Opinie o ZPS JAMAR w Albertów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPS JAMAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZPS JAMAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPS JAMAR w Albertów

Maciek

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie, a moja opinię opieram nie o miesiące, ale o lata pracy. Jeżeli chcesz się nauczyć pracy na nowoczesnych urządzeniach to warto wybrać Jamar. Firma się rozwija i mocno stawia na szkolenia więc wiele można zyskać. Jeśli ktoś pyta o płacenie wynagrodzeń w terminie, to nie zdarzyło mi się żeby zalegali z wypłatami jak inni. Nie mam żadnych koneksji ani rodzinnych, ani sąsiedzkich i szczerze mogę polecać tą firmę.

Roni
@Maciek

Maciek zgadzam się z tobą jeż mogę polecić firmę jest naprawdę dobrze tylko trzeba chcieć a nie kilka dni przepracować i już narzekać

Jeden z najgorszych zakładów w powiecie Kłobuckim! Ludzie muszą pracować w temperaturze 50 stopni, zero pomocy ze strony kierowników a wrecz przeciwnie częste sytuacje szantażowania! Wypłaty? śmiech na sali dostać 1900zł za ponad 200h pracy! Nie polecam

roni
@pracownik

widocznie leciałeś w kulki bo nie jest to realne

@Roni, dziękuję, że podzieliłeś się z nami merytoryczną opinią na temat pracy w firmie JAMAR. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podzielisz się z nami z tą informacją?

roni
@Marta

ok nie mam nic do ukrycia są organizowane szkolenia oraz kursy zawsze można zapytać w kadrach i wszystko będzie wiadomo ale praca jest ok wiadomo wszystko zależy od dnia i ludzi jeżeli moge jeszcze pomuc to napisz a moge wiedzieć czy już tam pracujesz czy jeszcze

@pracownik_dlugoletni, poprzez warunki zatrudnienia rozumiem wszystkie te elementy, które pracodawca, uściślając ZPS JAMAR, na rozmowie kwalifikacyjnej oferuje przyszłemu pracownikowi. Np. rodzaj umowy, wynagrodzenie, benefity itp. Jeżeli dysponujesz informacjami na ten temat, to proszę Cię o zamieszczenie ich na forum.

Firma ZPS JAMAR poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
pracownik_dlugoletni

Temperatury w niektórych miejscach zblizaja sie do 50. Dzialania sa takie ze zaklad zakupil wode mineralna dla pracownikow to jest na plus ale na minus jest to ze ta woda stoi na korytarzu gdzie panuje wyzej wymieniona instalacja i ta woda jest bardzo ciepla. Jesli chodzi o wynagrodzenie to wyglada to tak ze jest bardzo zroznicowane

@pracownik, jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz i temperatura w Twoim miejscu pracy przekracza 50 stopni, to w tej kwestii powinny zostać podjęte jakieś działania przez pracowników ZPS JAMAR. Może warto zgłosić ten problem osobom zarządzającym tą firmą? Rozumiem także, że nie jesteś zadowolony z otrzymywanego wynagrodzenia. Czy są jakieś przypadki, kiedy można otrzymać premię od pracodawcy? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Zainteresowany, w tym momencie ZPS JAMAR poszukuje głównego automatyka. Czy takie stanowisko odpowiada Twoim kwalifikacjom zawodowym? A może już do tego czasu aplikowałeś do tej firmy i mógłbyś podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego, w którym prawdopodobnie bierzesz udział? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Roni

Witam pracuje w jamar 9 miesięcy jestem bardzo zadowolony z pracy wiadomo różne są dni ale atmosfera w pracy jest znakomita jedyne miejsce które mnie denerwuje to przetoki na korytarzu bo kto przejdzie to nie przełączy i jest to męczące bo wtedy staje wszystko bo nie umieją przełączyć światło znakomicje było gdyby zrobili czujnik czasowy i problemu by nie było polecam zakład wystarczą chęci a reszta się znajdzie

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z benefitami pozapłacowym. @Tadeusz, napisz proszę na jaka umowę może liczyć nowy pracownik? Czy jest to umowa o pracę? Czekamy na wasze informację.

Tadeusz

Wysokość zarobków to bardzo indywidualny temat, od wielu spraw zależy.

Młody
@Tadeusz

A nowy pracownik ile zarabia w przyblizeniu.? I czy szansę na zostanie operatorem są duże?

Młody

Witam. Pytanie odnośnie aktualnych zarobków. Jakie stawki godzinowo na konkretnych stanowiskach?

Tonik

Jest tak dobrze w firmie pracować i nie macie chęci pisać? Interesuje mnie praca w ZPS JAMAR i miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej od pracowników. Może jednak ktoś napisze?

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko elektryka - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez ZPS JAMAR? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Fruter

Kto zarządza właściciele ręcznie czy mądrzy managerowie?

honey

No to skoro podstawa zaczyna się od 1500zł @tonder, to na spokojnie można wyciągnąć minimalną krajową, bo przecież dochodzą do tego jeszcze odpowiednie premie, a o podwyżkę zarobków wcale nie jest tak trudno. Wiecie czy wynagrodzenie jest na czas? Pozdrawiam

duch

Proszę jeszcze napisać czy pracuje się soboty i niedziele?

duch

Proszę cos napisać o zarobkach i o czasie pracy?

pol

Zero szacunku dla pracowników

Nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPS JAMAR - Albertów

• Jak się pracuje w ZPS JAMAR?

Zobacz opinie na temat firmy ZPS JAMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPS JAMAR?

ZPS JAMAR