Opinie o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vanessa Butik Żaneta Jasiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Kasia Salon

Pieniądze przelane, a na paczkę czekasz ponad tydzień !!!!!!! Bo przecież kosmetyczka, włosy, pazury, napompowanie twarzy …….wszystki ważniejsze a Ty (usunięte przez administratora) kliencie czekaj i ciesz się ze w ogóle dostaniesz paczkę Pseudo butik

@Kasia Salon

Ale jak Ty sie w 5 minut nie odezwies to anulacja, blokada i obgadanie na następnej transmisji!!! To jest profeska tej firmy! XXI wiek, a ludzie się proszą o zakup, paczkę lub zwrot???... to jest jakiś żart!

Iza

Uwaga najnowszy tekst sprzedającej ..”mamy ponad 100 zapisów na bluzę Sempre….one się szyją specjalnie dla mnie…” Większej głupoty nie słyszałam , laski chcecie kupić to macie te bluzy na innych transmisjach, nawet na Allegro. Przestańcie się dawać robić w bambuko. W każdym innym miejscu dostaniecie ja TANIEJ !!!!!!!

Becia

Dokładnie też zauważyłam że robi się na Izke te same włosy styl usta teraz Iza schudła to ta wielce też musi żałosne marna kopia.i niby oglądalność jej nie spada że nie czuje różnicy a teraz wałkować lajwy od rana do wieczora i Niedzielę czyli coś jest na rzecz

Agata

Omijać SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!! Coś tu nie gra, brak paragonu, brak zwrotu czy wymiany, bardzo toksyczna i dwulicowa sprzedająca. Na live milutka, popisuje się i wypina . Poza kamera pokazuje prawdziwa twarz. Uważa się za niewiadomo co , wyśmiewa i dogryza chamsko jak ktoś zada niewygodne pytanie.

Patrycja
@Agata

Prawda OMIJAĆ !!!!! Tutaj nawet na przesyłce PRZEPŁACASZ !!!!!!!!!!

@Patrycja

Ceny za wysyłkę wyższe już na stronie przewoźnika

Nadia

Żenada ten pseudo butik. To trzeba zgłosić do urzędu, inspekcji. Taka sciema, brak paragonu, narzucanie w wiadomości priv wyboru paczki za pobraniem żeby nie było śladu na koncie transakcji, zwrotu nie ma. Bardzo zadufana, wulgarna i chamska paniusia . Coś tam jest legalne?

@Nadia

Dokładnie Przez dwa tygodnie od zakupu przytrzymywała mi paczkę bo chciałem zrobić przelew i prosiłam numer konta. Upierała się że szybsza będzie wysyłka jak pójdzie za pobraniem

@Klientka

I później mowi, że paczki idą szybko. Buhah Mnie powiedziała, że zakaz wpłat na konto i muszę wybrać pobranie, ja mówię dobrze, tylko proszę tańszą wysyłkę skoro tak. To mnie opieprzyła, że mam czelność się kłócić o cenę wysyłki. Hahaahahahah powinna mieć na imię Żenada nie Żaneta!!

@Małgorzata

Ja jakoś nie ma problemu z wysyłką i wpłatą ma konto. Kupuje płace i po otrzymaniu przelewu wysła mi paczkę. Nie każda klientka ma tak ja Ty.

@Małgorzata

Możesz poprosić o wysyłkę dowolnym kurierem.

@Nadia

Daj dziewczynie spokój, nie pasuje to idź na inna transmije sprzedażową. Zawiodła się na klientkach, gdż odsyłały jej towar na ostania chwilę, przybrudzony i pachnący perfumami, tanimi na dodatek. Metki najprawdopodobniej przyszyte i kto ma to kupić? Nawet przecenione, nikt. Tak się nie robi i się zawiodła. Dziewczyny za bardzo jej weszły na głowę. W tym się zgodzę, że może nie przyjmować zwrotu. Reszta to już wasza opinia.

@Klientka

To i tak musi zaksięgować towar, bo księgowa też może mieć problemy.

@Olka

Może Ciebie akurat szanuje, bo dużo kupujesz i dużo płacisz. Cieszę się twoim szczęściem :)

@Olka

Może trzeba zacząć udostępniać konwersacje z butikiem to przestaniesz głupoty pisać i bronić Ala' butiku

powielasz bajki

@Klientka

Jak Pani Vanessa Butik nie odpowiada to najlepiej iść na inną transmisje i nie kupować u Żanety, wtedy by był spokój z marudzeniem tu, że to robi źle, tamto itp. Opanujcie się i dajcie jej pracować wkoncu!!! Zazdrośnice.

Oliwia
@klient

Ja mam dobrą opinię.

@Olka

Czemu, każda krytyka musi być związana z zazdrością? Niczego nie zazdroszczę tej Pani, robię ces więcej w życiu niż sprzedaż ciuchów na FB i może dlatego znam swoje prawa jako klienta i nie lubię gdy mi je ktoś ogranicza. I owszem nie kupuje u Pani Żanety bo na szczęście są sklepy które przestrzegają praw konsumenckich.

@Kasia

Też się zastanawiam czego można Pani zazdrościć? Wygladu? Fajnie, że jest zadbaną kobietą, ale zaczyna wyglądać jak większość dziewczyn. Duże usta i nienaturalnie długie tlenione włosy. Nie rozumiem fenomenu takiego wyglądu. Ale ok. Niech każdy wygląda jak chce. No chyba, że tego bogactwa wielkiego mam zazdrościc. Tylko, większość buraków się chwali bogactwem, a tak naprawdę sz.mata w kieszeni.

klientka
@Olka

Olka ,ksiegowa pracuje na podstawie dokumentow ktore otrzymuje od klienta dla ktorego wykonuje prace

@Nadia

Pseudo to jestes Ty i daj ludziom żyć, a nie jak w przedszkolu biegać o skarżyć.

Joasia
@Anna

Jak cię oszukają w sklepie to rozumiem, że się uśmiechniesz i machniesz ręką bo przecież nie będziesz skarżyć i nawet oszust musi żyć. Gratuluję podejścia do życia hahahaha

@Nadia

A ty jesteś mściwa! Co Cię obchodzi czy coś jest legalne czy nie. Nie pasuje to zmieniasz butik na inny, tego jest już pełno a Żaneta była jedną z niewielu co zaczęły prowadzić live, od lat ma swój biznes. Były kontrolę i co wszystko wyszło dobrze heee. Jak coś trzeba zrobić to zrób, bo połowa z Was tylko pisze a nic nie robi, tylko straszy Żanete konsekwencjami. Nie martwcie się od 01.01.2023 są nowe przepisy prawne.

@Nadia

A ty jesteś mściwa! Co Cię obchodzi czy coś jest legalne czy nie. Musi być skoro od paru lat prowadzi butik. Nie pasuje to zmieniasz transmisje na inny, tego jest już pełno. Żaneta była jedną z niewielu co zaczęły prowadzić live. Były kontrolę i co wszystko wyszło dobrze heee. Jak coś trzeba zrobić to zrób, bo połowa z Was tylko pisze a nic nie robi. Tylko straszcie Żanete konsekwencjami. Nie martwcie się od 01.01.2023 są nowe przepisy prawne. I sami ją oceni Urząd Skarbowy jeśli naprawdę jest coś nie tak. Nie zawsze musi być paragon, być faktura.

@Ewa

★Może też być faktura. A wysłanie paczek za pobraniem to nic nie legalnego. Każdy butik ma taką obcje. Każda paczka musi być zarejestrowana i tak.

@Ewa

Pani Ewo Proszę mi powiedzieć bo nie mogę znaleźć w ogóle liva Vanessa butik. Czy pani żanetka prowadzi od stycznia na live teraz w nowym roku bo w ogóle nie mam powiadomień jak wchodzę na stronę też nie ma żadnych postów.

@Gosia

Żanetka ma urlop i dlatego od nowego roku nie ma już live. Będą po 15 stycznia lub w lutym. Należy śledzić profil.

@Gosia

Żanetka mówiła, że będzie mieć urlop od Nowego Roku i prawdopodobnie zacznie pracę po 15 stycznia, może w poniedziałek już będzie? hmmm, lub w lutym. Jej firma, więc nie musi się dopasowywać co do dnia. Należy śledzić profil. Tak tłumaczyła. Nie martw się jak ją lubisz i kupujesz to będą jeszcze live.

Martyna
@Gosia

Narazie nie prowadzi. Musisz zaglądać na profil.

@Małgorzata

U mnie podobnie- nie podała nr konta . Wtedy oficjalnie nie ma sprzedaży, nie ma śladu transakcji czyli czysty zysk

@Iza

Naiwne jeszcze jej nabijają kapuchę, pobranie czyli sprzedaż nie widnieje na koncie firmowym. Czysty lewy zysk

Magda
@Olka

U mnie tez tylko opcja pobranie była wmuszana wręcz, jak się umierałam o numer konta bo chciałam przelew zrobić dostałam anulacje i blokadę . Czy to jest normalne zachowanie? Żenujące podejście Odradzam dziewczyny , pachnie tu lewizną

@Magda

Szkoda ze na live mówi ze nie ma pobrania dla nowych klientek a potem w wiadomości priv i tak wmusza paczkę za pobraniem

Alicja
@Olka

Jaki zysk? Każdy butik ma opcje wysyłki za pobraniem. Nie każda klientka konto w banku lub boi się, że zapłaci a towaru nie zobaczy to wybiera obcje za pobraniem. Nic w tym dziwnego.

Alicja
@Aga

To Twoja decyzja jaka ma być paczka czy za pobraniem czy z wpłatą na konto. Nikt nie może Cię zmusić do wyboru paczki za pobraniem. Pobranie jest droższe, więc jak coś komuś nie pasuje to niech rezygnuje z towaru. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania u Żanety.

@Aga

Nie można zmusić klienta do wyboru paczki pobraniowej. Każda firma powinna mieć nr konta i dwie możliwość wysyłki towaru. Jak dziewczyny się godzą na pobranie to same widoczne nie widzą problemu. Ogólnie są osoby, którym paczki za pobraniem odpowiadają. Nie można każdemu dogodzić ale powinna w tym przypadku odpuścić temat paczek i dać ludziom wybór. W ciągu 24 h ma już wtedy wpływ za towar i może wysłać paczkę. Ogólnie też tłumaczy, że ma dużo zamówień i nie może każdemu wysłać paczki indywidualnie na drugi dzień. Kolejność wysłania paczek jest alfabetyczna i inna niż w pozostałych butikach. Ma osoby do pomocy, ale taki ma sposób pracy.

@Anna

Skoro ma dużo zamówień to między czasie by jej przelew przyszedł i by wysłała paczkę już opłaconą.

@Aga

Właśnie! Wymusza wysyłkę za pobraniem. Ja nie mam nic przeciwko, dlatego zaproponowałam Pani, że mogę się zgodzić na pobranie, jeśli zrobi tańszą przesyłkę niż 25 zł. Pani się oburzyła! Czyli nie dość, że ide jej na rękę i zgadzam się na pobranie, to mam płacić drożej bo Pani tak chce!!! Żałosne!

Iwona
@Gosia

Przesyłka powinna być według cennika firmy przewozowej, a jak znalazła Pani taniej to proszę link Żanecie przesłać.

Iwona
@Iwona

Kto dał ujemna minke? Napisałam według cennika firmy przewozowej, którego Pani Żaneta nie przestrzega widocznie, więc jestem po stronie klientek.

Julia
@Iwona

Przecież ona doskonale zna ceny , specjalnie są zawyżane jak i marża z kosmosu. Poprzewracało się w główce

@Małgorzata

Zakaz wpłat na konto? Dziwne Kręcą tam wszyscy w tej firmie, ciekawe co ja to Urząd Skarbowy

@Ewelina

Logiczne ze zwroty powinny być nienaruszone, z metkami. Nie mowie tutaj o zwrotach brudnych i noszonych ciuchów. Dlaczego przez kilka klientek maja cierpieć inne? Kupuje coś na odległość , może być za małe, za duże, źle leżeć i wtedy mam prawo zwrotu!!!!!!! Jak sobie mie radzi niech zmieni branże

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę Świdnica?
Klientka

Ja mam pytanie do stałych klientek czy wy też zawszeacie paczki za pobraniem za 25 zł a w apce inpostu za każdym razem inna nazwa butiku ? W sumie ciuchy ok zawyżone ceny no trudno same decydujemy ale za każdym razem inna nazwa na apce o nr konta zawsze mowa że są zasypani i szybciej pobraniem ???

@Klientka

Nie sprawdzam w apce InPost tylko przez nr śledzenia paczki na stronie i nie widzę nazwy butiku by była inna. Też mówi, że zanim bank zrobi jej przelew to ona zdąży wysłać paczkę. Nie wierzę, ale niech jej będzie.

@Klientka

Też proponuje pobrania, ale też podaje nr konta do wpłaty. Różnie to bywa.

@Klientka

Sama miałam napisać taki post dokładnie tak w apce za każdym razem inna nazwa butiku a ostatnio się uśmiałam bo był z błędem nie wi.oco chodzi zastanawianie t9 jestem od pocAtku i za każdym razem ze zasypani paczkami ale mówię no spoko zależy mi na czasie ale nazwa butików w apce ciągle inna trochę slabo

@Klientka

Wy też to zauwazylyscie ? Macie screeny?

@Klientka

Specjalnie, żebyś nie zrobiła zwrotu.

@Klientka

Tak też mam uwagi na nazwę butiku, ciekawe ile sprzedająca ma butików? Może ma inne butiki i zatrudnienia ludzi. Nie mogę oceniać czy to (usunięte przez administratora)

@Klientka

Ten butik to ściema, kombinuje z nazwami, numerami kont w razie kontroli.

@Klientka

Nie podają nr konta bo nie ma wtedy wpływu na firmowe i nie ma oficjalnie sprzedaży. Paragonu tez nie dostaniesz. Sprawa do urzędu skarbowego w Turku. Można śmiało pisać

Patrycja
@Kasia

Głupoty gada, są szybkie przelewy tylko ona specjalnie nie chce wpływów ma konto firmowe.

Alka

Dziewczyny czy wy też widzicie jak prowadząca niby się nie martwi że ma małą oglądalność a jednak zwala to na muzykę? I jak szybko wróciło do niej słowa ja sobie i tak to sprzedam a teraz prezentuje rzecz za rzeczą i pojedyncze osoby kupują albo wcale? Kiedyś klientki się prosiły by kupić a teraz się odwróciło za to jaka jest wyniosła zbyt pewna siebie nie ładnie blokada klientek za zapytania a teraz nie ma komu kupować jak to ciągle mówi Karma wróciła należy się jej trochę pokory i nauczka

@Alka

Dokładnie, wpadła we własne sidła . Blokuje wszystkich za chęć wymiany, zwrotu, za niewygodne pytania. Kiedyś taka cwaniara, jak mówiła z góry ze nie potrzebuje dużej oglądalności, ze starcza jej swoje stałe klientki. Tylko niestety te stałe klientki dawno odeszły, nazwiska które kiedyś były na każdym live i duzo kupowały spotykam na innych transmisjach.

@Iza

Dokładnie też często widuje Panie które kiedy kupowały ,chyba zdały sobie sprawę że te same rzeczy u innych dużo tańsze a i rozliczenie czy kontakt zupełnie inny .(usunięte przez administratora)

@Iza

Właśnie!!! Heheszkowała z niektórymi klientkami na live. Nie ma już żadnej!! No cóż... każdy musi się sam przekonać. Ja też nie wierzyłam w te opinie. Naprawdę myślałam, że jest taka, za jaką się ma, że można sie dogadać etc. Przekonałam się... Radzę omijać !!

Angela
@Gosia

Do mnie tez kiedyś miała problem o jakiś komentarz na live. Pamietam jak napisała ze wyglądam na wredną ( ze zdjęcia) a takie kazania prawi na live ze nie ocenia się ludzi po wyglądzie itc. Wszystkie jej byle klientki uciekły, bo na dłuższa metę nie da się słuchać tych bzdur. Sama gubi się w kłamstwach. Teraz już muzyki nie puszcza bo sprawdza czy zasięgi wrócą gahaha

@Angela

I to jest ten jej szacunek i klasa. .. szkoda słów!! Myśli, że jej wszystko wolno!! Na innych transmisjach po 1000 osób!! U niej 120! I cieszy się, że zrobiła dramę i oglądalność wzrosła! To jednak nie ta muzyka???? Buhaha

@Gosia

Ostatnio mówiła, ze inni mają po 1000 osob bo to wykupione oczka hahahaha Gada takie bzdury na live żeby się wybielić . Prawda Taja, ze się znudziła po prostu. Dziewczyny zauważyły ze grubo przepłacają

Nadia
@Gosia

Jak jej klientka ostatnio napisała, ze traci klientów bo nie szanuje ludzi i nie daje paragonów to przeżywała cały live. Gadała w kółko jak mogła jej tak napisać ?

Magdalena

Ten butik to same powtórki ubrań z zeszłego roku. Nie da się już tego oglądać a kupować nie będę tego samego i słuchać zachwalania aż za słodko na tym live.

Ula
@Magdalena

Faktycznie ostatnio w kółko to samo, te same koszule, te same bluzy - kolory może dwa nowe. Kurtki zimowe cały czas wiszą, nakupowała tony towaru a klientek ubywa i nie ma komu kupować. Potem robi wyprzedaż i płacze jaka to ona stratna na tym

Malwina
@Ula

I ciągle ten tekst " Ja i tak to sprzedam" albo "Nie kupicie dzisiaj to kupicie jutro "

Magdalena

Bardzo fajne ciuszki i miła sprzedająca Polecam

Anita
@Magdalena

Ciuchy ok szkoda ze cena zawyżona. Co do sprzedającej to się nie zgodzę . Jest dwulicowa, fałszywa i zakochana w sobie

Zuza
@Magdalena

Ciuchy fajne, tu się zgodzę, ale nie każdy lubi przepłacac. Ja chociaż mnie stać wolę kupić gdzie indziej, bo szanuje pieniądze i nie lubię dawac się naciągać. Prowadząca słodka do czasu, wystarczy nieodpowiednie pytanie, sugestia i o zgrozo coś nie tak z zakupionym towarem, to stajesz się wrogiem publicznym numer jeden.

@Zuza

Dokładnie idealnie w punkt to ujęłaś Póki płacisz i nie „denerwujesz” damy jest miła. Tez nie lubię przepłacać - tym bardziej u niej.

Felicja

NIE POLECAM, niesympatyczna i opryskliwa obsługa. Pani potrafi tylko zachwycać się sobą i wypinać zad

Natasza

Nie polecam, te same ciuchy znajdziecie o wiele taniej u innych

Aldona

Jeżeli konsument nie został poinformowany o prawie do odstąpienia od umowy, prawo to wygasa po upływie 12 miesięcy. Sprzedawca, który na transmisjach sprzedażowych mówi, że nie możecie zwracać towaru wprowadza Was w błąd. Pamiętajcie o tym

@Aldona

Oczywiście, że tak. Widziałam kilka razy na transmisji, że dziewczyny pisały, że odesłały towar a Pani sprzedająca nie chce zwrócić pieniedzy. Blokuje takie komentarze. Każdy musi się sam przekonać czy warto w tym butiku kupować.

@Małgorzata

Nie ma zwrotów towaru, więc dziewczyny są świadome tego faktu, a pozatym nie ma adresu zwrotnego na paczce. Jeśli ktoś dostał adres to wyłącznie na priv i to tylko z powodu wymiany ciuszka na inny rozmiar.

@Małgorzata

Piszą bzdury, bo każda dziewczyna co kupuję w tym butiku wie, że zwrotów nie ma. Wymiana na inny rozmiar jest jednie możliwa. Adres dostaje się po rozmowie ze sprzedająca na priv, nie ma odsyłania czegoś na własną rękę. Chyba, że ktoś robił kiedyś wymianę rozmiaru ciuszka to zna adres firmy. To nie działa tak jak tam dziewczyny marudzą.

@Ola

Nie ma czegoś takiego, jak brak zwrotu. To jest niezgodne z prawem. Brak adresu butiku także.

@Ola

wystarczy wpisac nazwe butiku i wyskakuje adres gdzie zarejestrowana jest firma, a gdzie sie znajduje, to juz inna sprawa,co do swiadomosci osob kupujacych , musisz wypowiadac sie za siebie a nie za ogoł ,skąd mozesz wiedziec kto co wie i czego jest swiadom ,ja jestem swiadoma ,ze w Polsce sprzedaz internetowa jest obieta 14 dniowym zwrotem ,ze nikt łaski mi nie robi ,bo takie jest prawo ,ktorego nalezy przestrzegac ,droga Olu.... nie kreuj nowej rzeczywistosci

Basia
@Ola

Bzdury to piszesz ty. Nie kłam i nie wprowadzaj dziewczyn celowo w błąd ZWROTY SĄ W TERMINIE DO 14 DNI. JEŻELI SPRZEDAWCA ODMÓWI BEZPODSTAWNEGO PRZYJĘCIA ZWROTU ZGŁASZJCIE DO RZECZNIIKA PRAW KONSUMENTA lub KIERUJCIE SPRAWE DO SĄDU WYGRACIE BEZ PROBLEMU ,BO PRAWO JEST PO WASZEJ STRONIE. JEZELI NIE DOSTAŁYSCIE PARAGONU ZGŁASZAJCIE TEN FAKT DO URZEDU SKARBOWEGO!!!

@Basia

Pani sprzedająca chyba jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że przegrany płaci za wszystko! Za adwokata wygranego i za stracony czas, który to musi poświęcić chodząc na rozprawy. W tym czasie mogąc zarabiać. Pani stąpa po kruchym lodzie. Może chociaż Ola się doedukuje i nie będzie pisała bzdur. ;)

@Małgorzata

Ja nie pisze bzdur! Tylko swoje odczucia, to co ja dostaję od Vanessa Butik i jaka dla mnie jest Żanetka.

14 dni, a nie 12 miesiecy

Klient
@Magdalena

Każdy ma 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość.Jedli towar okaże się używany i niepełnowartościowy to sprzedawca nie musi oddawać gotówki.

@Aldona

14 dni! 12 miesięcy trzymacie coś w szafie na półce nie sądzę, a używanego nie wolno zwracać przecież. 14 dni jest na odstąpienie od umowy zawartej na odległość i zwraca się towar pełnowartościowy tj bez oderwanej metki i czysty czyli nie używany, nie prawny. Nowy poprostu. Sprzedawca nie jest zobowiązany zwracać gotówki a może zaproponować coś innego w tej samej cenie lub z dopłatą.

@klient

Dokładnie tak, ja tam zakupów nie robię. Nie będę się stresować i denerwować potem czy sprzedająca łaskawie pozwoli wymienić na coś innego. Żenada ten butik

Aga

Chyba dla wybranych, bo u mnie odpowiedzi żadnej nie było gdy poruszyłam temat wymiany. Zbywała mnie

Ola

NIE POLECAM !!!! Paczka zapłacona przed świetami i do tego czasu (16.01) zero wysyłki, zero kontaktu. KPINA JAKAŚ

@Ola

Wszystkie paczki wyszły z butiku przed Świętami potem był urlop do 15.01.2023 i nikt nie pracował. Może za późno doszła wpłata. Od 16.01.2023 wychodziły paczki.

Alka

Czekajcie czekajcie zaraz się zaczną konkursy rozdawajki żeby przyciągnąć klientki pamiet jak koszule przed świętami sprzedawała po 189 a teraz niby promocja i znów 189. Ona naprawdę myśli że ludzie mają krótką pamięć teraz będzie udawała miła uśmiechnięta pomocną żeby zwabić klientki niestety dwulicowa osoba zasłania się karma Bogiem że jej język nie zwiędły od bluźnierstwa eh

@Alka

Nie podsuwajmy jej pomysłów hehe Najgorsze to, ze dziewczyny tak jej ślepo wierzą we wszystko. Mam nadzieje ze do czasu.

Natasza

Odradzam bo to bardzo fałszywa osoba. Uważa się za cud na ziemi a jest bardzo dwulicowa. Na żadnym innym live nie widziałam takich złośliwych docinek w stronę klientek. Teraz się wybiela tłumaczy, udaje kogoś innego bo widzi ze klientki odchodzą. Coraz mniej oglądających- Żanetka się znudziła po prostu, dziewczyny zaczęły zauważać za na innych live te same ciuchy 50-150 zl taniej kupia. A ta się tłumaczy ze ma blokadę przez muzykę hahaha Nie nie Żanetka - to nie wina muzyki , nie masz blokady od fb - bo takich fb wcale nie daje Dziewczyny ODCHODZĄ bo cię przejrzaly

Gosia

Nie wspomnę jakie robi błędy ortograficzne i interpunkcyjne pisząc wiadomości priv. Polski to trudny język, ale uważając się za kogoś inteligentnego i profesjonalnego, wystarczy sprawdzić pisownie w internecie. Dla mnie ta Pani jest po prostu prymitywna.

Beata

Omijać szerokim łukiem, te same firmy znajdziecie w każdym innym butiku z miła obsługą, lepszym kontaktem, nikt Was chamsko nie potraktuje a i paczka szybko dojdzie. Pani Ż już sodóweczka bije w główkę i to bardzo.

Kaya

Ona ma brak szacunku do kupujących.. ostatni opublikowała na live dane że zdjęciem klientki która weszła z nią w dyskusje..To już jest zgłoszone..tak samo jak brak paragonów za zakupiony towar..Prowadzac live żre jak świni.i zachwyca Się swoją sztucznością..Nie polecam,nie kupuje,

G

Wystarczyło powiedzieć, że jest to dobrej jakości materiał, dlatego jest drogi, i tyle! A to, że Pani sprzedająca, dolicza sobię marżę z kosmosu, to wzięła ten komentarz do siebie i swoich cen. Po prostu zero klasy! mała oglądalność jest w ostatnim czasie i wszyscy wiedzą dlaczego. Jak to sama mówi "zapracowała sobie na to". Zapracowała sobie na te opinie! Dobrze wie, że żadnych zasięgów fb nie tnie! Próbuje się tłumaczyć z małej oglądalności. Żal.....

Aga

Hipokryzja tej sprzedającej bije rekordy, nie liczą się dla niej pieniądze , bez znaczenia są ale szarpie live cały czas do nocy, marże 300%, zawyżone koszty wysyłki to tak dla żartu tylko? Jesteś tak pazerna na hajs wiec się nie ośmieszaj mówiąc ze biedniejsi mąka lepiej. Żałosne

@Aga

Taaaa nie liczą się dla niej pieniążki hahaha dlatego tak zdziera z klientek. Twarzy sobie nie napompujesz za darmo, włosów nie doczepisz, chwalisz się markowymi rzeczami wiec głupot nie gadaj ze nie zależy ci na pieniądzach

@Aga

Jeśli Pani jest zatrudniona na pełen etat to 8 godzin to minimum jakie musi Pani wyrobić. Ona swoją pracę tak traktuje, pozatym lubi prowadzić live. Jeśli inne butiki są stacjonarne + live to jest inna organizacja pracy. Praca zmianowa itd. Mogą sobie wtedy dziewczyny pozwolić na krótsze live. Niektóre butiki są nawet parę godzin w nocy, dla tych co nie mogą być wcześniej i nie codziennie. Każdy ma inny system pracy.

@Aga

Pani jest żałosna, życie kosztuje. Inflacja, też działa na baraże ubraniową. Drogo to mają dziewczyny co sprzedają PINKO, Dior, Balmain, Babilon. To są ceny kosmiczne. Żaneta też ma czasem Babilon.

@Ewelina

Ale kogo to obchodzi ile Pani sprzedająca pracuje? To jest jakieś wyjaśnienie na jej aroganckie zachowanie, na wywyższanie? Większość z nas żyjących w Polsce ciągnie więcej etatów niż jeden. Kogo to obchodzi? To jakieś gorzkie żale czy co? Dla mnie ten jej wielki majątek jest śmieszny, "Bogactwo" to pojęcie względne.

@Ewelina

Pani Ewelino ,kimkolwiek pani jest i cokolwiek pania łaczy z butikiem ,niech sie pani nie osmiesza

@Ewelina

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Żanetka sama na live mówiła ze pieniądze nic dla niej nie znaczą

Iga
@Aga

Marże 300%?? Hahaha… ty nie masz wogole pojęcia o cenach hurtowych i prowadzeniu jakiegokolwiek interesu skoro twierdzisz ze ona ma marże 300%! Ludzie co wy wypisujecie? No nie mogę… co za d…

Nie polecam, czuje sie (usunięte przez administratora) Pieniążki wysłane a paczki brak. Nikt nie odpisuje, o co chodzi?

Pomoc
@Kasia

Witam polecam zgłosić informacje do. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów UOKiK zrobic skriny całej konwersacji na dowód zakupu i złożyc formularz lub telefonicznie

@Kasia

Jeśli ubrania zostały zamówione w czwartek to w piątki zazwyczaj nie ma podsumowań i należy poczekać do poniedziałku.

@Pomoc

Podsumowania zakupów z czwartku i piątku są robione w poniedziałek. Jak Pani dostałaś już podsumowanie to paczki w tym butiku wchodzą alfabetycznie niestety, więc parę dni należy poczekać. Dostanie Pani wiadomość prywatną kiedy paczka będzie gotowa do wysłki. Podsumowania klientów robi Żanetka czyli prowadząca live samodzielnie, a inna osoba pakuje paczki.

@Pomoc

Polecam dowiedzieć się jak działa wysłka paczek w tym butiku. Żaneta mówiła, że ma pilne sprawy do załatwienia i nie odpisze odrazu. Nie h pani Kasia się nie martwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Vanessa Butik Żaneta Jasiak - Skarżyn

• Jak się pracuje w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Vanessa Butik Żaneta Jasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanessa Butik Żaneta Jasiak