Opinie o Neuraxpharm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Neuraxpharm Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuraxpharm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

-EX

Pracowałem przez dłuższy czas w firmie NeuraxPharm, dopóki piecze nad tym wszystkim miał(usunięte przez administratora) to naprawdę pracowało się dobrze. Po pojawieniu nowej Pani (usunięte przez administratora) była tragedia, zapewniała nas że wszystkie metody stosowane w jej poprzedniej pracy były złe, po kilku miesiącach sukcesywnie wszystko było wprowadzone w Neuraxie. Wieczna kontrola. (usunięte przez administratora)na każdym korku, to są od pewnego czasu synonimy tej firmy. Zatrudniacie ludzi z doświadczeniem, którzy naprawdę wiedzą co maja robić, najlepsza metoda to po prostu im nie przeszkadzać ;) podwójne, potrójne wizyty, ludzie to już nie te czasy. Oszczędzacie na wszystkim nie widząc u siebie rozpusty Pani (usunięte przez administratora), co tydzień przejeżdża cała Polskę wzdłuż i wszerz przepalając kilkaset litrów, zamiast ułożyć sobie plan pracy, tak jak nam kazano. żeby robić to z głowa. Pan z HR bardziej jest zainteresowany przeglądaniem bilingów telefonicznych, czy kart paliwowych niż przestrzeganiem najbardziej podstawowych praw pracy... Drogi zarządzie otwórzcie oczy, zacznijcie szanować tych, którzy na to wszystko pracują. Jest to firma sprzedażowa, jeżeli przedstawiciel wam nie przyniesie wyniku to kto to zrobi? Ludzie w polu sobie poradzą bez waszych tabelek, maili, prezentacji, bez Was (kierowników, managerów, prezesa) firma będzie funkcjonować, sprzedawać i się rozwijać, bez ludzi w polu niestety nie... PM w terenie pracują na siebie i na was, na wasze wypłaty, leasingi wypasionych samochodów, na wasze spotkania, ktoś o tym już dawno zapomniał... Oczywiście choroba dzieci nie jest mile widziana, urlop poza wakacjami jest nie do pomyślenia i już na poziomie managera odrzucany. Co jakiś czas był poruszany temat dnia biurowego, aby mieć możliwość wprowadzenia faktur w czasie pracy,(usunięte przez administratora)i to bez błędnie w przeciwnym wypadku trafiało się na czarną listę. Gdzie co miesiąc sukcesywnie były wysyłane tabelki do wszystkich kto ile błędów popełnił w miesiącu. W neuraxie za wykonane KPIe nie ma nagrody, po prostu nie ma kary w postaci potrącenia od premii...

Córka Maliniaka z Nowogrodzkie
@-EX

Wszystko co napisał przedmówca jest prawda i to boli najbardziej. Firma Krzak która chce być postrzegana na rynku z innymi znaczącymi typu Adamed czy Polpharma tylko że My nic nie mamy Jesteśmy biedakami na wszystkim oszczędzamy nie mamy ulotek ciągle czegoś brakuje nasze materiały to jest śmiech przez łzy. Braki leków cały czas . Firma skupia się tylko na kontroli PM śledzeniu węszeniu. Sledztwa chca przeprowadzac kto zrobił wpis na gowork. Żenujące to jest. Zajmijcie się poprawa komunikacji z ludźmi przestańcie kłamać o podwyżkach oszukaluscie ludzi z podwyżkami kłamiąc i patrząc w twarz . Nowym Pm daliście większe kwoty niż latami tu pracującym PM.Za chwilę będzie kolejny Exodus z firmy bo każda na rynku firma jest lepsza od Was Każda nawet Krka- Nowi Pm Oni szybko się przekonają że Neurax to nic nie znaczaca firma na rynku . Zajmująca się tylko śledzeniem i knuciem. Zamiast zająć się tym co w terenie jest najważniejsze. I jeszcze wiecznie te podwójne i potrójne wizyty. Żadna firma tego nie robi tylko Neurax.

Czarna Mamba

Firma jest bardzo skoncentrowana na pracownikach i często to podkreśla. Duża koncentracja jest skierowana na osoby, które mają własne zdanie i odwagę mówić i pisać prawdę min. na go work. I szumnie jest zapowiadane, że te osoby po ”śledztwie” będą zwalniane. Natomiast jeśli jesteś lojalny, posłuszny, siedzisz cicho i robisz plany to jest nagroda- tekturowa marchewka z czekoladopodobnymi jajkami i kartka z podpisem prezesa.

Alutka Nowy wpis

Cześć. mnie w ogłoszeniu dla przedstawiciela medycznego pokazała się informacja o tym, że trzeba mieć już wcześniejsze doświadczenie aby swobodnie aplikować. ktoś tutaj jednak jakiś czas temu stwierdził, że przyjmowane są osoby bez niego. czy to prawda? każda aplikację rozważą?

Były niedoszły pracownik Nowy wpis

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko PM. Przeszedłem wszystkie etapy. Zostałem zaproszony do siedziby firmy w Warszawie. Wszystko było na dobrej drodze. Po spotkaniu nikt do mnie nie zadzwonił. Dzwoniłem kilka razy do firmy, ale nikt nie odpowiadał. To było dla mnie o tyle ważne, że była to końcówka miesiąca i chciałem złożyć wypowiedzenie w mojej starej firmie. Potem oddzwoniono do mnie i powiedziano, że niestety, ale nie wyszło. Nadmienię, że sam musiałem sobie opłacić podróż do Warszawy. Wydałem trochę pieniędzy w tej dzień. No, ale cóż zdarza się. Teraz jak czytam opinie na gowork, to bardzo się cieszę, że nie dostałem tutaj pracy. Coś mnie uchroniło.

Hej, jak teraz oceniacie targety i wyrabialność dobrych prowizji? Czytam właśnie dostępna ofertę dla przedstawiciela medycznego CNS i jest w niej wprost napisane, że oferują tutaj realistyczne cele i założenia. W moim poprzednim miejscu (usunięte przez administratora) było nieco inaczej a myślałam nad kandydowaniem

Były

Również w ofercie jest "bogaty pakiet benefitòw" .... czyli ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną i na tyle by było tych bogatych benefitòw... jeszcze karta mulitsport za 200zl.... więc przełoż to sobie na te realne premie ... I to przy pełnym zaufaniu :) co tydzień raport o której rozpoczętą praca i tłumaczenie się... z błędów GPS...

@Były

Możesz dać znać o jakie błędy tego GPS chodzi? już jeździłem jako przedstawiciel i nie wiem co można mieć przy tym na myśli, u mnie wszystko grało. I tak zbiorczo ile z tych dodatkowych benefitów wpada?

Joasia Nowy wpis

Przecież napisano wyżej, że są karty sportowe, ubezpieczenie oraz opieka. Co jeszcze byłoby potrzebne? Mnie to zastanawia czy handlowcy sami organizują sobie może jakieś spotkania integracyjne czy raczej nie ma nawet kiedy?

A co mi po przyjściu tu na chwilę tak jak ktoś zasugerował? To ta kasa wystarczająca w końcu jest czy nie? czy ewentualny temat rozwoju byście mogli omówić? Dla doświadczenia warto zajrzeć?

Agnieszka

Zależy co znaczy wystarczająca? Dla nowych pracowników pieniądze są, dla starych nie ma. Perspektyw rozwoju brak.Czym dłużej pracujesz, tym jesteś gorzej traktowany

@Agnieszka

Dla nowych są dla starych nie ma? znacie powód? I czy możesz to w ogóle jakoś rozwinąć? Czy od zatrudnienia nowej osoby otrzymuje się jakieś dofinansowanie, że łatwiej to przychodzi?

Bufetowa

Ponieważ praca w firmie neuraxpharm nie leży w kręgu zainteresowań osób z doświadczeniem w CNS,przyjmuje się tam do pracy osoby niedoświadczone. I jeśli taką jesteś, to można przyjść na jakiś czas i potem, już z doświadczeniem, od razu szukać pracy w lepszych firmach, czyli od średniej półki wzwyż.Oczywiście zależy również do jakiego regionu trafisz- i tutaj ze względu na kierownika oby nie trafić do regionu południowego.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Medyczny Psychiatria?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Czarna Mamba

Ruda

Dobrze byłoby trafić na dobry zespół, tak jak ktoś napisał jakiś czas temu. na ile masz możliwość na zmianę w tym zakresie? jeśli nie dogadujesz się z kimś z zespołu lub z przełożonym to możesz się do kogoś z takim problemem zwrócić? Ciekawi mnie jak bardzo są elastyczni i jak bardzo idą na rekę

Max

Dzień dobry. Neuraxpharm, leki i dział zakupiony z kilka lat temu Glenmark. Firma specjalizująca się w obszarze neurologii i trochę psychiatrii z szerokim i dobrym portfolio. Choć niedobory leków to częsta polityka firmy. Gdyby nie te sytuacje to praca z tymi preparatami byłaby naprawdę dobra i dającą wiele satysfakcji. Jeżeli ktoś zwraca uwagę na flotę samochodową, to do dyspozycji przedstawicieli są BMW 1, kierownicy BMW 3. Co ważne samochody są systematycznie wymieniane na nowe, zazwyczaj przy przebiegu powyżej 130 000 km (teraz trochę się to wydłuża). Brak limitu kilometrów prywatnych wykonanych poza urlopem. Na urlopie własne paliwo, tu bardzo rozsądne podejście na temat użytkowania samochodu służbowego w celach prywatnych. Bardzo dużym i ogólnym problemem w firmie jest uzyskanie urlopu, dla mnie osobiście to najgorsze co może być, oczywiście tylko przez przedstawicieli, jedyny dobry moment to wakacje, święta i majówka. Każdy inny termin jest praktycznie nie do zaplanowania bo jest to najważniejszy moment sprzedaży. Zespół przedstawicieli to zazwyczaj młode osoby lub w średnim wieku tworzące w większości dobrą ekipę. Choć nie brakuje w firmie częstych rotacji ze względu między innymi na niskie zarobki (nie dotyczy to kierowników i tu można liczyć na 2 lub 3 razy większą pensję niż przedstawiciel, a dużo lepiej ma się płacowo każde znacznie wyższe stanowisko). Dodatkowo duża presja, znacznie rosnące co kwartał plany, i pełną kontrolę choćby przez GPS w samochodach. Tu dość często trzeba się tłumaczyć z czasu pracy czy niezgodność wynikających z nieprawidłowego choćby odczytu urządzenia GPS. Co dzieje się od prawie już dwóch lat, od kiedy zmieniała się Pani, która stara się zarządzać sprzedażą. A swoje olbrzymie doświadczenie zdobyła w jednej z Polskich znanych firm farmaceutycznych niecieszącej się dobrą opinią. Premie kwartalne, choć nie są zbyt wysokie (zazwyczaj parę tysięcy brutto) to dość mocno obwarowane wieloma czynnikami, aby ich nie wypłacać lub zmniejszać. Choć udaje się małej grupie przedstawicieli co kwartał ją otrzymywać. Kierownicy to w większości stara ekipa kompetentnych dający się lubić ludzi, choć i tu też nie jest w pełni tak dobrze. Są nieliczone zespoły, w których jest duża rotacja, nie tylko wynikające z powyżej opisanych czynników. Choć głównie z braku podstawowej wiedzy z zarządzania, szacunku dla ludzi, wiecznie skwaszonej miny czy zwykłej empatii, a to wszystko w ciele kobiety. Na układy nie ma rady od lat. W firmie co jakiś czas prowadzone są badania satysfakcji pracy i całej organizacji. Problemy są zawsze opisywane, ale też w większości zamiatane pod dywan lub omawiane bez większych późniejszych zmian. Ogólnie poza różnymi mankamentami, cała organizacja nie jest zła, można powiedzieć powyżej przeciętnej. Jak trafisz na dobry zespół, umiesz się zaaklimatyzować i pasują Ci warunki możesz śmiało pracować kilka lat, czego każdemu życzę.

Nie polecam pracy w tej firmie ,niska pensja, fałszywa kierownik z południa,okropna kobieta ,wysokie cele ,zero premii ,ciągłe (usunięte przez administratora) ,że będzie lepiej ,a jest tak samo źle ,notoryczne zmiany ,wprowadzanie faktur po nocach ,a nie masz płacone za to nadgodzin .Szkoda życia na tą firmę .

-EX

Córka Maliniaka z Nowogrodzkie
@-EX

Nie polecam

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w neuraxpharm. Z czystym sumieniem zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Jeśli chodzi o kulturę kadry zarządzającej już dawno sięgnęła (usunięte przez administratora). Pseudo wartości jakimi się szczycą tj wzajemny szacunek sprowadzają się do zastraszania wszystkim i wszystkimi, wyzyskiwania i wypalenia w pracy jako przedstawiciel. Nie, Nie i jeszcze raz Nie!!!

Kinia

Cieszę, że ta praca jest już za mną... Jeśli ktoś szuka pracy by zostać długo i pracować to nie polecam - wysokie plany czasem nawet przyrost z kwartału na kwartał i 100%... na któryms z produktów. Samochody fajne. Bsnefity - opieka medyczna i ubezpieczenie i to by było na tyle. Karta sportowa 100% płatna. Brak funduszu socjalnego. Ciągle braki leków a powiem wręcz, że to bardzo dobre leki. Co do ASM to zależy jaki region. Dobra Praca by ruszyć w CNS a potem zawinąć manatki i szybko odejść... Czy polecam? NIE. Korzyści dwie na krótko : fajne leki i spoko auto ale to za mało by praca była satysfakcjonijaca

Agnieszka

Nie polecam pracodawcy. Poza samochodem , (usunięte przez administratora) ZERO benefitów URLOP tylko i wyłącznie wg uznania pracodawcy( lipiec, sierpień, tydzień ferii, majówka i Boże Narodzenie) PLANY nierealne, niskie premie, które jeśli jakimś sposobem uda się zrobić, to zawsze mogą zostać obcięte za źle rozliczone faktury PEŁNA INWIGILACJA pracownika WIZYTY POTRÓJNE rodem sprzed dwudziestu lat Dobre leki, ale co z tego jak cały czas są braki (usunięte przez administratora) W ciągu ostatniego kwartału z firmy zwolniła się 1/4 pracowników

Były

Cóż... Jak było mówione tak się stało.... Odeszło sporo ludzi z firmy a najwięcej z regionu południa. Pensje mega śmieszne, zero benefitów - no chyba, że tekturowa marchewka a w niej kilka czekoladek w podziękowaniu za duża sprzedaż. Można przyjść na chwilę i w tym czasie szukać czegoś lepszego - nie polecam tylko regionu południowego - tam wszytko a szczególnie regionalny to są na Nie.

Paulina

Sporo było napisane w ostatnim czasie o dziale HR, ja akurat mam już doświadczenie z pracy przy rekrutacjach i gdy tak czytam o tych 3-godzinnych dojazdach handlowców do klientów to zaczynam się zastanawiać nad praca niemobilną. Tutaj na dziale jak się zarabia? Do HR gdzie można znaleźć jakaś ofertę? na stronach które oglądam nic mi się nie wyświetla

Odpowiedź
@Paulina

Paulino,skoro nie ma ogloszen do HR,to znaczy ,że Neuraxpharm nie rekrutuje na to stanowisko. Proste

@Odpowiedź

Owszem, a gdzie te oferty są dodawane? temat mnie zaciekawił. Tam gdzie wszystkie? Teraz na takim portalu widzę jedynie dla PM. W HR praca jest raczej stabilna? Jaką macie atmosferę? i czy przyjmujecie stażystów?

Sjunde

Na jakie obecnie widełki na start w zakresie podstawy może liczyć REP z doświadczeniem? Ewentualnie jakie są total?

Dominika

Pojawiło się kilka różnych pytań na temat pracy. Ale nikt nie pytał o nadgodziny. Są one możliwe w firnie? Jak tak to ile za nie płacą? Niech ktoś da znać jak to wygląda bo to ważne dla mnie kwestie.

Nik

Warto dodać,że czas dojazdu autem służbowym do szpitala czy poradni nie jest ujęty jako czas pracy jeśli chodzi o KPI. Nawet jeśli z punktu A jedziesz do punktu B.200km to robisz to charytatywnie..powrót do domu od ostatniej wizyty również nie jest wliczany jako czas spedzony w pracy...3 godzinny powrót do domu to już Twój problem nie firmy...

Faktycznie dalej te 3 h mogą obowiązywać? Jechał ktoś tak niedawno i potwierdzi? Nawiązujesz teraz do HR zaciekawiła mnie wzmianka o tym prawie pracy. jaka jest odpowiedzialność pracowników z tamtego działu wobec takich sytuacji?

Małpa

To i ja dorzucę trzy grosze. Przykro, ale zgadzam się z poprzednimi opiniami.(usunięte przez administratora)Przykład jak osoby na stanowiskach potrafią zniszczyć firmę od środka. Kontrola rodem z PRL-u, a przedstawiciele w tej firmie to jest wielka wartość dodana( pracowało się i w innych firmach, ale tutaj ludzie wiedzą po co pracują i robią to zgodnie z compliance i swoim sumieniem). Większość robi te ogromne wzrosty swoim charakterem i merytoryką i oni zostaliby poleceni przeze mnie do innych firm gdzie byliby w końcu docenieni. Brak wsparcia z marketingu jest straszny, jedynie (usunięte przez administratora) potrafi merytorycznie wesprzeć. ASMowie wspaniali ludzie ale też już widać że niewyrabiaja. Jeśli chodzi o rozliczenia premiowego potwierdzam że braki są ukrywane :) Przykro.

Widzę , że strona stała się miejscem do wyrzucania wszelkich żali . Mam wiele zastrzeżeń do firmy , ale nie mam do pracy księgowości . Pracuję kilka lat i nigdy nie spotkałam się z chamstwem czy odmową pomocy ze strony księgowej . Odpowiedź na pytanie jak sobie radzić : bądź miły dla księgowej - księgowa będzie miła dla ciebie.

Ej

Nie,no to już słabe..akurat księgowość jest specyficzna,ale bez przesady...ta Jej upierdliwość w rozrachunkach to jest pikuś do wyżej postawionych. Nie popadajmy w skrajności..

Jola Ola

Ta (usunięte przez administratora) jest najgorsza, to od niej zaczely się złe zmiany. Ciągle wymyśla nowe sposoby jak (usunięte przez administratora)się na Przedstawicielach i ciągle ich kontrolować. Ostatni wymysł to kontrola w samochodach paliwa, stylu jazdy plus testy i wydzwanianie do ludzi. Podwyżki są wiztualne obiecane i na tym się kończy.

Zażenowana

Miałam bardzo wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie.Po wypowiedzeniu umowy nie dostałam premii,która wykonałam jeszcze będąc zatrudnioną,bo ponoć nie wykonałam jednego z wymogu niezbędnego do wypłacenia premii-co okazało się wymysłem z (usunięte przez administratora),bo nie było wcześniej słowa o takim KPI. (usunięte przez administratora) Najlepsi pracownicy odchodzą,a są i tacy jeszcze tam,którzy zarabiają w okolicach najniższej krajowej! Wstyd Neurax!!

Zostaw merytoryczną opinię o Neuraxpharm Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuraxpharm Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Domaniewska 37
    02-672 Warszawa

Neuraxpharm Polska Sp. z o.o.