Opinie o Eco Side Materials Sp. z o.o. w Gołanice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eco Side Materials Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eco Side Materials Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Side Materials Sp. z o.o. w Gołanice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Eco Side Materials Sp. z o.o.?

Kacper Nowy wpis

Jak lubisz pracować na zimnie i jesteś silny fizycznie,to praca dla Ciebie,dostaniesz na starcie najniższa a potem jesli wytrzymasz może dostaniesz troszke wiecej,bez szału oczywiscie.Firma prężnie prosperuje -tylko szkoda że kiepskie zarobki

Jak dużo osób pracuje w Eco Side Materials Sp. z o.o.?

CNC Nowy wpis

Zdecydowanie za duzo-to praca zeby chwilowo sie zahaczyć a nie na dluzsza mete,słabo placa

Klient

Zdecydowanie nie polecam zakupów w tej firmie. Od miesięcy oczekujemy na zwroty środków za dostawę ekspres która miała trwać 7 dni a finalnie nie obejmowała naszego zamówienia i czekaliśmy 30 dni. Rozumiemy błąd na stronie jednak nie jesteśmy w stanie pogodzić się z niekompetencja osoby odbierającej telefon. Także przestrzegam! U nas na razie etap wysłania przedsadownego wezwania do zapłaty.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eco Side Materials Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
On

Nie polecam,w tej firmie jedynie garba sie idzie dorobić,słabo płaca za wykonana prace-bo na Twoje miejsce moga wskoczyc kolumbijczycy lub ukraince,nawet obywatele Indii,obcieli juz na swieta w zeszlym roku,teraz impreze integracyjna też zabrali,firma sie rozwija ,ale w nie ta strone ,ludzi tez trzeba szanowac......Jeszcze troche najniższa bedzie wyższa niż płaca w tym zakładzie.....

Praca w kamieniu= praca ciężka fizycznie. Trzeba mieć tego świadomość. Kierownictwo kompletnie odrealnieni ludzie . Z urlopem idzie się dogadać to plus. Firma na przetrwanie jak najbardziej. Pracownicy spoko chłopaki. Naprawdę dają radę choć jest ciężko . Jeden Koleżanka lubi podkablowac. Przybysz ze wschodu. Wiadomo rodo jest. Każdy wie o kogo chodzi. Dlatego atmosfera niepotrzebnie zepsuta przez niego. Wakaty będą we Firmie. Ja za miesiąc zwalniam swoje miejsce

On

Jak na prace w kamieniu to słabo płacą,trzeba dzwigać a zdrowie kosztuje.....

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Side Materials Sp. z o.o. - Gołanice

• Jak się pracuje w Eco Side Materials Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Side Materials Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Side Materials Sp. z o.o.?

Eco Side Materials Sp. z o.o.
  • Polna 12
    64-117 Gołanice

Eco Side Materials Sp. z o.o.