Opinie o MT Work Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MT Work Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MT Work Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT Work Group Sp. z o.o. w Poznań

Kasiaaa Nowy wpis

pracowałam w MT jakies 3 lata. Polecam, praca lajtowa mozna fajnie dorobić, dobre zlecenia, ciekawe koncerty.

Sylwia Nowy wpis

Pracuje od roku. Polecam kazdemu. swoboda wyboru zlecen, chodzisz kiedy chcesz, wynagrodzenie warte uwagi. Jak dla mnie bomba.

Miki Nowy wpis

Byłem jak do tej pory tylko na jednym wydarzeniu .Swietny event Była moc i energia! mam cicha nadzieje ze kazde z kolejnych wydarzen bedzie takie fajne. Byliśmy w Mielnie na wielkim miedzynarodowym morsowaniu. Powiedziano nam ze to bedzie naprawde fajne wydarzenie i tak było. Super było tego doświadczyć na własnej skórze. Troche wialo (impreza na zew) ale generalnie praca luzik myśle ze kolejne eventy pewnie bedą gdzieś w środku. Szczerze juz nie moge sie doczekac no i poznałem sporo mega ludzi z którymi zapewne spotkamy sie na kolejnych wydarzeniach.

Kicia Nowy wpis

pracuje z chłopakiem, on zaczynał pierwszy i mnie namówił. Z poczatku troche sie obawiałam czy zgram ta prace z etatem ale nalezy ja traktować jako swego rodzaju forme rozrywki i szansy na pojscie sobie za free na dany koncert czy wydarzenie. Praca jest spokojna i lajtowa. Wiadomo czesto nie polega tylko na staniu i og;adaniu wydarzenia czasem trafiasz na kasowanie biletow albo sprawdzanie opasek na wejsciu ale i to jest spoko bo czas wtedy fajnie leci. ze wswojej perspektywy moge powiedziec ze ciesze sie ze spróbowaąłm bo zarobic mozna fajnie i tez trafic na koncerty gdzie bilet kosztuje sporo a tu nic nie placisz i jeszcze zarabiasz na tym ze jestes. jedyne co bym zmienila to troche dluzsze przerwy...no ale jest jak w standardzie , jak wszedzie , 15 min. generalnie polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MT Work Group Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mania22

Wynagrodzenie zawsze na czas, przemiłe warunki pracy, imprezy na miejscu i wyjazdowe (jak ktoś chce) wszystko zgodnie z umowa. Genialni ludzie w pracy, ciekawe wydarzenia nic dodac nic ujac dla mnie praca marzeń, takiej pracy dorywczej szukałam. polecam goraco WARTO

Batman

wynagrodzenie zawsze na czas( 2 razy przyszło wiecej niz sie spodziewałem wiec miłe zaskoczenie), eventy w jednym miesiacu wiecej w innym mniej ale ja nie ograniczam sie do pracy tylko z jedna firma i na imprezy masowe zapisuje sie na zlecenia do kilku jednostek, tak tez mozna. Zbiórki nie sa płatne ale kasa jest na tyle dobra ze nie robi to nikomu różnicy.Pracuje juz długo bo w bazie jestem od dobrych kilku lat- polecam jako prace dorywcza weekendowa bo mozna fajnie dorobic do etatu.

Ala111

jak dla mnie wszystko gra. byłam jak do tej pory na 2 imprezach i jestem bardzo zadowolona. polecam prace w Mt group

Blue99

Wszystkim, którzy zamierzają podjąć współpracę z MT Group polecam z całego serca. Praca jest dorywcza, głównie weekendowa ale zdarzały się też wydarzenia w których brałem odział w tygodniu. ( zaznaczę,tylko ze sami wybieramy imprezy na jakich chcemy pracować). Nie ma limitów do wyrobienia, zapisujemy się tylko na wydarzenia których terminy nam odpowiadają. Wszystko w pełni uregulowane prawnie. Umowa o współpracy i zlecenia. Kontakt z biurem zawsze był jak potrzebowałem się czegoś dopytać. Kasa zawsze na czas, zawsze wszystkie kwoty zgodne z wyrobionymi godzinami. Podczas pracy normalnie obiecywane przerwy, jednak nie zawsze nawet z nich korzystałem w pełni bo wolałem być obecny na wydarzeniu i nie chciałem żeby coś mnie ominęło:-) np na polskiej nocy kabaretowej. Ogólnie rzecz biorąc, fajna ekipa - głównie młodzi ludzie. Mili koordynatorzy z którymi przyjemnie się pracuje. polecam

prawnik

Ostrożnie przed tą firmą! (usunięte przez administratora) i brak uczciwości Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z firmą MT WORK GROUP YV GROUP PROSTOR-BUD, aby ostrzec innych przed potencjalnymi zagrożeniami. Moje doświadczenia z tą firmą były niezwykle negatywne i naprawdę chcę, aby inni unikali współpracy z nią. Po pierwsze, firma nie wywiązała się z płatności za moje usługi. Mimo przekazania faktury zgodnie z uzgodnieniami, nie otrzymałem wynagrodzenia w terminie. Wielokrotne próby skontaktowania się z przedstawicielami firmy w celu rozwiązania sprawy nie przyniosły żadnych rezultatów. Dodatkowo, zauważyłem, że firma stosuje nieuczciwe praktyki wobec klientów. Wiele osób zgłasza problemy z jakością usług oraz nieścisłościami w umowach, co prowadzi do sytuacji, w której klienci są oszukiwani. Firma zdaje się ignorować skargi i nie podejmuje żadnych działań naprawczych. Niezwykle ważne jest, aby potencjalni klienci i współpracownicy byli świadomi tych problemów i podejmowali świadome decyzje przed podjęciem współpracy z MT WORK GROUP YV GROUP PROSTOR-BUD . Szczerze odradzam korzystanie z usług tej firmy ze względu na jej nieuczciwe praktyki i brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o MT Work Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MT Work Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MT Work Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MT Work Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MT Work Group Sp. z o.o.
  • Sielska 17A