Opinie o Home Urban Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Home Urban Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Home Urban Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Urban Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownik Nowy wpis

W okresie grzewczym brak ciepłej wody i letnie grzejniki, nie można uzyskać sensownej odpowiedzi, zero porozumienia. ceny za mieszkania nie są małe ;)

Ktoś Nowy wpis

Pokoje za 3 tys, w których nie ma ciepłej wody. Nigdy nie widziałam takiego chłamu. Jak najdalej od tej pseudo firmy

Ola Nowy wpis

Brak dostaw cieplej wody od okresu grzewczego. Zdecydowanie widać, że bardzo oszczędzają na ogrzewaniu również na ogrzewaniu, grzejniki są letnie. Faktury są wysyłane kilka godzin przed terminem zapłaty. Nie raz już były prowadzone rozmowy z osobami z windykacji wyjaśniając im, iż firma jest na tyle nie zorganizowana, że nie potrafią nam wysłać faktur na czas. Nie wspominając już o tym, że trafianie do windykacji przez ich brak organizacji szkodzi jednostce w późniejszej wydolności kredytowej. Porażka jednym słowem.

duszus Nowy wpis

Tragedia, nikomu nie polecam mieszkania tu, brak cieplej wody, brak wysyłania faktur za mieszkanie :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Home Urban Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Beznadzieja

Zamiast wysyłać faktury do opłacenia to wysyłają od razu wezwania komornicze za niezapłacone faktury, których nie wysyłają Żenada i koszmarnie niski poziom usług który stwarza tylko zbedny stres i czas

mieszkania

walenie w (usunięte przez administratora) sztuczne zawyżanie cen i rezerwacje które nie są rezerwacjami, jeśli zarezerwujesz u nich mieszkanie to jutro dostaniesz telefon ze ktos inny juz je wynajął ;)

Mieszkaniec

Pracownicy wcale nie pomocni. Jeśli jest problem, to nie można liczyć na pomoc. Beznadziejny kontakt mailowy. Budują mieszkania, które wyglądają jak pracownicze nory z beznadziejną atmosferą. Cena zbyt wysoka, jak na odczucia towarzyszące mieszkaniu w tym miejscu. Niestety, ale ani kino letnie, ani joga tego nie załatwi, gdy wokół sama ukraina i Białoruś. Na korytarzu nikt Ci nawet "dzień dobry" nie powie. A co do samych korytarzy, nie wiem czy one w ogóle są kiedykolwiek sprzątane.

Michal

Słaba firma, słabo traktuja ludzi, pracownikow i klientow, zero negocjacji, zero kompromisow, zero rozmowy, same wymagania, standardy, polecenia, a gdy oni popelnia blad to i tak maja gdzies czlowieka, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Urban Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Home Urban Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Urban Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Urban Sp. z o.o.?

Home Urban Sp. z o.o.
  • Twarda 44