Opinie o Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Zibi S.A.?

Niki

Brak kultury ze strony przełożonych do podwładnych. Pozdrawiam

TakiJeden

Za te pieniążki prezes sobie na wycieczkę poleciał. Przecież mu się należy.

@TakiJeden
@TakiJeden

A Pan Prezes wysłał znowu zdjęcia z wycieczki z pozdrowieniami i mądrym cytatem typu "Ciesz się wspaniałym życiem"? :) Pracownicy dalej pracują za kwotę oscylującą w granicach najniższej krajowej?

lolek
@@TakiJeden

beda zdjecia w prezentacji na spotkaniach w Sochaczewie

Moń

Jakie koperty ??

Xxx

Jakie koperty o czym ty gadasz nic takiego nie ma w tej firmie

Nicki

Typ co pomylił firmy. Czaicie, jakby RKS jeździł z kopertami do każdego xD

Ręce opadają głupoty pisze

była

kiedyś jeździli

XYZ
@Nicki

Na salonach świat się nie kończy. My pracownicy biura Sochaczew i Warszawa przez ostatni rok własnie w ten sposób byliśmy okradani i to jest bardzo smutne ...

Luki
@Xxx

Haha wszyscy wiedza ze w firmie są koperty chyba ze ciebie coś ominęło buhaha

@Luki

Myślisz pracuje kilka lat w salonie i nie widziałam tych tajemniczych kopert buhaha

Nik
@Xxx

No właśnie dlatego że w salonie. Koperty są w biurze.

Zatroskani

Firma nie dba o zdrowie swoich oddanych pracowników i ich rodzin, nie stosując się do zaleceń i apelu, ministra zdrowia o pracy zdalnej i zalecenia nie przemieszczania się. Pracownicy narażają się na zakażenia zwłaszcza w drodze do salonów, w których wykonują bezproduktywne zadania. Może warto wziąść przykład z konkurencji np. Swiss czy aparat i zadbac o bezpieczenstwo swojej kadry pracowniczej.

Zdenerwowana
@Zatroskani

Godziny muszą się zgadzać, ktoś tutaj nie moze wytrzymać z myślą ze pracownicy powinni byc na przestoju. A jak godzin nie wyrobisz to niezgodnie z prawem musisz je odrobić w przyszłych miesiącach. Dopóki ktoś nie trafi pod respirator to nikt nie pójdzie po rozum do głowy.

Doradca Klienta

Pani rekruter nawet nie stawiła się na umówioną rozmowę, rozmowa miała odbyć się w kawiarni, brak jakiejkolwiek wiadomości o możliwym spóźnieniu czy też ustalenia innego terminu rozmowy, NIE POLECAM!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
eX

A jak się czują śmieszni, napuszeni RKS, którzy myślą, że pozjadali jspońskie rozumki, a tak naprawdę potrafiatylko bezrefleksyjnie klepać zasłyszane w Sochaczewie formułki? Pracownicy nie mają o nich najlepszego zdania...

@eX

Najlepsze jest to, że(usunięte przez administratora) RKS kierownicy lokali ze Śląska, wydzwaniają do siebie, a jak przychodzi do odwiedzin RKS to liżą i wchodzą w ... aż miło. Obłuda. Wymiana kadry kierowniczej by się tam przydała dać szansę nowym, młodszym.

Zniesmaczony

Coraz gorzej w TT. Pod światłym M. salonu TT dołują a sklep internetowy ma gorsze wyniki niż salony (w dobie kilkucyfrowych wzrostów E-commerce —mistrzostwo zarządzania :) Wiec jaka jest recepta Szanownego Pana (usunięte przez administratora) oszczędności na pracownikach i ich wynagrodzenia. Nie ma się sukcesów sprzedażowych więc trzeba pokazać zarządowi, że się działa ! Szkoda, że to wszystko odbija się na pracownikach którzy w zdecydowanej większość są bardzo zaangażowani.

Co

Zawsze mnie zastanawia po co byłym pracownikom info co słychać w ich byłej pracy ja ci odpowiem nie twoja sprawa ????

@@Były gracz
@Co

Bo byli pracownicy wiedzą że wieści z zibi rozśmieszają lepiej niż dobry kabaret xD

Były Gracz
@Co

Moja ???? Martwię się o zdrowie wodza ????

Mysliciel

To moze jeszcze -30%?

Faktycznie aż tak niskie te zarobki?

odpowiadający
@Marek

umawiasz się na wyższe, a później dowiadujesz się, że płacą -10 lub -20% bo "firma jest w kryzysie"... i nie, to nie żart :)

ExZibiowiec

Praca dla ludzi z dużymi nerwami. Zarobki niskie, pracy wiecej i więcej bez perspektywy wyższego wynagrodzenia. Zarządzanie na poziomie podłogi. Brak wykształconej kadry, decyzje podejmowane przypadkowo. Dodatkowo "ciągłe zmiany" za którymi nikt nie nadąża.

ciekawa

Pytanie otwarte do ZP: jak to jest okradać ludzi który codziennie cię dorabiają?

eX

Prawda jest taka, że w Xibi kadra zarządzająca dawno już utraciła możliwość zdrowego oglądu sytuacji i logicznego myślenia, na rzecz kolejnych, idiotycznych pomysłów rodem z japońskiej taśmy produkcyjnej, które w 90% nie mają przełożenia na polski handel zegarkami. :) i taka jest prawda, większość to wie i udaje, że to czemu służy, jest jeszcze grupa gorsza - która naprawdę wierzy w te dyrdymały. I dla nich już ciężko o pomoc.

eX

I jak Wasze grudniowe wypłatki? xD

Do eX
@eX

A co, trzeba ci cos pozyczyc?

@Do eX

Nie dzięki, klepcie sobie poranne modlitwy i inne bzdury. Patrząc na poziom zarobków w tej śmiesznej firemce, która teraz jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) swoich pracowników na kasie, trzeba stwierdzić, że pozostały tam same osoby bez ambicji lub takie, którym się nie chce nic w życiu zmienić i wolą tak sobie wegetować u oderwanego od realiów zbynia.

Do eX
@eX

Niezwykły zatem zaszczyt nas kopnal, ze tak ambitny i bioracy los w swoje rece czlowiek jak Ty, wyraza zaintersowanie naszymi wyplatami. Swoja droga, Ty wziales los w swoje rece, czy los wzial Ciebie w swoje i teraz probujesz sobie poprawic humor poprzez obrazanie osob, ktore nadal pracuja w firmie?

Wsparcie
@Do eX

Osobom, które tam nadal pracują należy raczej współczuć i wspierać, niż się z nich śmiać. Mam nadzieję, że niebawem znajdziecie lepszą pracę. Naprawdę można dostać pracę lepiej płatną i w dodatku bardziej rozwojową. Życzę powodzenia obecnym jak i byłym pracownikom Grupy Zibi.

@eX

Bardzo dobrze wypłata w całości jest na koncie jestem zadowolona kasa się zgadza przemiła atmosfera w regionie a co taki ciekawy jesteś ????

@Xxx

Chciałabym widziec ta przemiła atmosfere. Haha

Czesław
@K.

Jaka panuje atmosfera pracy w Zibi S.A.? Czy ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Zastanawiam się czy warto wysyłać tam CV, liczę na jakieś wskazówki. :)

@Czesław

Atmosfera nerwowa. Chociaż przez pierwsze 3 miesiące jest wszystko super i fajnie. Po okresie próbnym dopiero firna pokazuje pazurki. Nie popelniaj tego błędu i nie zatrudniaj się tam.

Gg
@Do eX

Podpisuje się pod wypowiedzią !

@Gg

Nie zatrudniaj się. Banda RKS będzie robić z siebie (usunięte przez administratora) przeskakując się w coraz większych, leanowych idiotyzmach, czekając niczym piesek na akceptację Zbynia, a wszystko kosztem normalnych pracowników, którym po czasie w tej sekcie też zaczyna odbijać i tracą normalny ogląd rzeczywistości.

Gosc
@Xxx

Ja też jestem zadowolony wszystko było ok pomimo dużego kryzysu. Wyniki mieliśmy dobre, firma podeszła uczciwie do wynagrodzeń. Trzeba mimo to zrozumieć sytuacje jaką panuje na świecie i to raczej nie pracodawca ustala zasady w obecnych czasach

Gosc
@K.

Co dokładnie masz na myśli? Ja jestem jeszcze w trakcie koresu próbnego..

Zocha

Apelujemy do rozsądku zarządu spółki Zibi.(usunięte przez administratora) Pracownicy punktów sprzedaży nie ponoszą winy za zamknięcie ich miejsc pracy. Większość z nas angażowała się w tym czasie jak tylko było to możliwe w aktywności wspierające e-sprzedaż. Wszyscy czekaliśmy z niepokojem na otwarcie naszych salonów. Teraz kiedy chcemy z dobrym nastawieniem wrócić do pracy(usunięte przez administratora) Czy naprawdę spodziewamy się tłumów w tym najbliższym czasie? Czy zwiększone przez to obsady zmian to dobry pomysł w aspekcie sytuacji epidemiologicznej? (usunięte przez administratora) Nie wystarczy, że przechodzimy na 4/5 etatu(usunięte przez administratora)? Nie wystarczy, że nasze wynagrodzenia będą znacząco niższe? Panie Prezesie, aktualnie kapitałem firmy są przede wszystkim ludzie. Jest wielu lojalnych pracowników, ale nawet oni nie rozumieją w jakim celu firma chce ryzykować naszym zdrowiem, po co chce zabrać nam czas potrzebny na odpoczynek(usunięte przez administratora)Mamy też swoje życie, swoje rodziny. Nasz świat nie kończy się na ZIBI.

Kj
@Zocha

Idealnie napisane pracuje pare lat lubie swoja prace ale to co teraz robia odechciewa sie wszystkiego :(

Godzina roboty dk
@Kj

Godzina roboty DK jest teraz wyceniana na 12zylili. Lo matko czy ktoś się kiedyś zastonowil nad tym że to jest mega słabo. Pewnie nikt już nie liczy bo się zasiedział na stołku.

Kazuo 5XDlaczego

1- Dlaczego jest tak słabo? -Bo pracownicy nie dają z siebie wszystkiego. 2. Dlaczego pracownicy nie dają z siebie wszystkiego? -Bo czują się traktowani nie fair 3. Dlaczego czują się traktowani nie fair? -Bo zarabiają co raz mniej a mają co raz więcej obowiązków 4. Dlaczego zarabiają co raz mniej a mają co raz więcej obowiązków? - Bo firma jest nastawiona na maksymalny wyzysk (co jest normalne) ale nie uwzględnienia potrzeb pracownika (co jest patologią w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi). 5. Dlaczego firma jest nastawiona na maksymalny wyzysk (co jest normalne) ale nie uwzględnienia potrzeb pracownika (co jest patologią w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi)? - Bo zarząd nie dostosował się do aktualnych czasów i dalej żyje w czasach gdy premierem był Pan Leszek Miller a ludzie dali się nabierać na pranie głowy w stylu Amway.

DK max

Teraz znów niższe pensje polecą. Ciekawe ile to jeszcze potrwa to wyciskanie pensji do minimum. Oby nie za długo bo potem już tylko studenci zostaną z wysokimi wymogami.na chwilę na przeczekanie. Kto będzie chciał przyjść do korpo z takim bagażem wymogów za niska wyplate. Jak jesteś bezrobotnym i mieszkasz z mamą tatą tudzież babcią to aplikuj. Utrzymasz się. Ale jak masz większe wymagania i chcesz zarobić porządna prowizję to bardziej polecam towary szybciej rotujące.

Była

Serio ???!! XO

Były gracz

Kurde, widzę, że (usunięte przez administratora)nie daje za wygraną. Mam nadzieje, że niebawem coś się zmieni lub otworzą się nowe drogi kariery dla Was jako pracowników. Trzymam kciuki!

Oll

Dziwne, ostatnio się posypało tyle negatywnych opini, a Zibi nadal ma 3 gwiazdki..?

Ktoś

W sedno. Dobrze ze się stamtąd zwolniłam

Jasiu

A co rozumiesz przez źle traktowanie. Chodzi Ci o urlop o co drugi dzień lub w wyznaczone dni czy o zmieszane gażeee. Akurat zgadzam się z tym że jak niższe pensje to powinni trochę odpuścić wymagania, dociski przy niskiej placy to niech sobie odpuszczą bo to bezczelne. Kadra się kruszy wyższego szczebla. Znaczy się wykruszyła. Bo jak jest dziwne zrzadzanie to ludzie po latach pracy idą gdzie jest normalniej. Mają dość prania mózgu. A młodzi na DK przyjdą ale za najniższa tyle obowiązków to może student na chwilę popracuje bo musi przeżyć na najmie pokoju. Potem i tak poszuka coś lepiej płatnego.

K.

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Nie polecam.

@K.

Potwierdzam. A najśmieszniejsze, że ludzie, którzy tam pracują, myślą, że są w jakiejś 'elicie'. ????

rozczarowana

Tyle mam do powiedzenia, że nie wiem od czego zacząć. Może od wynagrodzeń które są żałosne a i tak z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze, już nieco ponad najnizsza krajowa, a za chwilę będzie pewnie najniższa. Obowiązków? Mnóstwo. To może jeszcze jeden raport? A może raport z raportu, i zdjęcia masa zdjęć, masa folderów ze zdjęciami, każda najmniejsza czynność musi być odhaczona że jest zrobiona, nawet przyklejenie naklejki. Ale przykleić to nie wystarczy (o ile dojdzie na czas i będzie względnie dobra) trzeba zaznaczyć w pliku że się przykleiło, a żeby nie było że kłamiemy trzeba jeszcze zrobić zdjęcie. My jesteśmy w przedszkolu? Kolejna sprawa, ciekawa sprawa. Odrabianie godzin za listopad w grudniu. Czy to jest zgodne z kodeksem pracy? Pierwsza informacja że podczas II zamknięcia galerii pracujemy normalnie po 8 godzin, później informacja że pracodawca się zgadza na pracowanie po 6 godzin i że nie trzeba tego odrabiać. A co później? Pod koniec listopada jednak zmiana decyzji. Trzeba odrabiać. W grudniu! Bo pracownicy nie mają rodzin, nie mają ochoty spędzić czasu z rodziną, nie potrzebują posprzątać w domu. Traktujecie nas niegodnie. A jedyne co dajecie to "mądre" hasła za które jedzenia do lodówki nie kupimy. Kończąc, jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie... to już się nie zastanawiaj. Nie warto.

Happy
@rozczarowana

Nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej firmie i tyle w temacie.

Xx
@Happy

Heppy- tyle w temacie?? ale nie bardzo, w temacie. Bo rozczarowana odniosła się do zapytania, czy warto w tej firmie zatrudnić się.

Happy
@Xx

A czy w innych firmach tak jest kolorowo? Zibi nie jest takie złe, Ja tutaj pracuję już ponad 4 lata i da się pracować da się, mamy takie czasy a nie inne.

DK max
@rozczarowana

Ja mogę dodać tak po krotce, że jesteśmy internetem serwisem i obciążenia są coraz wieksze za umówmy się najniższe pieniądze. Dostajesz zlcenie w grudniu na internetowe, gonisz do paczkomatu zamiast skupiać się na klienci. Kolega koleżanka w tym czasie sprzeda coś na siebie, ale jak biuro ustala warunki i godziny ile i kiedy powinien jaki salon robić to potem tak jest. Jeden wielki chaoss i zatruwanie głowy doradcy żeby czasem nie miał chwili na pozytywna obsługę klienta. Cytuje "serdeczną". Jak tak dalej będzie ciśnienie na wszystko to zamiast serdecznej będzie niebezpieczna. Jeszcze może e-learning przed 24 gdubia na czas i potem już tylko wariatkowo

porażka
@Happy

Wlasnie widać, że pracujesz tu 4 lata i masz klapki na oczach bo nie masz pojęcia jak wygląda praca i zarobki w innych firmach. Po 2 latach zdecydowałam się zrezygnować z tej pracy i to w tych właśnie ciężkich czasach i aktualnie mam prace dużo lżejszą psychicznie (bo ilość rosnących wymagań, tabelek do tabelek i procedur Bóg wie przez kogo wymyślonych i w jakim celu doprawdzał do białej gorączki - zwłaszcza, ze w żaden sposób nieulepszało to pracy) i lepiej płatną niż za te tyle obowiązków jakie są w TT.

@rozczarowana

Dokładnie! Kto mądry i ambitny niech stamtąd spiepsza!

@rozczarowana

chyba jesteś kretynką przychodzić do firmy sprzedażowej i marudzić że się dłużej pracuje w grudniu

Były_on
@Andrzej

Jak lubisz być w (usunięte przez administratora) ładowany to bądź dalej... można pracować nagodziny w Grudniu i były akceptowane jak pracodawca za nie płacił ... a teraz co pasuje Ci to ze odrabiasz godziny z listopada bo tak sobie wymyślili prace po 6h, i ch... dostaniesz najniższa krajowa powodzenia życzę

Obecna_ona
@Były_on

Hahaha nie wiem po co krecisz awanture. Wprowadzili 3ci lockdown wiec i tak pewnie nie odpracujesz tych nadgodzin. Poza tym to skoro jestes byly, to zajmij sie soba i swoja obecna praca.

@Andrzej

Kretynem to jestes ty ! Jest etat to etat ! Nadgodziny 100% płatne jak w każdej normalnej formie a nie za (usunięte przez administratora) ! Jak jestes frajerem to sobie rob na darmo i nawet ci nie podziekuje *Firma Zibi*

Zibi odwołuje święta. Z takim wynagrodzeniem w tym roku świat nie będzie

eX

Boże. Teraz to mogę im naprawdę podziękować, że w tym roku sięod nich uwolniłem. Gdyby nie to, nie zarabiałbym dziś 2-2,5x więcej i xastanawiał się, nie czy zorganizować święta, ale co włożyć do garnka.. współczuję tym, którzy tam zostali. Naprawdę.

Były gracz
@eX

Ja też się bardzo cieszę, że już nie jestem częścią tej firmy. Bardzo współczuje wszystkim pracownikom i liczę na to, że szczęście się do Was uśmiechnie. Bądźcie twardzi i szukajcie nowych rozwiązań.

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 8 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.