FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

shearer

Witam Czy jest możliwość wyjechania własnym autem i ewentualnie dowożenia nim ludzi do pracy ?

@shearer

Witam, mozna przyjechac wlasnym autem. Kazdemu oferujemy transport wiec jesli ktos bedzie chcial dojezdzac z kims innym to jest to prywatna decyzja pracownika.

Bytom

Co wy ludzie gadacie . Godziny są,mieszkania są super koordynatorzy też . Biuro bardzo pomocne . Godne polecenia

@Bytom

Dziekujemy za zaufanie I wspolprace.

A ja z partnerką wybieram się około 10 grudnia , może się nam uda. Kulturalni jesteśmy , bez nałogów . Liczymy tylko na wspólne zakwaterowanie we dwoje. Rozumiem, że na to jest gwarancja.

@Anonim

Dzien dobry, pary mieszkaja u nas razem.

NiePolecam

Żenada jestem 2 tydzien i dostałam sofi 34h=177 euro xDDD jakieś jaja jestem strasznie(usunięte przez administratora) że tak powiem (usunięte przez administratora) i trzeba uważać do w polsce był posrednik który deklarował że wszystko jest git itd. i okazało się że tylko przekierowywał do agencji FHS NIIIIGDY WIĘCEJ TUTAJ jeszcze powiedzą że wypowiedzenie po miesiącu można dać xDD prawdopodobnie(usunięte przez administratora) praca nie pewna bo jest aplikacja telefoniczna albo mają prace stałą albo rzucają po firmach (usunięte przez administratora)

@NiePolecam

Jaki pracownik taka praca ;P Ja przyjechalem do FHS jako flex, po 4 dniach sprawdzilem sie u fajnego pracodawcy gdzie pracuje do dzisiaj i jestem zadowolony. Jak sie chce pracowac to mozna miec bardzo szybko stala prace.

Średnia agencja
@Riko

No tu się nie zgodzę, jeśli praca jest sezonowa nawet jeśli się sprawdzisz nie będziesz mieć stałej pracy. Ja miałam fajną pracę, chcieli mnie na przyszły rok... Tylko, że ta praca trwała max 4 miesiące? I tak mnie rzucali, na parę miesięcy tu, parę tam...

Ala
@Riko

Tu też sie nie zgodze, jakie plecy w biurze taka opcja pracy. Podpadnij komuś z biura i masz gwarantowane wolne bez informowania.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Nie polecam. Wyzysk pracowników. Za kazda naprawe rowerów odkąd jest pani (usunięte przez administratora)płacisz. Czepia się wszystkiego a ludzi i (usunięte przez administratora)twierdząc że jest od mieszkań. W weekendy i wieczory nie mozna sie do niej dodzwonić. (usunięte przez administratora) !

Magdalena

Rozumiem Twoje niezadowolenie z pracy w firmie FHS (Flexible Human Services). Zastanawiam się czy w zawartej przez Ciebie umowie był zapis, który regulował kwestię tego kto powinien płacić za naprawę? I czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź na temat mieszkań? Niestety nie wiem co miałeś na myśli.

Danny

Jak nie potrafisz jezdzic normalnie rowerem tylko traktujesz go jak BMX albo rower gorski to nie dziwie sie ze musza ci rower naprawiac. Niedawno wszystkim wymienili rowery na noweczki nie smigane, az pachna nowoscia. Masz problem ze nie mozna sie dodzwonic wieczorami w weekendy... nie zapominajmy ze to tez sa osoby ktore chca choc w weekend WIECZOREM odpoczac. Ciekawe jak ty bys sie czula jakby taka osoba jak ty do ciebie wydzwaniala wieczorem w weekend z bele jaka glupota...

Iw
@Danny

Albo ludzie dzwonią z pytaniami czy fhsie serwują śniadania;) ... mogłabym podać jeszcze setki innych przypadków z podobnymi zapytaniami.

@Danny

Bzdury gadasz, co rusz widze stare zlomety fhsu...

@Toj

To dzwon do okulisty. Wszystkim nam powymieniali rowery na nowe...

Yo

Hahaha Panu powyżej się pewnie nie spodobało że w końcu ktoś tu zajmuje się swoją praca i samowolka i brak kontroli się skończyło ???????????? Rowery są nowki od 2 tygodni czy jakoś tak. A to ze za naprawę trzeba płacić to nic nowego. Pani koordynator POZDRAWIAMY! Amstelveen

Ala
@Toj

Wymienili? Tak bogate biuro i wymienili rowery ? To czemu po okolicy nadal jerzdzą na starych rowerach? Wystarczy zobaczyc jakie rowery stoją na parkingach przed ich lokacjami. Te nówki to tylko "wybrani " mają do nich dostęp od ręki.

Tonny

Rewelacja, zero kontaktu, w biurze mówią co innego a wychodzi co innego. Państwo w państwie a jak sie upomimasz to jeśli sie dodzwonisz do planingu odłożą słuchawkę jak tylko się przedstawisz.Masz siedziec i czekać aż ktoś z biura łaskawie będzie miał kaprys wpisać na plan do pracy. Nie podoba sie , to straszą rozwiązaniem umowy w trybie natychmiastowym. Tak sie traktuje pracownika .

Angelika

Czuję się bardzo zawiedziona wczoraj podpisałam umowę wszystko ładnie pieknie, pani mówi nam że zakwaterowanie dopiero o 15 ponieważ Niemcy przebywają w domkach w których mamy mieszkać, myślę sobie ze skoro Niemcy wynajmują sobie na weekend to musi być całkiem fajnie, byliśmy swoim autem dostaliśmy adres... Pojechaliśmy zobaczyć co i jak, faktycznie Niemcy są w tych domkach ale nikt nie wspomniał że dla Polaków jest druga część ta gorsza,przepraszam bardzo ale nie wiem kto się godzi w XXI wieku na warunki w takim baraku bo inaczej tego nie można nazwać, i w dodatku para ma mieszkać na może 35 m kwadratowych z dwoma mężczyznami jeszcze no śmiech na sali, pojechaliśmy do biura pytamy czy nie ma innego zakwaterowania tym bardziej że mamy własny transport, pani mówi że nie ma, i pyta co tam jest nie tak, no przepraszam bardzo jestem ciekawa czy Panie z biura chciałyby mieszkać w takich warunkach, wątpię w to bardzo, mogli od razu mówić że zakwaterowanie jest w bungalach człowiek by na paliwo nie stracił

@Angelika

Witam, przykro nam ze jest pani zawiedziona holenderskim standardem domkow letniskowych dla turystow roznych narodowosci (miedzy innymi dla Niemcow). My rowniez jestesmy zawiedzeni Panstwa przeklamaniami. Po podpisaniu kontraktu otrzymali Panstwo adres zakwaterowania i niestety nie przyjechaliscie do biura zeby omowic swoje niezadowolenia. Mamy rozne rodzaje zakwaterowania. Dzisiaj oczywiscie nie poszliscie Panstwo do pracy. Nie rozumiem dlaczego poinformowaliscie nas ze juz w sobote daliscie znac ze nie zostajecie i zjezdzacie. Musze Panstwa rozczarowac - niektore panie i panowie z biura mieszkaja na lokacjach z pracownikami. Rowniez na domkach letniskowych. I nikt z nich nie narzeka...

@FHS (Flexible Human Services)

Witam czy mozecie mi zagwarantować prace gdzie nie będę musiał jezdzić z partnerką po 10 km do pracy w zimie?

oczywiście rowerem

@DarekBasia

Witam, zalezy w jakiej firmie bedziecie Panstwo pracowac i gdzie bedziecie mieszkac. Jest to mozliwe ale tylko w niektorych kombinacjach. W grudniu bedziemy mieli kilka takich ofert. Dla ofert grudniowych beda tez atrakcyjne bonusy swiateczne. W przypadku zainteresowania prosze o przeslanie CV na praca@fhs.jobs.

@FHS (Flexible Human Services)

Cv wysłane z adresu darekaska my już jesteśmy u was na przyjazd zapisani ale nie pasuje nam jezdzić rowerem w zimie po 10 km

@DarekBasia

Witam, CV doszlo. Jak bedziemy mieli odpowiednie dla Panstwa oferty to bedziemy sie kontaktowac. W tej chwili jest duzo mniej takiego rodzaju firm gdzie mozna jezdzic autem a gdzie Panstwo by pasowali. W grudniu przed swietami sytuacja sie zmieni.

Gumis

Nawet po 11 kilometrów jeździ się rowerem

@Gumis

Chyba jak nie potrafisz urzywac google maps i jezdzisz po omacku... Pracuje przez FHS juz prawie rok i ciagle jako Flex i najdalej do pracy mialem 7,5km

Wielki
@Riko

Człowieku pracujesz ponad rok i dalej (usunięte przez administratora) heh zima nie zima śnieg nie śnieg trzeba się szanować a nie wyskakiwać z mapami bo nie 10 km a 7,5 hahaha żallllll

@Wielki

Chlopie czytaj ze zrozumieniem. Pracuje praweie rok a nie ponad rok... Tak jezdze rowerem i nie przeszkadza mi to. Nowosc dla Ciebie i wszystkich co "sie szanuja" : Holendrzy jezdza caly rok rowerami i zyja i daja rade. A wam jak widac troszke deszczu, czy mrozu siodelko od rowera w tylek kole... Jestes Facetem czy jakims ciepluchem??? Zal mi takich jak ty... Wygodne ciepluchy

@Gumis

Jak jezdziles po pijaku do Menkena to i tak ci malo wszlo ze tylko 11km ;P

Flavourofsky

Pracuje ktoś na stroikach przez fhs? Jakie macie opinie? :)

@Flavourofsky

my się wybieramy na weekend

@DarekBasia

Praca zaczyna się od 4 listopada ale my jedziemy teraz lepiej iść do innej pracy na ten okres niż siedzieć w domu :)

@DarekBasia

Praca zaczyna się od 4 listopada ale jedziemy i tak w weekend, pójdziemy na ten okres do innej pracy :)

@Flavourofsky

gdzie dokładnie jedziecie do biura? czy na lokację

@DarekBasia

Dzien dobry, Wszystkie nowe osoby przyjezdzaja najpierw do biura. Osoby ktore juz wczesniej pracowaly moga jezdzic bezposrednio na lokacje.

@FHS (Flexible Human Services)

Witam a jak jest z tym rowerem u was? Czy możecie zagwarantować lokację z której do pracy nie trzeba jezdzić rowerem?

@DarekBasia

Witam, zalezy wszystko od miejsca pracy i zamieszkania. Sa oferty gdzie dojazd jest tylko rowerem a sa takie gdzie tylko autem. Bez zapoznania sie z CV kandydata i rozmowy nie jestem w stanie tego zapewnic. Nawet w przypadku dopasowania oferty bez dojazdu rowerem niechetnie potwierdzamy takie osoby. Jesli pracownik nie sprawdzi sie w pracy i kolejna oferta bedzie tylko w odleglosci rowerowej oznaczac to bedzie zakonczenie wspolpracy. W przypadku zainteresowania prosze o przeslanie CV na praca@fhs.jobs

Bolusio
@DarekBasia

Ja jadę w niedzielę do Noordwijkerhout do biura najpierw. Pozdrawiam .

Do biura :)

@Bolusio

Jak możesz napisz jak warunki mieszkaniowe i ogólnie jak jest my będziemy w tygodniu bo nas przewoznik wystawił

@Flavourofsky

daj znac jak warunki na miejscu jak z chata i ogólnie

Nadis
@DarekBasia

Jesteście już na miejscu? My też jedziemy do Noordwijkerhout. 1.11 wyjeżdżamy z Polski. Jestem bardzo ciekawa warunków mieszkaniowych.

@Nadis

wstrzymaliśmy się jeszcze z wyjazdem gdyż 10 km rowerem w zimie jezdzić to odpada

Rozczarowana

Nie ma pracy. Bardzo dużo rezerw się posypało. Koordynatorzy dzwonią i proszą ludzi, by zostali jednocześnie nie potrafiąc im zagwarantować, że następnego dnia pójdą do pracy... Przez 3 tygodnie nie miałam światła w pokoju i wieczorami siedziałam przy lampce nocnej, co było zglaszane, ale podobno nic nie można było z tym zrobić. W ciągu jednego weekendu uciekła masa ludzi. W czasie 2óch miesięcy tylko dwukrotnie miałam 40 godzin. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ kilka lat temu byłam bardzo zadowolona z współpracy z FHS, ale najwyraźniej coś się zepsuło, a szkoda, ponieważ polecałam to biuro znajomym.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FHS (Flexible Human Services)?

Tak

Jeżeli będziesz mieszkał z ludźmi na hotelu bądź domu to poznasz na pewno fajnych ludzi ???????????? w pracy tez wiec luz czas pokaże

Jarosław
@Tak

Wiesz może, czy istnieje możliwość, aby na własną rękę znaleźć sobie miejsce zakwaterowania? Nie znalazłem w wątku odpowiedzi na to pytanie, dlatego pozwoliłem sobie o to zapytać.

Wielki
@Jarosław

więcej niż pewne że do pracy dojazd rowerem bedzie a kiedy się wybierasz do pracy

Paula

Chcieliśmy wyjechać do pracy przez tą agencje, z kim najlepiej się skontaktować?

@Paula

Witam, prosze o przeslanie CV na praca@fhs.jobs Skontaktujemy sie wowczas w celu omowienia pasujacych ofert.

Bolusio

Siemka jedzie ktoś w ten weekend do nordwijkerhout albo ogólnie do FHS ?

Nadis
@Bolusio

Hejka. Ja jadę z narzeczonym na stroiki do Noordwijkerhout. My wyjezdząmy 1.11 z Polski. Dajcie znać jak warunki mieszkaniowe.

K.

Totalnie nie polecam tego biura, siedzisz trzy dni na rezerwie bo nie ma niby pracy, a ciagle przyjeżdża w soboty po 30 osób. Trzy razy grzecznie prosiłam o jakakolwiek prace i zero reakcji...

@K.

Witam, jesli dobrze zgaduje nazwisko to u klienta gdzie pani pracowala byl krotki przestoj i od poniedzialku wraca tam pani znow na stale.

k
@FHS (Flexible Human Services)

Złe pani zgaduje. Rezerwy to u was rutyna.

@k

To prosze podac nazwisko bo chyba pani u konkurencji pracuje.

Mariusz
@FHS (Flexible Human Services)

Hahaha :P Nawet nie wiedziałem, że macie takie poczucie humoru :P Faktycznie rezerwy się zdarzają,ale to już musi nie być pracy w firmie, albo sama na to zapracowałaś. Pracując tam każdy narzeka i sam tak robiłem, ale i tak cierpliwość biura jest duuuża :P Jeśli będzie tylko taka możliwość to z chęcią wrócę tylko przez to biuro. Polecam 100%

Mariusz

Pracowałem w FHS 4 miesiące i był to super czas. Warunki w hotelu Alphen aan den rijn jak dla kogo, ale dla mnie super i fajni ludzie. Za pranie faktycznie trzeba płacić, ale nie dajecie swojej chemii poza tym jeśli chcecie to pranie jest wysuszone i na pewno nie czeka się od rana do nocy. Praca zależy gdzie się trafi, ale ogólnie jest ok. Kontakt z biurem zarówno telefoniczny jak i przez aplikację super. Niestety musiałem zjechać do PL z przyczyn osobistych, ale agencję polecam w 100%

Nie zadowolona

Nie polecam tej firmy! Przyjechaliśmy wieczorem to byli bardzo zdziwieni w biurze, że jesteśmy, z wielkim fochem dali klucze do jakieś budynku gdzie mieliśmy się przespać, następnego dnia mieliśmy się stawić w biurze do 12, to o godzinie 10 napisali do nas SMS że jeżeli w ciągu 5 minut się nie stawimy to zadzwonia na policję, serio ???? Całkiem co innego nam przez telefon mówili a całkiem co innego w biurze. 10 km rowerem do pracy w jedną stronę.. Pomidory zbierane na akord. 3 euro za pranie. NIE POLECAM!

@Nie zadowolona

Witam Pani Dominiko i Panie Karolu, Szkoda ze sie Panstwu u nas nie podobalo. Tak to bywa jak ktos nie przyjezdza w godzinach pracy administracji.. Mieli Panstwo dojechac do 19 a byli Panstwo o 21:30. Cale szczescie ze jeszcze dzial planowania byl w pracy i mogli Panstwo przenocowac w normalnych warunkach zamiast na dworze. Kolezanki poinformowaly ze nastepnego dnia mieli sie Panstwo zglosic miedzy 7 a 8 rano bo biuro jest czynne do 12 (a nie ze mieli Panstwo byc u nas na 12:00). Kolo 10 bylo do Panstwa dzwonione (nie odbierali Panstwo), pracownik biura poszedl do Panstwa i pukal w drzwi (nie otworzyli Panstwo!). Zaniepokojeni wyslalismy wiadomosc ze prosimy o kontakt bo inaczej bedziemy sprawe zglaszali na policje. Martwilismy sie ze cos sie stalo, w sumie niepotrzebnie bo 5 minut po naszej wiadomosci pojawiliscie sie Panstwo w biurze O dojazdach rowerem byliscie Panstwo poinformowani w informatorze przeslanym razem z formularzem informacyjnym. Nalezy tylko czytac.. W wiekszosci firm sprawdzane sa normy, rowniez przy zbieraniu pomidorow. Na niektorych lokacjach oferujemy udogodnienie - za niewielka oplata wypierzemy i wysuszymy pranie, uzywajac naszych srodkow pioracych i zmiekczajacych. Reasumujac: umieszczajac opinie online prosze o przedstawianie wszystkich faktow a nie wybrane… Zycze powodzenia w kolejnej pracy.

Bucz
@FHS (Flexible Human Services)

Nie do końca się z tym zgodzę. mówicie że ktoś miał być o 19 a był potem. Szanowna Pani, ci ludzie Przyjeżdżając do Holandii z Polski muszą pokonać kilkaset kilometrów i godzin, wy jesteście na miejscu, może ktoś ma stres bo jedzie np po raz pierwszy, przyjeżdża i ktoś strzela focha bo jest za późno, a Pani jak by się czuła w tej sytuacji, w podróży nie da się wszystkiego przewidzieć, jak was widzą tak was piszą, pozdrawiam.

@Bucz

Wszyscy wiedza ze przyjazd jest miedzy 8 a 19 w tygodniu, dostalem to tez na meilu odpowiednio wczesnie zeby w tych godzinach byc. Kazdy w biurze bedzie siedziec 24h i czekac az krolowa Jessica i krol Sebiks laskawie przyjada bo nie potrafia sie zorganizowac zeby w tak duza dziure czasowa sie wpasowac. Powinniscie sie cieszyc ze dali wam gdzie przenocowac bo w innym biurze siedzieli byscie na tylkach do rana czejakac az was o 8.00 przyjma.

Gruba z rancza

Trzymajcie sie zdala od tej 'agencji'

Stefan
@Gruba z rancza

Bywam na Ranczo często i nigdy tu nie było grubej baby wiec fejk jak nic ???????? Jakiś chłop co pewnie do pracy nie chodził i stracił prace teraz się wypowiada ????

Robert
@Stefan

Czy agencja zatrudnia również osoby bez doświadczenia zawodowego? Proszę o odpowiedź.

Xxx

Pracowałam dla FHS dwa lata, ludzie w biurze wyżej sraja jak (usunięte przez administratora) maja, traktują nas jak (usunięte przez administratora) Po dwóch latach, są w stanie wysłać cię na rezerwę a dla nowych maja pracę (nie mam nic, że nowym dają pracę bo po to tu przyjeżdżają) tylko po co tyle ludzi nasciagaja... Porażka. Hotel Alphen aan den Rijn za pranie się płaci 2.50€ od pon do czw oczywiście za jedno a od pt do Sb płacisz 3€. Pranie zanosisz rano a przynoszą ci o godzinie 21. Paranoja. Lekarz FHS leczy cię przez telefon ???????????? mówisz że jesteś przeziębiona/y a on ci na to przez telefon bez jakiegokolwiek badania realnego mówi paracetamol i w łóżku polezec, on bada cię virtualnie. Masakra z całego serca nie polecam!!!!

@Xxx

Ech.... Straszny z Ciebie nieogar... W Holandii jest cos takiego jak wizyta przez telefon, i serio 95% spoleczenstwa Europy radzi sobie z przeziebieniem bez zawracania glowy lekarzowi... Jakby bylo cos WAZNEGO, to bys mial normalna wizyte... Paracetamol... Jabys byl ogarniety to wiedzialbys, ze wiekszosc lekow na przeziebienie doatepnych np. w PL jest na bazie paracetamolu... Nawet nie wiesz co bierzesz, zal, zenada. Jak w domu pierzesz to za (usunięte przez administratora) Skoro jestes w hotelu, placisz za usluge, pranie, suszenie, detergenty, prad, woda.... Za free masz u mamusi, nie? Ciesze sie, ze juz nie pracuje w tej agencji, bo nie musze robic z takimi ludzmi... Skad oni Was do tej agencji przywoza?

Xxx
@Toj

Dziwne dzwonisz do lekarza mówisz od kilku dni strasznie boli mnie głowa a on ci na to ma Pani migrene xd aha spoko tak całkiem przez telefon Virtualnie dla mnie to jest nie zrozumiałe. płacisz za mieszkanie 90€ na tydzień więc pranie powinno być wliczone w cenę mieszkania, żenada jest twój komentarz kolego/koleżanko.

@Xxx

Chyba sie nie zrozumielismy.... Fhs nie ma lekarza, a osobe ktora Cie moze ewentualnie zapisac na wizyte w przychodni i moze pojechac z Toba jako tlumacz... Dzwonisz do takiej osoby bez tytulu naukowego a potem bzdury wypisujesz... Nie ogarniasz. Telefoniczna wizyta polega na tym, ze to lekarz do Ciebie dzwoni w umowiony dzien/godzine. W normach europejskich jest gdzies zapisane, ze skoro placisz za hotel masz za (usunięte przez administratora) pranie? Chyba nie...

Witam jestem w fhs już 2 raz z chłopakiem. Pierwszy raz mieszkaliśmy na herhogoward bardzo miło wspominamy ten czas hotel super koordynator bardzo uczyń y pomocny pracowaliśmy w różnych firmach na sosach na polu gdzie było naprawdę fantastycznie i na firmie bakker. Później musieliśmy zjechać z powodu problemów rodzinnych. W tej chwili jesteśmy znowu w fhs mieszkamy na innej lokacji trochę szkoda bo na herhugo było dużo lepiej. Godziny mamy wypłaty na czas. Bardzo polecam fhs

Magdalena

@Ja To miłe, że jesteś zadowolona z pracy za pośrednictwem FHS (Flexible Human Services). Mnie natomiast interesuje czy ta firma prowadzi nabór na wolne stanowiska pracy bezpośrednio do swojej firmy? Nie mogę znaleźć żadnej informacji w internecie. Z góry dziękuję.

@Magdalena

Magdalena wydaje mi się że tak że prowadzi nabór bezpośrednio do firmy jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z biurem pozdrawiam????

Borsuk

Mam pytanie do Pracodawcy jak wygląda podpisanie umowy i organizacja całego wyjazdu łącznie z transportem z Polski do Holandii oraz ile u Państwa wynosi wypłata po wszystkich obliczeniach przy 40 godz Pozdrawiam serdecznie Biuro FHS

@Borsuk

Witam, zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji. Wyplata uzalezniona jest od firmy gdzie sie pracuje, dodatkow itd. Prosze o przeslanie CV na praca@fhs.jobs lub kontakt telefoniczny na +31850210505

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 35 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)