Opinie o Novator Nieruchomości s.c. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Novator Nieruchomości s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Novator Nieruchomości s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novator Nieruchomości s.c. w Bydgoszcz

były pracownik... Nowy wpis

Praca dla tej (usunięte przez administratora) firmy to najgorsze co spotkało mnie w życiu. Ograniczenia, brak kompromisów i dziwna atmosfera,(usunięte przez administratora)Stanowczo nie polecam współpracy z tą firmą!!!

Agnieszka Nowy wpis

@Lucyna obecnie nie ma żadnych nowych ofert pracy, więc nikogo na razie nie szukają. Czy ktoś może pozostawić swoją opinię na temat firmy Novator Nieruchomości s.c.? Każda opinia jest ważna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

Lucyna Nowy wpis

Litości :/ oni cały czas szukają i będą szukać...

Agnieszka Nowy wpis

Jak oceniacie możliwość rozwoju w Novator Nieruchomości s.c.? Czy przygotowywane są jakieś szkolenia dla pracowników?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Novator Nieruchomości s.c.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kapitan kluska

barbara a na jakie konkretnie stanowiska szukają tych pracowników ? zaskoczyłaś mnie nieco muszę przyznać, nie widzę żadnego ogłoszenie o pracę jakoś. wiem że jakiś czas temu szukali pośredników nieruchomości ale nie wiem, jak teraz

Oliviana

Uważajcie na tą agencje. Oszukuja ludzi. Kupiliśmy przez nich działkę budowlaną P . Witold pokazywał nam działke na sprzedaż w innym miejscu niz była w rzeczywistości. Nie wiem czy sam nawet nie wiedział co pokazuje czy celowo chciał oszukać w kazdym razie sa bardzo nieprofesjonalni i radze wszystko wcześniej posprawdzać.

Jarek
@Oliviana

Witam Pan Witold K. nie pracuje w Novatorze od 2012r więc coś się nie zgadza z tym wpisem

waldek

Sprzedawałem mieszkanie za pośrednictwem firmy NOVATOR. Wszystko przebiegło sprawnie. Pan Kamil w moim odczuciu zachowywał się profesjonalnie, co niestety wśród pośredników jest bardzo rzadko spotykane. Służył pomocą we wszystkich czynnościach. Doradzał kupującym. Nie koloryzował, co również jest domeną większości pośredników. POLECAM.

Zadowolony

POLECAM PEŁEN PROFESIONALIZM Dzięki takim osobom jak Pani Alicja N. wszystko staje się zrozumiałe , bezpieczne, oraz rzetelnie do samego końca poprowadzone przez wszystkie etapy kupna lokalu. Kobieta stworzona do interesów. Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z Novator Nieruchomości

Wolf

"Naso" obserwujesz działalność Novatora ? Jesteś pracownikiem? Szukam opinii osób, które miały kontakt z ta firma. Za wszelkie info z góry dziękuję.

Mazinek

Novator Nieruchomości to typowa firma świadcząca usługi współpracy, poszukiwania mieszkań, domów czy biur na wynajem, sprzedaż etc. Najistotniejsze jest to, aby nie proponowali byle czego, słuchali potrzeb klienta a przy okazji proponowali coś od siebie w razie zainteresowania. Odnosżę wrażenie, że współpracując z taką firmą można się bezpiecznie wspomóc na ich doświadczeniu prawnym, co w wielu przypadkach jest zbawienne.

rabbi
@Mazinek

oczywiście masz rację głównie w tym , że jeli chcemy zakupić mieszkanie w dużym mieście to warto skorzystać z takiej firmy zajmującej się nieruchomościami. Oczywiście jeśli nie jest to wielka metropolia to prędzej czy później również sami coś sobie znajdziemy bez problemu, ale w Warszawie chociażby bym nie rardził tak działać ;)

tinki
@rabbi

ostatnio zastanawiałem się jak radzą sobie takie firmy zajmujące się nieruchomościami w mniejszych miastach niż warszawa czy kraków. Tutaj dobrym przykładem jest właśnie w Novator z Bydgoszczy, który pokazuje , że pomimo wydawałoby się mniejszego zainteresowania mieszkaniami w takich miastach ze strony klientów, da się jednak wyjść z interesem na swoje

hasan

Hej, czy jest tu ktoś, kto jest w stanie polecic prace dla Novator Nieruchomości, czy jednak nie warto się na dana chwilę firmą interesować? Rynek nieruchomości jest bogaty w wiele firm, konkurencja nie śpi, także co takiego proponują by jednak zatrzymac pracownika u nich i by nie odszedł szybko za lepsza ofertą?

Kapitan Ameryka

Uważajcie na tą firmę!!! Umowy pisane przez nich wciągają klienta w pułapkę. Podstawiają swoich ludzi na zakup mieszkania i trzeba im płacić za to że chcesz się wycofać z podpisanej umowy. Nie dajcie się wkręcić ich agentom!

kryska

Jedni wielcy oszusci!!! Uwazajcie na umowy ktore daja wam do podpisania bo mozecie stracic wszystko, caly majatek swojego zycia. NIE POLECAM

AGA

POLECAM BIURO PEŁEN PROFESJONALIZ MIŁA OBSLUGA ,NIEROZUMIEM LUDZI KTORZY KIERUJA SIE OPISAMI NEGATYWNYMI NIE WIEDZĄC JAK JEST NAPRAWDE TRZEBA SOPROBOWAC I SAMEMU SIE PRZEKONAC I WYCIAGNAC WNIOSKI.

Grzegorz

Bardzo dobre biuro, gorąco polecam wszystkim szukającym własne m. Wspaniała obsługa,bardzo pomocna, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

tomi

Wyrażam bardzo pozytywną opinie na temat firmy NOVATOR.Transakcja przeprowadzona profesjonalnie. Uzyskałem dużo wskazówek przy zakupie mieszkania. Warto skorzystać z usług. Polecam!!!

Tomek K

[usunięte przez moderatora] ja kupowałem za ich pośrednictwem mieszkanie i żadnych problemów, kredyt załatwiany przez firmę Open Finance bo tam mnie Novator pokierował i po trzech tygodniach podchodziłem do aktu, więc jak ktoś nie ma zdolności kredytowej to niech się nie bierze za kupowanie mieszkania. Świetna obsługa naprawdę polecam.

ag

Jestem umowiona z agentem tej firmy, ale po tym co przeczytalam nie mam ochoty na wspolprace z(usunięte przez administratora)Rozmowa telefoniczna z wyzej wymienionym agentem spowodowala, ze postanowilam zasiegnac wiecej informacji na temat tej firmy. Jestem wdzieczna za wpisy na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Novator Nieruchomości s.c. - Bydgoszcz

Novator Nieruchomości s.c.