Opinie o ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. w Jeżowe

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. w Jeżowe

xxx Nowy wpis

Chciałbym się tu przyjść jako zbrojarz wiecie czy oferta na stronie firmy jest aktualna. Jakby ktoś mi wytłumaczył co to dla nich znaczy atrakcyjne wynagrodzenie byłoby super. Sam nie wiem co myśleć bo opinie różne czytam.

I_real Nowy wpis

Wszystkie świadczenia tj. urlopy, chorobowe, ojcowskie Firma wypłaca, zarobki ok, szefowie nie stresują jakoś pracowników, usterki wcześniej czy później są usuwane w godzinach pracy.

Czy pracownicy ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

53o#39o#935

W sytuacji braku zapłaty faktur!!! Proszę dzwonić!

@53o#39o#935

Te kancelarie bardzo polecam

Dominika
@Kasia

A o firmie może coś napiszesz, skoro deklarujesz się jako pracownica? Kobiety tutaj to na których stanowiskach w razie czego pracują? Jakie warunki mają?

Artur Nowy wpis
@53o#39o#935

Uwaga na ten numer telefonu to ordynarna podpucha. Pozytywne komentarze wpisują sami, naciągają na koszty. Bardzo nieuczciwy tym, patowindykacja

Firma ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Cieśla, Zbrojarz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Artur

Cześć. Czytam tu że developer nie wyrabia się z pracą. Czy jest to spowodowane, że brakuje rąk do pracy? Bo ofert do pracy nie ma, więc z czego to wynika w takim razie?

QR

Uwaga na powyższego dewelopera. Nie dotrzymuje terminów, niesłowny, nierzetelny. Na osiedlu Wieniawskiego (pierwszy blok) wiele niedoróbek. Na osiedlu przy ul. Jazowej wiele mieszkań boryka się z wilgocią, przeciekaniem ze ścian, nieszczelnymi dachami i wiele innych niedoróbek. Problemem jest również garaż. Źle wykonany, deweloper oszczędza na materiałach - nie wykonuje zgodnie z projektem. Problemów nie rozwiązuje. Na kolejnych osiedlach przy ul. Wieniawskiego można usłyszeć o wielu niedoróbkach oraz opóźnieniach. Nie polecam i ostrzegam potencjalnych kupców do zakupu lokalów na nowo budowanych inwestycjach.

jjao

Warunki pracy to umowa na najniższej krajowej reszta do ręki, przed zatrudnieniem dostaje się oświadczenie, że zgadasz się na wypłatę w gotówce, pracodawca jakby się bał wypłacać cokolwiek na konto pracownika, urlopów brak co jakiś czas dostaje się kwity żeby podpisać że wykorzystało się urlop od wtedy do wtedy a w rzeczywistości trzeba w tym okresie pracować. Praca 10h dziennie, oczywiście nie ma mowy o nadgodzinach po 8h pracy. Chorobowe też niewypłacane. Co do premii to zaliczają się do niej niewykorzystane urlopy a nie efekty pracy. Ogólnie nie ma młodych pracowników w firmie bo nikt na takich warunkach nie chce robić. Dziwie się że jeszcze konkretnego nalotu inspekcji pracy w tej firmie nie było. Odradzam tą firmę szczególnie jeśli masz rodzinę, zero macierzyńskiego i wychowawczego, tu jest tak ze jak jestes w robocie to masz placone jak chcesz urlop do dostajesz wolne i nie ma kasy. Już dawno ten pracodawca zszedł na psy, krętacze i (usunięte przez administratora) w zarządzie...czyli sami synowie.

Ryszard
@jjao

To na jakiej umowie się pracuje że urlop jest niepłatny? Bo jak zlecenie to faktycznie nawet za chorobowe się nie należy. Dziwi mnie ta kasa do ręki a nie na konto. Na pewno wszystkie składki wtedy są odprowadzane?

jjao
@Ryszard

NIe umowa zlecenie tylko normalna umowa o pracę tyle że na najniższej krajowej.

Ryszard
@jjao

To słabo ze najniższa krajowa bo myślałem że można wyciągnąć więcej. Jest jakiś socjal? Mam na myśli benefity. Np. bony na święta albo dodatkowe ubezpieczenie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. - Jeżowe

• Jak się pracuje w ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j.?

ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

ZRB Korem Kazimierz Koc sp.j.