Opinie o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vanessa Butik Żaneta Jasiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Klientka

Opanujcie się i nie wchodźcie na jej live jak coś nie odpowiada Wam w sposobie jej pracy, zachowaniu itp.

Iwona

Ale was meczy to, ze dziewczyna rade sobie daje, fajnie wyglada. Ale z was zazadrosne baby. Mozecie pisac co chcecie, Ona I tak bedzie dalej sprzedawac I dalej bedzie tych kleintow miala. Mnie tylko zastanawia, czemu nie napiszecie jej tego co o niej myslicie na transmisji, tylko tutaj. Boicie sie ze was zablokuje? Ze nie bedziecie mogly dalej kupowac? Przeciez wiekszosc z was, tutaj komentujacych, to jej klientki, ktore nadal kupuja I jej w tylek wchodza na kazdej transmisji. Smieszne jestescie…

@Iwona

Dlatego, że „fajnie wygląda” to trzeba się przed nią płaszczyć i zgadzać się na ceny z kosmosu? Ja także kupowałam u niej bo fajna ładna dziewczyna, ale skomentowałam cenę przesyłki, bo ceny nie znałam, gdyż jest ona tajemnicą!! Nie zgadzam się na tak drogą przesyłkę i tyle! A skoro się nie zgadzam, to Żaneta powinna zrobić anulację paczki. Tylko tyle! A ona się burzy, wylewa swoje frustracje, robi blok i komentuje to jeszcze na transmisji! Pytam się po co? Mogę odpowiedzieć to samo „to zazdrość” !? Bo ten argument jest tak absurdalny, że mogę go użyć w tym momencie. Pozdrawiam!

@Iwona

Złotówki już u niej nie zostawię. Za sposób w jaki potraktowała mnie poza live. Jej zachowanie do klientek poza kamerą jest żenujące. Ocenianie i głupie docinki. Dwulicowa osoba Boi się prawdy i krytyki. Dlatego jak odkryła te opinie tutaj to wysyłała linki klientkom żeby jej dobrze tutaj pisały .

@Iwona

Dlatego powiedziała kiedyś - podoba Wam się to co prezentuje, cena odpowiada to kupujecie i jeśli ktoś ma być fałszywy to niech lepiej do niej na inne tematy nie związane ze sprzedażą nie pisze. Wiele osób jej słodzi, a chodzi tylko o podlizanie się a ją już to nie rusza. Wie komu ufać a komu już nie.

Który live?

Gosia

zamawiałam kilka razy i zawsze za pobraniem, adres do ewentualnego zwrotu zamazany a o paragonie zapomnij .. Ceny cenami, każdy kupuje na to na co go stać, nikt nikogo nie zmusza do zakupów ale brak paragonu za każdym razem i brak zwrotu to już przesada … był już przedsiembiorca który nie wystawiał paragonów a potem kara na 1,5 mln i wielkie zdziwienie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę Świdnica?
Rebeka

Pani Żaneta.niedlaczego każdy zdrabnia jej imię jakby dzieckiem była ale strasznie musiała mieć niską samoocenę w nastoletnich latach skoro teraz tak podkreśla jaka jest piękna i ilu mężczyznom dała kosza no szczeze można rzec można rzecz gustu bo ilość kwasu hialuronowego wypełniaczy i doczepow niestety z każdej zrobi bustwo.niestety jeszcze istnieją stare zdjęcia i każdy wie.co poprawiła xd

Asia

Najlepszy tekst....nie robię konkursów bo spada mi ogladalnosc, robię bo idzie ta informacja do nowych klientek....normalnie myślenie tlenionej blondi. To po jaki czort nowe klientki, skoro ciągle Żancia powtarzała, że stare jej starczają. A tu stare się wykruszył więc trzeba nowe czymś przyciągać. Oczywiście bez oglądalnością nie magto nic wspólnego HAHAHA

Wstyd

To co wczoraj zrobiła na livie u innych dziewczyn to już przekroczyło wszelkie granice , wypisywanie wiadomości do klientek oczernianie innego butiku tylko dlatego , ze ktoś nie narzuca marży 200%. Złotówki już nie zostawię w tym butiku . Ja to zawsze powiada karma wraca , TAK KARMA TO S…A i wróci do ciebie droga Pani . I jeszcze wciągnęła w te swoje gierki znana firme ! WSTYD!!!!!!!

Wstyd

Nik

Jakoś ciężko dowiedzieć się jak wyglądają przesyłki w tym sklepie. Jak zapytałam na transmisji, to uslyszlam że mam zamowc, a później dowiem się w wiadomości prywatnej. Owszem ceny zawyżone, przyznam, że tak jak chciałam tam coś zamowc ,tak już mi się odechciało.

Becia
@Nik

W żadnym butiku nie są ukrywane i formacje o przesyłkach tylko tu bo tu jest możliwość tylko za pobraniem zawsze a to zasypani paczkami a to nie wyrabiają się

@Becia

Jeszcze wszystko byłoby ok, gdyby Pani Żaneta jakoś zachęciła do brania tych przesyłek pobraniowych, zrobiła je taniej!!?? Ale nie!!!! Ona jeszcze zawyży cenę przesyłki, bo się nawet na tym musi nachapać!!!! ...Jej na pieniądzach nie zależy i biedni mają lepiej... hahahahahahahahahahha

Lena

Wczoraj na live pani jedna napisała ze na Wonder Woman kupiła dres dużo taniej. To Żanetka już pisała do hurtowni nakablować niby. Ponoć tamte panie mają juz blokadę od producenta i dredów nie dostaną. Ciekawa jestem. Czy rzeczywiście tak się liczą z nią producenci czy jak zwykle sobie tak wlewa.

Aga

Ale w sumie to ona ma ceny kosmos wiec raczej nie może narzucić i wymusić na producencie komu ma sprzedawać a komu nie. Może i trochę kupuje z Sempre ale są sklepy i butiki które biorą jeszcze więcej towaru.

Aga

Prawda, wiele jej klientek kupuje właśnie u Wonderek. Ciekawe kiedy nowe dołącza . Póki co śmiechy chichy na live, żartują sobie i jedt fajnie. Za chwile będzie cisza i nagle znikną - bo pewnie czymś podpadną i je żancia zablokuje a potem obgada na live jakie to złe klientki są

Iza

Musi tłumaczyć jakoś te swoje marże, a naiwne dziewczyny wierzą we wszystko co mówi. Straszyła już inne butiki ze będzie pisać do producentów i jakoś jej to nic nie dało. Aktorka

Gosia

Niech Pani Żaneta przedstawi paragony, to się okaże kto zaniża ceny! Paragon jakiś wystawić musi, pewnie na symboliczną marżę. Klientki paragonu nie dostają a płacą gotówką. Wszyscy wiedzą o co chodzi, więc niech się ta Pani lepiej już nie ośmiesza !!!

@Lena

Bzdura, chyba naiwne klientki łykaja ta ścieme. Producent w żaden sposób nie może narzucac cen. Mamy wolny rynek i możliwość konkurencji. Inaczej byłaby to zmowa cenowa, która jest niezgodna z prawem.

@Iza

Każdy rozumny człowiek o tym wie! A ona świetnie gra! Bo ja na jej miejscu parskłabym śmiechem!! Takie wygaduje absurdy, że dzieci w szkole podstawowej tego nie łykną...Chyba, że ona sama w to wierzy, hmmm.. zaczynam się zastanawiać....

Iwona

Paragonu się nie można doprosić , ani zwrotu. Wymiana z wielka laską i to długim czasie bo sprzedająca zwleka z dopisaniem. Nie dajcie się nabierać na ta jej grę aktorska na live.

Eliza

Pani bardzo wyniosła , traktuje z góry nowe klientki. Każda to (usunięte przez administratora) wg niej.

Żameta

Coś ty jest nie tak z tą sprzedażą. Nie podaje numeru konta, nie daje paragonów. Dziewczyny dostajecie paragon do paczki? Cokolwiek?

Małgorzata

Jak jej zwróciłam uwagę w wiadomości priv, że przesyłka coraz droższa, to mi odpisała, że ona musi pisaki kupować i paliwo tankować. Ja (usunięte przez administratora). Co to ma być? Przedszkole??? Wyślę jej długopis. Niech poda adres! Jeszcze mnie postraszyła, że już u niej nic nie kupię! Nooosz kuuuurna rozpłaczę się!

Magdalena

Zmiany na plus. Jest miła na live, nie blokuje już tak wielu osób. Pozwala kupować z danego dnia w wiadomości prywatnej. Organizuje konkursy, rozdaje T-shirt za sensowną pomoc i aktywność. Tzn. pomaganie nie krytykowanie. Należy tylko polubić profil, udostępniać jak najwięcej razy transmije i pomagać na live (być aktywnym ale z umiarem).

Kinga
@Magdalena

Wcześniej miała to gdzieś , widzi ze klientki uciekają Ale drogo jest nadal. Nadal przepłaca się na przesyłce

Ewelina

Dziewczyny kupują i bronią jak ktoś coś powie nie tak że jest drogo itp . A na innej transmisji się żalą dla sprzedającej że w innym butiku przepłaciły za te same ciuchy to jest jakieś chore

Magdalena

Bardzo drogo BARDZO !!!!!! Przepłaciłam na bluzie Sempre 60 zł . Ta dama bluza i taka cena podbita SZOK. Dres La Perła u Żanety 338, a na Wonder Woman 229. Same widzicie, i tak jest z każdym ciuchem

Iza

Właśnie widzę , prosi o udostępnianie za nagrody hahahah Kiedyś nie chciała bo jej wystarcza swoje klientki teraz grunt się pali pod nogami. Jaka ona prosta

Elza

Pani ewidentnie zapatrzona w siebie , masz wejść i podziwiać to sztuczne coś inaczej blok hahahahaah Ciuchy ok ale dużo się tu przepłaca , bardzo dużo. Paragonu nie dostaniesz. Kpina

Wanda

Za dużo samouwielbienia, za mało pokory. Długie włosy, krótki rozumek. Marża zawyżona....tylko raz oglądałam transmisje i stwierdzam, że zmarnowałam czas. Może jeden raz to za mało żeby wystawić opinie, może źle trafiłam, ale to był tak żenujacy spektakl, że nawet nie zaryzykuję drugi raz. Kto chce niech ryzykuje, ja osobiscie nie polecam!!!

Becia

Te zdjęcia to wogole śmiech na sali są tak wyretuszowana że to wogole nie przypomina jej ma małe dziecko a wystawia zdjęcia w bieliźnie gdzie inni rodzice nauczycielki to oglądają i gwarantuje że się nie zachwycają tylko pukają w czoło ale tak to jest jak się ma parcie na szkło i zero klasy

Miśka

Witam przyznać muszę że ciuchy ma fajne I zawsze fajnie oglądało mi się transmisję Żanety Ale od pewnego czasu rzeczywiście muszę przyznać że odzywki jej do klientek oraz przekazywanie w jaki sposób jej mąż wyraża się o klientkach jest Żenujące blokowanie , wyśmiewanie Żaneta dziewczyno oczywiście zarabiasz na wszystko sama i dzięki swojej pracy ale pamiętaj że dzięki tym klientką które według mnie są dla ciebie nikim masz to wszystko do czego w życiu doszłaś Pamiętaj że one zawsze kupię ciuchy gdzieś indziej a ty bez klientek nie osiągniesz już nic więcej . Rozumiem że ty dla siebie w swoich Oczach jesteś och ,ach i ech Ale nie każdy musi mieć takie same zdanie i ciągle wychwalać cię pod niebiosa Daj może na luz to już z deka robi się to nudne i męczące W końcu ty sprzedajesz ciuchy a nie reklamujesz samą siebie A jeśli już mass z tym problem to może powinnaś zmienić zawód (usunięte przez administratora)

@Miśka

Idealnie w punkt, Żanetka na rozkładówkę do gazetki Biedronki. Tam się wypinaj do woli, zretuszują się i będziesz wpatrywać się w swoje oblicze godzinami hahahahah Nie każdy ci zazdrości kobieto - bo serio nie ma czego

Zostaw merytoryczną opinię o Vanessa Butik Żaneta Jasiak - Skarżyn

• Jak się pracuje w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Vanessa Butik Żaneta Jasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanessa Butik Żaneta Jasiak