Opinie o Maxto Technology Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Maxto Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Maxto Technology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxto Technology Sp. z o.o. w Modlniczka

Najgorszy Handlowiec Nowy wpis

Byłem etatowym pracownikiem tej organizacji przez prawie 9 lat, pracując w dziale handlowym pod kilkoma bezpośrednimi przełożonymi. Zwalniałem się dwukrotnie (za drugim razem skutecznie), ponieważ miałem już dość narastającego przez te lata chaosu organizacyjnego oraz braku polityki kadrowej. Handlowcy pozyskiwali kontrakty do realizacji, a wówczas okazywało się, że wszyscy Kierownicy Projektów mieli już swoich realizacji po kokardę, a dostępność techników, będących pracownikami firmy, była zerowa. Niejeden raz musiałem szukać podwykonawców, którzy zechcieliby zrealizować zakontraktowane zadanie, a następnie po mojej stronie była koordynacja całej realizacji (planowanie produkcji, dostawy materiałów, płatności dla podwykonawców, odbiory techniczne częściowe i końcowe). Doszło do tego, że jako handlowiec martwiłem się, że jeśli wygram postępowanie / pozyskam kontakt, to będę musiał go zrealizować bez żadnego wsparcia. Przełom lat 2022/2023 był na tyle dramatyczny, że problem został wreszcie zauważony i zorganizowano rekrutację kilku osób na stanowisko Kierownika Projektu, obiecując nowym ludziom niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód). Problemem było jednak to, że nikt nie zadbał o zabezpieczenie odpowiednich narzędzi. Ludzie w tej firmie są jak ludzie w innych firmach – niektórych lubimy bardziej, innych mniej, ale z każdym trzeba współpracować. Problemem w grupie Maxto było jednak to, że sympatia lub antypatia przełożonych wpływała na realne blokowanie możliwości rozwoju niektórych pracowników w ramach organizacji lub też miała znaczenie przy udostępnianiu niezbędnych narzędzi służbowych. Od razu zaznaczę, że oba przypadki nie dotyczyły mnie bezpośrednio. Potencjalnym handlowcom, którzy zastanawiają się nad pracą w tej firmie, gorąco polecam sformalizowanie na papierze warunków naliczania i wypłacania premii od sprzedaży. Zwróćcie szczególną uwagę na terminy rozliczenia i wypłaty. Firma Maxto działa w obszarze nowoczesnych technologii teleinformatycznych i pracując tam można zobaczyć i doświadczyć jak to wszystko działa (lub powinno działać) od kuchni.

hxc100 Nowy wpis
@Najgorszy Handlowiec

Potwierdzam w 1000% powyższą opinie, nieprawdopodobny chaos, wynikający z braku elementarnej wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi oraz priorytetami, brak szacunku do pracowników, bardzo często wykonuje się prace kilku osób nie otrzymując oczywiście żadnej zapłaty za to, niesłowność i nie wywiązywanie się z obietnic ( w wersji bardzo eufemistycznej)

Obecnie firma Maxto Technology Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Kierownik Projektu. Czy ktoś aplikuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxto Technology Sp. z o.o. - Modlniczka

Firma Maxto Technology Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Teletechnik, Modlniczka - Kwiecień 2024
  • Kierownik Projektu, Łódź - Marzec 2024
  • Dyrektor ds. Realizacji Projektów, Gdańsk - Marzec 2024
  • Dyrektor ds. Realizacji Projektów - Region Południowy, Modlniczka - Październik 2023
  • Dyrektor ds. Realizacji Projektów - Region Centralny, Warszawa - Wrzesień 2023

Czy pracujesz w firmie Maxto Technology Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Maxto Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxto Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Maxto Technology Sp. z o.o.
  • Willowa 87
    32-085 Modlniczka

Maxto Technology Sp. z o.o.