Opinie o Install Oze Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Install Oze Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Install Oze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Install Oze Sp. z o.o. w Łódź

Bogumił

Moja opinia na temat firmy jest neutralna, ostatecznie instalacja działa, ale pojawiły się pewne problemy, które opiszę poniżej. 1. Po zbudowaniu instalacji i zamontowaniu licznika dwukierunkowego przez elektryka okazało się, że falownik nie został uruchomiony wcześniej oraz norma nie została ustawiona (dowiedziałem się o tym po kilku dniach, spoglądając na falownik). Nie otrzymałem informacji, że będę musiał samodzielnie coś ustawiać. Na szczęście po kontakcie szybko dostałem instrukcję, co mam wykonać. Z powodu tego problemu instalacja nie działała kilka dni. 2. Konfiguracja aplikacji do odczytu parametrów: Konfiguracja nie została wykonana na początku przez firmę (nikt nie pytał o dostępy do wifi mieszkańców domu). Postanowiłem podjąć (po wcześniejszej konsultacji) samodzielną próbę konfiguracji. Niestety okazało się, że moduł wifi jest uszkodzony. Zamówiłem go samodzielnie kontaktując się z producentem falownika a on przysłał nowy bez dodatkowych kosztów. Na konfigurację aplikacji ze strony firmy czekałem około 6 miesięcy. Przez ten okres byłem zbywany przez pracowników firmy, co wyglądało słabo z ich strony. 3. Ostatnim problemem był bezpiecznik po stronie DC: Gdy pogoda była słoneczna, pojawił się problem, ponieważ bezpiecznik był dobrany na zbyt mały prąd, co powodowało wyłączanie instalacji. Trzeba było ręcznie uruchamiać instalację, włączając bezpiecznik. Poinformowałem o takim problemie firmę. Na początku firma obwiniała zbyt wysokie napięcie w sieci, więc musiałem wysłać zdjęcie na dowód, że taki bezpiecznik jest tam zamontowany. Pracownik firmy w sumie nie wiedział, dlaczego jego elektrycy go zamontowali. Po kilku wymienionych mailach i telefonach serwisant przyjechał i wymontował bezpiecznik. Cały proces od zgłoszenia do naprawy trwał około 1 miesiąca. Podsumowując, jestem średnio zadowolony, dlatego osobiście nie polecę tej firmy znajomym. Mam nadzieję, że moje uwagi zostaną uwzględnione dla poprawy jakości obsługi klienta.

Jak długo trwa proces awansu w Install Oze Sp. z o.o.?

Prezes Nowy wpis

Kariera w naszej Firmie zależy od zaangażowania i wyników zapraszamy do kontaktu 727 618 711 Pozdrawiam

Bogumił Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Install Oze Sp. z o.o.?

Serdecznie polecam te firmę do montażu instalacji fotowoltaicznej. Obsługa. na najwyższym poziomie. Panowie wszystko wyjaśnili i pokazali. Poza tym po montażu wszystko zostało posprzątane. Polecam:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Install Oze Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Piotr G.

Terminowa i profesjonalna realizacja usługi

Cezary

Polecam. Firma naprawdę godna polecenia. Szefostwo i monterzy pełni humoru , odpowiedzą na każde zadane pytanie, w razie potrzeby doradzą. Jeśli chodzi o wykonanie i montaż chłopaki dbają o każdy detal. Firma w 100% godna polecenia

Rzetelna firma. Podpisanie umowy i ekspresowy montaż. Wszystko razem zajęło cztery dni (włącznie ze zgłoszeniem w zakładzie energetycznym). Zarówno właściciel firmy jak i montujący nie pozostawiają pytań bez odpowiedzi. Kontakt idealny, nie ma nieodebranych telefonów i problemu bez rozwiązania, zarówno przed montażem jak i po oddaniu instalacji do użytkowania. Panowie montujący zestaw do pracy podchodzą profesjonalnie a zarazem na wesoło. Więc Panu Danielowi Gratuluję ekipy a ekipie pracodawcy. Gdybym zakładał drugi raz to na pewno zleciłbym to tej firmie, jeśli znajomi będą chcieli montować to polecę ich z czystym sumieniem.

Danuta
@Adam

Kurcze, ciekawe czy właściciel firmy docenia jakoś pracownikow, skoro klienci ich tak chwalą? :D Moze jakis pracownik rozwieje moje wątpliwości?

@Danuta

Właściciele firmy jak najbardziej potrafią docenić współpracowników, tworząc klimat w zespole oraz cały czas wspierają swoją ekipę. Są w ekipa w stałym kontakcie angażują się w sprawy klientów.

Magdalena
@Ania

A prócz dobrego klimatu i jakiegoś wsparcia duchowego? Można liczyć na jakiś fajny benefit lub coś w formie jakiejś przykładowej premii? występuje coś takiego tutaj?

Halina S - Łódz

Bardzo profesjonalna obsługa, podczas jednego spotkania ustalona wielkość instalacji sposób wykonania i cena. Termin wykonania dotrzymany, montaż bardzo sprawny w ciągu jednego dnia, a właściwie paru godzin, Panowie z ekipy montującej bardzo sympatyczni chętnie odpowiadali na wszystkie pytania. Firma bardzo sprawnie załatwiła z mojego upoważnienia wszystkie sprawy urzędowe to znaczy elektrownię oraz wnioski na dotacje za co serdecznie dziękuję i jeszcze jedno, podczas montażu fachowcy doszli do wniosku, że mimo ustaleń pewne dość drogie urządzenia elektroniczne w moim przypadku to niepotrzebny wydatek i kosztem własnego zysku pomniejszono fakturę i zwrócono pieniądze uważam, że lepszego dowodu na uczciwość nie trzeba. Kontakt z panem Danielem bez problemu nawet jak nie może odebrać, zawsze oddzwania. Z czystym sumieniem każdemu polecam!

Joanna

Serdecznie polecam firmę Install Oze. Pełen profesjonalizm od samego początku. Szefostwo zaangażowane w cały proces począwszy od sprzedaży aż po zakończenie montażu. Otrzymałam odpowiedz na każde moje pytanie.Cała usługa wykonana w ekspresowym tempie. Nie zawiodłam się. Ekipa montażowa również wykazała pełen profesjonalizm przy montażu. Każdej osobie życzę tak zamontowanej instalacji. Jeżeli ponownie będę mieć jeszcze okazję montować panele to również udam się do Install Oze. Polecam z czystym sumieniem tę firmę.

Marcin - Klient

Polecam firmę Instal OZE. Dogrywanie warunków i rzetelna informacja w rozmowie bezpośrednio z właścicielem. Bez ściemniania i obietnic bez pokrycia - wszystko zgodnie z tym co było ustalane. Krótko, zwięźle, na temat. Ekipa monterska sprawnie i fachowo wykonała instalację. Od pierwszych rozmów do gotowej instalacji na dachu firmie wystarczył tydzień czasu. To się nazywa zaangażowanie w wykonywaną pracę. Polecam !!!

Grzegorz

Serdecznie polecam firmę INSTALL OZE. Wszystko zrobione na czas świetny kontakt zarówno z handlowcem, ekipą monterów i biurem przed podpisaniem umowy jak i po montażu. Firma rzetelna i godna polecenia. Po zakończonej pracy wszystko posprzątane. Polecam serdecznie. Gdybym zakładał jeszcze kiedyś panele fotowoltaiczne to tylko z tą firmą.

Polecam firmę Install Oze z Łodzi. Pełen profesjonalizm od momentu podpisania umowy przez profesjonalny montaż. Pomoc na każdym etapie i szybki montaż. Z całego serca polecam. Pozdrawiam

Robert

Pierwsza Klasa. Super kontakt. Szef, który wszystko wie co się dzieje w firmie i zawsze odbiera telefon. Chłopaki, którzy montują, robotę wykonują z perfekcją.

Artur

Polecam bardzo dobra firma. Od spotkania do instalacji minęło 3 dni. Bezpośredni kontakt z włąscicielem a nie z biurem obsługi, które nic nie wie. Konkretne rozmowy bez ściemniania i bez przeciagania . Polecam jestem bardzo zadowolony z firmy INSTAL OZE z Łodzi. Wszystkim , którzy będą mnie pytali o założenie paneli polecę tylkko tą firmę. POLECAM :-)

Rafał

Firma naprawdę godna polecenia, chlopaki bardzo mili poukładani, naprawdę wiedza co robia, pełna profeska, o sprzęcie tez muszę wspomnieć ze malo kiedy spotkac można firmę która na tak profesjonalnych narzędziach parcuje, z czystym sumieniem mogę polecić firmę INSTALL OZE z Łodzi Jeszcze raz dziekuje całej firmie za montaż jak i również chłopaki wam za super robote, bo estetyka i wiedza to u was na 1 miejscu

Grażyna i Adam

Firma Install Oze "spadła nam z nieba". Profesjonalizm firmy jest widoczny na każdym etapie prac. Poczynając od podpisania umowy do instalacji paneli na dachu. Wszystko szybko, sprawnie. Kontakt telefoniczny z p. Danielem rewelacyjny. Dziękujemy za bardzo miły upominek. Jako zleceniodawcy czujemy się zaopiekowani. Z czystym sumieniem polecamy firmę Install Oze z Łodzi.

Realizacja na czas, ekipa solidna, profesjonalny sprzęt i organizacja pracy . Firma godna polecenia, wiec polecamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Install Oze Sp. z o.o. - Łódź

Install Oze Sp. z o.o.