Opinie o Grzegorz Fierke Logerbud w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Fierke Logerbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Fierke Logerbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Fierke Logerbud w Rumia

Marian Kamiński Nowy wpis

A ja polecam p. Grzegorza i jego firmę. Faktycznie dziwny atak na firmę p. Grzegorza i brak danych co do miejsca wykonania zlecenia. Nasuwa się pytanie czy to nie z zemsty lub z powodu odwrócenia uwagi. W każdym razie ja jestem zadowolony z Logerbud i polecam sprawdzić na własnej nieruchomości czy faktycznie te opinie są prawdziwe.

Logerbud Nowy wpis

Pracuje w wykończeniach ponad 20 lat .nigdy nie miałem problemów z inwestorem aż do 2021 roku aż trafiłem na (usunięte przez administratora) który (usunięte przez administratora) setki ludzi . Udało mi się mało stracić i opuścić budowę . I zostałem (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) . Paprakiem . Itd.itd . Dzięki tej jedynej wtopie moja. Dobra renoma firmy spadła do poziomu -1 bo ludzie sugerują się 1 opinia negatywną w internecie a 1000 pozytywnych . I właśnie to ta osoba jedna wypisuje negatywne opinie pod różnymi imionami .

Rodzina Brzezińskich

Nie Polecamy! (usunięte przez administratora) Robił nam mieszkanie w Gdyni, przez jego błędy mamy 30 tys. straty. Mamy na to dowody, zmienianie warunków umowy, szantaż i naliczanie za prace których nie wykonał. Szukamy więcej osób poszkodowanych. Sprawa zgłoszona do urzędu ochrony praw klienta. Prosimy zostawić kontakt do siebie abyśmy mogli pokierować jak uzyskać odszkodowanie od tego naciągacza.

Xxx Nowy wpis
@Rodzina Brzezińskich

(usunięte przez administratora) Napisz adres publicznie gdzie była wykonana usługa to będzie weryfikacja

Nam robił mieszkanie przez tydzień, pogoniliśmy go jak zaczął nas szantażować większymi cenami, z tego co widziałam opinie na innych stronach to poszkodowanych jest więcej. Budowlańcy powinni też coś z nim zrobić bo facet psuje rynek i nie dziwie się że później nikt nie chce takich fachowców.

Xxx Nowy wpis
@Monika

Proszę napisać adres publicznie gdzie była wykonywana usługa. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Grzegorz Fierke Logerbud? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy pracownik ochrony -Rumia
Rumia
Seris Konsalnet Holding S.A.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorcy Grzegorz Fierke Logerbud w mieście Rumia, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Logerbud

Wszystkie osoby które piszą te komentarze to jedna osoba . Jakoś nikt nie chce napisać adresu wykonywanego remontu . Ale wszystkie komentarze będą zweryfikowane i będę żądać odszkodowania za zniesławienie . PROSZE NAPISAC KONKRETNIE I PUBLICZNIE ADRESY .

Widzę, że nie byliśmy sami, nas też oszukał i próbował szantażować że jak mu nie dopłacimy do remontu to zostawi wszystko rozwalone i że nie znajdziemy nikogo innego. Zgłosiliśmy sprawę na policję, mają się zająć jego działaniami bo jest to łamanie paragrafu. Z tego co mi wiadomo policja w Rumii szuka osób które były oszukane aby móc posadzić go w więzieniu.

Teresa
@Kasia

To faktycznie poważna sprawa, dobrze że ludzie ostrzegają innych. A ten "fachowiec" działa sam czy ma pracowników i ekipa tak nawaliła?

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Fierke Logerbud - Rumia

• Jak się pracuje w Grzegorz Fierke Logerbud?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Fierke Logerbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Fierke Logerbud?

Grzegorz Fierke Logerbud