Opinie o Jarpak w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarpak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jarpak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarpak w Świdnica

abc

Dobrze, że atmosfera dopisuje, to już jest dobry znak.

james

Trzeba znać specyfikę zakładu pracy chronionej , a przede wszystkim wczuć się w skórę osoby niepełnosprawnej - żadna osoba tutaj nie napisze źle bo przecież ma pracę i dla niej to najważniejsze . Pozostała grupa to normalni ludzie którzy pewnie pracowali i coś tam zobaczyli. Wiele z tych opinii jest trafnych.

james

Widzisz wszyscy co mieli coś do powiedzenia to się zwolnili i pracuja gdzie indziej a ci co milczą szukają pracy - ot taki tam masz miód

magda

a jak jest w tym roku? czy jest jakies przeszkolenie w pierwszych dniach pracy? mowila mi jakas babka zebym cv napisala, ale nie wiem czy warto. czy jest mozliwosc na pol etatu?

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja przeprowadzana w sposób arogancki, dziwne teksty typu: "Ja tu jestem od zadawania pytań!!!" rekruter z małej litery spóźnił się na spotkanie, nie wiedział jak się nazywam... był kompletnie nie przygotowany, nie miał moje CV..... Koszmar. Zakończyłem tą wymianę zdań i zrezygnowałem.

brak pytań, oprócz tego jak się nazywam bo rekruter nie pamięta i sobie nie zapisał... i pytania pod nosem do samego siebie, gdzie podział moje CV... ha ha ha

tusk

To co wytmowicie t osa bzdetyapomysleliscie kiedys ile kosztuje utrzymanie takie go zakladu? bo japowiem tak zla to sojka co we wlasne gniazdo sra bo np. naswidnicy.Nie umieją nadrukowac nazwy KOLIMAX Ale juz sietroche poprawili.bo niebylo takiegoszumu zbazami.Ibyl wtedyproblem zwyklepaniem na maszynie a

pani oczko

wspomnieliście wcześniej o jakiejś inwigilacji - czy problem nadal występuje? chciuałabym się zatrudnić w Jarpak i muszę wiedzieć co się dokładnie dzieje. jednocześnie jestem za jak największą kontrolą pracowników poniewać to pozwala im skupić się na pracy i zwiększa produktywność całego zakładu. a ile się tam zarabia u was?

fkjdf

praca jak praca nie jest zła jeśli ktoś jest odporny na stres panuje straszna nerwówka wszystko robi się na wczoraj, pomimo to brak szacunku ze strony właścicieli. nie można liczyć także na tzw "premie" chociaż przy podpisywaniu umowy jest o nich mowa, niema także żadnych bonów świątecznych ani niczego w tym stylu. warunki pracy tez nie należą do luksusowych, szatnie są za małe, brak szafek dla nowych pracowników, stołówka jest zbyt mała żeby pomieścić 1/4 pracowników, śniadania je się na hali między kartonami( przerwa 30 min). Brak klimatyzacji na halach, w zimie jest nie do wytrzymania, strasznie zimno w lecie znowu gorąco i duszno, czasami jak szefostwo ma lepszy dzień można liczyć na butelkę wody ( na dwie osoby), co niektórzy wolą gasić pragnienie piwem w pracy także trzeba uważać żeby nie zostać potrąconym wózkiem widłowym przez pijanego operatora. polecam to miejsce osobą o stalowych nerwach i zerowych wymaganiach :)

gość
@fkjdf

Wszystko co jest tu napisane jest do dnia dzisiejszego i najlepsze to to że jest to zakład pracy chronionej , i kto tam robi jakieś kontrole w jakich warunkach pracują osoby z grupą .

zaradna

Praca jest nie najgorsza nawet da się przyzwyczaić fizycznie jednak psychicznie to raczej nie , ludzie są tam wrednipracownicy dokuczają kasa marna a lider i kierownik oczekują od ciebie żeby wyrabiać 100% normy , brak szkoleń brak wyrozumiałości i ogólnie panuje tam nie najlepsza sytuacja miedzy pracownikami ( donoszą na siebie , obgaduja )

Ewola19

Witam. Przzepracowałam w tej firmie aż 2 dni ! Masara jest tam. Powiem tak praca nie jest aż taka cięzka, ale warunków nie ma wogole. Nie masz swojej szafki, zostawisz sniadanie na jadalni to ci wyrzuca i nie masz co jeść na przerwie, jedna przerwa 20 min po 4h pracy. Każą zostać na nadgodziny nie informując o tym dzień wcześniej, miałabyć tylko 1 zmiana a okazało się ze są dwie zmiany. Wogóle szkoda słów. Maabra. Do kibla też nie zawsze można przyjśc.Atmosfery w pracy wogóle nie ma. Dodam to tego że strasznie sie tam kurzy i ten zaklad wygląda jak byś całyczas pracował na magazynie. To nie jest linia produkcyjna. Pracują tam same starsze osoby które chcą dorobić do emerytury. (usunięte przez administratora) Także odradzam prace w tej firmie. Nie polecam!

ona
@Ewola19

Witam,nie pisz ze pracują tam tylko starsze osoby,bo pracują i młodzi. Ale fakt zakład syf,traktują cię jak śmiecia.Panuje niemiła atmosfera pośród pracowników.W szatni je się śniadanie na stojąco bo nie ma gdzie usiąść,nie wszyscy mają szafki,więc wieszają kurtki w brodziku na wieszakach.Nie polecam tego zakładu.

aninim
@ona

praca nie wiaze sie z sama przyjemnoscia , natomiast trzeba odróżnić prace od zapier..... jak jest dobra atmosfera w pracy to i pracowac sie chce i tu jest wlasnie problem bo kazdy tam patrzy na ciebie z gory i uwaza sie za lepszego

kuk

Totalna inwigilacja liderka chowa się za paletami i obserwuje. Lata po żywy monitoring. Ludzie miejcie litość nad sobą i poszukajcie normalnej pracy

WSZYSTKO BREDNIE
@kuk

Po prostu to piszą wszyscy którym nie chciało się robić nieroby i tyle. Zakład jak najbardziej o DOBRYM SERCU, przyjmuje osoby z Grupą, nawet jest miejsce dla głuchoniemych !!! I Tyle !!! Z wszystkimi można się dogadać !!!

@WSZYSTKO BREDNIE

Przecież to zakład pracy chronionej - dlatego zatrudniaja niepełnosprawnych.

Nie za bardzo :)

Mucha

To już zależy tylko od Ciebie :) jeśli sięsprawdzisz w pracy będzieszdostawał umowy. Ale nie wiem czy warto. Lepiej poszukać sobie zakładu gdzie umowę dostanie się do naj mniej na 2 lata :) z ubezpieczeniem itp. Itd.

mucha

Zarobki nie zaciekawe. Jak to przystało na podfirmę dostaniesz najniższą krajową. Czasami jak dostałam 1100 było dobrze. Na umowe o prace nie masz co liczyć. Chyba że masz jakąś grupe inwalidzka. Wtedy mają z Ciebie kasę. Pollux daje umowy co miesiąc lub co tydzień wiec totalna poraszka. Nie ma płatnego chorobowego. O urlopie mozna również zapomnieć

sese

jakie zarobki?

Mucha

Przychodząc do nowego zakładu jarpak czy jaki kolwiek inny możesz zapomnieć o urlopie. O wczasach pod gruszą w Jarpaku nawet niewspominaj nikomu, chyba że chcesz byč wyśmiały :) I wiadomość do tego byłego pracownika, każdemu może zdaźyć się jakiś nieszczęśliwy wypadek. Przecież nikt specjalnie tego nie zrobił. Więc chyba warto zastanowić się nad tym co piszesz

do byłypracownik od Łukasza

ty były pracownik jak jesteś były to skąd możesz wiedzieć na bieżąco co się dzieje w zakładzie i poza tym nie wrzucaj wszystkich do jednej beczki głównie chodzi mi o to co żeś nasmarował na temat kierowców jeżdżę już od 14 lat zawodowo i nigdy nie miałem żadnej obcierki a jak masz odwagę cwaniaczku to powiedz mi to w oczy,ale wtedy inaczej bym sobie z tobą pogadał.Wszyscy mądrzy,bo ukrywacie się za pseudonimami.Łukasz.

Mucha

Grzesiu, praca w Jarpaku to banałł. Kwestia wdrążenia się w tematy. Ale czy do chamstwa da się przyzwyczaić? Sami możecie odpowiedzieć sobie na to pytanie...

grzes

Może ma nóż na gardle i szuka pracy, potrzebuje informacji. Co wy jacyś niekumaci nie potraficie odpowieziec na proste pytanie. Nie dziwię się że nie radzicie sobie w pracy .

Mucha

Zanim się tam przyjmiesz przeczytaj sobie wszystkie wpisy i wtedy zastanów się o pracy w Jarpaku

System socjalny? Hahahaha dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Jarpak - Świdnica

• Jak się pracuje w Jarpak?

Zobacz opinie na temat firmy Jarpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarpak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jarpak?

Kandydaci do pracy w Jarpak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jarpak