Opinie o Webmetro Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Webmetro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Webmetro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webmetro Sp. z o.o. w Gdynia

Czy rozmowa rekrutacyjna w Webmetro Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dział HR Webmetro Nowy wpis

Dzień dobry, na stan obecny (luty 2024), zadania próbne oraz rozmowa kwalifikacyjna, są prowadzone w języku polskim. Dziękujemy za pytanie!

Dominika Nowy wpis

Przez 2 lata pełniłam funkcje Dyrektor ds. sprzedaży w Webmetro. Firmę oraz właściciela poznałam kilka lat przed rozpoczęciem współpracy, dlatego bez cienia zawahania, gdy tylko pojawiła się propozycja objęcia stanowiska, od razu ja przyjęłam. Firmę, pracowników, właściciela i kadrę menadżerska bardzo dobrze wspominam. Otrzymałam dużo przestrzeni na rozwój zarówno własnych kompetencji jak i zespołu. Moje propozycje zawsze były chętnie słuchane i weryfikowane. Przychodząc na stanowisko miałam już długi staż na podobnym stanowisku. Niemniej do firmy przychodzi również dużo młodych ludzi, którzy dostają bardzo mocne wdrożenie w stanowisko pracy, tak aby stać się specjalista w danym obszarze. Jeżeli jesteś osoba, która ma dużo pomysłów, to firma na pewno to doceni. W ramach mojej pracy pojawiło się również dużo wyzwań, niemniej nigdy nie zostałam z nimi pozostawiona „sama sobie”. W firmie panuje rodzinna atmosfera. Zespół nie jest ogromny (to było dla mnie dużym plusem) oraz jest bardzo zgrany. Dzięki temu komunikacja wewnątrz firmy idzie naprawdę zwinnie. Właściciel bardzo dba o atmosferę firmy organizując różne spotkania, integracje, mikołajki etc. Dodatkowo widać, że właścicielowi zależy na ludziach. Pokazał to nie raz podczas mojego zatrudnienia i naprawdę takiego pracodawcy to obecnie trzeba ze świecą szukać. Czułam się naprawdę komfortowo w zespole, a kiedy pojawiały się wyzwania to wiedziałam, że mam na kogo liczyć. Nigdy nie doświadczyłam szukania tzw. kozła ofiarnego gdy coś poszło nie po naszej myśli. Firma była nastawiona na rozwiązywanie wyzwań i wyciągnie lekcji. Z całego serducha mogę polecić firme Webmetro jako miejsce do pracy. Być może zastanawiasz się czy to dobre miejsce dla Ciebie. Jeżeli dopiero zaczynasz karierę to na pewno otrzymasz dobre wdrożenie i nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Jeżeli rekrutujesz na wyższe stanowisko to na pewno będzie dużo wyzwań (ale gdzie ich nie ma :) ), niemniej nie zostaniesz pozostawiony sam sobie i napewno otrzymasz wsparcie.

Jaki jest wkład kierownictwa Webmetro Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dział HR Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie. Kierownictwo praktycznie codziennie włącza się w rozwiązywanie wszelkich zgłaszanych wyzwań, w ramach zespołu oraz cykliczne organizowane są szkolenia i integracje, które pozwalają w praktyce realizować jedną z wartości firmy, jaką jest rodzinna atmosfera.

Czy firma Webmetro Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dział HR Webmetro

Dziękujemy za pytanie. Obecnie (stan na lipiec 23) system wynagrodzeń składa się z pensji podstawowej oraz systemu premiowego dla specjalistów, którzy spędzili minimum rok w firmie. Oprócz tego mamy system prowizyjny, za generowanie sprzedaży dla firmy. Obecnie nie posiadamy programu pożyczek pracowniczych.

Rozmowę kwalifikacyjną w Webmetro Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. administracyjno-finansowych (1/2 etatu)?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Julia

Jako były pracownik, mogę polecić Webmetro. Bardzo zgrana ekipa pasjonatów marketingu internetowego, bardzo dobra atmosfera w firmie, możliwość łączenia pracy zdalnej, ze stacjonarną, w biurze w Gdyni. To co otrzymałam na start to spory pakiet szkoleniowy oraz bezpośrednie wsparcie zarządu w doszkoleniu, w kolejnych miesiącach pracy.

Jak wygląda kwestia awansu w Webmetro Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Staż?

Dział HR Webmetro

Dziękujemy za pytanie o ścieżkę kariery. Po pozytywnym ukończeniu stażu, wybrani kandydaci zostają zaproszeni do stałej współpracy, gdzie jest możliwość rozwoju, w ramach struktury firmy. Dla specjalistów, przewidziany jest program, który zakłada dodanie systemu premiowego po roku współpracy, oraz w dalszym czasie awans na stanowisko starszego specjalisty, lub rozwoju poszczególnych kompetencji na poziom bardziej wyspecjalizowany (wybrane systemy reklamowe, czy analityka).

Wiecie, czy Webmetro Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dział HR Webmetro

Dziękujemy za pytanie. W ramach stałej współpracy firma zapewnia: - laptop służbowy - monitor zewnętrzny do pracy na 2 ekranach - dofinansowanie na kartę multisport - ubezpieczenie pzu, zapewniającej opiekę lekarską od specjalistów - pakiet specjalistycznych szkoleń on-line - narzędzia do prowadzenia wideo-konferencji - możliwość pracy hybrydowej (zdalna + w biurze w Gdyni) - dla pracowników handlowych telefon.

Karolina M

Świetne miejsce do nabycia umiejętności specjalisty ds. reklamy internetowej. Przez ostatnie 3 lata przeszłam wszystkie szczeble kariery specjalisty - od stażu, do samodzielnego prowadzenia klientów i kont reklamowych, po seniorskie stanowisko. Bardzo doceniam to, że poznałam fantastycznych ludzi i miałam możliwość nabycia praktycznych umiejętności z zakresu reklamy na Facebooku, Instagramie, Google, You Tubie i Tik Toku. Dzięki Webmetro wkroczyłam w świat marketingu, w którym doskonale się odnajduję z umiejętnościami, które zdobyłam w firmie przez te lata. Polecam!

@Karolina M

Karolino, serdecznie dziękujemy za opinię!

Czy urlop w Webmetro Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Dział HR Webmetro

Zgadza się, współpracując z Webmetro, niezależnie od stanowiska od początku przysługuje w pełni płatny urlop. Wyjątkiem jest staż, który z przyczyn obiektywnych nie podlega płatnemu wypoczynkowi.

Webmetro Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Gdynia zatrudnia na stanowisko Stażysta. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Dział HR Webmetro

W ramach prowadzonego kanału na (usunięte przez administratora) gdzie twórca Webmetro dzieli się wiedzą znajdą Państwo odcinek, który pomoże na rozmowie rekrutacyjnej ;) (usunięte przez administratora)

Halo. Chcę zapytać pod kątem szczegółów pracy w firmie. Czy firma oferuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Dział HR Webmetro

Dzień dobry, firma na etapie stażu oferuje kompleksowe przygotowanie i w drożenie w zawód specjalisty ds. reklamy internetowej. W ramach realizowanych zadań stawiamy na 80% praktykę i 20% na teorię. Po zakończeniu stażu, najlepsi absolwenci otrzymują ofertę stałej współpracy i wówczas oferujemy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, dopłatę na siłownie/basen/rekreację oraz służbowy laptop i dodatkowy monitor. Co ważne, wspieramy pracę hybrydową - jeśli wyniki, które osiąga dany specjalista są oceniane przez koordynatora jako jakościowe, dajemy możliwość łączenia pracy w biurze w Gdyni, z pracą zdalną.

Zostaw merytoryczną opinię o Webmetro Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Webmetro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Webmetro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Webmetro Sp. z o.o.
  • Świętojańska 38 lok. 13