Opinie o STS Logistic Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STS Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STS Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STS Logistic Sp. z o.o. w Swarzędz

Jarek

Witam serdecznie jakie zarobki na stanowisku magazynier samochodów? Z górny dzięki za odpowiedź

qwerty
@Jarek

Ok 3180 teraz jak chodzisz od pn do pt, chociaż to jest zależne na ktory magazyn Cię przydziela

@qwerty

Brutto? Czy już na rękę?

Pracujący.
@Jarek

Daj sobie spokój lepiej... Teraz zwalniają niż przyjmują. Zarobki takie że musisz non stop (usunięte przez administratora) by mieć realną wypłatę w okolicach 2900 zł... w deszczu , mrozie i wietrze.(usunięte przez administratora). Cała reszta też. Ogólnie pracuje tam intelektualne (usunięte przez administratora) I rządzi tym wszystkim też... Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Opel

O tej firmie powiem dość krótko. Byłme tam pilotem i jedyne co mi się z nimi kojarzy to(usunięte przez administratora) 0 szacunku dla człowieka. (usunięte przez administratora), karty paliwowe poblokowane, żenada i śmiech na sali. Radzę omijać szerokim łukiem.

Młody

Witam panowie możecie coś powiedzieć o pracy w sts trasy macie tygodniowe czy dwu twu tyg. jak że szkodami odciągają kierowcy jakąś podstawa czy najniższa krajowa . Dzięki

free
@Młody

Za szkody masz regularnie odciągane pieniadze z wypłaty... Równiez za paliwo masz odciągane jesli przekroczysz norme paliwowa która jest wyliczana w smieszny sposób. Urlop masz płacony od najniższej krajowej.Ogólnie to jedna wielka gonitwa, podwyzek nie było od lat.

Drajwer
@Młody

Daj sobie spokój,szkoda Twojego czasu i zdrowia.... Najniższa krajowa. Śmiech na sali.

Amator

Jak wygląda praca na załadunku? Czy jest to praca 5 dniowa na 3-zmiany czy soboty i niedziele też?

Yyyy
@Amator

Dostajesz kartkę z adresami i sam sobie auta przyprowadzasz z placu... Spory obszar do ogarnięcia... Na kraju praca od poniedziałku do piątku, rzadkością jest powrót z trasy w sobotę.

Amator
@Yyyy

Rozumiem że jako kierowca. A jak bym na placu robił jak to wygląda?

qwerty
@Amator

Albo odprowadzasz auta w plac, albo je podstawiasz. Proste nic trudnego. Trzy zmiany czasami soboty i niedzielę

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STS Logistic Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pracownik Warsztatu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy STS Logistic Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Yyyu

Z choinki się urwałeś?

Batman

Nic nie zapewnia sts tylko zupa do picia w okresie letnim, biedna firma potrzebują tylko jak jest praca, późnej zwalniają nie polecam zero rozwoju tylko rodzinki pracują w biurze.

Zywy

Witam dlaczego ktoś usuwa opinie o firmie.

Luki

A u wiodła jakiegoś Przemka wiecie coś ważne...???

Ale żeś się obudził chlopie! Tu wrzalo 3 miesiące temu i tym

@Polonistka

Wrzało, wrzało! Panienka teraz kolor włosów zmieniła.

@Polonistka

Ale sprawdzić sie tego juz nieda ...?

@Luki

Przemek z firmy czy klient? Bo nie kojarzę?

@Ciekawa

Przemek z firmy chyba magazynier.

@Luki

@Luki nie kojarzę gościa. Ochajtany czy kawaler się skusił?

@Ciekawa

To chciał bym wiedzieć czy sie skusil...? Ma kogoś właśnie i czy robi ja w ....bo szkoda dziewczyny.

Zuza
@Luki

Ludzie skąd wy macie te bzdurne wiadomości? Zajmijcie się pracą a nie plotami.

@Luki

@ Luki Ustaw się w kolejce bo nastepny jesteś chętny / będziesz ofiarą. Już każdy wie co, dlaczego, a przedewszystkim... z kim.

@Pracująca

Akurat ona mnie w ogóle nie interesuje. Tylko o jednego goscia mi chodzi.

@Luki

Osoby zainteresowane pracą w STS Logistic Sp. z o.o. na pewno z chęcią przeczytałyby coś więcej o warunkach pracy w tej firmie. W jakim systemie zmianowym odbywa się praca, na jaką umowę można liczyć? Dajcie znać, proszę.

@Zuza

W każdej plotce jest zawsze ziarenko prawdy . Pamiętaj o tym

Luki

Tu problem ze ona ma sie zenic i chciał bym wiedzieć czy robi ja w ...?

@Luki

Ona czy on ma się żenić. Bo coś tu nie pasuje??

On ma sie żenić

Ona z nim?

Nie

@Luki

Wydaje mi się, że to forum nie jest miejscem na plotki na temat pracowników firmy. Jednak chętnie dowiem się coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Jaka panuje atmosfera w firmie STS Logistic Sp. z o.o.?

@Weronika

Jak atmosfera panuje , to chyba juz sama możesz tu poczytać ?

Bloo

Która to ????

@Bloo

Tu Ci nikt nic nie powie...:-(

Driver sts

Zarobki nie najgorsze w pojedynczej obsadzie mozna 10 wyciagnac ale musisz zrobic z 2 weekendy w kabinie i miec dobre trasy. W podwojej mozna 10 wyciagnac robiac 45 w domu.jak robota sie nie uklada to (usunięte przez administratora) od pon do piatku w podwojnej a wyplaty 6 tys. Takze wszystko zalezy od tego jak sie robota ulozy. Panuje zasada- nie smarujesz nie jedziesz... Jak bierzesz uczniakow mozna nawet 13 wyciagnac. Tyle jesli chodzi o zarobki. Praca ciezka dla twardzieli. Male kabinki bez klimy postojowej. Latem mozna sie ugotowac. Upal mroz snieg czy deszcz autotransporter trzeba zaladowac. Tabor na kkraju max 5 letnie auta ale zabudowy co niektore ruina. Na zagranice auta max 4 letnie tak samo zabudowy. Jak juz czlowiek nauczy sie zaladunkow pozna punkty i ogarnie sobie dobre stosunki z dyspozytorami i eksploatacja to nie jest zle.

To jednym słowem (usunięte przez administratora) nie firma czytajac wasze komentarze!

Co wchodzi w socjal STS Logistic Sp. z o.o.?

Drajwer

Nic. Nic nie wchodzi w socjal. Nic. Nawet premii na święta nie ma, ani paczek !

@Drajwer

A w ogóle jakakolwiek premia w ciągu roku jest w STS Logistic? I jeśli tak to ile ona wynosi? Czekam na informację zwrotną

@Weronika

Nie. Nie ma wogole nic wyraźnie jest napisane !(usunięte przez administratora)

@Polonistka

Ale spokojnie - już wszystko jasne. Wobec tego szkoda, że w STS Logistic nie oferuje się pracownikom żadnych premii - dzięki nim byliby jeszcze bardziej zmotywowani do efektywniejszej pracy. A jakieś podstawowe ubezpieczenie to macie?

@Weronika

Każda firma MUSI posiadać ubezpieczenie pracownicze po wyżej 10 osób !

Praacoownikk

Tragedia z roku na rok coraz gorzej żeby dostać auto ludzie płacą własnymi pieniędzmi i to nie małymi. Żeby zarobić dobrze to musisz flaszki z Hiszpanii przywieźć do spedycji bo inaczej będziesz jeździć po Niemczech i kilometrów nie zrobisz czyli nie zarobisz. Jak chcesz coś załatwić na serwisie do idziesz tam jak za karę (usunięte przez administratora) maja totalnie chodzisz i o wszystko się prosisz. (usunięte przez administratora)

Jeżeli ktoś młody chce zdobyć jakieś doświadczenie, żeby widniało w CV to ok. Ale maks 2-3 lata. Jeżeli ktoś ma wi\eksze ambicje nie polecam. Jeżeli chcesz coś osiągnąć to musisz umieć w łazić w du...., jeżeli nie to zostaniesz skrupulatnie wykorzystany. Szczególnie przez pana Szu. (o dziwo jego brat jest zupełnie inny) oraz na placu STS 1 przez pana By. (nie szanuje ludzi) i Ku. (kłamie na każdym kroku) Na placu STS 2 są zupełnie inni ludzie, chociaż też maja błędy, ale można z nimi współpracować.

Polak
@były pracownik

A jak mniej więcej wygląda praca kierowcy po kraju.Jak często w domu,zarobki netto?Jakieś dodatki itp. Z góry dzięki.

Polak

Na początku chciałbym powiedzieć,że nie pracuje w tej firmie.Wchodzę na różne fora,grupy aby zaczerpnąć prawdziwe informacje na temat danej firmy,płac czy zman. Jestem zaintetesowany pracą kierowcy C+E tylko kraj. To z czym od pewnego czasu spotykam się na forach to dosłownie (usunięte przez administratora) - brak słów. Kolodzy,koleżanki ogarnijcie się bo w ten sposób sami sobie szkodzimy.

Przyjaciel

Kochani, dajcie spokój tej dziewczynie. Cóż takiego złego Wam zrobiła, że znowu bierzecie ją na języki?

@Przyjaciel

No właśnie nić złego przysługę by zrobiła.

@Przyjaciel

Uwodzi mężów chłopaków robi im wodę z mózgu a ci się slinia na nia - jak niemowlaki w okresie zabkowania !

@Wesola

To jest z tym Przemkiem czy z kimś innym? Może faktycznie to tylko plotki? Ponoć miała kogoś z po za firmy?

@Ciekawa

Z po za firmy i w firmie może mieć ! Jeden o drugim się chyba nie dowie????

@Wesola

Tylko szkoda tych kobiet co w domu czekaja na chłopaków czy mężów....

Wesola - smutna
@Kochanek

I tu się z Tobą zgodzę . Znam to uczucie . Serce rozrywa ????

@Wesola - smutna

Jeszcze żeby szło udowodnić zdradę...

Wesola - smutna
@Kochanek

Domyślalam się a po pewnym czasie i tak sie przyznał sam . I tez koleżanka z pracy bylo ! Tez uśmieszki były na początku i takie tam pierdy . Zaczęło się niewinnie

@Przyjaciel

Ooooo znalazl się obrońca ucisnionych ! Zachowuje się nie stosownie kobitka to biorą ja na języki ! Co w tym dziwnego ? W każdej plotce jest zawsze ziarenko prawdy !

@Wesola

@Wesola Sprawy prywatne nie powinny nas interesować. Mnie natomiast ciekawi, czy w STS Logistic można liczyć na premie uznaniowe? Będę wdzięczna, jeśli ktoś mi odpowie.

@Weronika

Jeżeli cie nie interesują ,to nie wchodź na te stronę omijaj ja lukiem! Proste ? A jeśli chcesz wiedzieć czy sa premie to złóż CV do firmy i dowiesz się wszystkiego !

@Wesola

To forum jest do pisania opini o firmie, a nie obgadywania pracowników. Więc twoje opinie i komentarze są nie stosowne. Zastanów się zanim napiszesz kolejny komentarz. A odp 'złóż CV' nie jest odpowiedzą na pytanie. Może tam nie pracujesz i wymyślasz opinie o tej kobiecie skoro nie potrafisz konkretnie odpowiedzieć.

@Dzik

Gdyby Weronika choć trochę była by inteligenta to poczytala by wszystkie opinie w których jest napisane jaka atmosfera panuje , jakie sa zarobki itp rzeczy . Wiec nie wiem Dziku ci tak napisałeś na Wesola ?

@Polonistka

Ani razu nie padła odp odnośnie konkretnych zarobków, premi itp ???? Ciągle wałkujecie temat tej dziewczyny. Żałosne.

@Dzik

Z lipca sa 2 wypowiedzi na temat pensji i obszerny laborat o atmosferze tam panujacej . A wiec ?

monia

kobitki moze wiecej szczegółów o tej czarnulce?jestem zainteresowana konkretami

...

To chyba nie wiesz o czym mówisz. Może nie jest singielka bo już któregoś upolowała. Natomiast niestosowne zachowania w pracy w stosunku do mężczyzn w pracy w wykonaniu tej Pani są na porządku dziennym.

Przjaciel

Szanowni Państwo, proponuję zakończyć tę mało rzeczową dyskusję. Przypominam że GoWork to forum do wyrażania opinii o PRACODAWCACH, nie o PRACOWNIKACH. Jeśli macie coś do zarzucenia pracownikowi to zalecam rozmowy bezpośrednie. Bądźcie świadomi, że krytyczne wypowiedzi dotyczące kogokolwiek nie muszą mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości i mogą być dla tej osoby bardzo krzywdzące. Przemyślcie zatem swoje wypowiedzi i wstrzymajcie dalszą nieuzasadnioną krytykę.

Iza

Naprawdę bardzo się cieszę, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, jednakże poruszane przez Was temat nie do końca wpisują się w założenia tego forum. Tutaj skupiamy się mianowicie na rozmowie o aktualnych warunkach pracy, jakie są proponowane pracownikom w STS Logistic. Chciałabym się na przykład dowiedzieć, na jakie mniej więcej zarobki może liczyć osoba, która dopiero zaczyna tam swoją karierę zawodową? Pytam o tę kwestię, ponieważ firma właśnie prowadzi rekrutację, a więc bądźcie tak uprzejmi i udzielcie mi rzetelnej odpowiedzi.

Pensja? Niższa od najniższej krajowej

Zrozpaczona

Nie trzeba znać prywatnie kogoś by go ocenić po zachowaniu w pracy . Jeżeli tak jest jak tu wszyscy to tu opisują ,to zapewne sa pracownikami tej firm którym takie zachowanie tej pani przeszkadza ! Nie jest w tym nic dziwnego ze im się to nie podoba bo może nie sa tak podatni jak inni na zaloty tej pani .

@Zrozpaczona

@Zrozpaczona - masz rację, wszystko widać jak na dłoni, a nikt nie jest ślepy że "Pani Czarna" słodkim uśmiechem dąży do celu... I tylko tym.

@Pracująca

Znowu wyczuwam zazdrość. Pani Pracująca czy obserwująca wszystko dookoła?? Do roboty, a nie pierdoły w głowie!!

@Dzik

Drogi DZIKU to nie zazdrość tylko nie zadowolenie z zachowania tej pani . A co byś zrobił gdybyś się dowiedział ze Twoja zona uśmiecha się i oczami wodzi do około ? Pewnie duma by cie rozpjerala?

@Zrozpaczona

Bo to gra pozorów jest tej Pani !

@Pracująca

Pewnie tak a mężowie wracając z pracy patrzą na swoje żony upocone po pachy które krzataja się po kuchni by mężusiowi obiadek zrobić , patrzą na dzieci biegajace na podwórku i juz im się odechciewa wszystkiego

@Zrozpaczona

Ta dyskusja zeszła już na niewłaściwie tory. Pozostawmy zatem już te nieco bardziej prywatne kwestie i skupmy się na dyskusji o aktualnych warunkach zatrudnienia w STS Logistic. Ostatnio pytałam Was o tamtejsze zarobki i dowiedziałam się, iż można tam liczyć na "najniższą krajową". A czy zdarza się, że dostajecie od czasu do czasu jakieś premie, dodatki do wypłaty, itp.?

@Iza

Tak premie kwartalne ,ale jeśli coś znika z firmy tak boczkiem to odciagaja z wypłaty. To jest chore bo nikt nie daje do podpisania odpowiedzialności materialnej !

@Iza

Izo od dwóch lat juz śledzisz firmę i jeszcze nie zdążyłaś złożyć tam swoich dokumentow ????

Xdxd
@Wesola

Tez mnie to bawi. Musi to być osoba z firmy która próbuje załagodzić sytuacje i pokazać firmę w jak najlepszym świetle.

@Xdxd

Sory ale przejrzałam wszystkie tu wpisy i do takiego wniosku tu doszłam . Wystarczy poukładać puzzle a obrazek sam się ulozy . Pozdrawiam Xdxd

Tomasz
@Wesola

Każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię niezależnie do tego, czy pracuje w firmie, czy chce aplikować. Jeśli znasz firmę od wewnątrz może mogłabyś napisać jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu wiedzenia. Prócz premii kwartalnych pracodawca oferuje dodatki w postaci bonów na święta lub dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego? Napisz proszę jak to wygląda w STS Logistic.

Zla
@Tomasz

Zadzwon do kadr , złóż CV i dowiesz się konkretów jakie oferuje firma

Tomasz
@Zla

Wolałbym dowiedzieć się jak wyglądają rzeczywiste warunki pracy od osób już zatrudnionych. Pracownicy mający doświadczenie najlepiej przekażą wszystkie pozytywne i negatywne strony zatrudnienia. Może jednak zdecydujesz się mi pomóc i opiszesz jak wyglądają warunki pracy z Twojego punktu widzenia.

Nie bardzo rozumiem o co się tu rozchodzi ... najlepiej będzie jak każdy się zajmie swoją pracą i swoim życiem ... bo moim zdaniem to może zazdrosne panie z sekretariatu którym nie poszło i nie przedłużono im umów.... ale to było oczywiste ... nie robiąc nic, odnosząc się w chamski sposób do innych ... co chciały osiągnąć ... Z tego co tu czytam robicie z tej Pani, Panią lekkich obyczajów ... ciekawi mnie tylko czy ta osoba która tak uważa... rozmawiała z tą panią dłużej żeby tak twierdzić ... jak widać kogoś boli ze pani w tak szybkim czasie za klimatyzowała się w firmie i doskonale sobie radzi w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych. Jak widać ... podłość ludzka nie zna granic ...

Ola

Witam wszystkich Firma szuka sekretarki. Czy warto składać tam papiery? Jaka jest tam atmosfera, jak się pracuje? Proszę o szczere odpowiedzi. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Ola

Czyli nie ma sensu tam startować? Proponują świetną kasę jak na warunki polskie...

GallAnonim
@Ola

Szczerze odradzam... Można by książkę napisać o sekretariacie i osobach tam pracujących...

@GallAnonim

Zgadza sie Gallu popieram Twoja opinie hahaha

szczęśliwa
@Ola

Szczęśliwa, że nie mam już nic do czynienia z tą firmą. Widzę, że firma ponownie poszukuje sekretarek. Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu, a zwłaszcza w biurze, blisko zarządu. Chyba, że lubisz nieprzyjemna atmosferę w pracy, którą tworzą tam obecni pracownicy. Będziesz kandydatką idealną, jeśli będziesz bezmyślnie wykonywać wszystkie, nawet najbardziej absurdalne, polecenia "przełożonych". Nie liczy się tam to, że myślisz i chcesz czasami sobie ułatwić pracę. Sa zasady, które obowiązują tam od kilku/kilkunastu lat i nie waż się ich zmieniać. Szefostwo czasami nie potrafi nawet "dzień dobry" powiedzieć wchodząc do biura. Brak dokładnych wytycznych co do pracy, a o szkoleniach możesz zapomnieć, nawet jeśli były obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej. Tak jak żałuje się na szkolenia, tak samo żałuje się na podstawowe wyposażenie biura czy kuchni. Nieprofesjonalizm pracowników bije po oczach aż boli. Pani, która powinna dawać przykład, pozwala sobie na publiczne komentarze kompletnie nie na miejscu. Informacje, które powinny do Ciebie trafić od Twojego przełożonego trafiają do Ciebie od osoby na równoważnym stanowisku. Plany odnośnie Twojego zatrudnienia są najpierw znane połowie firmy, a dopiero później Tobie. Pominę szerszy opis starszego Pana z góry, którego głównym zajęciem jest chodzenie po firmie i rozsiewanie plotek. Poza tym na rozmowie kwalifikacyjnej padły pytania o stan cywilny, o plany założenia rodziny itp., co jest prawnie zabronione. Jedyne dobre słowo, które mogę powiedzieć dotyczy pań z kadr. Zawsze miłe i pomocne. Ogólnie jednak naprawdę mocno się rozczarowałam i nie polecam nikomu tej firmy.

trystan

Ale jeśli firma chce mieć dobrego pracownika to z pewnością nie będzie czekała na koniec umowy żeby się z nim rozstać, więc trzeba dobrze pracować a nie będzie narzekania.

@trystan

Tam dobrym pracownikiem jest ten który pracuje a nie pyskuje ! Zapylasz za mniej niż najnizsza krajowa i masz się cieszyć ze masz prace i całować chlebodawce po ... rękach ze możesz pracować u niego . SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRY

DyfeRodŻuka

Pora się zająć tymi (usunięte przez administratora) z eksploatacji szanowny Panie Prezesie, wyzywanie kierowców na porządku dziennym, zero organizacji, na naprawę pierwszeństwo mają kierowcy z flaszką przy sobie reszta na odstrzał. Co to ma być?

@DyfeRodŻuka

Swoją wypowiedź kierujesz do "szanownego pana prezesa". Jednak pisząc to na forum nie masz pewności, czy dana osoba przeczyta Twój wpis. Jeśli czujesz się w pracy niekomfortowo, być może warto porozmawiać o tym bezpośrednio z szefostwem? Dodatkowo lepiej nie upubliczniać danych, na podstawie których konkretna osoba może zostać rozpoznana.

Nikt
@Iza

Idziesz rozmawiać z szefostwem i jesteś pierwszy do ostrzału czyli czekają aż nie skończy ci się umowa i nowej nie dostaniesz. A jeśli masz umowę na stałe to polują i jak tylko coś będzie nie tak to out za porozumieniem stron. Takie realia pani Izo

Zostaw merytoryczną opinię o STS Logistic Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w STS Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STS Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STS Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STS Logistic Sp. z o.o.