FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Niko

Mieszkam w heerhugowaard i jest to samo, normalni ludzie nie mają normalnej pracy czyli 40 godz tygodniu ale za to (usunięte przez administratora) mają

Lee
@Niko

Tam som žila....a teraz mám ísť zajtra do Middenmeer pracovať... dúfam že to vyjde

Karolek

Witam wybieram sie 11.01.2019 na cebulki kwiatow jakies opinie na temat tej pracy? Ktos cos wie?

Zainteresowana

Czy moze ktos sie wypowiedzieć na temat pracy przy cebulkach kwiatowych. Obecnie ktos teraz pracuje ?

Anonimek

No pieknie haha nawet nie dodaja komentarzy ktore sa prawdziwe.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
nikola

witam nie polecam nikomu tej agencji , pracownicy oszukuja ludzi , robia z nich idiotów , nie wypłacaja pieniedzy których zarobilismy ani za urlopy , sa złodziejami , którzy strasza nas umowa - 4 tygodniowym wypowiedzeniem za mieszkanie

Frugo

Witam nie polecam tej agencji.Opiszę mój przypadek.Pojechałem na urlop do PL a że miałem miesięczną wypłatę więc dowiedziałem się dopiero później że niby nie byłem 2 dni w pracy przed urlopem i nie dostałem zapłaty za 16 godz .Zadzwoniłem do biura i wytłumaczyłem że byłem w pracy na co miałem świadków w końcu po 5 tygodniach i zszarganych nerwów pracodawca przyznał że mam rację i dostałem należność. Udowodniłem nieuczciwość pracodawcy i odbiło mi się to czkawką już nie pracuję w tej agencji.Ale po kolei po powrocie z urlopu już w pierwszym tygodniu zaliczyłem 2 rezerwy i trzy firmy.Ok przeżyłem później pracowałem przez 4 tygodnie na polu po 8 godz na kolanach za najniższą stawkę ale pracowałem a atmosfera w tej małej firmie była super i dlatego nie narzekałem.Skończyła się praca i zaczeło się 4 rezerwy i 1 dzień pracy to jakaś kpina pracowałem w tej agencji prawie rok potraktowali mnie jak śmiecia twierdzili że nie ma pracy czekają na nowy sezon natomiast wiem że wiele firm wysyłało zapotrzebowanie o ludzi ale po co dawać im pracę niech siedzą na rezerwie a masa ludzi ludzi siedziała na rezerwach .Wg FHS masz 3 rezerwy nie płacisz za mieszkanie taka forma zadośćuczynienia i niespodzianka odjęli mi za mieszkanie.Pracowałem na Jadico byłem stałym pracownikiem przenieśli mnie sami do innej firmy .Niestety już później pracowałem po kilka tygodni na firmach i ciągłe zmiany.Narasta w człowieku frustracja panie w biurze zero chęci do pomocy.Byłem chyba na ich czarnej liście bo śmiałem postawić się i walczyć o moje ciężko zarobione pieniądze.Udowodniłem (usunięte przez administratora)i matactwo Holendra ale to ja byłem winny ( praca u niego była bardzo ciężka kopanie cebulek byłem operatorem ostatnie 3 tygodnie kopania sam bez pomocnika za najniższą stawkę a jakże).Kiedy zobaczyłem w aplikacji że olejny tydzień zaczynam rezerwą po prostu zrezygnowałem z pracy nie pojechałem tam przecież na wakacje

@Frugo

Witam, przykro mi ze spotkaly pana nieprzyjemnosci. U wiekszosci klientow obowiazuje system zegarowy do zachowania godzin, pracownik wowczas sam jest odpowiedzialny za wprowadzenie poczatku i konca pracy. Niestety jeszcze u paru klientow obowiazuja kartki godzinowe. Dobrze jest wtedy podpisywac godziny u klienta aby uniknac niejasnosci. Jak pan zauwazyl zglosilismy sie do klienta o wyjasnienie i godziny zostaly wyplacone. Dla wyjasnienia w FHS nie ma minimalnych stawek ktore oficjalnie obowiazuja w Holandii czyli 9,22. Najnizsza stawka w FHS to 9.69 brutto lub wiecej (zalezy od ukladu zbiorowego pracodawcy). Jesli ma pan inne pytania lub watpliwosci co do rozliczenia to prosze o kontakt przez aplikacje.

Pandino35
@Frugo

Frugo napisz do mnie na e-maila :marcin810208@wp.pl wymienimy się swoimi doświadczeniami związanymi z agencją FHS z Noordwijkerhout

@FHS (Flexible Human Services)

Szkoda że odpowiedzieliście tylko w jednej kwestii o której sam napisałem że została pozytywnie rozwiązana a pozostałe kwestie przemilczano. Ale przecież panie w biurze są kryształowo czyste bardzo uczynne i wgl THE BEST Chciałem pracować u was minimum 5 lat ale teraz cieszę się że zrezygnowałem

ByłaWidziała!
@Pandino35

Ja rowniez z narzeczonym odezwiemy sie jeśli możemy. Masakra co ta agencja robi z ludźmi ile nerowo i pieniedzy sie traci przez nich!Najgorsza agencja przez którą pracowalam!!

Porażka

Dlaczego moja opinia została usunięta ? Chyba wam zależy żeby czytelnicy wiedzieli jak najwiecej. Zrobiłam screena mojej opinii. Zreszta tak samo Mam screeny odpowiedzi na moje wiadomości. Napewno babka by miała przesrane ;) nie będę zaznaczać że „mam dowody” bo musiałabym podać swoje dane.

Spóźnialska.

Marzy mi się dostac numer do osoby z którą cokolwiek dałabym radę w tej firmie załatwić. Odpowiedz „proszę napisać przez aplikacje” mnie wgl nie satysfakcjonuje, bo tam nie ma takich osób. Również mam historie warte uwagi, ale w umowie podpisałam się pod zdaniem „nie mówić źle w czasie trwania umowy a także po jej zakończeniu”.

Frugo

widzę moja opinia nawet nie została wyświetlona żenada z waszej strony

nikola

witam nie polecam nikomu tej firmy nie dosc ze opiekunowie mieszkan rzadza ta firma to jestesmy zastraszani przez ta firme , pokoje sa brudne, bez poscieli, sprowadzani sa ludzie którzy urzadzaja sobie imprezy a jak zgłaszasz cos do biura to oni maja cie gdzies , bezprawnie wstrzymywane sa wypłaty, w momecie kiedy chcesz zjechac do polski , zastraszaja cie wtedy 4 tygodniowym wypowiedzeniem , a w umowie jest inaczej , umowa pokazywana jest w holandii a nie w polsce gdzie sie zapisywało do biura, jak masz lek wysokosci to daja cie na mieszkanie ze schodami po których nie wyjdziesz. Moje sugestie dla FHS (Flexible Human Services): bardziej słuchac ludzi którzy przyjezdzaja do was a nie ich olewac i zastraszac Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: bardziej słuchac ludzi ktorzy przyjezdzaja a nie sugerowac sie tym co mówi biuro, wiekszy kontakt z ludzmi którzy przyjezdzaja przez wasze biuro

@nikola

Witam, Nasze kondolencje. Przykro nam ze musieli Panstwo zjechac na pogrzeb. Zakladam, ze zgodnie z ustaleniami dotrzymaja Panstwo umowionych zobowiazan. Umowe oddelegowania podpisywali Panstwo w Polsce. W Holandii podpisywaliscie kontrakt z nasza firma oraz kontrakt mieszkaniowy. Wypowiedzenie dotyczy tylko kontraktu mieszkaniowego. Warunki i termin wypowiedzenia zawarte sa w tamtej umowie. Jesli chodzi o pani lek wysokosci to biuro dobrze sluchalo. Twierdzila pani ze boi sie wchodzic po schodach "otwartych" i dlatego nawet do biura wchodzila pani z innej strony. A jesli beda Panstwo sie wybierac do innej agencji to proponuje poinformowac ich szczegolowo o pani leku wysokosci. Lek wysokosci wiaze sie z lękiem przed przebywaniem na dużej wysokości i przed spadnięciem. Pani bala sie nawet wchodzic po schodach. O porzadek w pokoju trzeba niestety dbac. Wychodze z zalozenia ze w swoim domu sama pani sprzata. Zycze powodzenia i jesli bedzie miala pani jakies pytania co do rozliczenia to prosze o kontakt z dzialem administracji.

@FHS (Flexible Human Services)

To prawda, koordynatorzy (usunięte przez administratora)zachowują się jakby oni ta firma rządzili.

pracujący1991

Witam. Jeśli chodzi o FHS to mało które biura mogą zapewnić tyle różnorodnych prac. Wypłaty zawsze na czas. Aplikacja mobilna która naprawdę ułatwia kontakt z biurem. Jak ktoś chce pracować to tą pracę będzie miał godziny są zawsze, salarisy ja akurat miałem między 320 a 370 euro. Lokację też ok, ludzie w porządku. Może kiedyś było inaczej w tym biurze ale teraz naprawdę mogę je szczerze polecić wszystkim tym co chcą podjąc prace w Holandii.

meg

Witam, chce się ktoś wybrać z Podkarpacia w styczniu do pracy przez ta agencje? Proszę o kontakt pod email magdziamagdzia15@poczta.onet.pl

Nati

Do Flexible Human Services) ja bym wzia jedna z Pan z biura na taka przejażdżkę 10km w deszcz i tak przez tydzień to bys sie sama zwolnila nie polecam

@Nati

Kazdy kandydat FHS jest informowany przed podjeciem pracy o dojazdach rowerowych do 10 km. Duza czesc pracownikow biurowych jak i 50% Holendrow w Holandii dojezdzaja rowerem do pracy.

Nati
@FHS (Flexible Human Services)

Jakoś jak pracowałem to tylko polacy na rowerach byli i nikt mnie nie informował o tym

Riko
@FHS (Flexible Human Services)

W Holandii wszyscy jezdza rowerami od dziecka i nie jecza ze pada deszczyk. Ludzie nie jestescie z cukru! troszke wody wam nic nie zrobi. Nie chcesz jezdzic rowerem to nie przyjezdzaj do Holandii albo szukaj biura gdzie ludzie sa worzeni samochodami ( o ile takie jeszcze sa ).

@Nati

Osoby zatrudniane bezposrednio przez FHS lub przez posrednikow wypelniaja formularze zgloszeniowe gdzie zawarta jest informacja o dojezdzaniu na rowerze do 10 km. Jesli bylo inaczej to prosze o kontakt z dzialem rekrutacji pod numerem +31 850210505 lub wyslanie email na praca@fhs.jobs abysmy mogli to dokladnie sprawdzic.

@Nati

Ja rowniez pracuje w Nl ale jeszcze niestety przez inna firme i dojazdy na rowerze sa tutaj normalne.. sama jezdze 9.5 km do pracy.

...

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam!

Kseare

Jak wygląda sytuacja w firmie na ten moment ?

@Kseare

Dzien dobry, zapraszamy do skontaktowania sie z naszym dzialem rekrutacji +31850210505. Obecnie rozpoczynamy nabor z bonusem swiatecznym https://fhs.jobs/pl/oferta-pracy/oferta-swiateczna-praca-produkcji-bez-doswiadczenia-praca-w-holandii/

Abc

Praca w Menkenie na wendlinach jakieś opinie proszę warto tam pracować

anabell
@Abc

agencje FHS polecam jak się ma stały zakład pracy i godziny są wypłacalni , ale pracy w Menkenie na wendlinach nie polecam ponieważ ludzie tam pracujący nowych pracowników niechcą uczyć obsługi maszyn ( wola sami ustawiać maszyne zmieniać stikery ) lub uczą cię żle bo boja się że ich wygryzie i ich zastąpisz wiec nowi pracownicy mają bardzo ciężko bo jak masz coś pakować niewiedząc jak masz pakować a operator na ciebie krzyczy , atmosfera na wendlinach jest jest okropna pracownicy co dłużej tam pracują nie lubią osób które szybko ogarniają robote z obawy że wygryziesz innych więc nowi ogarnieci ludzie są nielubieni i są wykluczani bo po co masz kogos pozbawić pracy , pracownicy z wendlin są powiazani ze soba rodzinnie i towarzysko sa tam grupki klany znajomych itp

Julia

Witam. Ja pracuje przez FHS wraz z chłopakiem od pół roku, nie narzekamy, od początku stała praca taka jak była ustalana jeszcze w Polsce, zarobki tez dobre. Chłopak ze stawka 9,69 bodajże ma tygodniówki już na rękę 350-480 euro, ja niestety mniejsze poniewaz mam mniej godzin i wiekówka wiec normalne, od tego tygodnia już mam normalna stawkę ponad 10 euro wiec tez to będzie lepiej wyglądało. Na lokum tez nie narzekamy , mieszkamy na domku gdzie jest 8 osób i każdy się dogaduje i dba o porządek :) Co do Osób pracujących w biurze nie mamy zdania ponieważ wgl się z nimi nie kontaktujemy bo nie ma takiej potrzeby. Co do SMS-ów z planem to akurat fakt ze przychodzą od godz 20-22 co może być uciążliwe dla osób które są przenoszone z firmy do firmy i misza wstać dajmy na to o godzinie 4 bo firma dalej i wyjazd o 5, na aplikacji tez nie zawsze jest z wyprzedzeniem plan dla takich osób z tego co słyszałam. Osobiście polecam. A firma jak każda inna ma plusy i minusy , wszystkim naraz nie da się dogodzić:)

Nzn
@Julia

Czy od 9,69 odejmują ubezpieczenie oraz opłaty za lokum?

@Nzn

Dzien dobry, Ubezpieczenie i koszta zakwaterowania odliczane sa od wyplaty. 9.69 jest stawka brutto przed odliczeniem tych kosztow. Do stawki 9.69 dochodzi dodatek wakacyjny i urlopowy. Dodatek wakacyjny jest wyplacany tygodniowo.

Toj
@Julia

480e tygodniowki przy takiej stawce to jak robisz swieta, soboty i codziennie trzepiesz 10-12 godzin

Ludz
@Julia

Dajcie namiary to moze mnie przeniosa

Aga

Witam ,wysłałam cv na ofertę pracy świąteczna ale nikt się że mną nie skontaktował .

@Aga

Witam, Jesli ma pani na imie Anna i wyslala pani dzis CV to bedziemy sie jeszcze dzis kontaktowac. Zazwyczaj odpowiadamy w ciagu 24 godzin.

@FHS (Flexible Human Services)

Wysłałam cv w poniedziałek na adres mailowy recruitment@fhs.jobs.

Aga

Witam, byłam zainteresowana oferta pracy wysłałam cv ale nikt się że mną nie skontaktował.

Szukam l

Macie Panstwo oferty pracy dla spawaczy lub na wòzek widłowy

@Szukam l

Witam, posiadamy rowniez takie oferty. Zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji poprzez przeslanie CV na adres praca@fhs.jobs

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 35 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)