Vanessa Butik Żaneta Jasiak

Opinie o Vanessa Butik Żaneta Jasiak

klientka

Bardzo lubię oglądać transmisjie z Vanessa Butik. Ciuszki które zakupiłam są ładniejsze na żywo. Bluzka prążek petarda. Czekam na krodki rękawek z tego materiału. Ogólnie prążki są teraz modne. Rozmiar zawsze wybieram odpowiedni. Polecam transmisjie u Zanetki wraz z ciuszkami. Jest bardzo zadowolona, że odnalazłam w internecie tak fajny butik z milą prowadząca, czasem zabawną. Oczywiście wszystko w pozytywnym odniesieniu.

Małgorzata

Ciuszki w tym butiku sztosik. Polecam

Wymiana tylko między rozmiarami.

Ola

Mimo, że oglądam różne live to w sposobie prowadzenia wygrywa Żanetka. Dziewczyna bardzo dokładnie prezentuje ubrania, nie spieszy się, aby jak najszybciej iść do domu. Widać, że lubi swoją pracę i kontakt z klientem. Marki jakie sprzedaje są warte uwagi. Super butik, bardzo dobra obsługa klienta i miła sprzedająca.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Vanessa Butik Żaneta Jasiak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dam pracę Świdnica?
Klientka

Pierwszy raz zamawiałam w tym butiku i po przeczytaniu komentarzy, bałam się, że będę mieć jakieś problemy z zamówieniem czy rozmową ze sprzedającą. Najpierwej zamówiłam, a potem usłyszałam, że są jakieś komentarze. Cieszę się, że wszystko poszło sprawnie. Potwierdziłam zakupy na priv i po otrzymaniu podsumowania reszta poszła już z górki. Bardzo dziękuję firmie Vanessa Butik za tak szybką obsługę. Szczerze zrobiłam zamówienie w ciemno, gdż wogole nie znam prezentowanych marek. Pani sprzedająca wydaje się być miłą osobą, dużo ciepła od niej płynie. Ma też bardzo odważną i ładną córke. Dużo miłość od rodziny życzę, jeśli to Pani przeczyta. ❤️ Ogólnie live warty polecenia.

Justyna

Żaneta to bardzo miła, pomocna i wyrozumiała dziewczyna. Ubrania które sprzedaje są warte uwagi, pierwsza klasa. Na początku źle kupiłam rozmiar to wymieniła mi bez problemu na inny. Nie mam zastrzeżeń do jej pracy. Podsumowanie dostałam na drugi dzień a paczkę w ustalonym terminie. Jestem zadowolona i polecam butik.

Zadowolona

★ nie jestem

Zadowolona

Jestem klientką tego sklepu i zawsze jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, które otrzymuje i z szybkości dostarczonej przesyłki oraz z obsługi. Jest to mój ulubiony butik internetowy. Nie jest na każdym live, ale dla mnie to nie problem, bo nie jest na live dla oglądania a zakupienia czegoś. Wiem czasem warto oglądnąć i 1 dzień się zastanowić nad zakupem.

Polecam butik Zanetki ❤️

Ola

Sama dziewczyna się przyznała, że namieszała. Na każdym live (w każdym butiku) należy być zdecydowanym. Niestety to nie sklep stacjonarny, albo się kupuje, albo daje szansę innym kupić daną rzecz. Zrezygnować zawsze wolno.

Ala

Rzeczy są niektóre importowane, ale wciąż bardzo dobrej jakości, chodź większość jest od Polskich produktów.

Malwina

Ubranka najwyższej jakości, nie jakis tani import, ja cenię sobie jakość towaru, ja się przekonałam do jakości i kupuje cały czas, zawsze wszystko dochodzi na czas, nigdy nie miałam problemu z dostawą, ceny umiarkowane( zależne od jakości), zawsze dostaje pytania od znajomych: skąd bluzeczka, skąd spodnie, skąd komplecik, itp. więc jak widać warto było! Butik z czystym serduchem godny polecenia! Pozdrawiam

Aneta

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym butiku, ubrania warte uwagi. Zamawiam rzeczy od dłuższego czasu i nigdy z niczym nie miałam problemu. Tak ogólnie to czytam te komentarze i przecieram oczy ze zdziwienia. Skąd w ludziach tyle jadu i nienawiści do drugiego człowieka, przykre. Żaneta nikogo nie zmusza do kupowania u niej a wiecznie znajdą się osoby, co mają do niej żal. Dziwne, ale lepiej w takiej sytuacji iść kupować stacjonarne skoro Waszym zdaniem są wiecznie problemy. Ja polecam Vanessa Butik i bardzo miłą prowadząca. ????

Klientka

Ciuszki w tym butiku są bardzo dobre gatunkowo. Do tego na live jest miła atmosfera, dziewczyny są życzliwe i pomocne. Prowadząca też jest miłą osobą i aż chce się oglądać live i wiadomo kupować.

Aneta

Z Żanetką można zawsze miło spędzić czas przy kawie/herbacie w te chłopak dne dni. Do tego można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu i jest to na plus. Na transmiji nigdy nie jest nudno. Żaneta każdy ciuszek mierzy na sobie i podaje dokładne wymiary, stara się by nie było wymian towaru. Jeśli jednak rozmiar okaże się za mały/za duży to zawsze Żaneta wymieni. Bez problemu idzie dogadać się że sprzedawcą. Polecam butik.

@Aneta

★ w te chłodne dni.

Nowa

Zamówienie przyszło do mnie w ciągu paru dni. Ciuszki są bardzo ładne. Petarda. Polecam live u Pani Żanety, dziewczyna bardzo dobrze prezentuje ubrania i tym samym zachęca do zakupu.

Małgosia

Oczywiście, że łatwiej było podać nazwę sklepu, gdzie są dostępne jeszcze te zegarki, ale chciała klientkom pomodz, a one chyba zrozumiały, że Żaneta ma kontakt typowo z hurtownią. Na live musiała poruszyć temat by każda usłyszała jak sprawa wygląda.

Gosia Margaret
@Małgosia

Wyszło jak wyszło, nie ma co już analizować.

Gosia

To mają zostać same złe komentarze. Komentarze pozytywne się nie liczą? "Osobo". Właśnie pozytywne opinie są ważne i są one po to aby pokazać, kto naprawdę szanują Żanete ♥️????♥️. Kto nie szanuje nie musi ani tu wchodzić, ani oglądać live. Takie moje zdanie.

@Gosia

"Osoba" wciągnęła jedno zdanie z Twojej wypowiedzi i skomentowała. Przeczytaj sobie co sama napisałaś. Nie pamiętasz hiii ????

Gosia

To mają zostać same źle komentarze i że coś napisane zostało pozytywnie to się nie liczy? "Osobo". Właśnie pozytywne opinie są ważne i są one po aby pokazać, kto naprawdę szanują Żanete ♥️????♥️

Klientka Vanessa Butik

Żaneta bardzo fajnie prowadzi swoje live, nie mogę co chwilę kupować, ale czasem włączę transmije by ją poprostu pogladać. Bardzo miła i otwarta dziewczyna. Polecam zakupy u Zanetki.

Zostaw merytoryczną opinię o Vanessa Butik Żaneta Jasiak - Skarżyn

• Jak się pracuje w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Vanessa Butik Żaneta Jasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanessa Butik Żaneta Jasiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanessa Butik Żaneta Jasiak