Opinie o Lub.Viva Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lub.Viva Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lub.Viva Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lub.Viva Sp. z o.o. w Lublin

Trafiłem tu, bo chciałem zostawić pozytywną opinie i nie potrafię zrozumieć dla czego narzekacie na firmę. Złożyłem zamówienie w piątek na telewizor zostałem bardzo dobrze poinformowany i obsłużony. Transakcja przebiegła pomyślnie. Zakupiony telewizor świetnie zabezpieczony do transportu był dostarczony kurierom sklepu już we wtorek. Chłop pomógł z wniesieniem, wszystko git, cena wymiata.

Bo od 23 marca czekam na zwrot pieniędzy

Życzliwy
@Paweł

Powyższa opinia to typowy fake dla przełamania negatywów, w dodatku odmiana słowa kurier pachnie wschodem. Omijajcie tę firmę, to typowa firma krzak, nastawiona na złowienie jak największej liczby klientów poprzez kuszenie najniższymi cenami na rynku, ale nie na tyle niskimi, aby odstraszyć. Na ich stronie da się bez przeszkód zamówić nawet miliard sztuk telewizorów. Po każdym zamówieniu spotka was cisza. Firmą powinny zająć się odpowiednie służby.

@Paweł

Dostarczony żadna firma krzak tv jest już w domu. Polecam

@Życzliwy

Jesteś uprzedzony piszesz nieprawdę o firmie

hynek
@Życzliwy

Piszesz nieprawdę. Zamówiony telewizor w konkurencyjnej cenie, dostarczony firmowym transportem. Kurier rozpakował, podłączył zademonstrował. Zapłaciłem po stwierdzeniu, że wszystko OK. Obsługa przed wysyłką i doradztwo na poziomie. Może i ludzie ze wschodu, ale kompetentni i sprawni. Polecam

Grzegorz
@gosc

Potwierdzam (usunięte przez administratora) - Sprawa zgloszona na policje! Nie dostarczaja towarow a jak wyslesz pienaidze to mozesz pozegnac sie z jakimkolwiek kontaktem z nimi oraz z pieniedzmi. fake to wasze komentarze ktore sa pozytywne - i to wy piszecie nie po Polsku - u nas nie pisze sie uprzedzony haha - W tym kraju juz nie robi sie takich walkow jak wy macie na Ukrainie... Tragiedia omijac ich z daleka! A mysle ze kazdy kto zostal oszuany powinen dochodzic swoich praw i to wam polecac robic.

@Paweł

Dokonałem w trakcie transportu przesyłki zwrot telewizora (nie miałem go w reku). Zakup 23 marca. Do 26 kwietnia nie zwrócono mi pieniędzy. Może tak zbiorowy proces pokrzywdzonych.

Andrzej Nowy wpis
@Paweł

Typowy wpis - jak mi się wydaje - "pod publiczkę". Kupiłem, zapłaciłem. Telewizora nie mam, i nie mam zwrotu pieniędzy, kontakt zerowy. Na zwrot czekam od 37 marca 2023 r. Zlikwidowano sklep VIVATV, różnież nie działa (zablokowana) poczta info@vivatv.pl.

Piotr Nowy wpis

Bo od 23 marca czekam na zwrot pieniędzy

Czy jest możliwość pracy w Lub.Viva Sp. z o.o. na część etatu?

Marcin Nowy wpis

Po zakupie telewizora okazało się że sprzedali model TV który nie jest oferowany przez Samsung Polska w takiej konfiguracji. Raz się dodzwoniłem w sprawie reklamacji i kontakt się urwał nie polecam tego sklepu to są naciągacze Sklep przestał istnieć,sprawa skierowana do Rzecznika Praw Konsumenta

Klaudia Baran

Baardzo nie polecam. Cena na stronie świetna ale zamówienia ani widu ani słychu.... Już drugi tydzień.

@Klaudia Baran

Też myślałem, że będzie taniej. TV inny niż w zamówieniu. Kurier sprawdził rozpakował, podłączył, matryca cała, TV działał. TV niestety odebrałem, podłączyłem, brak internetu, pokazuje błędy. SERWIS Samsunga stwierdził, że model TV niezgodny z naklejką znamionową,(tańszy model QE55Q77B sprzedany za QE55QNn85B). Firma nie odpowiada na maile, a telefonów nie odbiera. TV odesłany, ciekawe czy sprawę trzeba będzie zgłosić na policję, czy zwrócą kasę

Darek
@Klaudia Baran

zamówiłem iphone 14 pro max za 6649 zł i zapłaciłem w dniu 28.03.23 mamy 05.04 zamówienia nie ma dalej tel nikt nie odbiera a na e-mail nikt nie odpisuje trzeba bedzie sprawę zgłosić do prokuratury bo wygloda to na (usunięte przez administratora)

Klientka

Miałam podobną sytuację, tylko marka TV inna-LG. Po telefonie do serwisu LG okazało się, że oni nie mają takiego numeru seryjnego. Ojjj długo z nimi walczyłam - dwa miesiące. Dzwoniłam średnio dwa razy w tygodniu, czasami po dwa trzy razy dziennie ( dodzwonić się można, tylko trzeba "wisieć" na linii po 10-15 minut zanim ktoś odbierze). Największy cyrk był jak przyjechał kurier wymienić TV i okazało się ,że telewizor który rzekomo wiózł mi na wymianę, przez pomyłkę oddał innemu klientowi ???? Chciał wziąć ten zepsuty TV, a nowy wysłali by kurierem. Telewizora oczywiście mu nie dałam. Wysyłałam też telewizor kurierem, którego zamówił sklep ale.... nikt go nie odebrał (kurier dwa razy podejmował próbę doręczenia). Zdobyłam numer do kuriera w Lublinie i powiedział mi, że adres na który jest zaadresowana przesyłka to jakieś pustostany. Telewizor kupiony był w VivaTV.

Metiu

Minęło już 15 dni ustawowe na zwrot kasy za TV , od kilku dni telefon jest głuchy, na maila nie odpowiadają, oj będą problemy !

@Metiu

Czekam na zwrot pieniędzy za telewizor oe 23 marca. Proponuję proces zbiorowy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lub.Viva Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Dadia

Nie polecam. Telewizor Samsung qe55qn85bat okazał się podróbką (dostałam oficjalne potwierdzenie z Samsung). TV nie miał aktywnej funkcji Smart TV i nie było możliwość naprawy. Tabliczka znamionowa podrobiona, numer seryjny nie jest numerem telewizora wyprodukowanego przez Samsung. Infolinia nie odbiera. Telewizora nie można zwrócić, bo wskazana siedziba firmy nie istnieje. Nie zróbcie mojego błędu.

@Dadia

Nie ma co czekać , tylko zgłosić na Policję . Za handlowanie sprzętem z wadliwym oprogramowaniem w Polsce, należy zgłosić sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji albo najlepiej do CBA!

Kupujący Warszawa

Nie polecam. Właśnie kupiłam tv i okazuje się, że nie ma opcji Smart TV. Jest stara wersja oprogramowania, nieaktualna w Polsce. Okazało się, że tv sprowadzone z Węgier. Dotychczasowe próby rozwiązania problemu ze wsparciem technicznym samsung nie pomogły (czekam na potwierdzenie numeru seryjnego tv ponieważ nie ma w bazie polskiej). Masakra - stracone pieniądze i czas. Jeśli Samsung nie rozwiąże problemu muszę reklamować i zwracać tv. (usunięte przez administratora)OMIJAJCIE !

@Kupujący Warszawa

Ja też się dałem nabrać na niższą cenę i kupiłem taki sam TV, nie ma możliwości połączenia Internetu WIFI, nie ma możliwości ustawienia obrazu eksperckiego, , nie ma możliwości ustawienia kanałów TV kablówki . Serwisant SAMSUNGA powiedział mi, że zapewne cos jest z oprogramowaniem i że jest to składak robiony na Węgrzech .

@Kupujący Warszawa

Sorry- ale strona internetowa sklepu VIVATV.PL już nie działa , poczta mailowa info@vivatv.pl jest też nieaktywna - (usunięte przez administratora) - kasa poszła na marne . Nie dam już złamanego grosza dla Ukraińców .

Metiu

Kupiłem TV , dostawa ok. , jednak zdecydowałem się zwrócić w trybie 14 dni od dostawy i tu zaczynają się schody , podany adres zwrotu okazał się nie właściwy co jest ewidentnie winą sprzedającego . 5-krotnie kurier próbował bezskutecznie dostarczyć zwrot zakupionego TV na wskazania dres , dopiero po interwencji na infolinii łaskawie przyjęto zwrot. Teraz czeka 14 dni kalendarzowych na zwrot kasy!

Kadia
@Metiu

Jak ostatecznie udało się Panu dostarczyć zwrot? Mam ten sam problem, nie ma jak zwrócić bo firma nie istnieje pod wdrażanym adresem, onfolinia nie odbiera. Dziękuję

Kadia

Tak, niestety nie widzę odpowiedzi. Infolinią nie działa, dostałam tylko e-mail, żeby wysłać na adres, który po sprawdzeniu przeze mnie okazal się oddziałem DPD. I kółko się zamyka, bo przecież odeślą mi z powrotem tv bez wskazanego odbiorcy z właściwym adresem.

@Kadia

Minął ustawowy termin 14 dni bez żadnej zwłoki zwrotu kosztów za zwrócony TV - skierowałem Wniosek o naruszenie praw konsumenckich do Rzecznika Konsumentów, jak to nie poskutkuje to pozostanie PROKURATURA!

@Kadia

Otrzymałem ostatnio po 6 dniach maila z info@vivatv.pl, że przepraszają i kasę w najbliższym terminie oddadzą za zwrócony TV , ale jak odpisałem kiedy(?) to poczta jest odrzucana; Wiadomość wysłana 18.04.2023 o godzinie 19:39 nie dotarła na adres(y): info@vivatv.pl Najprawdopodobniej przyczyną jest to, że taki adres nie istnieje.?????? Zdecydowałem się skierować doniesienie do PROKURATURY.

Życzliwy

Czy ktoś może potwierdzić czy firma istnieje i czym się zajmuje ? W internecie jest mało informacji, w dodatku jedne mówią o wynajmie samochodów, a drugie o sprzedaży telewizorów ?

JaMi
@Życzliwy

W internecie można znaleźć trochę opinii na temat transkacji z nimi, najwięcej widziałem na ceneo (https://www.ceneo.pl/sklepy/sklepztv.pl-s37628). Generalnie wszyscy odradzają, ja też zrezygnowałem. Dla takich oszczędności nie warto ryzykować

@Życzliwy

Polecam z czystym sumieniem tv dotarł do mnie cały ,oczywiście sprawdzony nie było problemu zero uszkodzeń.

@Życzliwy

Sklep internetowy VIVATV.PL którego właścicielem jest firma LUB.VIVA SP. Z O.O ul. Mełgiewska 74/200, 20-234 Lublin, NIP 7123393880, REGON 384588381, KRS 0000806345- podmiot jest aktywny - info ze strony internetowej! P.S Zarząd firmy czyli właściciele to oczywiście nasi bracia Słowianie z Ukrainy.

Aga06

Z czystym sumieniem polecam zakupy w vivatv.pl bardzo szybka realizacja, kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry i przez maila i telefoniczny, telewizor dobrze zabezpieczony do transportu, Pan pomógł z wniesieniem i sprawdzeniem tv na miejscu, żadnych uszkodzeń ani zastrzeżeń do tv nie mam widać że produkt jest nowy, a cena mega jeszcze raz polecam

Qba

Typowa firma krzak założona 2 lata temu przez wschodnich chłopaków, trzymać się z daleka!!

ADEL

Zwykli (usunięte przez administratora) Sprawą zajmuje się już prawnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Lub.Viva Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Lub.Viva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lub.Viva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lub.Viva Sp. z o.o.?

Lub.Viva Sp. z o.o.
  • Świętoduska 8 lok. 11