Opinie o Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik w Ruda Śląska

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. W ofercie obiecali umowę zlecenie, a później o pracę, a ostatecznie skończyło się na umowie o dzieło. Dali do dyspozycji słaby samochód, który już w pierwszych dniach zaczął dawać znać o swoich wadach i trzeba było cały czas jeździć do mechanika. Stroje nie zawsze są dobre. Zdarzają się podarte i prać i prasować je trzeba samemu. Poza tym pracodawcy wymagali jazdy w nocy, żeby zaoszczędzić chociaż na jednym noclegu dla aktorów, np. z Wrocławia do Gdańska. Nie zawsze wykazują zrozumienie, tylko w ostateczności i nawet wrogowi nie polecałbym takich przełożonych. Owszem, repertuar mają ciekawy, urozmaicony, ale jest to jedyna moim zdaniem zaleta pracy w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozwój aktorski czy sceniczny, to raczej nie ma szans, żeby miał on miejsce jeszcze dodatkowo gdzieś poza pracą. Jeżeli szukacie pracy jako aktor lub kierowca w teatrze objazdowym i chcecie się rozwijać w rym kierunku, to szczerze radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik jako Aktor. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Daria

Pracuje w Krak-Art-Bis od jego początków, więc jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy, polecam przeczytać: Wszystkie stroje, które dostajemy do bajek są dopasowane do Nas rozmiarowo, a kiedy tylko potrzebujemy - wyprane. Szefostwo stawia na wysoką jakość strojów, przez co nie wyglądamy tandetnie. Rekwizyty również wykonane są ze starannością. Kiedy tylko coś nam się zepsuje, lub uszkodzi od razu jest wymieniane/naprawiane. Grafiki na trasy zawsze dostajemy na czas, a marketerki są w pełni wyrozumiałe, kiedy dzwonimy do nich z problemami. Noclegi komfortowe, zawsze osobne pokoje, więc jest miejsce na prywatność i odpoczynek. No i na koniec nasze szefostwo. Stawiają na Nasz rozwój, dzięki czemu nie stoimy w miejscu. Możemy liczyć na nich w każdej sytuacji, troszczą się o swoich pracowników. Okazują wsparcie, zainteresowanie i zawsze jest z Nimi wesoło!!! Oczywiście, podzielą się konstruktywną krytyką, dzięki temu, ciągle stajemy się lepsi. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę tutaj pracować i być częścią tego co tworzymy. Nie ma firm idealnych, ale z tych nieidealnych, ta jest jest najbardziej idealna. Pracę polecam każdemu, kto jest odpowiedzialny, systematyczny, kocha dzieci, teatr i potrafi współpracować. Nutka perfekcjonizmu, to też ceniona cecha hahah. Tutaj człowiek czuje się jak w rodzinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik - Ruda Śląska

Firma Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Studio Teatralne Krak-Art-Bis, Toruń - Marzec 2024
  • praca aktor/aktorka w teatrze dla dzieci, Katowice - Luty 2024
  • teatr objazdowy dla Studio Teatralne Krak-Art-Bis, Ruda Śląska - Luty 2024

Czy pracujesz w firmie Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik?

Studio Teatralne Krak-Art-Bis Rafał Dubanik
  • Drozdów 4 lok. 5