Opinie o Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie wartości są cenione w Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o.?

Nie polecam Nowy wpis

Management tragedia. Codziennie rano musisz tłumaczyć się co zrobiłeś wczoraj i dostajeszy wytyczne na dzień dzisiejszy. Na tym nie koniec, sprawdzą Cię z 2 razy w ciągu dnia, najgorszej jak jest mało zleceń, wtedy kontrola jest najważniejszy priorytetem. Prezes, chyba jeszcze większa tragedia... Zakompleksiony typ, który nie ma za grosz zaufania do ludzi. Jeden z tych typów co na zewnątrz opowiada jaka firma to nie jest super a potem wymyśla jakąś Agatę (kom niżej), ktora nigdy nie pracowała, żeby ludzie nie czytali wcześniejszej, jak najbardziej słusznej opini. Ogólnie micro management na najwyższym poziomie. Zapomnijcie o wysylaniu maila bez szefa w cc i codziennym kilkukrotnym meldowaniu się. Btw. Komentarz od kwiatka, to 100% opis firmy. Ludzie mają depresje i wypalenie zawodowe po pracy w EonD. Marketing działa tak, że wymyślają jakieś liczby i non-stop wrzucają ten sam kontent, oczywiście codziennie kontrolowany przez prezesika. Jeśli czytasz to bo zastanawiasz się nad pracą w EonD, napiszę krótko... RUN. Nie spieprz sobie życia tą firmą.

Agata Nowy wpis

EonD pomimo wielu nieprzychylnych opinii, które pojawiają się poniżej jest świetnym miejscem do pracy jeśli ktoś ma ochotę poczuć klimat start-upu, w którym często zostaje się rzuconym na głęboką wodę ,ale tym samym zyskuje się wiele nowych umiejętności. Praca w środowisku międzynarodowym jest dodatkowym plusem - sam zespół składa się z osób pracujących zdalnie z wielu miejsc na świecie oraz core teamu pracującego na miejscu w Warszawie. Super trampolina do dalszych wyzwań zawodowych - i ja z tej opcji skorzystałam - co więcej dalej pozostaję w kontakcie z warszawskim teamem i uczestniczę we wszystkich spotkaniach poza-pracowych na które nadal dostaję zaproszenie bo ludzie w EonD są naprawdę fajni :) Nie rozumiem wielu tych komentarzy bo moje doświadczenie jest zupełnie inne - każda inicjatywa własna dotycząca wprowadzenia nowych rozwiązań jest brana pod uwagę przez menadżerów, a odnośnie bonusów to chyba rozgoryczenie bo wszystko odbywa się w oparciu o mierzalne wyniki pracy i na start podczas rozmowy rekrutacyjnej poznaje się wszystkie kryteria otrzymywania bonusów. Na plus też multisport i medicover :) Polecam napisać ze wszystkimi pytaniami i wątpliwościami do ludzi, którzy nadal pracują w firmie - nie jest to trudne bo na stronie EonD jest przekierowanie do prywatnych linkedinów wszystkich osób pracujących w zespole - zamiast kierować się anonimowymi opiniami zamieszczonymi tutaj :)

KWIATEK Nowy wpis

W firmie eond panuje brak zaufania i micromanagementu ze strony właściciela firmy oraz managera. Grupowe zwolnienia pracownikow w roku 2023 zostaly wytlumaczone tym , ze firma rozwija sie w innym kierunku i ludzi pracownikow zmiejsza sie o polowe. Firma (usunięte przez administratora) swoich pracownikow, w umowie o pracy oferuja roczne bonusy (usunięte przez administratora)ktory nie zostaja wyplacane. (usunięte przez administratora) W firmie brakuje szkolen, oraz mozliwosci awansu na wyzsze stanowiska. Wlasciciel firmy nieustannie narzeka na styl pisania mejli, gdzie sam poziom jego angielskiego pozostawia wiele do zyczenia. Rotacja pracownikow jest bardzo wysoka, mozna to sprawdzic na LinkedInie gdzie caly czas przewijaja sie inne nazwiska. Lack of trust and micromanagement in the company on the part of the company owner and manager. Group layoffs of employees which were explained that the company is developing in a different direction. The company (usunięte przez administratora)its employees, in the contract they offer annual bonuses (usunięte przez administratora) and later the company (usunięte przez administratora) The owner of the company is constantly complaining about the style of writing e-mails, that some words should be replaced with others. Employee turnover is very high, you can check it on LinkedIn where other names are constantly scrolling.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Finance Specialist?
Iza

Chciałabym, aby ktoś napisał mi, jak to wygląda tutaj jeśli chodzi o prace zdalną na posadzie Senior Recruitment and Accounts Specialist. To jest ciekawa sprawa, bo mają na swojej stronie ogłoszenie i oferują pracę zdalną w 100%. No i czy podpisywanie umowy z firmą też odbywa się poprzez np. kuriera, czy trzeba w tym celu jechać do siedziby?

omg

Firma oferuje okres próbny bez wynagrodzenia. Może warto zapoznać się z obowiązującym w Polsce prawem pracy? Ja w każdym razie podziękowałam.

@omg

Wydaje mi się, że mogło tutaj dojść do nieporozumienia @omg Ja właśnie jestem na okresie próbnym i wynagrodzenie jak najbardziej przysługuje. Praca z ludźmi z EonD to przyjemność - ja szczerze polecam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Chrystiana Szucha 16 lok. 25
    00-582 Warszawa

Eond-Expertise On Demand Sp. z o.o.