FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

niunia

nie polecam, pracowałam przez to biuro dwa miesiace i nigdy wiecej. praca była przez pierwsze 5 tygodni, potem rzucali nas gdzie popadnie, pracowalismy po 3 dni w tygodniu reszta rezerwa

Dm

Nie polecam tej firmy!!!!! (usunięte przez administratora) I WYZYSK! Odwaliłam im kawał ciężkiej roboty po czym okazalo się, że za darmo bo nagle nie ma świadków, ze bylam w pracy. JEB*NI OSZUSCI!!! Strzeżcie się tej firmy bo nie dość , że trzeba zapier*alac to jeszcze na koniec trzeba upominać się o swoje pieniądze!

Prawda

Ludzie omijać ta agencje zdaleka ta kase co oferuja mozna w polsce zaronic

@Prawda

to pracuj wolsce

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Paula

Szukam kogoś kto wyjeżdża dla tej firmy w piątek 02.08.2019

Oliwia

Ja wyjeżdżam 02.08.2019 z Tą firmą

Meryyxdde
@Paula

Ja miałam jechać w piątek ale jade w poniedziałek

Dawid
@Paula

Hej Paula, widzę, że niedawno temu wyjeżdżałaś (jeśli wyjechałaś). Możesz powiedzieć cokolwiek aktualnego o tej firmie ?

Iwona

Byłam w FHS-ie ponad 4 lata. Bardzo dobrze wspominam te kilka lat. Przez cały ten okres czasu miałam dwie stałe firmy w których lubiłam bardzo pracowac. Warunki mieszkaniowe (kieruje sie lokacjami na ktorych mieszkalam) są bardzo dobre, oczywiście duzo zalezy tez od osob z którymi sie mieszka, a pod tym względem bywa różnie, jak w każdej agencji. Wypłaty zawsze na czas, Panie w biurze zawsze miłe i pomocne, szczególnie mam tu na myśli Panią Gosię, Agatę oraz Eline. Jesli ktos ma dobre, pozytywne podejscie do pracy, chce pracowac - nie bedzie zadnych problemow. Przez te kilka lat byłam swiadkiem wielu sytuacji jak ludzie mieli prace "gdzieś", a potem byli zdziwieni ze dany klient z nich zrezygnował. Ogólnie rzecz ujmując, polecam FHS.

polko

Maja najnisza stawke praktycznie gdzie Byś nie robil za 40 h masz 281 euro,jak zjedziesz do pl z dnia na dzień nie masz ostatniej wypłaty ani urlopowych ,bo pobierają za miesiąc za chate,

@polko

Dzien dobry, najnizsza stawka w Holandii to €9,22 brutto. Flexible Human Services nie posiada takich stawek. Najnizsza, gwarantowana u nas stawka to €9.69 brutto. U wielu klientow stawki sa jeszcze wyzsze. Jesli ma pan/pani jakies watpliwosci do rozliczenia to prosze o kontakt przez aplikacje lub telefonicznie.

@FHS (Flexible Human Services)

Śmiech na sali... nie ma A ludzie salarisy po 250 euro na (usunięte przez administratora)!

@Anonim

Dzien dobry, u wielu naszych klientow wzrost stawki godzinowej oraz ilosc godzin pracy uzalezniony jest od jakosci pracy pracownika.

@FHS (Flexible Human Services)

No tak, 20 centów podwyżki.

Sabinna

Uwaga firma daje nie kompetentne umowy po zrobieniu zdjec i wysłaniu umów do ambasady stwierdzam ze wypoaiedzeniw umowy mieaieczne jest nie akceptowane przez holenderskie prawo osoby które zjechaly bez wypowiedzenia i zostala im pobrana oplata za mieszkanie proszeni sa o kontakt na adres e meil sabina123456789@onet.pl w celi pozwu firmy w krotce powstanie strona na fb prawdziwe oblicze fhs

Toj
@Sabinna

I jak tam? Cos sie ruszylo wreszcie?

@Toj

Tak deportowali Pania za zasmiecanie skrzynki meilowej ambasady ;P

M

Nie polecam! Przyjechaliśmy z chłopakiem i 30 innymi osobami, w agencji było jeszcze z 10 innych par, wszystkie zostały wysłane do hotelu bo nie mieli miejsca żeby wszystkich ulokować w pokojach, do nas podeszła Pani i uznała że musimy być oddzielnie około 50km od siebie, dodajac ze albo sie zgadzamy na rozlaczenie , albk roziwiazujemy umowe podpisana 4h wczesniej(koszt 200e na osobe). Nie zgodzilismy się i dopiero po rozmowie z Holendrem udało się nas ulokować w kanciapie przy garażu... dzięki dobroci innych mamy rowery, bo tego też agencja nie potrafi ogarnąć, o pracy nie mówiąc, bo jej po prostu nie ma, co innego obiecuje rekruter w Polsce co innego jest na miejscu... (usunięte przez administratora) j cyrk na kółkach. Przy okazji naszym pośrednikiem w Polsce była agencja ReadyStedyGo, także uważajcie

Riko
@M

200e za rozwiazanie umowy? hahahahaha ciekawe za co... Chyba dobrze ze staraja sie wyslac ludzi do hoteli albo lokowac w normalnych warunkach, z tego co piszesz sami sie zgodziliscie na kanciapke w garazu... Tak wam zle to jedzcie do slynnej agencji gdzie bedziecie mogli sami sobie zbudowac jak duze lozko bedziecie chciez z euro palet ;P Wszedzie fajnie gdzie nas nie ma, nic tylko polaczkowanie i januszowanie na te biura pracy.

Moje opinia jak najbardziej negatywna zacznijmy od początku czekasz na sms nawet do 21 gdy np. na 5 do pracy na rowerze 10 km w zimę, wichury, itd. chodź miałem przysięgane prze europersonell że jak tam trafię to jest zima i tak wożą busem, później gdy dzwonię do agnacji w Polsce to powiedzieli mi że mam rower czyli co kłamali? dobra nie ważne trafiam później do menken gdzie ciepło nie jest chociaż miało być coś zupełnie innego. Rower mi się psuł stale, gdy były wichury nie dowozili chociaż kosze wielkie przewracało, średnio praca 3-4 dni w tygodniu i tak cały dzień czekaj na rezerwie czy może cię wezmą, zakwaterowanie strasznie drogie, kierowcy nie mili, cwaniaki. Ogólnie to ludzie na domku czy firma ok. Panie z agencji natomiast po prostu przemilczę nic się nie dogadasz bo my jesteśmy dla nich, a nie one dla nas niby pracy w zimę nie ma, a ludzi ciągle dowożą oczywiście chodzi o utrzymanie mieszkań, a i jeszcze jedno obejrzyjcie dokument o pracy przez agencję w Holandii w Uwadze nie jest o tej, ale wiecie dużo możecie się dowiedzieć jak to funkcjonuje, ogólnie zakwaterowanie w miarę ok, ale ciągłe kontrole i wchodzenie do pokoi jak wszyscy by byli bandytami chociaż wymagany podobno wniosek o niekaralności chodź słyszałem że takich karanych też przyjmują więc po co to?

Toj
@Paweł

Papiery o niekaralnosc prawdopodobnie byly potrzebne Europersonelowi, o ktorym wczesniej wspomniales, jest posrednikiem i sciaga ludzi dla FHS... Sam w sobie FHS bierze ludzi z ulicy, z lapanki, wiec patologia i recydywa jest tu norma. Wspomniales Menkena, to byla kiedys wylegarnia patologii????

Wstyd

Uwaga agencja łamie przepisy uni europejskiej karaluchy w mieszkaniach (usunięte przez administratora) bród i nie powiem co dalej posiadam zdjecia ludzie prossa zeby ktoś sie zaja tym maja w (usunięte przez administratora) chodz o domek w aalsmear ophelian91

Daria
@Wstyd

Wstyd masz racje domków takich jest więcej napewno tez psiadam zdjecia z tego domku co sie tam nie wyprawia

Aga-szczera

Byłam w zeszłym roku 2018 wraz z chłopakiem na okres wakacyjny. Myślę że warunki mieszkalne są bardzo dobre(oczywiście kto jak trafi) my byliśmy na Trampolinie (Jak jest gorąco to bez wiatraka nie można wytrzymać) i na domku tu i tu było czysto i mieliśmy wifi A na Trampolinie nawet było TV. Minusem jest to że jeśli od razu nie trafisz do jednej firmy to będą Cię rzucać. Drugim minusem jest to że chyba dla dziewczyn jest oferta pracy na polu i na szklarni A dla chłopaków na magazyny i chłododnie czy kuchnie (czyli to lepsze miejsce pracy). Ale jak się trafi już firma (u mnie to była kuchnia) to można pracować. Należy się nastawić na rower i na różną pogodę. I nie zapomnijcie kupić sobie butów specjalnych do pracy - będą wygodniejsze od tych z fhs (ale nie są najgorsze) Ogólnie polecam i nie ma co się bać - wypłata zawsze na czas.

Pablo

Nie polecam agencji Fhs cały czas siedzisz w domu 2 dni w pracy a później rezerwa robią tak aby tylko ktoś zapłacił za mieszkanie reszta ich nie interesuje pracowałem tam w raz z dziewczyną 3 tygodnie, 85 € za mieszkanie co tydzień i w dodatku osobno płacisz jeszcze za pranie śmiech na sali... Po tym jak zerwaliśmi z nimi umowę obciążyli nas kosztami kary 200 €. Szukają tylko taniej siły roboczej (usunięte przez administratora) siedzą w biurze i za nas pieniądze biorą..totalny brak słów PS. Pozdrawiam Heerhugowaard

Kinio

Pilnujcie sobie godzin lubią się często mylić

Domi

Ja pracowałam 2 przez FHS, faktycznie oferty różnic się mogą od tych proponowanych, ale wypłata zawsze była na czas, zarobki bardzo dobre i do dnia dzisiejszego pracowała bym tam, jednak musiałam wrócić z powodu wypadku jaki zdarzył się w rodzinie o tylko to spowodowalo mój powrót. Ja bardzo miło wspominam pracę tam i czasem tęsknię za tym. Może w przyszłości będzie opcja wyjazdu chociaż na 3 mce.

wkurw

Byliśmy w grupie, mieliśmy wszyscy pracować w jednym miejscu, mieszkać razem w mieszkaniu, w ogóle pojechaliśmy na magazyn. Na miejscu pod firmą czekaliśmy na transport cały dzień, później się okazało, że wywożą nas jeszcze 100 km dalej! Nawet nam tego nie powiedzieli. Dojechaliśmy na miejsce, okazało się, że są to jakieś obskurne hotele, 2 kible na wszystkich, 6 pryszniców i elo. Wszyscy byliśmy rozdzieleni, mieszkaliśmy w innych budynkach, nawet nie było wiadomo gdzie my przyjechaliśmy i na co... firma totalnie niezorganizowana, od opiekuna dowiedzieliśmy się, że to, co powiedzieli nam w Polsce to nie jego problem. O wszystko się czepiają, są niemili, każą płacić za pranie, które jest robione z naszych płynów/proszków/kapsułek. Telewizor może i jest, ale jak sobie 30 euro zapłacicie :) Nie polecam... :)

KINGA

Moze biuro sie wypowie na temat wchodzenia do pokoji pod czas nie obecnosci pracowników i grzebanie w szafkach

@KINGA

Powtorze nasza odpowiedz: Witam, takie sytuacje sa niedopuszczalne a jesli cos takiego nastapilo to musza byc wyciagniete konsekwencje. Prosze o kontakt aby to wyjasnic. Samo pisanie na gowork niczego nie zmienia. tel +31850210505 lub email info@fhs.jobs / Zastanawia mnie dlaczego ze do tej pory nikt sie nie zglosil...

Śpiący
@KINGA

Odnosząc się do Twojej poprzedniej wypowiedzi Kinga, mnie również coś takiego spotkało. Przysnąłem kiedyś z dziewczyną po południu po pracy a jakiś gość z FHSu otworzył sobie jak gdyby nigdy nic drzwi i wparował mi do pokoju... Tłumaczył się, że pukał ale nie usłyszał odezwu więc wszedł... Ja tam nic nie słyszałem, ale nawet, nie wchodzi się do czyjegoś pokoju bez pytania do jasnej cholery, pukasz, nie słyszysz zaproszenia, znikasz, nie ładujesz sie komuś z buciorami między prywatne rzeczy... OCZYWIŚCIE nie było żadnego grzebania w naszych rzeczach bo by sprawa sie pewnie szamotaniną skończyła. W takich sytuacjach trzeba dać znać do biura, a w razie braku reakcji do np. INSPECTIE SZW. Nie można mieć zamków w drzwiach (w niektórych domkach są), samemu też nie można takich zamontować bo straszą karami i PODOBNO obciążają jeszcze kosztami wywalenia drzwi czy framugi... Prawda jest taka, że wiele domków jest otwartych 24/7 i każdy obcy mógłby wejść z ulicy i Ci coś zwinąć z pokoju... Oczywiście co jakiś czas słyszy się, że ktoś splądrował czyjś pokój czy domek, zwinął telefon, laptop czy nawet rower... Dla Fhsu: Pisanie na gowork, ZMIENIA, i to całkiem sporo, mamy gowork, mamy fejsa, ludzie nie są głupi, widzą, słuchają, czytają, wyrabiają sobie o agencji zdanie czy wyobrażenie, dzielą się swoimi doświadczeniami, chętniej pójdą gdzieś gdzie będą czuli się pewniej, bezpieczniej, gdzie ich ani pracodawca ani agencja nie wydyma, gdzie nie będą mieszkać z psycholami, ćpunami, recydywą, i siedząc w pracy zastanawiać się czy właśnie ich dobytek oknem nie wychodzi, bądzmy szczerzy, AGENCJA bardzo ciężko sobie pracuje na KAŻDY UCZCIWIE I SUMIENNIE NAPISANY KOMENTARZ, czy to pozytywny czy to negatywny, i w większości to od agencji będzie zależeć których tu będzie więcej, w dobie internetu czasy kiedy spuszczano głowy i wszyscy się na wszystko zgadzali.... najzupełniej w świecie się skończyły... Do Wszystkich: Włączcie myślenie, czytajcie fora, REGULAMINY, nie wiecie czegoś, dzwońcie do biura, piszcie maile, wypytujcie, o wszystko, godziny, pieniądze, organizacja pracy (maile i smsy), nadgodziny, soboty, warunki, KARY, gwarancje godzin, ubezpieczenie, czy jakże ostatnio bardzo ważne wracające jak niechciana wysypka na tyłku: DOJAZD do miejsca pracy, żebyście potem nie mieli pretensji, a jak będzie źle, tragedia, rezerwy, oszustwa, czy wręcz przeciwnie, cud miód i malina to piszcie... byle UCZCIWIE!

@Śpiący

Powtorze nasza odpowiedz: Witam, takie sytuacje sa niedopuszczalne a jesli cos takiego nastapilo to musza byc wyciagniete konsekwencje. Prosze o kontakt aby to wyjasnic. Samo pisanie na gowork niczego nie zmienia. tel +31850210505 lub email info@fhs.jobs / Dalej nikt sie nie zglosil...

Mala
@FHS (Flexible Human Services)

Wchodzenie koordynatorów na mieszkanie i robienie kontroli kiedy pracownik jest poza domem, wchodzenie do pokoju itp sa na porzadku dziennym. Zdarzalo sie to wielokrotnie i wiedza o tym wszyscy w agencji.

Xyz
@Mala

Oczywiscie, ze wiedza o tym wszyscy, zarowno w biurze jak i zwykli szeregowi pracownicy, ten caly certyfikat SNF to pic na wode

Marian
@Mala

Bardzo dobrze że tak duzo osob tak źle wypowiada ci się tutaj na go to work o tej firmie i pracy w niej Niedługo będzie inspekcja z pracy z Polski incognito i jak będzie trzeba to ta firma zostanie zamknięta

Mala
@Marian

Ogółem ja współpracy z fhs nie wspominam źle. Nigdy nie było problemów z wypłatą, chorobowym, w biurze ludzie rownież mili. Wystarczy załapać się do stałej pracy- wielokrotnie obserwowałam ludzi którzy dwa dni pracowali a reszte dni siedzieli na rezerwie zarabiając tylko na domek. Zależy jak trafisz tak naprawdę. Najwiekszy problem wlasnie z koordynatorami domku, ciagle kontrole, wchodzenie , grożenie karami za byle łyżeczkę w zlewie, czy np koordynator wchodził na domek w trakcie robienia obiadu i straszył karą za brudny garnek który dopiero co był odłożony do zlewu. To się powinno zmienić, koordynatorzy ktorzy czują sie zbyt ważni i wszystkich zastraszają. Ja osobiście jeżeli chodzi o samą pracę, wyplaty, dodatki to mogę fhs polecic z czystym sumieniem. Reszta do zmiany. I wbrew pozorem fhs ma jedne z lepszych lokalizacji jeżeli chodzi o samo mieszkanie- wiadomo, zniszczone, okropne mieszkania rownież są ale to nie wina fhs a ludzi którzy tam mieszkali i doprowadzili dom do takiego a nie innego stanu. Tak jak mówie- są osoby ze stałą pracą którzy nie moga narzekac, ale sporo osób też takich którzy tej pracy nie mają, są ściągani tylko po to by zapełnić domek i za niego płacic.

Xyz

Organizacjia słaba coś się zepsuje na lokacji musisz czekać conajmniej tydzień żeby naprawili. A jak zreperuja to zrobią to źle i zaraz się psuje i znów musisz się upominać po kilka razy i znowu czekać. To samo z rowerem niby na każdego przypada 1 ale jak wrócisz z uropu to nie ma i znów upominanie i czekanie. Kołdry i inne przedmioty które przysługują czekasz. Dzięki Bogu do pracy dostajesz samochód ale do sklepu jakoś trzeba dojechać. I jeszcze traktują cię jak człowieka drugiej kategorii.

KINGA

Nie polecam pod czas weekendu lezałam z chlopakiem w luzku nagle bez pykania wchodzi kordynator i mowi kontrola pokoju idioci nagrania posiadam jak bez pozwolenia i mojej zgody grzebie sie w mych zeczach sprawa zostaje zgloszona do ambasady i na policje plus telewizja

Ooowe
@KINGA

Bardzo dobrze. Popieram do tv i gdzie się tylko da

Każdy problem prosimy zgłaszać do naszego biura, najlepiej przez aplikacje aby trafilo to do odpowiedniego dzialu. Dziekuje.

Ooowe
@FHS (Flexible Human Services)

Tak tylko przez aplikację bo dzwonić nie żeby co nie usłyszeć. Brak słów na fhs. Wszystkie negatywne opinie to prawda. Biuro o wszystkim wie a piszą głupoty tutaj. Omijać tą agencje pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 35 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)