Opinie o Medspan Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Medspan Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medspan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medspan Sp. z o.o. w Kraków

Kaja

(usunięte przez administratora) Chcąc troszeczkę zaoszczędzić na wykupieniu e-recepty z własnej głupoty wykupiłam u nich. Oczywiście zero odzewu. Żadnej e-recepty nie dostałam- nawet e-maila z odmowa wystawienia recepty. Pieniędzy nie da się odzyskać. Ostrzegam. Jest wiele firm które za trochę większe pieniądze wystawiają legalnie recepty. NIE POLECAM!!

@Ania

Szanowna Pani, zgodnie z wieloma informacjami na stronie - lekarz jest osobą decyzyjną. Jeżeli stwierdzi, że są przeciwwskazania do wystawienia e-recepty, to lekarz ma prawo odmówić wystawienia e-recepty w trosce o bezpieczeństwo Pacjenta. Proszę pamiętać, że to nie jest zakup recepty, lecz konsultacja lekarska. Zapewne otrzymała Pani odpowiednie zalecenia lekarskie. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Teresa.

Przeglądałam kilka opcji w sieci i przypadkowo natrafiłam na medspan z czego jestem bardzozadowolona.Wszystko załatwione bardzo sprawnie i dodatkowo w 5 minut. Cena konsultacji i jakość usług na najwyższym poziomie. Polecam bardzo serdecznie.

@Teresa.

Pani Tereso, jest nam bardzo miło. Serdecznie dziękujemy za taką opinie. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Natalka

Polecam, recepta wystawiona w dosłownie 15 minut, cena na pewno tańsza niż u innych konkurencji. Jestem zadowolona:)

@Natalka

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. Jest na bardzo miło. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

dabredbud@op.pl

Prosiłem o więcej opakowań, dostałem tylko jedno, jakaś kpina. Gdybym wiedział że tak to wygląda wogule bym nie wchodził na tą stronę, czasami warto dopłacić i wziąśc receptę z innego źródła, pożałowałem pieniędzy i teraz mam, lek który został mi przepisany miał być też dla bliskich, a został tylko dla jednej osoby, choć terapię lekiem należy powtórzyć po 3 tygodniach, to z 9 opakowań mam tylko jedno . Kpina i niedoświadczenie

@dabredbud@op.pl

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu. Nie otrzymaliśmy żadnej informacji z zastrzeżeniami. Z chęcią wyjaśnimy. Zespół Medspan

Mm Nowy wpis

Recepta wystawiona, nawet stosunkowo późno wieczorem. Otrzymałam 3 opakowania. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby można było poprosić o więcej w ramach drobnej dopłaty. Cena konkurencyjna.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Medspan Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Jara

Obsługa klienta bezczelna na bardzo niskim poziomie .

Dora

Właśnie jestem po konsultacji - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - szybka reakcja - recepta w 10 min i to na 3 lekarstwa POLECAM !!!

Klient

Szybko zrealizowana recepta, 15 minut i mogłam wykupić tabletki antykoncepcyjne

GL

Szybko, bezproblemowo i tanio a co najważniejsze dla mnie na trzy leki a nie na jeden

@ab96

Szybko, sprawnie i bez bólu ???? Bardzo polecam, zawsze mogę na nich liczyć w awaryjnej sytuacji

KTOSIEK

Nie polecam, potrzebowałam pigułki "dzień po" lekarz nie wystawił recepty, zmarnowana kasa

@KTOSIEK

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu. Nie otrzymaliśmy żadnej informacji w tej kwestii i z chęcią wyjaśnimy. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Medspan

Tomasz

Polecam firmę , uważnie analizuje sprawę, zaangażowany personel

Polecam, po udzieleniu niezbednego wywiadu e-recepta zostala wystawiona.

as

Na podstawie danych i przeprowadzonego wywiadu otrzymałam e receptę polecam wszystko sprawnie poszło .

Pacjentka

Szybko,sprawnie,bez problemów.Polecam

Miła

Szybko sprawnie. Polecam

Pacjent

Wszystko ok, szybka konsultacja. Jestem zadowolony.

Medspan

Bardzo dziękujemy! Staramy się, aby czas oczekiwania na konsultacje był zminimalizowany. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Kostek

W zasadzie to można stwierdzić, że głównym celem ich działalności jest wyciąganie kasy - radzę się trzy razy zastanowić, bo niby są niedrodzy, bo tylko 3,5 dychy tyle, że wyrzucone w błoto plus zawracanie głowy.

@Kostek

Szanowny Panie w naszej placówce nie ma możliwości otrzymania e-recepty na leki dla zwierząt. Takie recepty wystawia lekarz - weterynarz. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Beata

Bardzo dziękuję wszystko sprawnie ,tanio jak co do innych e recept ,bardzo potrzebowałam leku pojechałam opieki świątecznej NFZ kolejka na pół dnia czekania w bólu ,znajomi mi poleciła tu zakupić lek i mam już po bolu bardzo dziękuję pani doktor

Abc

Nie polecam i nie skorzystam juz nigdy więcej. Brak fachowej obsługi i kierowania się dobrem pacjenta

Zostaw merytoryczną opinię o Medspan Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Medspan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medspan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medspan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 23 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medspan Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Mogilska 16 lok. 7
    31-516 Kraków