Opinie o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vanessa Butik Żaneta Jasiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanessa Butik Żaneta Jasiak w Skarżyn

Klientka

Polecam zakupy u Pani Zanetki. Wszystkie ubrania są bardzo ładne i przedewszystkim dobre gatunkowo. Pani Żanetka ma bardzo dobry gust. Paczka szybkie do mnie dotarła i jestem zadowolona z zakupów

@Klientka

Podsumowanie dostałam na drugi dzień a paczka za parę dni była już u mnie. Polecam firme.

Gosia Gosienka

Vinted i Allegro działają inaczej, więc nie ma co porównywać sprzedaży Żanetki do tych firm. Żanetka może Wam wszystko wyjaśnić na priv. To nie tajemnica. Na live Żanetka, chce zająć się typowo sprzedażą. Ona jest tylko jedna.

@Gosia Gosienka

Żaneta tylko na priv pisze, że przesyłka jest taka jak ustala firma kurierska. Nie wytłumaczy tego co ja widzę na stronie firmy, dostawcy paczki. Nie zgodności są i należy oczywiście dopytać w fimie kurskiej. Ogólnie live od Żanetki są bardzo dobrze prowadzone, ciuszki są dobre gatunkowo. Nawet w niedzielę często jest w pracy do wieczora i to się ceni. Dziewczyna jest pracowita, a mogła by ten czas rodzinie poświęcić.

Alicja

Dużo butików przenosi się teraz na biore.pl, bo FB zabrał się za kontrole sprzedających i stwierdził, że według nich to nie miejsce na taka działalność. Żaneta robi przynajmniej czasem transmisjie na Tik -Toku, ale nie umiem się do tego miejsca przyzwyczaić. Życze jak najlepiej Żanetce i mniej złości dla niektórych dziewczyn.

Magdalena

Osobiście odsyłalam dwie pary butów do znanej sieci obuwniczej najtańsza wysyłka, otóż drogie panie .. za dwie pary butów zapłaciłam 25 zł plus duży foliopak (ok. 1.5-2 zl) plus wydrukowanie etykiety (około 1.5 zł ) więc dość drogo, bo nawet nie była to paczka ciężka, ale chodziło o gabaryt, że większa jest, czasami sweter jest cięższy niż te buty, nie każdy jednak wie, że foliopak i etykieta też jest płatna... Nie jesteśmy alfa i omega, żeby wszystko wiedzieć więc nie obwiniajmy kogoś z góry za rzeczy niezależne od nich samych. Pozdrawiam. Więcej zrozumienia i empatii na przyszłość.

@Magdalena

Wszystko kosztuje, ale niektóre osoby nie umieją sobie tego. wyobrazić.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę Świdnica?
Gosia Gosienka

Vinted i Allegro dzalają inaczej, więc nie ma co porównywać sprzedaż Żanetki do tych firm.

Gosia Gosienka

Pani Gosiu skoro czasem są nie aktualne ceny jak twierdzi Żanetka to należy się tym zająć a nie obwiniać ją. Wszystko można sprawdzić, zapytać itp. u kuriera czy danej firmy. Jest miło na live, bo dziewczyny odpuścił czepianie się Żanetki i bardzo dobrze Live musi przebiegać w miłej atmosferze, aby Żanetce się lepiej pracowało.❤️ ❤️❤️. Ma klientów, więc ludzie wiedzą lepiej od Nas jak opłaty wyglądają. Warto się zorientować, bo Vinted ma inne umowy z kurierem. Nie ma porównania.

Jolanta

Jestem bardzo zadowolona z zakupow, przesyłka dotarła ekspresowo, wszystko ładnie zapakowane, ubranka niewygniecione, towar najwyższej jakości, tego się spodziewalam

Iza

Bo to, ze i tak wam nic to nie da. Towar zeby sprzedac, nie tylko trzeba miec konkurencyjne ceny ale tez trzeba umiec go pokazac. Dziewczyna jest ladna I wszystko ladnie na niej lezy. Dlatego klientow bedzie miala caly czas. I Jak na taka konkurencje w necie, calkiem dobra ma ogladalnosc i liczbe klientow. Wonderki moze I maja ceny dobre ale towaru zaprezentowac nie potrafia. Dlatego wiekszosc wraca do Zanety.

Ola

Mnie dobrze traktuje. Weź już skończ jej dokluczac. Zajmij się swoimi sprawami. Nie jest to Twoja znajoma, więc płakać nie będziesz jak pójdziesz na inny live, dobrze Ci to nawet zrobi!

marta

widac zazdrosc przemawia , rusz sie do roboty to tez bedziesz miala pieniadze , leniwa kobieto... po co piszesz o wonderkach itp jak one nie rozliczaja sie bo nie maja firmy zalozonej , tylko przewoz osob busem globus sie nazywa , wiec im wystarczy 30 zl marzy , a maz na zapleczu robi za miske ryzu hahahah a mama lapie towar w hurtowniach za freee ale spokojnien i one kiedys beda na vacie skoro maja az tak duza sprzedaz hahahaha

Klara

Do Ciebie smarku pan Piotruś

Lepiej słabym żartem niż słabym komentarzem zazadrosnico

Odzywają się laski które zarabiają jak " girls to buy "

Maryś

Akurat ma wygląd , pieniądze .. więc coś czego nigdy nie osiągnięcie dziewczyny , a przede wszystkim jest dobrym czlowiekiem , nie to co wy mściwe , zazdrosne , utrzymujące się z 500 + i innych zasiłków państwowych, jeszcze muszą was utrzymywać (usunięte przez administratora)

Maryś

No sorry , nietrafione , plusy anonimowości hahah Tobie się mózg odkleił , ale no cóż , na to się nie poradzi hahahhaah

Nikola

Ty jak widze zazdrościsz, niektórym nie da się nawet kupić wyglądu . Boli , że ona ma , a Ty nie , to się weź od roboty , a nie liczysz na to , że ktoś Ci da chociażby darmową wysyłkę , jak można tak nisko upaść .. Ty się nie ujawnisz , bo by Cię za sam wygląd blokneli w sieci

Iwona

Haha… chcialybyscie zeby tak bylo ale niestety To nie Zaneta pisze te komentarze. Musialaby sie rozdwoic zeby pisac komentarze I w tym samym czasie prowadzic transmisje. Ale myslcie sobie tak dalej. Moze lepiej bedzie wam sie z tym żyło…

Maja

Zobaczymy jak Twoja morda będzie szczekać jak w końcu dostaniesz pismo za znieważenie, zniesławienie i pomawianie w sieci, to co robisz to czysty hejt, będziesz bulic jeszcze jej kasę na doczepy i wszystko inne, oj biedna będziesz, współczuję, współczuję, bo sprawy już są w toku ... Ja osobiście podeślę p. Zanecie namiary na ludzi, którzy zrobią z Wami porządek

@Maja

No większość pan twierdzi, ze to czyste opinie. Ale ja tu również widzę w większości hejt. Ale co niektórzy nie potrafią odróżnić opinii od hejtu i myślą ze pisząc anonimowo, mogą się ukryć i pisać co im się podoba. Ale niestety, tak nie jest… na FB jest jeden butik (takich pewnie jest więcej) gdzie właścicielka ma prawników, właśnie do takich spraw… i jaki dzięki temu ma spokoj… w internecie nikt nie jest anonimowy…

@Maja

Oj będą będą , każda która tutaj ubliżyła Żanecie , Zaneta w tym momencie cierpi , ale przyjdzie czas ze wyjdzie słońce . Oddacie jej za każda wylana łze , za każda nie przespana noc , za straty które jej firma poniosła przeze owe Panie . Na Żanecie się mścicie już kilka lat , ale wierze w to ze to do was wróci . . Kij ma dwa końce. Ona nie musi wam podawać firmy produktu, nie ma obowiązku takiego . Żanetka trzymaj się .

Iwona

Chyba coś nie za bardzo czuwa bo krytykowanie jej wyglądu, obrażanie jej i jej męża publicznie to już lekka przesada… także hamujcie się… każdy ma prawo wystawić opinie, ale to już idzie za daleko.

Gosia

Pan Piotr nawet gdyby pracował w Vanessa Butik, to nic złego, gdż żadna praca nie hańbi, bo kto musi te wasze paczki pakować i pilnować by na czas zostały wysłane. Dajcie człowiekowi spokój, bo nie znamy go!

Kamila

Zwroty sa w tym butiku . Proszę w błąd nie wprowadzać i dać już sobie spokój . Miłego dnia

Klient

Poza tym zawsze Żanetka wymienia itp . Wiec proszę nie robiv problemu z niczego . Proszę iść na spacer i cieszyć się życiem .

Aleksa
@Klient

Najwyraźniej znowu miałam pecha. Idę na spacer, przemyśle kiedy najlepiej kupować, żeby załapać się na zwroty i wymiany i cieszyc się życiem bo nowymi spodniami nie mogę hahahahah

@Aleksa

Najwyraźniej nic nie kupiłaś u niej Podaj swoje imię i nazwisko a nie udajesz klientke. Już wiadome kto to pisze i kto namawia do nienawiści co jest karalne. Hejt najczęściej przyjmuje jednak formę zniesławienia. Zjawisko to polega na pomawianiu konkretnej osoby (lub grupy ludzi, instytucji czy innego podmiotu), o takie postępowanie albo właściwości, które poniżają ten podmiot w opinii publicznej, czy też narażają go na utratę zaufania niezbędnego do sprawowania danego urzędu, wykonywania zawodu itd. Za zniesławienie przewidziana jest kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności na rok. Innym często spotykanym rodzajem hejtu internetowego jest znieważenie. Polega ono na obraźliwym zachowaniu się wobec innej osoby, ubliżeniu komuś, okazaniu mu pogardy i obrazie czci innej osoby. Artykuł 216. kodeksu karnego przewiduje za zniewagę karę grzywny lub ograniczenia wolności. Co istotne, przestępstwa mające charakter nawoływania do nienawiści i dyskryminacji są ścigane w trybie publicznoskargowym. Sprawy dotyczące zniesławienia lub znieważenia ścigane są natomiast z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, iż sam pokrzywdzony musi sporządzić i wnieść do sądu akt oskarżenia.

Aleksa
@Gosia

Już tu jedna Pani madrowala się powołując się na przepisy, a czy Pani wie, że grozenie przepisami karnymi też jest karalne. Może i bym się wystraszyła gdybym akurat na codzien nie zajmowała się prawem, ale zajmuje więc może Pani mi co najwyżej naskoczyć ;)

Gosia

Reklamacje sprzedawca musi przyjąć bo wtedy np. pralka staje się bezużyteczna. Reklamacje po oglądnięciu sprzętu można uznać lub też odrzucić, gdy uszkodzenie, awaria jest z winy klienta. Akurat u Zanetki reklamacje są możliwe. Sprzedawca najlepiej wie co mu wolno.

Iwona

Tak jak napisałam wyżej, każdy ma prawo do opinii. Ale wy siedzicie na jej live, dzień w dzień godzinami i krytykujecie każdy jej krok, każde jej słowo. Obrażacie i poniżacie ja później tutaj publicznie. I tak od miesięcy. To nie ma już nic wspólnego z opinia, to podchodzi już pod cyberprzemoc, pod znęcanie się psychiczne…

Osoba

Hejterzy działają zwykle pod pseudonimami, co daje im poczucie anonimowości. Jest ono jednak złudne, gdyż istnieją dość proste sposoby na zidentyfikowanie danych osób udzielających się np. w mediach społecznościowych. Ofiara hejtu ma prawo zwrócić się do właściciela portalu internetowego lub hostingodawcy (w przypadku pojawienia się obraźliwych wpisów na własnej stronie) o podanie adresu IP autora obraźliwych wpisów. Kolejnym krokiem powinno być skierowanie na policję wniosku o ustalenie jego danych adresowych. Możliwe jest również zwrócenie się do organów ścigania (prokuratury i policji) o pomoc w zebraniu materiału dowodowego. Gratuluję , Twój nr IP jest najczęściej i jednym z 3 numerów, które nękają Zanete, powodzenia !

Małgorzata
@Osoba

Piszą np. pod pseudonimem "osoba" ? I straszą klientki, które wystawiają tutaj swoje prawdziwe opinie, jak zostały potraktowane w tym butiku. Od tego ta strona jest droga Osobo!

Klientka

Ale jaka widać boli Cię to , oj dziewczyno, zastanów się po co to robisz , po co ja oglądasz ? Jak widać ewidentnie jej zazdrościsz . Mam dla Ciebie rozwiązanie , odpuść … ;)

@Klientka

Nie odpuszczą bo im się nudzi. FB blokuje wszystkie transmisje, nie maja co oglądać, to siedzą i piszą głupoty.

@Iza

No nie odpuszcza , ale spokojnie … każda z nich poniesie odpowiedzialność . ( czas ) .

Klaudia

I tak nic nie kupisz, bo Cie nie stać .. zacznijmy od tego , a boli, że nie podaje i Ci inny butik nie przywiezie taniej hahah boli hahah

Klient

Ale po co Pani drąży ten temat ? Jak umie Pani znaleźć to super , cieszę się bardzo

Hahha co jest niezgodne z prawem ? Oświeć mnie, bo trochę znam prawo .. i na pewno nie "nie podanie producenta ", przytocz konkretną ustawę , bo może się myle hahaha ale wątpię, nielegalne jest hejtowanie kogoś anonimowo w internecie, ale za to grożą kary pieniężne, a nawet pozbawienie wolności. Osoba sprzedająca może podać sklad i wymiary, a nie musi wam podawać żadnego producenta, może jeszcze powinna podać cenę hurt i hale ja której ja znaleźć? Echhhhh ... Co to w ogóle za myślenie .. żadna strona butiku online nie podaje marki, sprawdźcie sobie zanim napiszecie głupotę, jeszcze pisać potem z tego samego IP z inna nazwa potwierdzenie tej niemądrej tezy.. Najpierw zasięgnijcie informacji, a potem się madrzcie publicznie, to nie boli, polecam

Ona ma prawo się źle czuć jak każda z nas! Ma swoje problemy prywatne to nie musisz jej obrażać. Człowiek może mieć ból pleców od stania i schylania się przez parę godzin dziennie, chore serce z wielu poważnych powodów itp. Trochę empatii pani powinna mieć do ludzi. Żaneta przekonuje do siebie bo ma taki sposób bycia, każdy człowiek jest inny. Jeden jest otwarty, a inny trzyma problemy w sobie.

Iwona

Jakim to trzeba być perfidnym, żeby za każdym razem wchodzić do kogoś na transmisje, siedzieć tam godzinami a później wypisywać tutaj takie rzeczy. I to od miesięcy. Bo nie robisz tego od dziś. Czemu nie napisałaś tego w komentarzu na transmisji? Bałaś się ze cię zablokuje i nie będziesz mogła już jej więcej oglądać? Czy boisz się tego, ze inni zobaczą kto tutaj od miesięcy ja obraza? Super odważne posunięcie… brawo… ciekawe jakie wytłumaczenie będziesz zaraz miała. Czekam na twoja głupia odpowiedz…

Iwona

Co ty za bzdury piszesz. Wiekszosc butikow, prowadzacych sprzedaz na Facebooku nie wystawia paragonow. Tlumacza to tym, ze Skoro jest wplata na Konto to paragon w tym momencie jest niepotrzebny. Pokaz mi w polsce uczuciwa firme ktora co do grosza rozlicza sie z podatkow! Pokaz mi czlowieka ktory dorobil sie w polsce milionow, bedac w 100% uczciwym. Nie ma takich! 90% butikow na (usunięte przez administratora) kombinuje! A sama przyznalas, ze boli cie to, ze Zaneta zarabia duze pieniadze. I co z tego? To jest czysta zazdrosc z twojej strony!! I jeszcze piszesz, ze tobie to nie przeszkadza. Hahaha… Nie podoba sie, nie kupuje. Proste. Skoro tak bardzo cie to boli, ze ja na wiele stac, to zacznij sama prowadzic dzialalnosc. Zobaczysz wtedy jakie w polsce zarabia sie miliony!

Ilona
@Iwona

Rozumiem, że Pani wypowiedź jest przyzwoleniem na łamanie praw konsumenckich. Pomijając paragony, bo tu sprawa nie jest jednoznaczna i fakt znów nie każdy sklep musi wystawiać, ale winny sposób dokumentować sprzedaż, Pani Żaneta nie przyjmuje zwrotów, odmawia podania producenta, a to jest sprzeczne z prawem konsumenckim. No cóż szkoda, że żyjemy w społeczeństwie, gdzie przykładem stają się źle działające firmy, a nie te które działają dobrze. Ja to nazywam (usunięte przez administratora), ale niektórzy takie (usunięte przez administratora) lubią i pochwalaja.

Becia

Mało wiesz o życiu , pewnie żyjesz z wypłaty męża który jeździ na tirach na umowie najnizsza a w kopertę 10 tys . Szkoda że za to się skarbówka nie weźmie . Bo miliony osób tak pracuje i jest ok . To dopiero skala okradania państwa i rzekomą uczciwość .

Iza

Ale po co sie tak denerwowac. Zglosilyscie dziewczyne wszedzie gdzie to tylko mozliwe I teraz pozostaje tylko odczekac. Jesli wszystko bedzie ok to transmisje nadal bedzie prowadzic, jesli nie to podejrzewam ze szybko zniknie z rynku. Wystarczy tylko odczekac. Mam nadzieje ze wiekszosc z was, ktore ja pozglaszaly, jestescie teraz z siebie dumne. Bo Przeciez po co komus ma byc lepiej jak wam. To takie polskie… ale dalyscie tym tez pomysl na to zeby przeswietlic wiekszosc butikow dzialajacych na FB. Zaneta nie jest jedyna oosoba ktora zostala zgloszona. Dzieki wam, na czarna liste urzedow wchodza nastepne butiki…

Monia
@Iza

No i dobrze, bo tu nie chodzi tylko o Zanętę,jestem za tym aby zniknęły wszystkie te butiki które nie potrafią dostosować się do obowiązujących zasad.

Iza

Ten butik już od długiego czasu jest zgłaszany gdzie to tylko możliwe… i co? I nic. Dziewczyna dalej działa i działać będzie. Także dajcie już spokój z tym straszeniem bo tylko obciachu sobie robicie na całym necie.

Klient

To jest jej praca jak ma zły dzień to niech sobie zrobi wolne zapracowała sobie na tę opinięnie pomyliła produkt iusialam na.wlasny koszt.placic.za przesyłkę w 2 strony i jeszcze zgarniała że to. Ja pewnie źle napisałam ehm

Ola
@Klient

Dlatego Żaneta prosi, aby każdy napisał najpierw sam co zakupił wraz ze wzorem, kolorem, rozmiarem jeśli był. Wszystko dokładnie należy podać, aby była możliwość sprawdzenia paczki. Jak nie sprawdzi to przynajmniej widać, że informowaliśmy o tym co zostało zakupione. Żaneta też pisze swoje podsumowanie często do klientów. Idzie wszystko ogarnąć. A jeśli zwrot w takiej sytuacji był na Pani koszt to faktycznie nie miło się zrobiło.

Iwona

Maja taniej bo kombinują z podatkami i nie tylko. Ja wiem jakie ceny są w hurtowniach na ptaku bo sama prowadzę butik. Same bluzy Sempre żeby sprzedawać po 219 zł? Nawet sam producent sprzedaje je po 269 na stronie. Ktoś kto tak zaniża ceny na pewno nie rozlicza się z urzędem co do grosza… i nie, to nie Żaneta pisze…

Iwona

Ja nie mowie ze Zaneta ma tanio. Fakt, ze niektorych rzeczy ceny ma wyzsze jak w innych butikach. Ale skoro klientow ma na towar ktory i tak kupuja u niej, wiedzac ze gdzie indziej moga dostac taniej, to sprzedaje je po takiej cenie jak jej pasuje. Mamy wolny rynek. Butikow jest mnostwo. Kazdy moze kupowac gdzie chce. Ona klientow ma I bedzie miala Bo juz dlugo jest na rynku. A wiele osob bardzo czesto przyzwyczaja sie do miejsca i nie interesuje ich czy gdzie indziej mozna dostac taniej. Nawet jesli nie bedzie sprzedawala na (usunięte przez administratora) to znajdzie inny sposob na dalsza sprzedaz. Na dzien dzisiejszy mozliwosci jest wiele.

Ilona
@Iwona

Jak czytam takie komentarze to za głowę się łapie....Podatki płacisz od dochodu ,czyli przychód pomniejszony o koszty uzyskania. Cena sugerowana producenta to cena po której producent sprzedaje i sugeruje detalistom, ale chyba definicja słowa "sugerować" jest Pani znana. 219 zł to nic , są sklepy które sprzedają po 209 zł ....szok co? Mam nadzieję, że ma Pani księgową, bo daleko Pani nie ujeździe z tym biznesem.

Brawo myślę tak samo.

Tysia

Bluzy sempre mam Ich kilka i nigdy nie kupiłam za 219 tylko właśnie 269 zł

katia

jak firma wonder nie istnieje ,nie ma nipu ani regonu... wiec co za glupoty opowiadasz , paragonow nie wystwia wonder.. mam kilka paczek , same ceny swiadcza o tym , ze sie nie rozlicza , bo narzuca sobie 30 zl marzy wiec jak odliczysz vat to jestes na plusie pare groszy , wiec wonder nie odprowadza podatkow , ta firma istnieje jako globus -firma transportowa , zmienily panie branze bo nie byly wyplacalne to samo z sala zabaw, pani szczurek niby pokrzywdzona .. a okradla wspolnika

@Ilona

Napisalam „kombinuja z podatkami I nie tylko“ . Do tego dochodza jeszcze zusy, wyplata dla pracownikow, BDO, materialy do pakowania, czynsz, prad… mam jeszcze dalej wymieniac?

Iwona

Jeju, jak ty jej zazdroscisz… Powiem ci jeszcze jedna fajna rzecz. Zanecie na transmisji wyswietlaja sie reklamy, co oznacza ze na tym tez juz zarabia… pogryzlas juz wszystkie paznokcie ze zlosci?

Klaudia

Serio ?? Myślicie , że tu zagląda ? Że ma na to czas dobre , ona pracuje , a wy piszecie komentarze , kto jest wyżej ? Wy czy ona ? Sprawa jasna

@Klaudia

A Ty co robisz?

klient

a ja kupiłam bez zapisow ,za 209 zł słynna bluze Sempre (intygo ,to ten kolor o ktory sie tak bijecie )) ,wybor kolorow ,zwroty , z hatem lub bez ,obsluga profesjonalna ,polecam, jesli ktos ma nadmiar pieniedzy niech pomysli i lepiej przeznaczy je na cele charytatywne, w potrzebie sa dzieci ,zwierzeta ,bezdomni ,biedni,dobry uczynek wraca do nas i daje wieksze zadowolenie niz bezmyslne ich wydawanie,myslenie nie boli

Aga

A Ciebie boli , że masz (usunięte przez administratora) na którą nikt nie chce patrzeć ? Hahhaha załosna sfrustrowana baba żyjąca za 500 + Zal mi Ciebie

Laura

A możesz Ty chcesz ja zasponsorować ? Hahah nie stać Cię pewnie ????????????

Gosia

Na live Pani Żaneta pokazuje, ciuszek, który samemu się wybrało do kamery, by nie było niejasności potem. Jeszcze po live wypadało by napisać co zamówiłyście, to może Pani Żaneta sprawdzić czy się zgadza z tym co ma w ręce.

Weronika
@Gosia

A to fajnie, że opcja z livem jest. Czyli mimo tego i tak kupujące są niezadowolone? Bo faktycznie jednak widzi się co i jak. Czemu zwrotów nie ma?

@Weronika

Każdy butik może mieć swój regulamin. Jak się jakoś nie podoba to można mieć pretensje do producenta np.La Manuel.

@Weronika

Żaneta ma swoje stałe zadowolone klientki, nie każdy marudzi.

@Ania

Nie ma czegos takiego ,ze butik ma swoj regulamin ,kazda rzecz kupiona przez internet podlega zwrotowi,,takie jest prawo w Polsce i w kazdym cywilizowanym swiecie,przez takie osoby jak ty klient musi wyklócac sie o swoje prawa

@Marta

Jeśli ktoś ma jakiś problem, to rozmawia indywidualne że sprzedająca na priv, bo to z nią się załatwia temat typu "ma prawo, nie ma prawa tak zrobić". Każdy ma prawo mieć regulamin, a ty możesz się nie zgodzić z nim i rozmawiać na priv.

@Ania

przepraszam ,czy dociera to do ciebie, ze nie ma indywidualnych zasad sprzedazy ,ze sa one scisle okreslone wedlug prawa ,tzw prawo konsumenckie ,jesli zabieraa sie glos, nalezy wpierw sprawdzic a pozniej pisac

Weronika
@Marta

a co w przypadku gdy jest udostępniony właśnie indywidualny regulamin zakupu i wymaga się od klienta potwierdzenia tych zasad przed zakupem? To nie on będzie miał wtedy pierwszeństwa przypadkiem? Ja tylko pytam

Ona

Jeśli Pani pracuje u kogoś to ma Pani prawo do L4, takie samo prawo ma Pani Żaneta. Dostanie się zaskarżenia pod manicure to poważna sprawa, znam ten ból. Nie mogła pisać na klawiaturze, są rzeczy ważne i ważniejsze. Trochę empatii szanowna Pani

Daria
@Ona

a co klienta obchodzi organizacja pracy u Pani Zanety,to jest jej problem ,za cos w koncu zarabia taka kase

Dana
@Ania

La Manuel odpowiada za to ze butik nie przyjmuje zwrotow,niezla łamiglowka ,jak do tego doszlas

klienta
@Weronika

zwrot ,wymiana ,reklamacja ,ochrona danych osobowych i wiele innych scisle reguluje prawo konsumneckie ,pani Zanecie nic do tego ,natomiast jak bedzie dostarczony towar ,kiedy ,przez kogo ,w jaki sposob płacimy, to juz moze sobie pani Zaneta zapisac w swoim regulaminie jesli taki posiada

@Dana

Jak śpię jakość towaru nie podoba. Proszę doczytać.

klientka

jesli rzeczywiscie nie wydaje paragonow

Wielcy
@klientka

Jak dogadaliście się na jutro :) My i paragony za miłe zerkanie Pani… Dmucham chucham i nic i nikt z was nie pomoże ;)

Diora

Witam otrzymałam paczje z tego butiku towar z wada i zostałam złe potraktowana ze ja to uszkodziłam niema adresu zwrotnego numeru tel brak paragonu ale chyba ta pani nie zdaje sobie sprawy na kogo trafiła oczywiście ze nie ujdzie jej to tak poprostu

Angela
@Diora

To jej stały tekst , jak się pisze ze coś nie tak z towarem to klient winny i sam uszkodził. Żałosne Nie można darować takiego traktowania, daj znać jak się sprawa skonczyla

Napisałaś już do urzędu?

marjka
@Diora

prosze napisac priv , zwroty , reklamacje sa w tym butiku przeciez ... niektore dziewczyny na sile wciskaja za male ubrania badz zahaczaja pierscionkiem,... prosze napisac do nich na pewno pani pomoga

klientka

Ona prowadzi biznes od lat, skoro tak chętnie osoby ja zgłaszają do urzędu skarbowego to miała pewnie już nie jedną kontrolę. Marudzcie o paragon to poproście o fakturę, jako firma może ją wystawić. Może Wam też na maila wysłać fakturę. Jeśli zgłasza inna firme do producenta, to właściciel nie musi mówić "Pani Żaneto załatwiliśmy już tą sprawę" tylko ja widzą problem to go załatwiają.

Magdalena

Dodam, że te przykre słowa o Zanecie na innych live, są często przesadzone. Wonderki też nie są idealne, nawet jeśli ceny mają niższe to Żaneta lepiej prowadzi live. Nie dziwię się że potem Żanetka się irytujące na niektóre klientki i to takie co zawsze były z nią, a potem odeszły i obgadują. Każdy może kupować gdzie chce, ale nie musi tam o Zanecie wspominać.

Magdalena

Niektóre dziewczyny są podłe, śmieją się z pracy Żanety, a marnują czas i ją oglądają. Wiadomo robią to po to, aby potem rozmawiać na jej temat na innych transmisjach jaka ona jest zła, wredna itp. Jak ktoś jest zły, fałszywy itp to trzyma się od tej osoby z daleka. Masakra z niektórymi dziewczynami. Nie znacie Żanety a ją krytykujecie. Jak macie coś do niej to osobiście jest to napiszcie a nie obgadujcie za plecami. Nie macie swojego życia? To idźcie oglądnąć jakiś serial w TV, zajmijcie się dziećmi, idźcie na spacer, do kina, teatru, spotkacie się że znajomymi. A wy siedzicie na live i krytykujecie kogoś. Ciekawe, która by Żanecie w twarz powiedziała to co tu pisze. Zaraz by się grono żmij zmniejszyło. Nikt nie jest idealny wiadomo.

klientka

Dziewczyny czy ktoś tak kiedyś miał, że obudził się rano i nie potrafił odnaleźć profilu Zanetki na swoim koncie i nikt nikogo nie zablokował? Poprostu wpisuje nazwę jak zawsze a butik się rozpłynął?

Alka
@klientka

U mnie ten sam problem. Nic nie pisałam, nic nie komentowałam i zero możliwości wyszukania butiku. Czyżby zostawiła same swoje klientki? Trochę dziwne podejście

Klientka

Hmmm. Łudziłam się jeszcze, że to błąd FB i przeciążenie serwerów, błędy systemowe itp bo sama Żanetka prosiła ostanio o udostępnienie live. Tylko, że innych transmisjach dziewczyny proszą też o udostępnienie live. Bardzo lubię oglądać Żanetke i doceniam jej zaangażowanie w pracę. Mądra i bardzo dobrze zorganizowana kobieta.

Ewelina

Faktycznie dziewczyna napisała nie logicznie. Pewnie za udostępnienie live, za spamowanie dostała blokadę od FB i nie może wyszukiwać profilu Żanetki. Ogólnie Żaneta kiedyś wspominałam, że czasem ma problem z wyszukiwaniem stałych klientek, więc FB (usunięte przez administratora) waruje i system się blokuje. To tylko program i może zawieść człowieka. Nie zawsze sprzedająca jest winna.

Ewelina
@Ewelina

Tak jak już wspomniałam wcześniej, więc jak ktoś ma problem z wyszukaniem konta niech rozmawia z Żanetką lub zgłasza do FB, tak być nie może! Mialam ten sam problem na innym live i po paru miesiącach sam się rozwiązał.

@klientka

Ja mam ten sam problem, wiec czasem oglądam Żanetke u cioci. (usunięte przez administratora) jest dziwny!!!

Asia

To ile według Pani kosztuje przyjazd kuriera do firmy po paczki?

Zostaw merytoryczną opinię o Vanessa Butik Żaneta Jasiak - Skarżyn

• Jak się pracuje w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Vanessa Butik Żaneta Jasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanessa Butik Żaneta Jasiak