Opinie o Gaia Solar S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gaia Solar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gaia Solar S.A. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaia Solar S.A. w Łódź

Alan

Pracuje w Gaia Solar od 1,5 roku, zaczynałem od stażu, po okresie próbnym zostałem na dłużej. Atmosfera w śród pracowników i pracodawców w firmie jest miła, sympatyczna, komunikacja z osobami na każdym stopniu jest łatwa. Jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności, wiedzy, uważam że firma daje duże pole, od inwestowania w sprzęt, po edukacje pracowników (np. możliwość wyjeżdżania na targi, udział w webinariach oraz innych wydarzeniach które przyniosą Ci rozwój). Nigdy się nie spotkałem z nie otrzymaniem na czas pensji, tak samo jest możliwość otrzymania benefitów.

Maja
@Sylwia

Ciekawy zakres obowiązków? W takim razie chętnie się dowiem, co takiego się tu robi :) I w ogóle o jakim stanowisku mowa? Bo ciekawe, czy możnaby aplikować teraz.

#Mogetoinformuje

Firma, może liczba wysyłek na skalę Polski, jest spora. Ale plac na którym jest nam dane pracować(dziurawy, pełno pyłu po węglu). Nie wspominając o braku jakiegokolwiek miejsca na śmieci, po placu walają się śmieci z konta do drugiego konta(jest jeden kosz, co dwa tygodnia śmieciarka), kontener na śmieci? Dobre pytanie, za drogi interes ;)) (usunięte przez administratora) Druga sprawa, dużo towaru, mało miejsca na magazynie(jakieś stare budynki, wręcz stodoła). Pracujemy całe 8h na dworze, nie wspominając o zabójczej liczbie magazynierów(zazwyczaj 3-4, ciągle redukcję składu), a ilości pracy do wykonania. Na przerwę chodzi się o godzinie, kiedy czas pozowli, nawet i po 6-7h pracy(pracujemy 8h) Zarobki ok. 3.5k do ręki - magazynier. Bez możliwości premii, chyba że nadgodziny(zazwyczaj wypadają z przypadku źle zorganizowanego transportu, nie ma szans odmówienia zostania) Podsumowując: dużo pracy, zarobki bardzo średnie, plac dziurawy, pracujemy na dworze nie na magazynie, bo tam po prostu nie ma miejsca.

Pejson
@Mirosław

Ubranie to ma obowiązek pracodawców ci zorganizować i dobrać je odpowiednio do panujących warunków buty to samo (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel handlowy nadal tylko na b2b ? Tak jak w tej umowie co 3 lata temu była i tu nadal się pokazuje.. jak coś to w przypadku chorobowego płacą aktualnie? O to mi tylko chodzi, tzn. Głównie o to.

#Mogetoinformuje

Rafał
@#Mogetoinformuje

Jak pracujesz na dworze to masz jakieś ubranie robocze? Kurtkę albo polar, bo zima to chyba nie jest zbyt komfortowe. Czemu redukują magazynierów jak tyle roboty? Ze względów oszczędnościowych?

@Mogetoinformuje
@Rafał

W zimę dostaliśmy polar na wigilię jako prezent, buty na własną rękę, bo tak to by ci stopy odpadły ;)) Na magazynie nawet falerki nikt nie zakupił ,jedynie miejsce do ugrzania to biuro, gdzie po dłuższym posiedzeniu, wiadomo nikt nie był zadowolony. A nie dało się robić w polarze, przy -15°, całe 8h na dworze. Wiadomo że człowiek musi się ugrzać. Kupili buty po kilku miesięcznej walce(po okresie zimowym) Ciuchy robocze na własną rękę(jedyny ciuch to polar, na całą zimę) Ludzie sami się zwalniają, nie wytrzymują zbyt długo, ciężkie warunki jak na tą ilość pracy. Bardziej mi się wydaje że ludzie po prostu nie wytrzymują(psychicznie, fizycznie).

Mirosław
@@Mogetoinformuje

Nie mów że zimą musisz pracować tylko w polarze. Nie możesz założyć własnej kurtki? Chodzi że polar ma oznaczenia firmowe i one muszą być widoczne? Jest miejsce gdzie można sobie odgrzać ciepły posiłek albo zrobić kawę? Masz płatną przerwę na to?

Pejson Nowy wpis
@Mirosław

Alan

Sylwia Nowy wpis
@Alan

bardzo dobra współpraca, otwartość na pomoc na każdym polu, ciekawy zakres obowiązków, bardzo miła atmosfera pracy

Maja Nowy wpis
@Sylwia

Dominika

Specjalista ds. obsługi zamówień i logistyki, którego firma szuka, ma mieć 3,5 do 6 tys. zł brutto. Ktoś określi ile z tego realnie dostałabym na starcie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Gaia Solar S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ryszard

Zgłoszona usterka ,w niecałe 2 godziny usunięta .Wiadomość przesłana na maila .Brawo

Śmieszne

Nieprofesjonalne podejście do pracownika i mydlenie oczu obietnicami które nie mają pokrycia :) nie polecam

Kacper

W firmie pracuję od 3 lat. Jestem zadowolony z warunków pracy jak i zarobków. Wynagrodzenie zawsze na czas jak i wzrost wynagrodzenia adekwatny do kwalifikacji.

@Kacper

Czyli mowa tutaj o jakiś corocznych podwyżkach czy spontanicznie też coś dają? Na jakiej zasadzie to działa, system premiowy też jest?

Bożena

Wczesniej ktoś pisał, że zarobki są średnie, teraz niżej pojawiła się, że zarobki są niskie... czyli koniec końców ile się tam zarabia, podacie jakieś orientacyjne kwoty?

Zakres obowiązków niezgodny z ustaleniami. Zarobki niskie bez nadzieji na podwyzke, pomimo dodatkowych obowiązków. Miejsce zatrudnienia nie jest stabilne dla pracownika.

Rafał

Jeżeli podczas rekrutacji co innego zostało ustalone, a czego innego od ciebie wymagają to pogadaj z przełożonym. Jaki masz zakres obowiązków w umowie? Inny niż to co obecnie musisz robić?

Firego

Nie polecam zdecydowanie, jest bardzo duża rotacja pracowników, w każdym dziale. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez wcześniejszego sygnału i bez względu na jakośc pracy. Ewentualnie sami rezygnują. Nawet jak ktoś się stara nie może być pewny pracy. Zarobki średnie, natomiast ilość pracy zdecydowanie za duża.

Małgorzata
@Firego

Hej, czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć jak wyglądają te zarobki w 'Gaia Solarze'? Niestety określenie 'średnie' nie mówi mi za wiele :( Nie byłoby to problemem gdybyś przybliżył mi oferowaną stawkę?

Zwolniony pracownik

Firma, która jest niepoważna zatrudnia po czym zwalnia pracownika. Jaki jest sens zatrudniać kogoś oraz szkolenie osoby po czym ja się zwalnia. Przecież to są koszta i marnowanie zarówno czasu pracodawcy jak i pracownika. Żenada. Ale takie mamy firmy które nie szanują . Karma wraca !!!!!

zainteresowany
@Zwolniony pracownik

zastanawiam się nad aplikowaniem na młodszego asystenta ds. administracji. Czy możesz powiedzieć coś o zarobkach w tej firmie? Warto próbować ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gaia Solar S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gaia Solar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gaia Solar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaia Solar S.A.?

Gaia Solar S.A.
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 34 lok. 301
    90-135 Łódź