Opinie o Tomical Green Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tomical Green Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomical Green Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomical Green Sp. z o.o. w Warszawa

Chcę zapytać o ocenę odnośnie możliwości współpracy z firmą. Czy firma oferuje kursy doszkalające? Czy firma oferuje umowe o prace? Dziękuje bardzo za pomoc.

kry Nowy wpis

nic nie oferują jest tylko kilka firm (usunięte przez administratora) przez firmę TOMICAL GREEN MAJĄ już otwarte 3 firmy i działają w dwie osoby nie płacą fv za usługi transportowe P.Leszek Śniadowski P. Tomasz Turosz

8 ep bus

Witam wszystkich proszę omijać tą firmę nie płacą na czas kłamią i brak kontaktu z tą firmą nie ma telefonu do szefa ani kśięgowośći spedytor nie odbiera telefonów firmą krzak już mi wiszą ponad 15 tyś I widać że nie ma kontaktu z tą firmą. Sprawa została zgłoszona na policje. Omijać firmę nigdy nie płacą.

@8 ep bus

Witam serdecznie ja mam ich w sądzie sprawe komornik im zajął konto i mają póste to (usunięte przez administratora) firma tomical

Marc Nowy wpis
@8 ep bus

Do sądu (usunięte przez administratora) już to zrobiłem dzwońić Tel.502 85 15 17

Marc Nowy wpis
@8 ep bus

To (usunięte przez administratora) kłamią obcinają km podałem do sądu nie płacą po terminie 1 rok Kaczmarski się zajmuje wszystkim komornik zajął im konto uwaga na koncie posiadają 64zł mają długi to widać że nie jedną firmę (usunięte przez administratora) 502-85-15-17

kry Nowy wpis
@8 ep bus

Dokładnie nie płacą już mam ich w sądzie takich trzeba od razu kłamią mają już 3 firmy otwarte i działają w ten sam sposób tel.502851517

Marc

Firma tomical green sp.z o.o zajmuje się transportem i obcinają km (usunięte przez administratora) tych przewoźników jak dzwonisz do spedytora to nie odbiera nie płacą już kieruje sprawę do sądu od razu brak kontaktu z tą firmą brak szefa kśięgowośći tragedia co za ludzie (usunięte przez administratora) żerują na przewoźnikach. Omijać tą firmę.

Marc

Witam wszystkich omijać tą firmę to (usunięte przez administratora) kłamią obcinają km I wymyślają z palca wyssane tematy. Brak kontaktu z tą firmą ogólnie to firma krzak.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tomical Green Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Tomical Green Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomical Green Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tomical Green Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomical Green Sp. z o.o.?

Tomical Green Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 115 lok. 338