FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Jestem zainteresowały praca w FHS . Chciałbym się dowiedzieć czy macie państwo oferty przyszlego tygodnia

@Zainteresowany

Zapraszamy do przeslania CV na adres email Praca@fhs.jobs

Gosc

Powiem wam tak musicie jeździć do porządnych agencji pracy nie jakiś lipnych gdzie tylko chcą pobrać z wypłaty 100 euro+ ubezpieczenie,a godzin dają 25.Normalna agencja pracy w Holandii powinna pobierać opłatę za pokój w hotelu,bungalow 70 euro za tydzień przy 42 godzinach pracy,lub dodaAtkowo nocki.Nie wiem jak teraz jest kiedyś to odliczali w brutto,więc muszą zmniejszyć za taką klidke małą opłaty,za jakieś bardachy mieszkalne.Ci wszyscy opiekunowie na firmach mają dbać o pracowników być przyjaźnie nastawieni,a nie jak jakieś gangi i patole do ludzi jak do śmieci z pełną kulturą.Kontrakt podpisać,42h tygodniowo,zabezpieczyć jakimś rowerem żeby mieć czym do sklepu jeździć,a jak nie to niech dają kierowce.I pamiętajcie to oni was tam ściągają do pracy,chcą zarabiać kasę na pracownikach więc muszą szanować ludzi,a wy otoczenie,mieszkańców,pracowników na firmie oraz w miejscu zamieszkania,jak imprezy to weekend,do domu i z domu zawsze razem i bezpiecznie.A nie jakieś fazy niszczenia się na wzajem i robienia pod górkę.Jak coś jest nie tak to robić zdjecia,nagrywać filmiki pozew masowy założyć i tyle jak im jest coś nie na rączkę.Takie klimaty tępić, zobaczcie ile ludzi tam jeździ wiec sami pomyślnie hurtowo zarabiają na ludziach.Wiec musicie wiedzieć że szacunek muszą mieć sama jazda busem po 15h też przejechana jest,wyspać sie,wykąpać i niech odrazu na tych agencjach robią przed waszym przyjazdem grafiki pracy,i te kontrakty niech są pożądane a nie że wyrzucają z dnia na dzień bez podania przyczyny hujczynki.pozdrawiam

@Gosc

Bardzo nam przykro, że takie nieprzyjemności spotkały Pana w jednej z agencji pracy w Holandii. Patrzac na podane oplaty wnioskuje ze nie dotyczy to FHS.

Ktos

witam po jakim czasie odblokowuja osby ktore zostaly naprawde nie słusznie zablokowani czy wgl maja jakis powrót

Wiem co mówię
@Ktos

Chłopie nie wracaj tam,dobrze ci radzę. (usunięte przez administratora)i daje im pracę. A nie zwalnia za to bo ktoś wydzwania do nich bo stale na rezerwach siedzi. Jak jestes niewygodny to choćbyś nie wiadomo ile z siebie dawał to i tak cie uwalą (usunięte przez administratora) Szkoda energii i nerwów na tą bande oszustów!

@Ktos

Witam, odpowiedz na to pytanie moze udzielic dzial rekrutacji. Kazdy przypadek jest inny. Prosze o kontakt pod numerem +31850210505

Ona
@Ktos

Nie odblokowują . Za wczesniejszy zjazd o 2 dni przetrzymali mi pieniądze. Bliska mi osoba przebywała w szpitalu i na swieta musiałam zjechać .Pieniądze mi wstrzymano oświadczając ze jesli nie udokumentuje zjazdu to w ramach kary zostaną mi zatrzymane . Pytam jakim prawem firma przetrzymuje cieżko zarobione pieniądze . To jest niezgodne z prawem !!! Teraz według urzednika zasłużyłam na blok ale ciesze sie , bo jest to znak że mam sie trzymać jednak z dala od jakichkolwiek waszych projektów .

Nie mam

Nie mogę zalogować się na aplikacje. Czy rozliczenie roczne mógłbym otrzymać drogą mailową?

@Nie mam

Witam, rozliczenie bedzie przeslane na aplikacje i na maila. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Wiem co mówię

Kiedy dostaniemy rozliczenie roczne?

@Wiem co mówię

Jak co roku w miesiacu lutym. Wszelkie pytania prosze kierowac przez aplikacje do dzialu administracji.

Prawie Dobrze

Czas na merytoryczną opinię na temat Flexible Human Services Opinia nie ma negatywnego wydźwięku, ani nie ma na celu zniechęcać innych pracowników do pracy, a ma na celu w miarę możliwości przedstawić jak wygląda współpraca z biurem w oparciu o doświadczenia i sytuacje które jestem w stanie udowodnić Zacznę od samej pracy, było na prawdę dobrze stawki są uczciwe, a firma pozwala zarobić pracownikom, mieszkania pracownicze oraz hotele zadbane i porządne, trafiłem na sytuacje w której z salonu w jednym domku tworzono dodatkowe pokoje dla pracowników, aby więcej osób mieszkało na jednej lokacji, jednak nie traficie tam na "grzyb, pleśń i wilgoć" o których często się czyta w opiniach innych biur, bądź z opinii innych którzy demonizują firmę. Oczywiście natrafiałem na lokacje w których było po prostu brudno - nie jest to wina biura, żaden koordynator nie przyszedł tam brudzić podłogi czy wewnętrza szafek. Wynajmując mieszkanie w dowolnym miejscu również trzeba sobie posprzątać, a (usunięte przez administratora) pozostawiają inni "pracownicy", jeśli kogoś to bulwersuje - polecam zastanowić się dwukrotnie nad wyjazdem nie tylko do FHS'u, ale w ogóle do jakiejkolwiek pracy na "firmowy kwaterunek" Pieniądze zawsze na czas, jedyne opóźnienie z jakim się spotkałem to oczekiwanie na opóźnione Salarisy, jednak była to jednorazowa sytuacja spowodowana podobno błędem systemu, bez wpływu na czas uzyskania wynagrodzenia Godziny pracy, sprawa indywidualna, zależna od podejścia innych i ilości dostępnej pracy Pracowałem u stałego pracodawcy, miałem okazję być również skoczkiem gdzie praca była i miałem okazję trafić na 2tygodniową rezerwę z jednodniowymi przerwami na pracę, mimo to nie miałem na co narzekać, a wręcz przeciwnie, w niektórych zakładach miałem dosyć zbyt długiej pracy, a zawzięte na pieniądze "polaczki" płaczą gdy tylko usłyszą że po 8 godzinach (9 z przerwą) kończą pracę, 8 godzin to normalna dniówka, ale i tak ludzie mówią braku godzin, co gorsza w pracach "do ostatniego zamówienia", potrafią pracować najwolniej jak się da by "uzbierać godzinki" Największym bólem okazały się wypłaty miesięczne po przepracowanym czasie (ok. 6 miesięcy), niestety trafiłem na wypłaty 4tygodniowe w momencie w/w rezerwy, co utrudniło warunki życia, jednak to moje złe doświadczenie i każdy będzie mieć na to inną perspektywę Jednak nie mogę być w zupełności przychylny co do moich przygód w tej firmie, problemem nie jest praca, a często próby załatwienia spraw z pracownikami biura Bywa różnie, każdy jest człowiekiem i rozumiem że nie wszystko da się załatwić natychmiast, ale w moim przypadku natrafiłem na wiele rażących sytuacji Na wyrobienie numeru Sofi czekałem 3 miesiące - mimo wielu próśb, telefonów, propozycji że załatwię sprawę samodzielnie Poszczególni koordynatorzy obiektów są materiałem do pisania kawałów, jeden z koordynatorów lubi powtarzać że przywiezie coś "jutro"? Każdego następnego dnia znów powie to samo, aż "jutro" zamienia się w 2-3 tygodnie - sprężyna wyszła z materaca? śpij na łożu fakira 2 tygodnie, koordynator po pierwszym tygodniu oczekiwań powiedział że nie miał czasu "bo był na siłowni", podobna sytuacja z otrzymaniem obiecanej pościeli, a prywatna poczta podobno odebrana przez tego samego koordynatora w biurze, nigdy do mnie nie dotarła Wracając do wypłat, o ile były uczciwe - pojawiło się kilka błędów na które została wykonana korekta, jednak oczekiwanie 3-4 tygodni na korektę mimo ciągłego upominania się w tej sprawie to lekka przesada Tak samo niezrozumiałe różnice w wypłatach pomiędzy mną, a innymi pracownikami gdzie mając te same godziny pracy każdy z nas dostawał zupełnie inne wynagrodzenie, różnica kilku centów, czasem 1e. to mniej, to więcej - niestety nikt w biurze nie umiał mi tego wytłumaczyć Pojawiły się również problemy z przydzieleniem mnie do mieszkania razem z moją dziewczyną po powrocie z urlopu. Na czas mojego urlopu, na moje miejsce przyszła nowa współlokatorka do mojej dziewczyny, gdy wracałem, chcieliśmy wiedzieć wcześniej czy moja dziewczyna ma się pakować i przeniosą nas razem, czy jej współlokatorka ma się pakować, aby nikt nie musiał tego robić na ostatnią chwilę. Najprawdopodobniej biuro nie wiedziało z kim mieszkałem przez pół roku (od początku na jednej lokacji, a przyjechaliśmy razem jako para) Na moje pytanie czy biuro nie prowadzi żadnego spisu osób które wprowadzają się na lokacje, pani z biura na bezczelnego stwierdziła że "nie jest wruszką, aby wiedzieć z która z pań to moja dziewczyna" i to dosłowny cytat, pomijający inne bezczelności w naszej konwersacji. Pomijam kierowców firmowych którzy najwyraźniej są przemęczeni i zawaleni robotą przez co potrafią czasem jechać niebezpiecznie bo ciągle się spieszą, a przy tym są mega nerwowi Zdołałbym wymienić więcej, ale winni są poszczególne osoby którzy tam pracują, a te można zmienić. Mimo wymienionych sytuacji firmę mogę polecić, dobre oferty pracy, dobre mieszkania i wypłaty zawsze na czas, a na chorobowym nie traktują Cię jak symulanta

@Prawie Dobrze

Witam, dziekuje za podzielenie sie swoim doswiadczeniem. Caly czas dazymy ku lepszemu i robimy co w naszej mocy aby to osiagnac. Z opisu widze ze pozytywne zmiany w wielu dzialach sa juz zauwazalne. Prosilabym o kontakt pod numerem tel +31850210505 lub mailowo recruitment@fhs.jobs poniewaz mam pytania co do niektorych opisanych sytuacji. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Nie mam

Kiedy fhs wypłaca wakacyjne?

@Nie mam

Witam, wakacyjne placone jest co tydzien. Co do rozliczenia calkowitego po zakonczeniu kontraktu prosze o kontakt z dzialem administracji np. przez aplikacje.

Dominik

Witam o firmie FHS. NIE POLECAM

Sebastian

Macie Państwo jakieś oferty pracy na już?

@Sebastian

Dzien dobry, zapytanie o oferty prosze kierowac do dzialu rekrutacji FHS, najlepiej wysylajac od razu CV. Adres email: Praca@fhs.jobs

Normalny pracownik

Chcialbym sie z wami podzielic moimi odczuciami na temat biura FHS: - jesli rozmawiasz komunikatywnie w j.ang to masz od samego poczatku dobra i stala prace za fajna stawke godzinowa - jesli nie rozmawiasz w zadnym jezyku to zaczynasz jako flex. z tego co slyszalem trwa to max 2 tyg potem masz jedna prace - jesli nie stawisz sie 3x w pracy bez zgloszenia, mozesz szukac innej pracy bo jestes zwolniony - jesli przyjezdzasz imprezowac cpaci chlac a nie pracowac - znajdz inne biuro bo takich tez ci zwolnia Mam wrazenie ze negatywne opinie sa pisane przez osoby ktore zostaly zwolnione albo cos maja na sumieniu. Bo noralni ludzie nie zawracaja sobie glowy pisaniem opini tylko spokojnie pracuja. Pozdrawiaj hejterow ;P

Angelika
@Normalny pracownik

- Moj angielski jest perfekcyjny, mimo to, ze zaznaczylam iz nie chce pracowac jako order picker, to zostalam rzucona wlasnie na zbior zamowien z ryb. Pracowalam 6 dni w tygodniu, mieszkajac z narkomanami i alkoholikami, mam nagrania i zdjecia jak wciagaja nosem kokaine i robia awantury. Najwyzsza pensja jaka otrzymalam? 305 euro. Po zmianie agencji i zamieszkaniu z normalnymi ludzmi, otrzymywalam prawie 500 euro tygodniowo. Wielokrotnie zglaszane byly problemy ze wspollokatorami, reakcja fhs? zadna. Znajome mieszkaly dlugo w UK, perfekcyjny angielski, na dzien dobry na rezerwie chociaz obiecywano im prace. Mam 30 lat, przerobilam kilka agencji, z kim sa najwieksze problemy? Z Polakami i ludzmi grzejacymi tylki w biurze. Do pracy chodzilam zawsze, nawet jak mialam wolne, koordynator dzwonil o 6 rano i pytal sie czy mam ochote. W 10 minut bylam gotowa. I nie, to nie jest hejt, to czysta prawda. Kto pracowal w kilku agencjach ten wie jak jest za granica. Pozdrawiam.

Paulina, ta co niżej.
@Angelika

Czy wasze bonusy po odciągnięciu podatku tez wynoszą ponad 50€? Wiekowka tez na bonusie jest ?! Mój chłopak dostał netto 94€. Myślałam ze Już wszystko z agencja będę miała załatwione a tu sprawy się będą toczyć nie jedne i nie krótko.

@Paulina, ta co niżej.

Dzien dobry. bonus byl zgodnie z wczesniejsza informacja kwota brutto. To nie agencja ustala wysokosc podatkow w Holandii. Zycze powodzenia w zalatwieniu innej stawki podatkowej z urzedem skarbowym…

BARTEK

Można prosić o jakiś kontakt z Panią? Chcialbym uzyskać więcej informacji na temat tej agencji.

Stasio

W sobotę w jakich godzinach biuro maja czynne żeby podjechać

@Stasio

Do 14

Riko

przyjedziesz o 14 pocalujesz klamke. z tego co wiem to max 12.00 Powodzenia

Paulina

Będą wam mówić że tyle ludzi akurat teraz przyjechało że nie ogarniają. To racja, ale po co im tyle ludzi jak później nie potrafią utrzymać ładu, albo w sumie po co firmie taki personel który nie wyrabia i niszczy reputacje?

Riko
@Paulina

heheheheh czytajac twoje wypociny czuje ze napewno juz tam nie pracujesz... i zostalas oszukana i zwolniona NA BANK z winy biura hahahahahaha. Zal mi takich osob... masakra. Paulina gdzie sie rodza tacy ludzie jak ty... ;P

Wkrótce to znaczy kiedy będzie nam wyplacony dodatek świąteczny? Prosze o konkrety. Wkrotce to pojecie względne. Inne agencje pracy już dawno wywiązały się z wcześniej wspomnianego dodatku dla swoich pracowników. Pozdrawiam

Paulina

Dzisiaj doszło do oszustwa 200€ brutto które nam się należy za bonus świąteczny nie jest nam przydzielony Administracja mówi ze to dział rekrutacji się tym zajmuje a rekrutacja że tylko administracja ma wgląd do wypłat. Robię screena opinii gdyż będzie dodatkowym dowodem na policji. Jeżeli FHS chce to jakoś wyjaśnić proszę o kontakt ale będę rozmawiać jedynie z osoba która się wykwalifikowana, kulturalna i nie traktuje pracowników jak śmieci Oczywiście nagrania z rozmów i wiadomości również posłużą jako dowody w sprawie oszustwa. 570863713

@Paulina

Dzien dobry, ciesze sie ze pan nagral rozmowy. Moze jak pan je przeslucha to rozpozna swoj glos przeklinajacy na dzien dobry… Bonus sie Panstwu nalezy i bedzie wyplacony. Teraz ma pan jeszcze potwierdzenie na pismie a wkrotce na koncie. Z powazaniem, FHS

Realista

W kwestii wynagrodzen od 1 lipca 2018r minimalne stawki Brutto ( nie na reke ) w Holandi to: Wiek 18lat 757,25 euro na miesiac lub 34,95euro dniowki . WIek 19lat 876,80euro n/m-c ub 40,40euro dniowki Wiek 20lat 1115,95euro n/m-c lub 51,50euro dniowki Wiek 21lat 1355,05euro n/m-c Wiek 22lata i wyzszy to 1594,20euro n/m-c lub 73,50euro dniowki Oczywiscie od tego macie odejmowany podatek, jak i zamieszkanie, czasem i dojazd. Firmy posredniczace czesto wykorzystuja fakt najnizszej krajowej i poprostu tylko tyle placa, biorac dla siebie po nawet kilkanascie euro za godz. wiecej za posrednictwo. To normalne choc stawka najnizszej kroajowej jest w tym wypadku śmieszna, bo prace nie sa lekkie, ale przyjezdza sie zaronic nie lezec. Wiekówka to poprostu skandal ! Mlodzi pracuja tak samo jak starsi, a otrzymuja za to grosze. Niestety tak jak opisalismy wyzej wykorzystuja stawki minimalne w Holandii. Produjty w sklepach ( jezeli ktos przelicza ) sa poprostu drogie. Patrzac przez pryzmat mnimimalnej placy w Holandi, a cen w sklepach to trzeba nsprawde sie gimnastykowsc zeby cos odlozyc. Np stawka 10euro n/h na reke bedzie juz dobra stawka. Ale gdzie tyle płaca ?? Uwazac tez trzeba na oplary dodatkowe, ktore ppobiera posrednik, np za mieszkanie bo ktos sie moze zdziwic przy wyplacie.

@Realista

Szanowny Realisto, dziekuje za przytoczenie minimalnych stawek w Holandii ktore mozna spotkac w wielu biurach. W FHS stawki wiekowe sa duzo wyzsze, posiadamy rowniez oferty bez stawek wiekowych oraz oferty ze stawka powyzej €10. Stawki sa zawsze uzaleznione od ukladu zbiorowego u klienta. Placimy takze 8% wakacyjnego co tydzien a nie jak inne biura raz na rok. Mieszkanie mamy jedne z tanszych - €81 na tydzien. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dzialem rekrutacji +31 850 210 505

@Realista

Oni za dojazd nie mają prawa zabierać kasy bo za dojazd dostają od pracodawcy! !!

Witam, FHS nie pobiera oplat za dojazdy. Zapewniamy dojazd autami lub rowerami (w zaleznosci od odleglosci do pracy).

Frugo
@FHS (Flexible Human Services)

nie pobieracie opłaty??To może mi oddacie pieniądze które pobraliście za dojazd a uzbierała się spora sumka mam na sALARISAH wyszczególnione opłaty za dojazd

Nie wiem
@Frugo

Jesteś w stanie wysłać mi na mail te salarisy z wyszczególnioną kwotą?

Nie polecam

Jeżeli ma ktoś jakiekolwiek pytania proszę podawać w komentarzach e-mail, z chęcią udostępnię wszelkich odpowiedzi gdyż strona usuwa pewne komentarze i odpowiada na to co chce (w tej firmie jest tak zawsze) . Mam dowody i z chęcią się nimi podzielę.

Martin
@Nie polecam

Prosze podrzuc mam od nich oferte dzieki mail djbeat1980@gmail.com

Galinka

Witam wszystkich czy ktos teraz jedzie do pracy na szklarnie? ogólnie jakie warunki mieszkaniowe i z godzinami czy są godziny ? Pozdrawiam ????

Byłem widziałem
@Galinka

lepiej sobie daruj Wspomnisz moje slowa

Nie polecam
@Galinka

Jak ma Pani dobrą psychikę to może Pani jechać. Ja bym drugi raz w życiu przez tą firmę nie pracowała. Specjalnie na święta wyjechaliśmy żeby dorobić i wtedy dużo ludzi wyjechało na urlop a my i tak pracy nie mieliśmy wiec co dopiero teraz

matka

Czy w hotelu w heerhugowaard można mieć dzieci? Nowy zarzadajacy hotelem szybko ściągnął swoje dziecko, które mieszka z nim w pokoju . Ja swoje musiałam zostawić pod opieką matki, aby móc pracować. FHS czy mogę sprowadzić swoje dziecko do Holandii do hotelu? Proszę o pilną odpowiedź

Lee

Ja idem 11.1 do Middenmeer do skleníka..bohvie kde ma ubytujú

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 35 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)