Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Po po przepracowaniu kilkunastu miesięcy , mogę powiedzieć swoją opinie na temat filmy BCUBE Niepolomice . I nie polecam tej firmy jest , zerowa atmosfera brak jakiego kolwiek szacunku do drugiego człowieka , wykorzystywanie ludzi na pełen ful i oddelegowanie na inne stanowiska bez jakiego kolwiek przejścia szkoleń. Cała logistyka , ludzie fałszywi i zakłamani szczególności cała zmiana B którzy wcinają swój nos w nieswoje sprawy zamiast zająć się swoją (usunięte przez administratora). Osoby ze zmiany B z 215 nie mili , zero pomocni nie uczynni i opryskliwi szczególności R.K i M.B oraz kierownik który nie docenia pracowników i rzuca nimi gdzie popadnie .Wszystkim nie polecam tej firmy nie dajecie się wykorzystać za takie pieniądze gdzie pensje również pod byle pretekstem są obcinane .

Dip

Lkw to porażka na zmianie C ( sekwencja) Odkąd jest nowa przełożona to jest mega słabo. Było dobrze a teraz jest bardzo słabo. Pani kierownik nic nie potrafi, w niczym nie udzieli rady bo sama nie wie. Ino ironiczny uśmieszek pod nosem. Zgłoszenia do wyższych przełożonych nic nie dają, nawet się nie zainteresują. Porażka.

Alicja

Czy w firmie przysługują premie na święta dla nowych pracowników jak tak to w jakiej kwocie?

Zz

W tej firmie powinno się zakazać noszenia słuchawek w uszach, Pracownicy słuchający muzyki cały czas, A zwłaszcza kierowcy pracownik nie słyszy co do niego się mówi, brak kontaktu z rzeczywistością, dojdzie do wypadku

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Controlling Specialist
SMART-HR

Cała prawda o Sistema jest taka że non stop (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze. Tym razem przykład z ostatnich dni. Przeszedł Manowiec pod sisteme czyli należy się dodatek w wysokośći 400 zł oczywiście Man wypłacą całą kwotę. A sistema potrąca i zostawia sobie część pieniędzy jeśli człowiek nie przepracuje wszystkich dni. Wszystkim potracili dodatek Man nawet jak był ktoś na urlopie. To co się wyczynia z tą firmą to jakaś parodia. A pani nie kompetentna odpowiada tak że jak nie pasuje to proszę się zwolnić

Czy w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pośrednik, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

mera

A ja bardzo lubię tu pracować. Wiadomo praca jak praca, swoje trzeba robić. Ale atmosfera jest fajna i pieniądze ok

Skandal, Sistemia zatrudnia Ukrainki bez znajomości języka Mylą wszystko ogólnie Ciężko się pracuje przejmując zmianę po Ukrainkach,, z lini Mana też narzekają ze nigdy nic nie jest ok,, Ci ekawe,,,, do tego są bezczelne i rubaszne, jak ktoś chce pracować z analfabetami z Ukrainy i pracować za nich to polecam Sistemie Niepołomice.

v

Szczerze polecam podjęcie pracy na sekwencji:) Dziewczyny w zespole bardzo wspierające

Jarek B

Łamią kodeks pracy nie równe stawki, nie wypłacają premi wypłaty nie zgadzają się każdy pracownik ma inną za tą samą pracę, brak umów i ankesow nie dotrzymują umów.

Lukasz sis

Nie polecam zostaliśmy zwolnieni przed okresem umowy 12 osób z dnia na dzień.Powód zwolnienia brak pracy ostrzegam przed podjecie pracy w sistemie

Łukasz sis

Kierowcy kat c

Pablo
@Lukasz sis

Przy rozmowie o prace zagwarantowali prace na dłuższy okres.Zwolnilem się z pracy a tu po 2 miesiącach wypowiedzenie.Wypowiedzieli umowy i napisali redukcja etatu.Kierownik byl bezczelny i brak doświadczenia w tym co robi.Odpowoedzi były ze jak nie przyjdziesz na nadgodziny to cie (usunięte przez administratora) zwolnie nie polecam i ostrzegam przed taka praca w sistemie

Marko
@Pablo

To co tam robią z ludźmi to jest jedna wielka paranoja.Ten cały kierownik nawet nie stał obok kierownika.Bardzo dużo tuszuje by się dyrektor nie dowiedzial,a tu szuje tych ludzi którzy dobrze wchodzą...praca w systemie n poniektórych stanowiskach są na okres 2-3 miesięcy my zostaliśmy zwolnieni pomiędzy pierwszym a drugim miesiącem z dnia na dzien

Ciekawa

Czy jeśli nie będzie sie miało wolnego na nowej umowie może być problem z bezpłatnym wolnym w sierpniu jeśli by sie chciało?

Łukasz N

Praca bardzo fajna , pracowac trzeba wszedzie dodatkowo wolne weekendy a soboty jak sie chce dodatkowo platne

Zbyszek

Czy są przewidziane podwyżki dla pracowników Sistemy ? W sumie czemu doświadczeni już ludzie co ogarniają temat mają mniej zarabiać od chłopaków z Mana ? Nie życzę im źle, niech zarabiają dobrze ale sprawiedliwie moim zdaniem będą takie same zarobki prawda?

Cnc

Zakład bardzo nowoczesny, pracodawca dba o pracowników, wypłaty na dobrym poziomie, bardzo dobry socjal, dojazd na wyznaczonych trasach, jeśli chodzi o pracę na dziale LKW, bardzo dobrze się pracuje, miła atmosfera, przełożeni bardzo pomocni i znają się na swojej pracy, doświadczeni pracownicy również służą pomocą.

Nigdy. Co miesiąc wypłacają ci jak przepracujesz 100 zł. Jak podpisywałem umowę trzeba było czytać warunki pracy a nie teraz płakać. A w sierpniu albo przyjdziesz do pracy albo urlop bezpłatny

Magda

Koledze chodzi o Fundusz Świadczeń Socjalnych

@Magda

Nie ma żadnego funduszu. Ta firma jest bez benefitow. Dali multi Sport i chcą by ludzie się odczepili a gdzie prywatna opieka jak to w każdej firmie. Oczywiste jest że nie dostaniesz się na NFZ do lekarza szybko. Dodatkowo. Brak paczek. Nie płatne postoje czy to firmy czy raz w roku w sierpniu co wszyscy mają urlop. Jednym słowem koicha maksa

Lami

Czegoś ty się nażarł? W firmie obowiązujące Fundusz Świdczeń Socjalnych, Postoje jeśli wysiepują są płatne. Możesz skorzystać z Medicover. Transport pracowniczy masz bezpłatny Najprostszym rozwiązaniem na twoje bolączki jest zmiana pracodawcy na "lepszego" albo najlepiej sam załóż firmę - wtedy będziesz miał co tylko chcesz łącznie z lądowiskiem dla helikoptera.

Razz
@Lami

Jawne kłamstwo. Jeśli jest przestój i nie mamy już urlopu to pracownik jest zmuszony wziąść urlop bezpłatny. Także ktoś kto przyjdzie np teraz w maju będzie miał nieciekawa sytuację jak firma stanie na 2 lub 3xtygodnie w sierpniu. We wrześniu dostanie piekna wypłatę

Hello kity
@Razz

Firma wydaje urlopy zaliczkowo a poza tym nie przewiduje przestoi bo magazyn działa. Nie wprowadzaj ludzi w błąd

Wacek
@Hello kity

(usunięte przez administratora) wiem że to ty piszesz. Nikogo nie wprowadzam w błąd. Urlopy zaliczkowo - urlop bezpłatny magazyn magazynem a ludzie co układają części to już nie magazyn choć ich nazwaliscie magazynierzy tam nie będzie pracy kłamstwo ma krótkie nogi. Powiedzcie czemu 60% ludzi wypowiedzenia złożyło znów?

Inny
@Wacek

Będzie pracy dla sekwencjonerów tak jak dla magazynu. Przebudowa, nowe układanie i łączenie sekwencji, klejenie snr, inwentaryzacja, opracowywanie przyśpieszenia i ułatwienia pracy czyli to co robił manpower który dostał przedłużenie umowy bez przestoju. Jedynie ruty z sekwencji będą na bezpłatnym chyba że ich też wezmą na pomoc.

Heniek

Propracownicza firma (w pełnym tego słowa znaczeniu) z perspektywami, tworzona przez fajnych ludzi. To wpływa na świetną atmosferę) Jeśli chcesz pracować (nie lenić się) i być za to szczerze docenionym (wynagradzanym) to koniecznie musisz tutaj trafić :)

Czy w tej firmie można pracować na niepełny etat? Np. na pół etatu?

Grzegorz

Większości pozytywnych wpisów mija się daleko z prawdą. Pozytywne opinie pisane są chyba przez kierownictwo aby poprawić opinie o firmie. Ludzie pracują tam za dużo niższa stawke niż pracownicy Man. Większość pracowników nowa bez doświadczenia robią masę błędów mylą komponenty nie dostarczają na czas na produkcję. Ale co się dziwić z (usunięte przez administratora) nigdy nie będzie dobrego pracownika. Do tego dochodzi spora liczba wypadków i incydentów BHP. Pomimo że cześć dziewczyn i chłopaków z systemy się stara słabo im to idzie. Ogólnie nie jest kolorowo jak tak dalej pójdzie to rozłożą produkcję na łopatki...

Boss
@Grzegorz

Śmiech na sali obiecują na początku same pozytywy a tu nagle bajka się kończy. Wymagania jak by się zarabiało 5000 ale netto

Wacek

Tu nie ma rządnych teorii spiskowych. To są fakty których sistema się wstydzi kogo zatrudnia jak wygląda ich praca itd. Info odgórne. A jak ktoś czyta od początku komentarze to wie że pod tym szyldem mieściła się nazwa sistema Niepołomice

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 41 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 47 ocen.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ