Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk w Toruń

Szczery Nowy wpis

Porażka, porażka, porażka. Nie da się pracować w tej firmie . Szefostwo robi co chce , nakazy , nakazy , nakazy . Premi brak . Jak się nie podoba to wypad. Nie ma doceniania , brak komunikacji . Kierownictwo nie wie często o czym mówi. Liczy się papierek na pokaz .

Nie warto ani jednego dnia. Znajdź sobie porządną, spokojną pracę, bo tam zmarnujesz część swojego życia. Komedia i rozpacz i (usunięte przez administratora)

Dlaczego?

Zasadnicze pytanie ? Dlaczego jak twierdzicie ze źle się pracuje , właściciel nic z tym nie robi ? Fakt, koleżka tam pracował i jest porażka wielka ale co z renoma ? Czy Wam jako pracownikom Noe zależy?

ktoś tam Nowy wpis
@Dlaczego?

Patrząc na to z boku to pracownikom zależy bardziej niż osobom zarządzającym i tylko dlatego jeszcze ta firma prosperuje. Tylko pytanie jak długo wystarczy pracownikom chęci i zapału, żeby to utrzymać skoro nastroje jak widać nie są zbyt pozytywne.

Kobieta Nowy wpis
@Dlaczego?

Kto tam w koncu jest szefem ? Jaka jest hierarchia ? Czytam i nie dowierzam .Czy ta firma wogole funkcjonuje ? Jak ? Czy jakieś Panie tam pracują?

Czy firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Śmiech

Koordynator -dyktaktor . M. Jesteśmy traktowani odgórnie przez osobę nie mająca pojęcia o czy mówi. Zero próby porozumienia same nakazy a jak nie robisz to wyjazd bo na dywanik do K. Rodzinna firma ,haos , wyzysk , poniżanie Nie poleciłbym wrogom pracy w tej firmie . Kadra do szybkiej wymiany

Ja tu jestem
@Śmiech

(usunięte przez administratora) domena tej firmy . Złe traktowanie , poniżanie, życie prywatne ? Powiedz coś szefostwu a wszyscy wiedzą. Panie Krzysztofie kadra tzn. Manager, kierownik , koordynator,ka (????) do wymiany . Życzę powodzenia w budowach

Porażka
@Ja tu jestem

Chciałem, pracowałem a teraz wstyd powiedzieć że tam byłem u innych pracodawców

Kobieta Nowy wpis

Jak z pracą dla Pań? Można aplikować? Jakie stanowiska .? Jakie piniazki? Nie można się dodzwonić a jestem ciekawa ?

Może

Zapytanie ? Chce aplikować do tej firmy , jednak czytając wypowiedzi grubo się zastanawiam .Jaka atmosfera ? Jakie zarobki ? Nie ukrywam , że przepracowałem za granica kilka ładnych lat jako konstruktor ,automatyk . Warto ?

Może

Fakt z tego co przedstawiasz słabo się widzę a umowy chociaż dają. Cholerka liczyłem. ,że tak długo dzialajaca firma ma prestiż . Dzięki koleżko za info . Tsza szukać dalej

@Może

Pracowałem tam kilka lat. Były lepsze i gorsze czasy ale przeważały te gorsze. Zaczynając od tego, że psie pieniądze a nadgodziny pod stołem. Traktują człowieka jak szmatę. O umowę trzeba się prosić. Kto odważny i lubi afery co chwila i nie mieć życia prywatnego to jak najbardziej powinien tam pracować. A Pan kierownik O.K. jeździ bez prawa jazdy dalej samochodem.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Serwisant

Czytam i pojawia się pytanie. Chłopaki nie starali się pracować jak należy. Mózgu wystarczy tylko do pisania paskudnych rzeczy. Pracowałem w tej firmie i nie miałem żadnych problemów. Wynagrodzenie zawsze na czas, premie regularne. Nie szukaj problemów w firmie, problemem są wściekli, głupi ludzie.

I co
@Serwisant

Przeprowadziłem research firma ma złą renomę. Chciałem aplikować ale mając na uwadze rodzinę chce mieć życie rodzinne a tu dyktatura pełna gębą . Dyżury, problemy umowy (ich brak ) Serwisanci zatrudniani którzy nie wiedzą nic o swojej pracy . Zero szkoleń. Przykre że firma o tak ugruntowanej pozycji to tylko fikcja .

Jeszcze tu jestem.

Czas poszukać normalnej firmy. To co tu się dzieje przekracza wszystkie granice. Mała i jej przerośnięty osioł wycierają sobie buty przepracowanymi pracownikami. Nowe pokolenie leni rządzi. A Boss nie ma pojęcia co się dzieje w u niego w firmie. Przykro Panie Krzysztofie

i ja

Chcesz powiedzieć drogi kolego że nie otrzymałeś premii przez cały okres pracy w tej firmie ? nie znam firmy, która w trakcie trwania roku, a nie po jego zakończeniu, wypłaca premie roczne natomiast odnośnie podwyżek ... cóż dostałeś już ją w tym roku ... pytanie jaka firma daje co kwartał podwyżkę ??? jeśli tak ci tutaj źle to nie rozumiem czemu nie przyjdziesz do Pani lub Pana kierownika z wypowiedzeniem ???? CZEKAMY !

Odpowiedź
@i ja

Premi nie było za trod , poświęcenie,czas,.podwyzka prośba w ciągu roku 2x -brak . Odpowiednie służby się zajmą tym łgarstwem. Obowiązkiem (usunięte przez administratora) jest podwyżka 2024 .kierownik, kierowniczka a kto to w tym bajzlu jest ? Nie osmieszajciejcie . P. Krzysztofie Żal . (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie .

byłypracownik

Praca w której panuje chaos i wyzysk. Nienormowany czas pracy, pracodawcy nie przyjmują do wiadomości że ktoś chce mieć życie prywatne. W biurze stres i chaos, serwisanci przemęczeni i traktowani jak maszyny.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk w miejscowości Toruń? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk - Toruń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Chłód-Klim-Serwis Krzysztof Błaszczyk
  • Turystyczna 26