MAC Auditor Sp. z o.o

Opinie o MAC Auditor Sp. z o.o

luna_maja 2016-04-09 09:45:03
Nie polecam pracy tutaj, niskie zarobki i mało rozwojowe. W dodatku niemiła atmosfera. Na rozmowach obiecują cuda a potem g... z tego!
Mi 2016-05-09 13:40:54
Dobra firma na start - młody zespół i kadra zarządzająca, do tego mozna sie wiele nauczyc od nich (niektorzy sa wykladowcami na sgh). Trzeba umiec sobie radzic z presja czasu, ale w ksiegowosci to nikogo nie powinno dziwic.
praktykant 2016-05-27 09:12:04
Kolejny raz współpracuję z firmą i mam odmienne zdanie.
Można się wiele nauczyć, oczywiście jeżeli ktoś chce.
Praktyki płatne, co jest dużym plusem.
Zarobki adekwatne do wiedzy i umiejętności.
rew 2016-08-15 17:22:25
Super ze praktyki w firmie są płatne niestety nie wszędzie tak jest wiem z doświadczenia ze nie w każdej firmie nawet chcą po prostu przyjmować trzeba nie wiadomo ci zrobić a co dopiero żeby jeszcze oni za to zapłacili to jest na prawdę duży plus ;)
zubi 2017-01-18 14:22:43
Dobra firma, zwłaszcza na start - mocno stawiają na młodych ludzi, do tego ma się kontakt z doświadczonymi osobami, które bez problemu służą radą lub potrafią pokazać problem z innej strony. dodatkowo można na bieżąco się porozumiewać z biegłymi jeśli pojawiają się jakieś problemy. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, może nie takim jak w korpo robiąc nadgodziny, ale sa adekwatne do wiedzy i umiejętności. dużo róznych klientów, wiec można się dużo nauczyć (nawet programów), jeśli nie chce się zostać tu na dłużej to naprawdę można tu zebrać ładne doświadczenie i narzędzia które później pomogą.
zubi 2017-01-18 14:23:15
MK 2017-01-18 14:28:15
wszystko było ok, ale się nie dostałem
Zostaw swoją opinię o MAC Auditor Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAC Auditor Sp. z o.o