Opinie o Succon Group Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Succon Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Succon Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Succon Group Sp. z o.o. w Jasionka koło rzeszowa

Nie wiecie czasem czy nie będą konstruktorów jeszcze szukać do siebie? kiedyś mignęła mi oferta ale teraz strona firmowa jest pusta. W każdym razie ktoś pisał, że był nawet zadowolony z pracy tylko te jakieś zapytania o pieniądze mnie zastanowiły. To rozliczone?

Były pracownikk Nowy wpis

Dziwne że Ci mignęło ogłoszenie o prace skoro na ich stronie nic nie zmieniło się przynajmniej od 3 lat. Nic również nie zmieniło się również jeżeli chodzi o rozliczenie z byłymi pracownikami. Można również zaobserwować w ich KRSie że ubyło wspólników czyli nawet cześć zarządu poszła po rozum do głowy i ulotniła się od pana Damiana (celowo "pana" z małej). Dostałem również informację na temat tej "firmy" że wyrzucono ich z hali w Świlczy ponieważ zalegali z płatnościami. Teraz podobno gdzieś wynajmują w okolicach Kolbuszowej. Dowiedziałem się również że byli klienci "firmy" którzy zakupili od nich maszyny zatrudniają teraz byłych pracowników aby Ci pomogli w dokończeniu/naprawie/serwisie/porawie fuszerek w tych maszynach. Świetnie pokazuję to sytuacje w Succonie. Zapewne również nadal zalegają z płatnościami dla kontrahentów. Tak naprawdę jedynie co ta firma potrafi zrobić dobrze to wciskać kit.

Pracuję jako konstruktor i obecnie jestem zadowolony z atmosfery jaka panuje w firmie. Ciekawe projekty przy których mogę rozwinąć swoje predyspozycje.

Dziwne Nowy wpis
@Adam

Rozumiem że masz dużo czasu na rozwój w nadgodzinach za które nikt Ci nie zapłaci? Zapewne rozwojowi sprzyjają nieterminowe wypłaty oraz mydlenie oczu przez zarząd. Ja podziękowałem za taki rozwój. Zwolnienie z tej firmy to była ulga

@asdf Nowy wpis
@Adam

Mi by bylo wstyd pisac opinie pod swoja firma To ze panowie z firmy nie mają honoru kazdy wie ale zeby pisac opinie o tym jaki to jest rozwój w firmie to żenada Zapłaciłbyscie faktury bo do dzis do mnie wydzwaniaja z pytaniami czemu sa nieopłacone I moze mi oddacie wreszcie pieniądze Odpisujcie na wiadomosci!

Nie polecam Succon

STANOWCZE NIE! To nie firma tylko (usunięte przez administratora). Chodzi tylko i wyłącznie o zarząd który tam jest. Bo jeśli chodzi o pracowników to nie ma nic do zarzucenia. Raczej byłych pracowników bo każdy się zwalniał z tego samego powodu. BRAKU KASY NA CZAS! Więc jeśli chcesz zostać na nadgodziny bo jeden z prezesów cie poprosi. To nie zostawaj. Bo ci nie zapalaca tak samo jak delegacje czy kilometrówki. Piszesz papier a kasy i tak nie będziesz miał bo coś tam, bo jakieś wymówki ze kasy nie mają. Śmiechu warte. Do tej pory niektórzy nie mogą się o nie doprosić nawet po tym jak było mówione o tym że zostaną zgłoszeni do PIP. ( TO nie małe kwoty) Tak że sumując Grzegorz G. I Damian W. To największe przekręty i kłamcy jakich mogłem spotkać w swojej karierze. Nie polecam. Lepiej w warzywniaku robić niż mieć takich szefów (nie ubliżając pracującym w warzywniaku) nie pozdrawiam.

@Nie polecam Succon

Dziwne w sumie, że nie ma kasy za nadgodziny. Chętnie dowiem się, co było tego powodem, że kasa jest nie na czas? Jako pracownicy na pewno poruszaliście to z szefem. Wątpię, że nie, bo wiadomo, że każdy chce mieć pensje na czas.

Okradziony
@Michał

Wymówki ze pieniędzy niema a jeden z właścicieli kupił nowe auto Tak sie pracuje w tej firmie. Okradaja wszystkich jak leci. Niektórzy pracownicy pija w pracy ale jak nie placa to co im szkodzi przecież nie zwolnia ich bo sa za darmo to niech sobie pije

@Okradziony

Właśnie chciałam pytać o tę terminowość, bo ktoś z rok temu to podkreślał już na forum. Powiedz mi czy mimo wszystko są tu osoby, które od lat się zatrudniają? I co oprócz wynagrodzenia za pracę tu przysługuje, że wciąż ktokolwiek się zatrudnia?

@Julia

Głównie są osoby które od lat się zwalniają. Największe stażem w firmie są osoby z rodziny zarządu. Ale one też nie są traktowane wcale lepiej.

@1234

Mimo wszystko stale przychodzi ktoś nowy? Jak rozmowa teraz może przebiegać i jakie warunki na niej są konkretnie omawiane? Co do umowy można ustalać własne warunki podejmowanej współpracy?

Znów brak wypłaty w terminie...

Julia

To jest spowodowane problemami z płynnością czy z jakiś innych powodów nie chcą wypłacać?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Succon Group Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Julia

Jakaś słaba wizja firmy się tworzy widząc te opinie... :/ Jeden kontrahent się skarżył na brak opłat, klientowi coś usługa się nie podobała a pracownikowi podobno nie płacili w terminie. Chyba ktoś się uwziął, bo jak na takich warunkach firma miałaby funkcjonować? Ktoś aktualnie pracuje i mógłby się do tych negatywów odnieść? Faktycznie jest coś nie tak z wypłatami?

Wszystko to prawda. Ciężko coś dobrego powiedzieć nawet :(

Julia

To Twoja opinia była odnośnie tych całych wypłat? Przykre, ale skoro twierdzisz, że poważnie niczego dobrego nie da się powiedzieć, to dlaczego wciąż tu grzejesz miejsce? :(

@Julia

To nie była moja opinia. Poza tym problemy z wypłatami i innymi rozliczeniami ma każdy w tej firmie. Gdzieś trzeba pracować podczas poszukiwania nowej pracy :)

Julia

A z jakiego powodu jeszcze prócz tych całych wypłat planujesz odejść?

@Julia

Chociażby przez brak perspektyw rozwoju, brak szacunku do pracowników ze strony zarządu, mentalność zarządu. Długo by wymieniać. Prościej powiedzieć że nie ma żadnego powodu do zostania.

Julia

No tak, racja. ;p A ten zarząd to co taki mało "mentalny"? Prowadzili kiedyś już jakąś inną firmę może?

Klient

Totalny brak profesjonalizmu. Fuszerka na fuszerce. Tylko obiecywanie że coś się poprawi, a na obiecywaniu się kończy, O terminowości nawet nie mówię. Z tego co wiem to pracownicy też nie mają kolorowo.

Brak wypłat w terminie. I to juz kolejny raz Dramat nie firma

Klient

Niestety miałem przyjemność świadczyć usługi dla firmy succon group (czy też succon automation). Brak opłaconych faktur na niemałą kwotę, brak kontaktu z szefostwem(jak sie dodzwoniłem to do pracownika który po głosie też nie brzmiał na zadowolonego). założenie drugiej firmy o lekko innej nazwie nie oznacza ze z wcześniejszej nie trzeba płacić faktur. Odradzam wszystkim współprace z tą firmą (jak i pracę w tego typu firmach). Dowiedziałem się ze nie jesteśmy jedyną firmą z która firma pana (usunięte przez administratora) ma nieuregulowane płatności.

Zostaw merytoryczną opinię o Succon Group Sp. z o.o. - Jasionka koło rzeszowa

• Jak się pracuje w Succon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Succon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Succon Group Sp. z o.o.?

Succon Group Sp. z o.o.
  • 954E