Opinie o Heat Decor S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Heat Decor S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Heat Decor S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heat Decor S.A. w Kraków

Hej, w ofercie dla specjalisty ds. IT było wprost napisane, że dawana jest możliwość szybkiego awansu w strukturze firmy. w przypadku tego działu jak to może wyglądać? jakie jeszcze są stanowiska w IT?

Mak Nowy wpis

Nie ma innych stanowisk w dziale IT.

@Mak

Teraz w aktualnej ofercie dla specjalisty ds. IT sprzed paru dni już nawet tych awansów jednak nie wpisali, ale dalej podkreślony jest rozwój. jeśli tak to po jakim czasie mogą występować jakieś podwyżki na dziale? te indywidualne też wchodzą w grę?

Darek Nowy wpis

@Anonim Ale nie ma prowadzonej żadnej rekrutacji na specjalistę ds. IT..... Skąd info o prowadzonej rekrutacji, jest gdzieś jakieś ogłoszenie?

Aaa Nowy wpis
@Darek

Ja widziałam ogłoszenie ale jest już dawno wygasłe. Sama się zastanawiałam na jakie zarobki mogłabym sobie pozwolić gdyby mnie teraz przyjęto. Kiedyś na B2B można było zarobić do 6 500 zł. Wiadomo jakie wartości teraz się przebija?

Paweł W

Osoba na stanowisku dyrektora sprzedaży bardzo nie kompetentna. Po rekrutacji 3 razy zapewniano mnie o wiadomości zwrotniej, 3 miesiące po żadnej odpowiedzi.

Rysiek

Z tymi zarobkami jest coś chyba na rzeczy, skoro handlowiec – specjalista do spraw obsługi klienta trzy lata wstecz miał ofertę finansową zaczynającą się od kwoty 2,6 tysiąca brutto. Sprawę ratowałyby premie wynikowe, ale @EM, i tego nie polecasz. Ktoś poda przykład premii możliwej do osiągnięcia za przeciętny miesiąc?

EM

Rotacja na stanowisko odpowiada na pytanie jak pracuje się w tytułowej firmie. Niskie wynagrodzenia dodatkowo dwóch nowych dyrektorów spędza sen z powiek pracowników... Kiepskie warunki prowizyjne i słabe warunki pracy. Podziękowałem za współpracę tak jak kilka innych osób.

Firma Heat Decor S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
Maja

Szukają redaktora publikacji specjalistycznych i o ile znajomość social mediów jest oczywista, to zastanawiam się na ile firma byłaby skłonna opuścić wymagania co do wymogu tytułu inżyniera. Nie znam w branży osoby, która tworzyłaby content z danej tematyki, mając kierunkowe wykształcenie, a znajomi inżynierzy nie są w stanie napisać sprawnie tekstu. Czy to nie zbyt wyśrubowane wymagania? Da się to ominąć?

Konrad

Odbyłem rozmową o pracę w firmie Heatdecor, niestety proponowane stawki nie zachęcają a warunki pracy są niskie. Nie skorzystałem z proponowanej oferty.

Mateusz

Nie polecam, atmosfera w pracy tragiczna. Każdy patrzy tylko na siebie i donosi na innych. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Heat Decor S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Heat Decor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Heat Decor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heat Decor S.A.?

Heat Decor S.A.
  • Osiedle Krakowiaków 11 lok. 21