FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Dominik

Czy mógłbym poprosić o emaila na który moge sie zwrócić o jaaropgaaf z 2017?

@Dominik

Witam, adres email to info@fhs.jobs.

Piter

Kiedy FHS wypłaca urlopowe pieniądze jak sie zakończyło z nimi współpracę ?

@Piter

Witam, prosze o kontakt z dzialem administracji +31252344533. Pytanie mozna zadac rowniez przez aplikacje.

lucyna

Szukam kontaktu na priv z osobami, które obecnie pracują w firmie FHS, ponieważ straciłam kontakt z synem i się martwię . Syn nazywa się Marcin Flacht lat 20. Proszę o kontakt osoby, które coś wiedzą na ten temat na e mail: lu_si@onet.pl

@lucyna

Dzien dobry, informacja zostala przekazana. Mam nadzieje ze syn sie szybko skontaktuje.

Zaniepokojona

Moje sugestie dla FHS (Flexible Human Services): Witam. Chciałam się zapytać czy często zdarzają się rezerwy ? Przyjechaliśmy teraz ja dostałam wiadomość że idę do pracy , ale chłopak dostał rezerwę. Czy trzeba się martwić?

@Zaniepokojona

Witam, niestety nie moge sprawdzic czy jutro pani chlopak idzie do pracy poniewaz nie podala pani jego nazwiska. Rozumiem ze chce pani pozostac na forum gowork anonimowa ale jesli chce pani poznac odpowiedz to z takim pytaniem lepiej sie zglosic do dzialu planowania, mozna rowniez to zrobic przez aplikacje.

Zaniepokojona
@FHS (Flexible Human Services)

Przez aplikację pisalam i nikt nie odpisał , kontaktowałam się z biurem nikt nic nie wie poza tym że planują a potem na aplikację przyszło że znowu rezerwa i dzwonilam i mają o tym porozmawiać.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Trompompom

Jeżeli chodzi o pracę, to jest kilka opcji: -praca na chłodni - jeżeli chodzi o kobiety to jest to praca na produkcji (wyciąganie mięsa z paczek, odpowiednie oznaczanie, przepakowywanie) raczej nie jest bardzo ciężka fizycznie, natomiast trzeba liczyć się z tym, że jest zimno (od 0 do -5 stopni). Natomiast tutaj panowie mają znacznie ciężej, mogą trafić albo na produkcję (spoko) albo na rozładowywanie tirów i jest to jedna z najcięższych prac i zasadniczo wszyscy nowi tam trafiają. Polega to na wypakowywaniu z tira na palety 20-30kg paczek z mięsem, również w niskich temperaturach przez np. 10-12h. Najgorsze możliwe miejsce tak właściwie do którego możecie trafić. Wychodząc do pracy (od 4 do 7, ale może być też na 10) nie wiecie o której wrócicie, bo nie ma określonego czasu pracy. Przykładowo wasz tydzień może wyglądać tak, że w pon pracujecie 10h, we wtorek 2h, w środę 5h, w czwartek 12h, w piątek 10h, a sobota jest zawsze do 12-12.30. Przerwy 15min co 2h, jedna 30min, dostępne są gorące napoje. -praca w szklarni-jest ich tak wiele, że nie będę się tu rozpisywać. Wiadomo, że temperatury są zależne od tych na dworze, w lecie dochodzą do 40-45 stopni, do tego jest duszno i parno. Praca nie jest zbyt ciężka (choć to też zależy, bo możesz czasem cały dzień spędzić zgięty w pół), przykładowo możesz przyszykować rośliny do wydania do sklepu oskubując im suche i brzydkie listki albo rozpakowywać i rozkładać rośliny, które przyjechały. Również nie wiesz na ile godzin jedziesz do pracy, zazwyczaj 8-10h. Przerwy tak samo, żadnej wody i innych napojów nie dostaniecie. Plusem jest to, że w niektórych nie ma wiekówki, więc to dobre miejsce dla osób poniżej 23 roku życia. -praca w fabryce sosów-ciężko powiedzieć o tym coś jednoznacznego. Większość kobiet nienawidzi tam pracować ze względu na towarzystwo. Często jest tak, że stawiają Cię przy taśmie i nie masz pojęcia co masz robić, a operatorka maszyny się na Ciebie drze. I generalnie tak to tam cały czas wygląda. Możesz tam pracować albo przy zakręcaniu butelek z sosami, czyli przy taśmie (stoisz np. 10h i zakręcasz obiema rękami butelki w dosyć szybkim tempie) albo przy pakowaniu saszetek albo przy produkcji sosów-tam pracują zazwyczaj panowie. Przerwy tak samo, tu jest dostępny ekspres i mikrofalówki. -praca przy cebulkach kwiatowych-generalnie wszyscy chcą tam trafić, bo to jedyna miejsce gdzie są tak pewne godziny i zarobi się tam najwięcej. Jest sezon letni (koniec lipca i do końca października, aczkolwiek może się trochę przesuwać) i zimowy (od grudnia do marca). Praca 12h dziennie, w sobotę 6.5h. Wolna jedynie niedziela. Kobiety pracują przy pakowaniu przy taśmie lub składaniu kartonów, mężczyźni jako operatorzy maszyny, jeżdżą wózkami widłowymi i jeszcze parę innych opcji. Praca jako taka nie jest ciężka, aczkolwiek jest to 12h,ciągłego stania i to w dosyć dużym hałasie, najgorsza jest praca przy taśmie. Od 6 do 18 zmiana dzienna i od 18 do 6 zmiana nocna. Na zmianie nocnej jest trochę lżej. Przerwy tak samo, dostępna stołówka z lodówkami, mikrofalówkami, ekspresem i herbatą. Większość osób tam pracuje na 6 ketonalach dziennie, bo przeciążacie sobie każdy miesień, ale jeśli przyjechaliście na krótko to to miejsce będzie najlepszą opcją. Tylko nie będziecie mieli czasu na nic poza pracą i snem-na dłuższą mete nie da się tak żyć. Minusem tego miejsca jest to, że z racji tak wielu godzin wchodzi się w nowy próg podatkowy (powyżej 50h) i zabierają Wam 160-180 euro podatku tygodniowo, także mimo że pracujecie więcej to te zarobki wcale nie są dużo wyższe niż gdybyście pracowali 49h. -praca na jajkach-niewiele mogę tu powiedzieć. To również produkcja. Praca raczej w porządku, na zmianach nocnych można dobrze zarobić. Jest jeszcze kilka miejsc, nie o wszystkich wiem. Skupiłam się na tych najpopularniejszych.

Mała34

Witam . Czy ktoś może pracuje przy cebulkach kwiatowych ? wspólnie z chłopakiem mamy wyjechać za tydzień. Ile godzin dziennie robicie i jakie zarobki tygodniowo netto wychodzą ? Z góry dzięki :)

Karol

Witam serdecznie. Polecam fhs jak najbardziej praca jest pieniądze na czas. Mieszkania także fajne... Z wyjątkiem opiekunów mieszkań, hoteli..poniewaz oni powinni pomoc itd.. Jak się dzwoni albo nie mają czasu albo z morda skaczą do ludzi. Panie w biurze nie kompetentne, nie miłe! Jedyna osoba z którą można porozmawiać i wszystko wyjaśnić jest P. Elina która serdecznie pozdrawiam..

@Karol

Dziekujemy za zaufanie i polecanie. Pozdrowienia dla pani Eliny przekazalismy.

Pozdrawiam Panią Eline z biura...do dziś pamiętam jak dużo mi pomogła gdy miałem jakies pytania i problemy...zawsze mogłem na nią liczyc w biurze...zaangażowana w problemy pracowników nie to co reszta brygady biurowej...gdyby było wiecej tak uczynnych ludzi pracowało by sie lepiej...

Dziekujemy za mile slowa dla pani Eliny. Zostaly przekazane.

Dominik

Nie polecam tego biura, pośrednik w Polsce mówił o 4 lub 6 osobowym mieszkaniu i lekkiej robocie, na miejscu okazało się że jest to hotel robotniczy z łazienkami na korytarzu, za 3 osobowy pokój zdzierają po 100 euro od osoby, nie wspominając o robocie która była jak się na miejscu okazało najcięższa z ofert...

@Dominik

Dzien dobry. W FHS mieszkanie kosztuje €81 za tydzien a nie 100. Pod zla firma wpisal pan opinie. W razie pytan prosze o kontakt pod numerem +31850 210505.

Katrina

Nie polaceam FHS! Firma obiecuję kokosy a nawet nie idzie zarobić 200euro ja do pracy przyjechałam a nie na wczasy! Przez 3tygodnoe tylko 8dni w pracy, tylko rezerwy! Do sklepu około 8km a nawet roweru nie dostałam nie gadam już nawet ze nr sofi mi nie nadali Ta firma to jedne wielka porażka!

@Katrina

Przykro nam ze sie pani u nas nie spodobalo i ze nie zaczekala pani na sofi numer. Ilosci dni wolnych i pracujacych omowilysmy juz telefonicznie poniewaz nie podala pani wyzej poprawnych informacji.

Patt

Pracowałam 3 miesiące przez FHS. Byłam w kilku różnych miejscach pracy, niektóre lepsze, inne gorsze (pole, szklarnia), ale ogólnie nie mogę narzekać, bo godzinowo zawsze wychodziłam dobrze i przez cały pobyt nigdy nie byłam na rezerwie. Jednak miałam znajomych, którzy do pracy szli raz na jakiś czas, a ich tygodniówki potrafiły wynosić kilkanaście euro (po odjęciu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia itd.). Są lepsze agencje, ale z tego co wiem od znajomych, którzy tam pracują większość z nich ma problem z godzinami. Dużym minusem FHS jest dla mnie wysyłanie smsów z pracą na kolejny dzień..

@Patt

Kazdy problem czy niejasnosc nalezy zgłaszac do naszego biura +31 252 344533. Od dluzszego czasu dziala nasza aplikacja gdzie mozna duzo wczesniej sprawdzic swoj plan i nie trzeba czekac na sms-y.

Kaśka
@FHS (Flexible Human Services)

Plan pracy na aplikacji sprawdza się w waszym przypadku tylko w sytuacjach gdy ktoś ma stałą firmę. Przykład : sprawdzam plan pracy na aplikacji o godzinie 17 Jadico, a wieczorem SMS przyszedl na Menken. W wielu przypadkach taka sytuacja miała miejsce.

Adan

Również nie polecam tego biura kontakt z nimi utrudniony jest(usunięte przez administratora)

Nati

Jakis ja nie bylam o tym informowana

Mam bardzo mieszane uczucia z tą agencją praca na SMS, czasem po godzinie 22 dostawało sie wiadomość gdzie następnego dnia idzie się do pracy. Do pracy jezdzi sie rowerem do (chyba) 13 km, rowery na oko wyglądające do wyrzucenia, (oczywiscie naprawa na swój koszt) "panie" z biura to jednak najgorsza sprawa, z wielką łaską, często krzykiem odpowiadały na pytania, niektóre zakłady pracy oddalone były o ponad 100 km od lokacji dzięki czemu wyjazd był ok. 4 rano, powrót czasem nawet o 19 można (chyba) dwa razy zrezygnować z pracy "bez odpowiedzialności" wielkim plusem są lokacje, chyba największym, w pracy ludzie są zazwyczaj pomocni i nie utrudniają innym życia, oczywiście, zależy gdzie się trafi bo firm jest naprawde dużo, co do wypłat zawsze na czas

@Karolina

Dzien dobry, Plan pracy jest dostepny rowniez przez aplikacje i nie trzeba czekac do pozniejszejszej godziny, zazwyczaj do 20. Rowerem nasi pracownicy dojezdzaja do 10 km. Jest to zawarte w informatorze. Milo nam ze podobaly sie pani nasze lokacje.

...
@Karolina

Hej, gdzie jesteś zakwaterowana? Jestem ciekawa miejsc gdzie teraz kwateruja, nie wiesz może czy nadal na toppark lub solei?

@Karolina

FHS jest jedna z najbardziej szanujacych sie i wiarygodnych PRACODAWCOW,a ze ????!!!czego wy szanowni panstwo OCZEKUJECIE ?Proponuje powrot do Polski i tam stawiac warunki i zadania pracodawcom ,tam bedzie wam NAPEWNO lepiej a IDIOTOM jeszcze lepiej.Macie ogromne szczescie ze biuro organizuje dojazd do pracy !!!!tu jestem zla !!!!Czy w POLSCE tez pracodawca zapewni ?nocleg ?DA {udostepni }dojazd {rower }a moze kazdej z osobna AUTO ?hahahahahaaaa Madry czlowiek wie czego chce ,,,,,,,,a idiota zawsze bedzie idiota.Pozdrawiam i zycze powodzenia .

kasienka259

witam czy jedzie ktos pod koniec sierpnia na cebulki lub ryby z tego biura??jakies opinie?warto jechac?

Kaska
@kasienka259

Ja sie wybieram na ryby po raz pierwszy z tej firmy jak czytam opinie to ma bardzo dobra opinie.

Daria
@kasienka259

Nie polecam tej agencji , (usunięte przez administratora)firmy z rybami są dwie lub 3 jeżeli trafisz na m to masz szczęście a jak na do to już po tobie zapierdziel(usunięte przez administratora) Także nie polecam

Maciek

Cala Holandia jest nienormalna, zarobki juz nie takie atrakcyjne, rodacy jak sie trafia to potrafia napsuc nerwow. Pracowalem w FHS prawie 3 lata, jak jedziesz do pracy a nie na balety to jest lepiej niz w innych agencjach w ktorych pracowalem w NL. Pozdrawiam RedHarvest, z wyrazami szacunku Maciek. K

Bardzo zawiedziona

Firma FHS to jedno wielkie oszustwo! Nie dość że na wstępie problemy były z mieszkaniem to już w pierwszy dzień dostałam rezerwę. Kiedy nie dawałam rady w pracy przyszłam do biura żeby poprosić o jakąś lżejszą, oczywiście z łaską po jakiś czasie dopiero do mnie któraś z nich podeszła. Kiedy otrzymałam drugą pracę byłam w niej tylko 3 dni (wtedy dowiedziałam się właśnie ze oni tak przenoszą ludzi jak tylko im się podoba) , później było już coraz gorzej, każdego dnia byłam gdzieś indziej, aż w końcu trafiłam do pracy w polu gdzie dzień wczesniej Pani z biura z pewnością mówiła że jest to praca na magazynie przy cebulkach. Kiedy zadzwoniłam na ich numer i spytałam się co to ma znaczyć usłyszałam tylko że ją denerwuje i się rozłączyła. Nie będę się już więcej wypowiadać bo szkoda słów na taką zakłamaną i nieprofesjonalną agencję. Nie polecam z całego serca.

Bardzo zawiedziona

Gdzie jest moja opinia na temat tej agencji ??????

Klaudia

Czy jedzie ktos moze teraz na cebulki tulipanów 3 sierpnia?

Kasienka259
@Klaudia

Hej pracujesz już na cebulkach? Ja mam jechać teraz w weekend jeśli tak daj znać na maila kasienka259@wp.pl. Pozdrawiam

beta

Cześć. Mieszkał lub mieszka ktoś przez tę agencję w Duiven? Praca przy kwiatach w szklarni. Mam jechać 20 sierpnia i czegoś chciałbym się dowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 35 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)