepiej niż kiedyś.. szczerze tego nie widać.. dbałość o rozwój, wellbeing, talenty, możliwości, zarządzani; wszystko, dosłownie wszystko jest na zerowym poziomie, aż strach... Nawet kwestie wizualne pozostają wiele do życzenia: przykład - stołówka w centrali, która wygląda jak miejsce z prl-u... i tak jest w firmie, która należy do branży budowlanej.. nie, dziękuję!

Pex

Nie polecam pracy w tej firmie ( oddział w Bielsku Białej ) (usunięte przez administratora) na porządku dziennym . Od nowych pracowników wymagają wiele, zero szacunku, pseudo majstrowie mają wielkiego ” Focha” jeżeli zadasz jakieś pytanie lub potrzebujesz pomocy. Współpracownicy niektórzy to jakaś porażka. Przymus pracowania na różnych stanowiskach bo nie mają ludzi, nowi pracownicy przychodzą na dwa dni, ciągła roszada. (usunięte przez administratora)Kręgosłup boli po pierwszym dniu. Jeżeli nie robisz nadgodzin i weekendów to kierownictwo krzywo patrzy.

@Pex

To co napiszę o firmie pekabex jest tylko i wyłącznie prawdą. Jeśli nie chcecie mi uwierzyć to zatrudnijcie sie na produkcji. Jestem/bylem, mało ważne, pracownikiem tej firmy i to co zdążyłem tam przeżyć i odczuć przechodzi ludzkie pojęcie. Zacznijmy od tego ze praca jest ciężka ale da sie przeżyć, szybko idzie załapać o co chodzi jak jesteś rozumny,ponieważ wszysytko jest tam powtarzalne. Tyle jesli chodzi o produkcję z mojej strony, przejdźmy teraz do atmosfery i ludzi. Atmosfera w firmie pekabex na produkcji jest fatalna! Krzyki, wyzwiska, poniżanie,obrazanie a nawet pogarda! (SIC!) nie da sie przepracować godziny bez jakiejś spiny. Zwykły pracownik (usunięte przez administratora) (nowemu, świeżemu) za byle co, za to ze czegos nie wiesz, a wiedziec nie masz prawa bo skad, skoro nigdy czegos takiego nie robiles. Wyzej jest lider. Liderzy tez swoje (usunięte przez administratora) po ludziach ale to juz po takich ktorzy robia ktorys miesiąc jedna rzecz i nadal tego nie potrafisz. Pozniej sa brygadziści i majstry i tu juz sie zaczyna odlot w kosmos! Totalny brak szacunku dla drugiego czlowieka! Poniżanie, krzyki, (usunięte przez administratora) jak sie patrzy. Majster nie patrzy kim jesteś i kto jest na hali. Zrobi z ciebie robaka. G(usunięte przez administratora) kadra kierownicza i dyrektor maja w głębokim poważaniu czlowieka. Powiesz im ze to czy tamto, odpowiedzą ci ze tak tak wszystko bedzie dobrze, super. A wcale tak nie jest. Odwracaja się na piecie i zapominaja o rozmowie z toba. Stawki na start to jakies 17/18 zl czy masz uprawnienia czy ich nie masz. Jesli masz to jestes wyciskany jak cutryna. Robisz Dzień w dzien po 12, chcesz by bylo jak najlepiej ale i tak natrafiasz tylko i wyłącznie na wiecznie pretensje i narzekanie. To co tu pisze jest wszystko delikatna formą. Nie wierzysz to sie zatrutnij. Twoja stawka przykladowo te 17zl jest netto ale Sklada sie z uznaniowej premii i nagrody. Kiedy chca zabiora ci premie za byle co. Takze nie wyjdzie te żałosne 17zl. Uprawniena robia raz na jakis czas, ale. Podpisujesz lojalke na trzy lata i to tez jest mega porazka. Szczerze odradzam ta firme kazdemu. Porażka!!!

Dawtona

Jaka lojalka? Jesli zdajesz przed udt to olewasz pracodawce idziesz do udt i elo zgubilem poprosze duplikat,to jest dokument osobowy a nie" na firme"

Merytoryczna opinia: Państwa oferty pracy na pracuj.pl nie posiadają widełek płacowych. Brak możliwości pominięcia oczekiwanej kwoty w formularzu, albo wpisania tam tekstu jest irytujące. Wpisanie zdania przekonwertowanego do ciągu numerycznego ASCII też nie przechodzi, nawet z pominięciem spacji. :) Pozdrawiam.

Czy w Pekabex S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry, tak, potwierdzamy, szczegóły znajdziecie na naszych mediach społecznościowych i przedstawiamy podczas rozmów kwalifikacyjnych.

:)))

Nie można się nie zgodzić z powyższym komentarzem. Niestety firma nie zdaje sobie sprawy, że posiada w swoich szeregach często ludzi dużo mądrzejszych i bardziej utalentowanych niż Ci, którzy są wyżej w hierarchii, co niestety skutkuje marnotrastwem posiadanych zasobów ludzkich i co za tym idzie znacznym ograniczeniem swojego potencjału rozwojowego oraz zysków...

Zauważyłem, że firma poszukuje operatorów CNC. Można się dowiedzieć jakie maszyny, produkcja seryjna czy jednostkowa? Jaka atmosfera na dziale oraz na jakie pieniądze można liczyć? Mam wieloletnia doświadczenie na CNC, a ogłoszenie firmy muszę przyznać wygląda dość ciekawie

Praca

Muszę się zgodzić z wcześniejszymi opiniami dotyczącymi pracy w Bielsku-Białej. Organizacja pracy tam nie istnieje. Brak jakichkolwiek norm pracy, wielu pracowników bierze telefon do ręki i na rozmowach dniówka zlatuje lub przerwach na papierosa co 30 minut.

arturino

Witam Jakie godziny pracy w Poznaniu: produkcja, utrzymanie ruchu?

Krótki
@arturino

Długie

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pekabex S.A.?

Kandydaci do pracy w Pekabex S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pekabex S.A.