Opinie o Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. w Gdynia

Witam wszystkich. Szukam byłych pracowników których można zapytać na temat pracy w firmie. Czy istnieje szansa pracować na 50% etatu? Czy rekrutacja jest kilkuetapowa? Czy firma oferuje pozapłacowe bonusy? Serdecznie dziękuje za pomoc.

Timo Nowy wpis

Proszę poczytać wpisy i opinie ludzi którzy zetknęli się z tym czymś, bo firmą tego nazwać zdecydowanie nie można. Firemka pięknie opisuje w ogłoszeniu żeby tylko zrobić pierwsze wrażenie, co się nawet udaje, ale po pierwszych dniach i tygodniach okazuje się że jakiś koszmar! Tak jak trafnie wszystko opisują inni na tym forum. To wszystko jest niestety prawdą.

Katarzyna Nowy wpis
@Timo

Dobrze, ale poprzednie komentarze to są już takie starsze, wiele się mogło zmienić. Niby co takiego tam się w ogóle dzieje, bo jakieś takie frazesy że koszmar to do mnie nie trafiaja, to nic mi nie mówi

Timo Nowy wpis
@Katarzyna

Czego tu Pani nie rozumie??? Chyba jest jasno i wyraźnie napisane że firma nie płaci za wykonane usługi i zasłania się prezesem widmo. Jak takie opisowe konkrety Pani uważa za frazesy to gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Jaką umowę oferuje Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Rafał

Witam wszystkich czytających te opinie. Kern bardzo dziękuję za trafne zabranie głosu bo to wszystko niestety jest prawda że firma jest niewypłacalna i bazuje chyba tylko na tym że ludzie chcą uczciwie pracować. Oferują nic nie wartą Umowę Współpracy ponieważ w żadnym stopniu nie wywiązują się z podstawowych jej zapisów o płatności za wykonane dla nich usługi. Co do Pani M.T. to arogancka, bezczelna i podle postępująca osoba zasłaniająca się pięknie ujęte „niewidzialnym szefem”. Brak poszanowania ludzi i żadnych wartości. NIE POLECAM!!!

Ondrei
@Rafał

Firma znowu szuka chętnych do współpracy których z założenia przerwali na kasę,bo skoro nie płaci za wykonane usługi i pracę na ich rzecz to trzeba sprawy po imieniu nazywać.I ten niewidzialny szef którym umiejętnie się zasłania pseudo manager Martyna T. Sytuacja opisana jak w Dr Jekyll i Pan Hyde, Typowe naciąganie i oszukiwanie w biznesie. ODRADZAM I OMIJAĆ!!!

Rado Nowy wpis
@Ondrei

(usunięte przez administratora)Wobec osób na fikcyjną współpracę bo firma jest pod "kierownictwem" pani Martyny T. zwyczajnym(usunięte przez administratora), skoro tak jak piszesz a co jest prawdą, ma świadomość przewalania ludzi na kasę i nie ma skrupułów żeby to robić. A wszystko pod sprytną przykrywką niewidzialnego szefa. Dobra legenda i szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy których nie płacą za wykonaną pracę na ich rzecz!!!(usunięte przez administratora)!!! JAK NAJDALEJ!!!

Kern

UWAGA!!! Ta firma to fikcja podszyta wiatrem. Pani Martyna T. jako pseudo manager nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co robi w imieniu niewidzialnego szefa. Jeśli komukolwiek przyszłoby podejmować współpracę to radzę poważnie się zastanowić. Niewypłacalni i nieodpowiedzialni w tym co próbują zrobić.

Komentarz były pracownik

Kierowniczka utworzyła nowe ogłoszenie, gdyż byli pracownicy powiedzieli prawdę o firmie. (Nora- kierowniczka sama pisze komentarze) Nora Pracowałam w tej firmie przez chwilę. Cóż można powiedzieć szefostwo zaufało studentce, która rzekomo miała zajmować się butikami - kasę dostawała i robiła co chciała, grafik zmieniany co chwila pod siebie i ukrywała przed dyrektorką. Jak ktoś coś chciał zmienić to nie było opcji, wreszcie dyrektorka przejrzała na oczy , wyszły nieścisłości i cała **** zwolniła się z dnia na dzień - masakra. A co do wypłaty to było wszystko na czas . Były pracownik Witam, pracowałam ze wspomnianą studentką i to nie prawda co jest napisane. Po odejściu koleżanki wszyscy zaczęli odchodzić z firmy, ponieważ kierowniczka (nie dyrektorka (nikt z pracowników nie miał kontaktu z szefostwem) nie potrafiła układać grafików, a w firmie zapanował nieład, pensje przychodzą z opóźnieniem rzędu 2-5 dni z tendencją rosnącą, o premie trzeba się prosić… Były pracownik Niestety kierowniczka zachowuje się jakby była niezrównoważo(usunięte przez administratora)chicznie; byli pracownicy musieli sami dochodzić jak rozwiązywać problemy, gdyż, jak koleżanka wyżej napisała, pani kierownik nawet nie potrafiła podstawowych czynności ani z zakresu sprzedaży (m.in. obsługa kasy) ani zarządzania (choćby układanie spójnych grafików). Wypłata w terminie to niestety marzenie. Kierowniczka kłamie, że pieniądze były wypłacone w terminie mimo że przyszły 4 dni póżniej. Obiecywane na rozmowie szkolenia z różnych zakresów to bajka. Obiecane premie od utargów są groszowe, przez co znacznie spadają obroty - pracownicy zazwyczaj tylko przyjmują dość liczne reklamacje. To właśnie za sprawą tych problemów, głównie z panią M.T. w firmie panuje tak ogromna rotacja Teic Wszystko to co powyżej to prawda. Siemka, Chcę zapytać o wasze doświadczenia w odniesieniu do marki ZIMMERMANN. Czy pracodawca zapewnia finansowanie szkoleń? Czy kierownictwo stara się budować odpowiednią atmosferę w firmie? Dziękuje szczerze za odpowiedz. Trix Szkolenie? Szkolą w tej firmie osoby zatrudnione na zlecenie po tygodniu pracy nowe osoby plus Panią dyrektor bo nie umie obsługiwać fiskala. Atmosfera jaka jest to jest budowana pomiędzy zespołem bo nie ma czegoś typu integracja z zarządem. Przecież musi być równowaga między praca a życiem osobistym. Nic nadwyraz Lolo Proszę unikać tej firmy. Nie wypłacalni, obiecują gruszki na wierzbie. Zero organizacji w tej firmie. Szefostwo nie kontroluje osób zarządzających. Robią co chcą. A brak szacunku do pracownika jest na porządku dziennym.

B
@Komentarz były pracownik

Witam Nora, Czy premie za listopad kiedyś do nas dojdą? Czy to kolejna ściema?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Zostaw merytoryczną opinię o Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o.
  • Władysława IV 43 lok. 607
    81-395 Gdynia

Ditta Zimmermann Group Sp. z o.o.