Opinie o Ailema Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ailema Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ailema Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ailema Sp. z o.o. w Rzeszów

Ilona

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Zamówiłam sweter który przyszedł ze skazą na środku. Zgłosiłam reklamację odesłałam sweter, reklamacja została rozpatrzona pozytywnie po czym dostałam informację że kwota za sweter zostanie przeznaczona na następne zakupy. Napisałam że nie ma mowy o czyms takim w regulaminie i że interesuje mnie tylko zwrot gotówki. Po wymianie wielu wiadomości w końcu moja prośba została zaakceptowana po czym zostałam zablokowana. Może i dobrze bo niestety ubrania który zdarzyło mi się zamówić różniły się od tego co na zdjęciach (ponieważ Pani używa filtrów), były slabej jakosci, wymiary są źle podawane.

Regularnie zamawiam rzeczy z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona. Super jakość. Rozmiarówka ok.

@Ewa

Ja zamawiam głównie sukienki od nich i muszę potwierdzić że i jakość i rozmiar jest w porzadku.

Magdalena R. Nowy wpis

Pani Kasia chyba dobrze zapłaciła za te pozytywne kalendarze w ostatnim czasie. Ale osoba która je pisała powinna wykazać się większą kreatywnością. Widać gołym okiem że są pisane przez jedną osobę. Nie polecam z całego serca tego pseudo sklepu.

Agnieszka Nowy wpis

Zamawiam od nich już jakiś czas i muszę przyznać, że trzymają wysoki poziom zarówno jeśli chodzi o jakość jak i samą obsługę zamówień.

Lenka

Kupuję ubrania u nich ale w ofercie mają też biżuterię. Brałyście? Polecacie?

Dominika
@Lenka

Mam dwa zegarki i takie drobne kolczyki serduszka - są bardzo solidnie wykonane. Na pewno można polecić

Tilli
@Lenka

Kupiłam naszyjnik (celebrytkę) i jestem z niego zadowolona :) Dobre wykonanie.

Lenka Nowy wpis
@Tilli

Naszyjniki mi się od nich podobają te takie drobne. Nosisz go na codzień czy raczej na jakieś wyjścia?

Tilli Nowy wpis

Jak dla mnie warto sprawdzić ich ofertę

Czy po rozmowie w Ailema Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dominika

Bardzo szybka przesyłka, wszystko dobrze zabezpieczone na czas transportu. Bardzo duży wybór, dobre ceny i fajna jakość. Jak dla mnie absolutny TOP

Julka

Towar zgodny z opisem, szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona. Polecam. Obsługa jedyna w swoim rodzaju. Paczka zapakowana estetycznie wszystko fabrycznie zapakowane. Ten sklep to moje odkrycie. Konkurencja powinna brać przykład. Polecam z ręką na sercu ❤

Lenka

Bardzo szybka wysyłka i świetny kontakt ze sprzedającym. Bluzka idealnie pasuje i jest bardzo wysokiej jakości.

Gosia
@Ewa

zazdroszczę kochana, mi zawsze przychodzą te ciuchy w fatalnym stanie i śmierdzą, nie wiem od czego to zależy :( na zdjęciach wyglądają ładniutko chyba ze to filtry tak dają :(

EWA
@Gosia

Dokładnie, ciuchy zachęcają ceną, ale jakość fatalna. Teraz i tak zmieniono zasady zwrotu, wcześniej prawo wymyślała sama właścicielka, czyli brak zwrotów

Weronika
@EWA

Ja nigdy nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o jakość.

@Ewa

Zamawiam od nich regularnie i sukienki mają zdecydowanie najlepsze. Super sprawdziły się na ostatniej imprezie. Teraz planuję kolejne zakupy bo wesela się zbliżają :)

Tamara

Jak dla mnie najlepsi. Od dawna znajduje tam świetne okazje i do tej pory wszystko jest suuuper!

Weronika

Dobra jakość i naprawdę można wyłapać super perełki na wyprzedaży. Dobrze podane wymiary.

Małgorzata

NIE POLECAM Ostatnio chciałam zwrócić spodnie ponieważ przyszły do mnie uszkodzone (dziura przy szlufce na pasek) mój zwrot nie został przyjęty, ponieważ jak to stwierdzono SAMA JE ZNISZCZYŁAM. Miały być sprawdzone kamery, jakie spodnie mi wysłano, ale ktoś ewidentnie robi sobie jaja z klientek i zostałam zablokowana..

Pełne zadowolenie - dobre ceny, dobra jakość. Trzymajcie tak dalej!

Busia055

Bardzo nie polecam pracy w firmie u Pani Katarzyny. Nie dość, że poniżanie pracownika przy wszystkich plus dochodzi do tego (usunięte przez administratora)w pracy. Przez tą pracę zmagam się z problemami zdrowotnymi. Jeśli chcesz sobie oszczędzić zdrowia psychicznego wybierz inne miejsce pracy :)

Katarzynka

Broń boże nie idźcie to tej pracy, Pani Katarzyna (szefowa) jest niezrównoważona (usunięte przez administratora)wyładowywuje się na pracownikach dodatkowo panuje wszechobecny (usunięte przez administratora)i poniżanie publiczne. Dodatkowo sprzedaje zabrudzone ubrania i podróbki znanych marek. Sprawa została zgłoszona do urzędu celnego, dni tej firmy są policzine. Pozdrawiam

Ilona

Magdalena R.

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Co prawda rzeczy są przepiękne prezentowane, lecz ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zakupiłam bluzę, która po pierwszym praniu wygląda bardzo źle. Materiał pokulkowany strasznie. Rozcięcie po obu stronach bluzy rozpruło się po 5 cm w górę. Nie pomyślałam, aby złożyć reklamacji, ponieważ bluza kosztowała 80 zł i szkoda mi trochę czasu na wojowanie, ale napisała do mnie inna klientka, która taką samą bluzę zamówiła, z podobną sytuacją i również postanowiłam zgłosić reklamację. Reklamacja "koleżanki" została uwzględniona lecz na moją dostałam odpowiedź, że jest odrzucona ze względu na pranie bluzy w pralce. Nie wiem skąd firma ma takie informację, skoro nie zostałam nawet zapytana o to. Jak już wspomniałam Pani, która rozpatrywała moją reklamację, niestety za bluzę, która jest warta grosze stracili, klienta, który by o wiele większe pieniądze zostawił w firmie. Wystarczyłoby postawić się na miejscy klienta i zastanowić, czy chciałby być tak potraktowany. Mam wrażenie, że właścicielka jest tak nastawiona na zarobek, że żabę na pieszo by pogoniła do Warszawy. Wstyd!

Była pracownica

Polecam omijać szerokim łukiem. Nigdy nie spotkałam się z tak toksyczna atmosferą w pracy. Szefowa nastawia każdego przeciwko sobie. Nie można liczyć na wzajemna pomoc wśród pracowników, każdy czeka tylko na błąd innej osoby i leci z nim do szefowej. Szefowa zleca milion rzeczy na raz do zrobienia, każe zrobić dana rzecz po czym zaraz zmienia szybko zdanie i ma problem ze nie robisz czegoś innego. Wulgarnie odnosi się do pracowników, zero poszanowania. Podzielam również wcześniejsza opinie na temat pracy w AILEMA, ze nie mam opcji tam chorować co równa się wzięciu wolnego, ponieważ z góry szefowa zakłada ze to tylko wymówka żeby nie przyjść do pracy… Nie tylko pracownicy są tam nie szanowani, również klientki. Pani Katarzyna nie przyjmuje zwrotów które spełniają warunki do jego przyjęcia, co jet niezgodne z prawem, jeśli klientka zwróci na to uwagę i ma racje to zostaje zablokowana :)

Dzień dobry wszystkim, Mam zagwozdkę tyczącą się pracy w firmie. Czy jest możliwość podjąć pracę na 1/2 etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się z domu? Podziękowania za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Ailema Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Ailema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ailema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ailema Sp. z o.o.?

Ailema Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6 lok. 30