Opinie o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vanessa Butik Żaneta Jasiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Iwona

Patrzac na wasze opinie To nie ma to juz nic wspolnego z sama opinia butiku tylko po prostu chcecie dziewczyne zniszczyc albo przynajmniej probujecie. Problem w tym, ze zadna z was nie jest w jakikolwiek sposob zmuszana do zakupow w tym butiku. Jesli raz kupilam I nie podoba mi sie, po prostu wiecej w tym butiku nie kupuje. Na Facebooku malo ktory butik ma regulamin (jest wymagany) malo ktory butik ma podany nr nip (tez jest wymagane) i w 80 % butikow nie chca przyjmowac zwrotow Bo twierdza ze nie po to stoja godzinami przed Kamera I pokazuja towar zeby pozniej przyjmowac zwroty. Wy sie tak uparlyscie na ta dziewczyne, jakbyscie chcialy celowo jej krzywde zrobic lub zaszkodzic jej dzialalnosci. Ale uwaga, na to jest paragraf 212 Kk. A znalezc kogos po adresie IP nie jest ciezko. Od tego sa adwokaci I coraz wiecej butikow dzialajacych legalnie, korzysta z ich pomocy.

Ludwika

Już jest zgłoszony butik WW za niewystawianie paragonów , zamówiłam 3 paczki i panie wysyłają z różnych firm , pozakładały firmy, żeby rozłożyć koszty , ale paragonów i tak nie ma w WW

Weronika

Skąd takie info, że do innych? I tak w sumie czemu to takie zabawne? I jak to wpłynęło na warunki pracy skoro rotacja większa miałaby być?

Iwona

A Wonderki przestrzegaja praw konsumenta? Regulamin Wonderek „rzeczy z przeceny, Promocji nie podlegaja zwrotowi“ dlaczego? To jest sprzedaz na odleglosc. To juz jest naruszanie prawa konsumenta. „Odziez markowa oraz biala nie podlega zwrotom“ ze jak?! „Akceptujemy zwroty do 7 dni“. Na zwrot jest 14 dni. Po drugie gdzie jest adres firmy oraz numer nip. Bo ja tego na ich stronie nie widze. A jest to wymagane nawet na Facebooku.

Alicja

Żaneta przynajmniej chce coś pokazać, powoli bez spieszenia się. Dużo serca wkłada w swoją pracę ♥️❤️ i bardzo fajne prowadzi live dlatego niektórzy jej zazdroszczą tego, że ma gadane i jest zorganizowaną osobą.

@Alicja

Duzo pan sie denerwuje bo sa poblokokowane albo nie moga juz robic zakupow w tym butiku. Przeciez po wiekszosci tutaj wpisow widac, ze to jest robienie komus na zlosc. One bez Zanety I zakupow u niej po prostu nie moga zyc! I tak bardzo rozpaczaja z tego powodu! Wiekszosc z nich sama pisze ze jest wiele innych butikow z takimi samymi rzeczami, z lepszymi cenami ale one najwidoczniej koniecznie chca do Zanetki! A tu Problem. Co za cyrk.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę Świdnica?

Ewelina

Teraz (usunięte przez administratora) blokuje butiki z byle powodu do tego wielu sprzedawcą się live rozłącza. Jesli Żaneta ma konflikt z innym butikem to da sobie radę, jest silna kobietą. Jeśli ktoś jej nie lubi oglądać to nie wchodzi na jej live. A jednak dziewczyny ją oglądacie i kupujecie u niej. Nie rozumiem niektórych z Was.

Magda

Od dwóch lajwow mówi udostępniajcie koszula.do wygrania a tych lajwow nie zapisuje to skąd ma.wiedziec.kto.wygra ?.jak wszystko u niej patykiem pisane wszyscy wiedzieli że długo nie potrwa "dobroduszność "postępowała postępuje nie fair blokuje klientki o pytania zobaczycie co się będzie działo na tik toku tak będą wchodzić wszyscy ciekawe jak wśród tylu komentarzy ona.cos sprzeda ehm ta logika mega

@Magda

Najlepsze, jak zrobiła kurtkę z loveya drożej o 200 zł niż na stronie producenta. Dziewczyny od razu ją przejżaly. Kurtke schowała i była wsciekła. Na drugi dzień się tłumaczyła, że to błąd systemu i ona "z ręką na sercu" przysięga, że to błąd. Ja się pytam: jakiego systemu?????

Gosia

Ona nie ma żadnego systemu!

Ewelina

Chodzi o ostanie konkursy. FB jej rozłącza live to nie wie ile faktycznie było udostepnień w danym dniu. Nie wiadomo jak rozliczyła aktywność.

Ala

To niech niektórym osobą da w prezencie darmowe wysyłki przez jakiś czas a nie rozdaje ubrania, każdy na tym lepiej wyjdzie.

Ewelina

Przecież robi konkursy i rozdaje ubrania.

Aga

Żanetka ikonę udaje haha Wszystkie się teraz rzuciły na zegarek, specjalnie im zamawia na stronie bo jak widać jej klientki same nie potrafią odszukać firmowego zegarka Kors w necie. Potrzebują linku i pomocy. Może dlatego nadal u niej przepłacają bo nie potrafią (usunięte przez administratora)innych lepszych i tańszych butików

Gosia

Dziewczyny marza to sprawa indywidualna każdej sprzedającej, jeśli komuś nie odpowiada cena u Żanetki, to nie kupuje. W butikach stacjonarnych też są różne ceny na np. te same ubrania co u konkurencji. Zawsze ktoś ma drożej a ktoś taniej. Nie piszecie przecież do kierownika sklepu dlaczego jego rzeczy są tak drogie. Tylko idziecie tam gdzie Wam cena odpowiada. Dajcie tej dziewczynie pracować spokojnie.

Gosia

Niech Żaneta pracuje jak chce, nic nam do tego.

Magda

Niektóre dziewczyny chcą coś kupić a nie są świadome, że mogą poszukać tego samego towaru w innym butiku taniej i również na live. Żaneta ma dobry gust jednie.

Gosia

Ja tak miałam i sie zastanawiałam czy to napewno moja paczka bo przecież ja zamawiałam z Vanessa butik a nazwy tego butiku w ogole nie kojarzyłam jak paczka przyszła. Miałam pisać do Żanety dlaczego tak robi ale sobie odpuściłam. Paczka też za pobraniem.

Lilianna

I co konkursy nie wiele się zdają oglądalności wielkiej niema a już marudzi że nie chce jej sie gadac o konkursie już liczy ile straci

Ola

Może tym razem dała by darmowa wysyłkę, bo wygrywają osoby, które raczej nie kupują a potem plują jej tu w twarz.

Każda dziewczyna na swoim live, zachowuje się inaczej. Jak ktoś ma problem ze sprzedającą to warto porozmawiać prywatnie.

Straszyła wczoraj dziewczyny na live, straszyła klientki, wypisywała do nich na priv ŻENADA Blokowała , usunęła wszystkie live ze strony - czegoś się boisz Żania? Twoich chamskich odzywek i wulgaryzmów? Po co Sempre w to mieszasz,?? Grunt się pali pod nogami? Dziewczyny maja Cue dość i odchodzą to nagle prezenty robisz i o BOŻE rabat dzisiaj hshHahahs

Gosia

Nie swój żel pod prysznic, tylko marke i produkt, który ona lubi!

@Ania

Jeśli ma Pani problem, z tym że Żanetka robi konkursy to proszę nie wchodzić na jej transmisjie. Po co ma Pani się denerwować. Tak robią osoby, które faktycznie nie chcą z nią spędzać wolnego czasu i mają ją dość a jakoś ma 200 oczek, oglądających i połowa z tego jak nie więcej stałych klientek.

Żenada to zachowanie, na wizji wielka święta a przedwczoraj na live wonderek weszła i wypisywała do dziewczyn i straszyła adwokatem.

Iga

Właśnie a zazwyczaj tak się dzieje, już dużo dziewczyn sie przewinęło tutaj Do czasu

Jeśli Żaneta chce nagradzać klientki kosmetykami to jej sprawa, ale takie odzywki nie powinny się nawet pojawić, to nie kabaret.

Gosia

Butiki w różny sposób doceniają swoich klientów i obserwujące osoby. Żanetke stać na zrobienie konkursu to powinniście się cieszyć z tego i walczyć o nagrodę. Jak komuś konkurs nie odpowiada to nie bierze w nim udziału. Szukacie profitów dla Zanetki , nie ma czego szukać i myśleć " po co? na co? dlaczego?" Żanetka Wam daje bluzę za darmo to jeszcze ją za to krytykujecie i może jeszcze osoba, która ją wygrała! Hmmm

Alicja

Ja tylko plus za konkurs daje. Co do reszty to nie moja sprawa. Podobają mi się jej ubrania, ceny czas nawet ma dobre i tyle. Tylko po ostatniej sytuacji sprawdzam opinie.

Gosia

Każdy ma prawo zmieniać sposób pracy, widocznie Żanetka chce wynagrodzić osoby, które naprawdę ją lubią wspierają itp. Ma do tego prawo, a wy doszukujcie się jakiś profitów dla niej. Cieszcie się, że daje Wam bluzę za darmo i walczcie. A jak komuś nie odpowiada taki konkurs to nie bierze w nim udziału i idzie na inną transmije. Pewna firma z torebkami ma ponad 1 tysiąc oglądających, wielu kupujących a losują 3 bony na zakupy, za udostępnienia, więc każdy postępuje po swojemu. PS Jak Żaneta ma ochotę dać żel pod prysznic firmy, której ona lubi to ma takie prawo i nie ma co z tego robić afery.

Magdalena

Jest coś takiego jak cena minimalna dla butików na live, a za ile kto sprzedaje to sprawa osobista, ale wiadomo są tańsze butiki i też takie są mają ceny z metki.

Magdalena

Niech robi konkursy, niech dba o klientów. Nie musicie każdego jej zachowania oceniać źle, bo z tymi nagrodami to fajna sprawa.

Magdalena

Jest coś takiego jak cena minimalna dla butików, a za ile ktoś sprzeda daną rzecz to sprawa indywidualna. Wiadomo są tańsze butiki i też takie co mają ceny sugerowane te z metki. Jak ktoś ma dobry kontakt z Żanetk i nie szuka innych live, to będzie u niej kupować.

Magdalena

Faktycznie, nie potrzebowała nigdy udostepnień, mówiła, że ma stałe klientki. Można było udostępniać, ale to nie była konieczność. Dużo firm robi konkursy, rozdaje darmowe wysłki. Z tym nie widzę problemu, ale rozumiem oburzenie. Istnieje coś takiego jak cena minimalna narzucona od producenta i każdy może sprzedawać z jaką marzą mi wygodnie z tym się zgodzę, ma problem, to niech sama obniży towar, a jak nie może zajmie się swoją firmą. Zawsze jedni mają taniej a inni drodzej.

Paula

Wczoraj pierwszy raz w życiu dała rabat ale W głowie już kalkulowała jakie straty i powtarzała ze mogła jutro to sprzedać w normalnych cenach. Musiało zaboleć hehe

G
@Paula

Ciągle powtarzała, że jutro już rabatu nie będzie!!! Nie będzie!!! Nie będzie!!!! Nie da się jej oglądać! Nie widziałam jeszcze tak chciwej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Vanessa Butik Żaneta Jasiak - Skarżyn

• Jak się pracuje w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Vanessa Butik Żaneta Jasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanessa Butik Żaneta Jasiak