Opinie o Toko Tomasz Kopeć w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toko Tomasz Kopeć. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Toko Tomasz Kopeć o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toko Tomasz Kopeć w Mysłowice

Mini jeck Nowy wpis

Firma Toko jest tak wspaniała że woli dołożyć do materiału z własnej puli niż dać pracownikowi premie lub zapłacić pełną składkę. Jednym słowem MASAKRA jeśli masz jakikolwiek fach w ręku omijaj tego pracodawcę szerokim łukiem

Bob Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Toko Pracowałem w tej firmie wspominam to całkiem dobrze ale jeśli komuś zależy na normalnej pracy na normalnej umowie to u pana Tomasza niema takiej opcji o urlopie płatnym zapomnij, stanie Ci się coś l4 niema umowa niby jest ale smieciowka jedno na umowie reszta pod stołem zebrania spotkania wielkie plany a chłop żałuję 50 zł miesięcznie na ubezpieczenie masz tylko lekarza coś złamiesz jesteś głęboko wiemy gdzie urlop bezpłatny i zostajesz bez środków do życia a to co się dzieje tu na forum tylko utwierdza mnie w tym że to była dobra decyzja o zmianie pracy

Sztynks Nowy wpis

Dorosłe chłopy a zachowujecie się jak dzieci. Wszyscy zgrywacie dorosłych i dojrzałych, a zachowujecie się jak banda nastolatków z 3 włosami na brodzie. Nie wiem, załóżcie grupę na messengerze, spotkajcie się, bo to jest totalna antyreklama Waszej firmy.

Fachowiec Nowy wpis

O dzień dobry Panie Tomaszu widzę nic się nie zmieniło krytyki nie potraficie przyjąć a prawda w oczy boli najbardziej jesteście bandą zakłamanych fałszywych osób i odwiedzę was przy okazji z wielką chęcią będzie na to odpowiedni czas kłamiecie na temat byłych i obecnych pracowników ale u was to standard a tobie prezesiku jak ktoś już w (usunięte przez administratora) nie wchodzi i nie jest ci potrzebny to robisz z niego najgorszego w oczach innych sam wiele razy doprowadziłeś do zgrzytu w firmie ale to kiedyś się w końcu odwruci przeciwko tobie spokojnie cierpliwość jest tutaj kluczowa. Do zobaczenia niebawem

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Toko Tomasz Kopeć? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.

Dejw

Pracowałem w tej firmie trochę czasu w sumie to były jej początki. Był taki Mariusz co to latał miedzy szefem stolarnia i budowami i wtedy było a potem szef chłopa wykorzystał jak każdego i poszedł w długą a szkoda bo dobry gość z niego byl i dal się lubić. Po jego odejściu klimat się zmienił. Na szczęście mnie już też tam nie ma.

Grzegorz ,, Brygadzista"

Oj panie fachowiec, jak myślisz że zaszkodzisz firmie ( co widocznie jest twoim celem) nieudaczniku, to się grubo mylisz. Firma jest super poukładana i wszystkim się dobrze współpracuje. Wyciąganie życia osobistego w relacje zawodowe jest mega słabe tak jak ty. Przecież dobrze wiem kim jesteś i wszyscy się cieszą że pozbyliśmy się kłamcy i złodzieja który teraz myśli że anonimowym hejtem coś zepsuje. Daj sobie spokój jak nie potrafisz spojrzeć w oczy :) gnido. W życiu nie dociagniesz do moich umiejętności i to cię boli najbardziej że jesteś na dnie. Widocznie resocjalizacja nie pomogła.

Exal

Czytam te wpisy od ludzi co rzadzom teraz i widzę że wszystko pisze jedna osoba. Szef tego wszystkiego który nie ma o niczym pojęcia. Jak gadał na tych swoich odprawach z tablicami i przedstawianiu nowych kierowników tak samo tutaj pisze. Gościu wracaj skont przyszles bo tu się nie nadajesz. Jesteś fałszywy i jak się pomylisz to prawde powiesz.

Jacek_Kierownik

Witam wszystkich, chciałbym ustosunkować się do komentarzy z ostatniego tygodnia które należą do jednego człowieka, człowieka który dostał kolejną szansę powrotu do naszej firmy po tym jak rok wcześniej zniknął bez słowa, wszystko napisane przez Ciebie jest nieprawdą, czemu się nie przedstawisz tylko próbujesz być Incognito (Mariusz) pewnie dlatego że nie masz jaj, albo masz je tam, gdzie byly wtedy, kiedy z łzami w oczach do mnie przyszedłeś, że masz problem i będziesz sie ogarniać, bo zostawiła Ciebie kobieta z powodu Twojego chlania. Ale ja chętnie opowiem twoją historię, w pierwszym dniu twojej pracy (poniedziałek) wydmuchałeś 0,75 promila, w dniu następnym oczywiście też nie przyszedłeś trzeźwy (zwaliles na sok pozeczkowy), a najlepsze w tym wszystkim jest to, że na prośbę Tomka(szefa) dawałem Ci kolejne szansy, i kolejne, w pierwszym miesiącu po tych dwóch numerach były jeszcze 4 nasze umowne UŻ-ty które wybrałeś bo zapiłeś. Jesteś jedynym człowiekiem który był ostatnio zwolniony więc nie trudno się domyślić czyje to komentarze, team w naszej firmie jest od pół roku niezmienny wszyscy wzajemnie się szanują, i pracuję się nam świetnie, jestesmy szefostwem ,pracownikami, i przyjaciolmi, ludzie z checia przychodzą do pracy , atmoswera jest niesamowita, każdego dnia staram się jak mogę żeby wszyscy mieli jak najlepiej, dla Ciebie najlepiej to właśnie być non stop nawalonym , a tego tolerować nie miałem zamiaru.

Były
@Jacek_Kierownik

@jacek kierownik A no i chłopie opowiadasz tu historie jakiegoś kolesia może się pochwal sam jak na tydzień czy półtorej nie było cię w pracy bo chlałes i wciągałes nocowales u kolegi bo twoja partnerka też cię miała dosyć jak to mówią jak mówimy o kimś to zacznijmy zauważać swoje błędy Panie Kierowniku słabo naprawdę okłamujecie samych siebie ze jest pięknie przy prezesie jedno przy pracownikach drugie a za plecami trzecie fałszywość was w końcu zje od środka. Powodzenia ja tylko ostrzegam ludzi którzy liczą że to taka piękna firma i przyjaciele sobie tam pracują niestety tak pięknie nie jest

Fachowiec1923

Firma dramat brak fachowców szef stroi fochy tak fałszywych ludzi nie spotkałem w branży odradzam podjęcie pracy w tej firmie

Obecny

Kolego pracujesz w branży może i długo ale tak fałszywych ludzi jak w toko to nie spotkałem nigdy pracuj tam aż do emerytury jak ci odpowiada smsowanie szefa do późnego wieczora tysiąc telefonów po godzinach pracy jeśli nie będziesz stał na spotkaniu po pracy i wchodził mu w (usunięte przez administratora) to nie jesteś jego zdaniem fachowcem kierownik firmy mega słaby a brygadzista Grzegorz to nawet szkoda się wypowiadać fałszywie udają kolegów a za plecami smaruja aż miło ????

Obecny

(usunięte przez administratora) Atmosfera jest super. Osobiście w żadnej poprzedniej tak nie miałem. Gościu inwestuje. Sprzętu opór. Kasa zawsze się zgadza i jest na czas. Z moich informacji Firma prężnie się rozwija i ma się bardzo dobrze. Warunki pracy i płacy są na wysokim poziomie. A dla ludzi, którzy tylko udają, że coś robią tutaj już nie ma miejsca.

Były

Dramat. Gość urwał się z choinki. Stroi fochy i ma problem z wysławianiem się. Polecam omijać szerokim łukiem usługi stolarskie i budowlane i pracę u tego gościa. Wykorzysta człowieka do maksa i potem powie ze za mało z siebie dałeś i kase utnie za byle co.

Malarz

Zdecydowanie nie polecam firmy toko remont z myslowic! W firmie panuje Zła atmosfera, kierownik ktory nie zna sie na niczym rano o 6 zebranie, po pracy na baze wysluchac szefa wieczorem sms-y/telefony od szefa. Jesli odmowisz pracy w sobote/niedziele bedzie kara stawki za prace smieszne ciagły przemiałludzi

Jak teraz jest w firmie Toko Tomasz Kopeć w miejscowości Mysłowice z pracą, bo nie ma informacji o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Toko Tomasz Kopeć - Mysłowice

• Jak się pracuje w Toko Tomasz Kopeć?

Zobacz opinie na temat firmy Toko Tomasz Kopeć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toko Tomasz Kopeć?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toko Tomasz Kopeć
  • Wojska Polskiego 3 lok. 1