Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Pytajnik

Jaka zmiana I gdzie dokladnie? :)

Pedros

Powiedzcie proszę czemu tak dobrze się wypowiadacie i tak zachwalanie ile za to wam płacą. To co się dzieje w tej firmie to jest jedno wielkie nieporozumienie. Brak biura. Brak ludzi z kim można normalnie przeprowadzić rozmowe. Zatrudnienia na umowę zlecenia wszystko krótkoterminowe. Przyjmują każdego jak leci kulawy bez ręki ślepy czy z żółtymi papierami znajdzie tu pracę. Stawka minimalna jaka może być a przypominam że oferta pracy dotyczy na 3 zmiany. Nie polecam z całego serducha

Mali
@Pedros

Perdros może ty nie o tej firmie mówisz. 1. jedyna forma zatrudnia jaka jest oferowana to Umowa o Pracę 2. Minimalne wygrodzenie o jakim mówisz to: Magazynier (1) 4700 brutto Magazynier (2) 4900 brutto Pracownik transportu wewnętrzebgo z kat. B 5000 brutto Operator wózka czołowego 5600 brutto Operator wózka bocznego 5900 brutto Na wszystkie kwoty poniżej składa się wynagrodzenie podstawowe, 18% premia regulaminowa (ktora jest potrącana tylko w przypadku rażącego naruszenia porządku pracy) oraz 100 premii absencyjnej za brak L4 w danym miesiącu W przypadku pracowników przechodzących z MAN do SP kwoty mogą być nieco wyższe

@Mali

Bzdura. Zapomniałeś dodać jeszcze sekwencje oraz tych co mają rozwozić

MamaPerdrosa
@Pedros

Sekwencja to magazynierzy, rozwożący to Rorarze - pracownicy transportu wew.

@MamaPerdrosa

Więc zapraszam do frutkera też 3 zmiany praca lżejsza i przynajmniej stawka większa 5600+ premia stała i premia wydajnościowe. U was to tylko złodziejstwo i wyzysk ludzi. Pracowałem widziałem więc mówię

Inż

Dobra, solidna firma, w której można się wiele nauczyć od zdolnych, doświadczonych ludzi, dużo benefitów, i wbrew pozorom tego co piszą tutaj niektórzy malkontenci, naprawdę przyzwoite zarobki.

YxZ

Atmosfera super, czas szybko mija przy dobrej muzyce, ludzie pomocni, praca nie jest nudna i daje satysfakcje. Dobre wynagrodzenie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Tadzio

Bardzo polecam krakowski oddział firmy , a w szczególności pracę na magazynie FHS na zmianie A, która znacząco się różni od zmiany nocnej, ale o tym można by długo pisać lub wręcz przeciwnie - spuścić kurtynę milczenia, jak kto woli. Atmosfera super, spoko ludzie, normalny lider, no i przede wszystkim Daniel który dba o dobrą atmosferę, jest równym gościem

Yummy

trochę się stresowałem przed rekrutacją ale szybko okazało się że nie było czego.

JestJakJest

Jestem zadowolony z pracy choć niedawno dołączyłem. Firma kładzie duży nacisk na jakość pracy, zamiast na szybkość co jest dużym plusem, do szkoleń przywiązuje się dużą wagę, co tylko znów świadczy dobrze o firmie.

Carpenter

Ja tam pracuję od tygodnia i jest ok, atmosfera miła, brakuje sensownej stołówki (żarcie jest okrutne) i temat szatni jest dość dziwny, ale ja tam przychodzę zrobić swoje i zabierać się do domu więc co tu więcej, koledzy mówią że wypłata do 10 jest zawsze więc jest dobrze a kasa jedna z lepszych na rynku.

Ewka

W październiku nie przedłużyli mi umowy i tęsknie za to robotą, kiedy mogę starać się o ponowne przyjęcie

Arek

Praca spełniająca oczekiwania i dającą możliwość rozwoju. Pieniądze ok i dostosowywane godziny pracy. Na plus na pewno gra w otwarte karty że strony pracodawcy: wiadomo co i kiedy trzeba zrobić, ile się za to dostanie itd.

Ktoś

Siema wszystkim. Ja firmę bardzo polecam, ogólnie wszyscy moi znajomi są zadowoleni. Na forum zobaczycie 3-4 osoby piszące ciągle jakieś nowe posty, ale to nie ma nic wspólnego z tym, jak wygląda praca.A praca jest bardzo dobra. Stawka nie jest zła, pracą ja akurat się nie męczę,dodatki są. Złego słowa o firmie nie powiem. A i trzymam się z fajnymi ludźmi to i fajnie się pracuje. No a na tyle osób to zawsze jakieś marudy się znajdą, co nie mają co robić w życiu, tylko marudzą od kilku miesięcy

Gir

Ja pracowałam tam do grudnia i szczerze żałuję że odeszłam. Teraz mam słabo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mam nadzieję że dostane pozytywną opowiedz od kierownika co do powrotu.

SIS

Na dzień dobry frima łamie przepisy BHP oraz kodeks pracy. Brak szafek dla pracowników do przechowywania ubrania oraz brak dodatku za pranie odzieży firmowej. Pracownicy zostają wpuszczeni na teren zakładu bez jakiejkolwiek umowy... Pracujesz za pieniądze około 1500zl netto mniejsze jak pracownik Man.

Trumian

Witam. Chciałbym się dowiedziec czemu zmieniono nazwę profilu na Tychy? Poniżej i tak jest informacja: "09.03.2023 06:52 Rozmowa kwalifikacyjna Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sistema Poland S P. Z O. O. Oddział w Niepołomicach odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna." Czyżbyście się czegoś wstydzili? :D

Pedros

Powiedzcie proszę ile ma na umowie magazynier z udt wszystkie te ogłoszenia są z premia już wliczona czy bez

Meli

Zarobki ok. Fajne stylowe ciuchy robocze. Można wyjść na papieroska w trakcie zmiany. Stołówka dramat.

Pytanie jarosza

Czy firma przewiduje owocowe czwartki i mięsne piątki?

Jestem pracownikiem tego oddziału i złego słowa nie powiem. Czasami jest trochę chaos, ale ogolnie praca i ludzie są w porządku, tak samo szefostwo.

Peter

Jestem w firmie od września i ciężko znaleźć jakiekolwiek słabe strony. Atmosfera w pracy dobra (wiadomo, czasem jest gęsto jak pewnie wszędzie), zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc. Zaangażowanie przełożonych także godne najwyższej pochwały, nikt nigdy nie zostaje zignorowany. Zero dyskryminacji, osądzania etc. Dość jasne zasady premiowania,podstawa też na fajnym poziomie.

X

Firma jak najbardziej w porządku. Jako pracownik mogę śmiało polecić. na KLT dobra atmosfera i partnerskie podejście do pracownika to chyba najważniejsze zalety .

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 41 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 47 ocen.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ