Opinie o Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.?

@Lidzia

Pierwszą umowę podpisujemy na okres próby 3 miesięcy, bez względu na rodzaj umowy. Forma umowy jest określana przez obie strony podczas procesu rekrutacji.

Aneta Nowy wpis

dzień dobry. jak duże doświadczenie jest według was potrzebne aby móc zatrudnić się jako Handlowiec ds. klientów hurtowych? W ogłoszeniu wpisano je w wymogi ale nie wiem jeszcze jaki zakres jest wymagany. opowiedziałby ktoś przy tym o rozmowie? co jest sprawdzane?

Zespół Hurtowni Ikonka Nowy wpis
@Aneta

zapraszamy do wysłania CV, aby samodzielnie mogła przekonać się Pani podczas rozmowy. Szukamy handlowca z przynajmmniej 2-letnim doświadczeniem. Chętnie posłuchamy o sukcesach kandydata i sposobach pracy z klientami. Nasze spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Warto spróbować swoich sił i poznać nas bliżej.

Jestem zadowolona z mojego doświadczenia w Hurtowni Ikonka. Jedną z największych zalet firmy jest profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników. Widzę, że każdy członek zespołu podejmuje wysiłek, aby osiągać cele firmy. Czasem jednak mam wrażenie, że brakuje zaufania między pracownikami, a także wsparcia ze strony kierownictwa. Jednym z głównych problemów, z którymi się zetknęłam, jest brak przejrzystości i komunikacji. Firma jednak dba o dobre relacje między pracownikami i stara się organizować różnego rodzaju wydarzenia integracyjne, które pomagają nam lepiej poznać się nawzajem i budować więzi w zespole. Podsumowując, uważam, że firma ta ma wiele potencjału i doceniam, że mogę być jej częścią. Jednak wymaga ona pewnych zmian i usprawnień, aby stać się jeszcze lepszym miejscem pracy.

Zespół Hurtowni Ikonka Nowy wpis

Cieszymy się, że wspólnymi siłami udaje nam się tworzyć organizację złożoną z zaangażowanych jednostek, dążących do wspólnego celu. Jak wiesz obecnie pracujemy nad poprawieniem jakości i przejrzystości komunikacji - zapraszamy do wspólnej pracy. Wierzymy, że razem osiągniemy sukces w tym zakresie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.?

Zespół Hurtowni Ikonka

W organizacji pracują zarówno osoby zatrudnione na umowę o pracę, jak również osoby świadczące pracę na podstawie umów biznesowych lub umów zleceń.

@Zespół Hurtowni Ikonka

Wszystko względem typu umowy leży jedynie po stronie preferencji pracownika czy jednak zależne to będzie od stanowiska lub tez decyzji pracodawcy? zastanawiam się czy jako asystent w dziale zakupów można się zatrudnić od razu na umowie o prace?

Zespół Hurtowni Ikonka

Oczywiście, zdarzają się umowy rozpoczynane od umowy zlecenia, jak również takie gdzie rozpoczynamy współpracę od podpisania umowy o pracę na okres próbny

Lidzia
@Zespół Hurtowni Ikonka

Dzień dobry. Zastanawiam się więc czy jako Handlowiec ds. klientów hurtowych pracuje się na okresie próbnym czy może od razu jest standardowa umowa. Jeśli tak to ile może on trwać? Podano po prostu trzy formy umowy w ofercie stąd moja niepewność

@Lidzia

Franciszek

Cenisz sobie pracę z inteligentnymi, sympatycznymi ludźmi? Chciałbyś pracować w firmie, która wie do czego dąży i realizuje swoje cele? Szukasz miejsca, w którym zostaniesz doceniony za konkretną, intensywną pracę? Lubisz wyzwania? Jeżeli odpowiedź na te pytania to "tak", to praca w Ikonce jest pracą dla Ciebie - firma jest nastawiona na szybki, duży wzrost i swoje cele konsekwentnie realizuje. Dzięki temu nie ma miejsca na nudę i stagnację, zaś dobrze dobrana załoga sprawia, że do pracy przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Siedziba niedaleko centrum miasta z dobrym dojazdem, duży parking, eleganckie biuro, prywatna opieka zdrowotna, multisport, a przede wszystkim elastyczne podejście do pracy - to wszystko sprawia że z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę każdemu, kto chce stanowić wartość dodaną w organizacji, w której pracuje. Nie dla osób, które wymagają najpierw od innych a dopiero potem od siebie.

@Franciszek

Dziękujemy Ci za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Witam, nie ma od dłuższego czasu opinii a wiem, że z parę miesięcy temu szukano asystenta działu zakupów. Ciekaw mnie przy tym praca oraz możliwości względem awansu, po jakim czasie pracy można się go spodziewać? I czy do dziś zarobki na spokojnie przekraczają 6 tys zl?

Zespół Hurtowni Ikonka

Obecnie nie powiększamy zespołu. Zapraszamy do obserwacji naszych profili, na których staramy się umieszczać aktualne ogłoszenia. Stawki oraz możliwość awansu są omawiane z pracownikiem podczas procesu rekrutacji. Zapraszamy serdecznie.

Angela

Stażyści w lipcu odpadli? A będą potrzebni jeszcze do końca roku? mnie akurat interesowała oferta dla speca od e-commerce, na linku była dodawana, ale jak widać się spóźniłam. Mimo wszystko z 10 osób chyba się zgłosiło, dacie znać jak rozmowa wygląda i co jest sprawdzane? Do tego w jakim czasie cały proces już się zamyka?

@Angela

Odnosząc się do pierwszego pytania, nie mieliśmy stażystów i na chwilę obecną nie planujemy ich zatrudniać. Specjalista ds e-commerce był rzeczywiście poszukiwany. W naszej organizacji proces składa się zazwyczaj z kilku etapów: rozmowy telefonicznej, a następnie rozmowy rekrutacyjnej w siedzibie firmy. Czas trwania procesu rekrutacji jest zależny od wielu czynników i trwa od 2 tygodni do 3 miesięcy. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Hurtowni Ikonka

@Zespół Hurtowni Ikonka

Witam, w podobnym czasie było tez publikowane na innej stronie niż wymieniona wyżej oferta dla specjalisty od sprzedaży internetowej. Czy to jest to samo stanowisko tylko użyte zostało inne nazewnictwo? Ciekawi mnie tez to, że rekrutacja może trwać nawet do 3 miesięcy. Kiedy kandydat zostanie o tym tak ostatecznie poinformowany? Mam na myśli ewentualne złożenie wypowiedzenia w poprzednim zakładzie pracy

Zespół Hurtowni Ikonka

Czas trwania rekrutacji zależy od wielu czynników. Zdarzają się sytuacje zamknięcia rekrutacji w przeciągu 2 tygodni i skrajnie w ciągu 3 miesięcy/ od publikacji ogłoszenia. Dbamy o to, aby pozostawać w kontakcie z kandydatami. Z reguły umawiamy się na kontakt w określonym terminie i dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać określonego terminu. Pozdrawiamy, Zespół Hurtowni Ikonka

Wiecie może, czy w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

Zespół Hurtowni Ikonka

Poszukujemy kandydatów do pracy, jednak w chwili obecnej nie mamy zapotrzebowania na stażystów.

@ROBERT

Przepracowałem w Firmie 3 lata i nie żałuję ani jednego dnia, który tam spędziłem. Fantastyczny Zespół ludzi ( gen Z z Millenialsami po połowie :) , znakomicie dobrany pod kątem kompetencji i umiejętności. Firma technologicznie na poziomie bardzo zaawansowanym, wszystko co możliwe zautomatyzowane, pomieszczenia klimatyzowane, wygodne fotele, laptop z dodatkowym monitorem to standard. W kuchni czego dusza potrzebuje: herbata ( wiele rodzajów ), kawa świetnej jakości, mleka do wyboru i koloru, przyprawy, urządzenia AGD :) all in one można by powiedzieć. Świetna lokalizacja, miejsca parkingowe dla samochodów, rowerów i hulajnóg. Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczny czas pracy, najwyższa dbałość o pracownika. W magazynie młody, zgrany zespół pracowników, oddzielne zaplecze socjalne z kuchnią ( ten sam standard wyposażenia co w biurze ) i przebieralnią. Jasne zasady pracy i wynagrodzeń. Chcesz mieć kontakt z najnowszymi technologiami, chcesz nabyć lub podnieść swoje kompetencje i umiejętności ? Nie zastanawiaj się długo, szczerze polecam Pracodawcę i Cały Zespół Pracowniczy. Praca tutaj jest inna niż wszystkie. Nie wierzysz ? Sprawdź sam, a na pewno nie pożałujesz.

@@ROBERT

Dziękujemy za opinię, która jest najlepszą reklamą naszej organizacji i tego dokąd dążymy. Miło było współpracować z Tobą, realizować tak wiele projektów i zdobywać kolejne cele. Dziękujemy raz jeszcze za te 3 lata owocnej współpracy i powodzenia w kolejnych prowadzonych projektach.

Natalia

Pracowałam w KIK blisko 4 lata i świetnie wspominam ten okres. Na własne oczy widziałam niesamowity rozwój- gdy w niej zaczynałam pracowało tam ok. 12 osób. Gdy z niej odchodziłam, w samym biurze było ich blisko 60! Firma pozwoliła mi na rozwój kariery praktycznie od zera, oferując nowe zadania, szkolenia i kursy. Stawia się w niej na pracę zespołową, ale doceniane są inicjatywy indywidualne. To, co niespotykane (a powinno być standardem na rynku pracy!), to fakt, że oczekuje się od pracowników szczerej opinii. Zarówno anonimowej, jak i powiedzianej wprost. I tak, szef też potrafi jej wysłuchać. Wypłata jest uczciwa i całkiem wysoka, jak na standardy białostockie, oczywiście zależna od stanowiska. W KIK poznałam świetnych ludzi, z którymi udało nam się stworzyć zgrany zespół i mam z nimi kontakt do tej pory. Nie, nie zawsze było różowo i pojawiały się konflikty, czy różnice zdań, ale tak w moim zespole, jak i w innych były one sprawnie rozwiązywane. Poza tym, praca w KIK jest po prostu wygodna - świetnie wyposażone biuro, z dużą kuchnią, parkingi, również dla hulajnóg i rowerów, dodatkowe możliwości rozwoju osobistego i takie przyjemne dodatki jak częste imprezy integracyjne, świętowanie urodzin i co jakiś czas pizza od szefa. Ja odeszłam z powodów niezwiązanych z samą firmą, ale każdemu mogę szczerze polecić pracę w niej!

@Natalia

Serdecznie dziękujemy Ci za tak wspaniałą opinię. Czytając takie słowa, jesteśmy pewni, że kierunek jaki obraliśmy jest słuszny. Dziękujemy za współpracę z Tobą i do zobaczenia :D

Jakie warunki pracy są w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Copywriter?

Zespół Ikonka

Posiadamy kuchnię z pełnym wyposażeniem, włącznie z kuchenką elektryczną. Firma udostępnia pracownikom kawę, herbatę i mleko różnego rodzaju. Zapewniamy miejsce na kurtki, można nawet wziąć prysznic. Firma znajduje się blisko centrum miasta, więc dojazd komunikacją jest prosty. Pod budynkiem znajduje się parking, zapewniamy również miejsce na pozostawienie roweru lub hulajnogi elektrycznej.

Katarzyna

Jest ogłoszenie o pracę na stanowisku asystent działu sprzedaży hurtowej. Napiszcie proszę, z tego przedziału: 3 490 zł - 3 990 zł zł / mies. brutto, ile ma się na starcie, jeśli mam doświadczenie w handlu? Jak rozumieć "typ umowy: inny"? Chyba nie o dzieło...

@Katarzyna

Droga Katarzyno, Stawka jest ustalana indywidualnie z kandydatem i jest zależna od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Pracujemy na umowach zleceniach, umowach o pracę i B2B. To jaka umowa zostanie podpisana, jest ustalane w trybie rekrutacji i oparte o preferencje kandydata. Pozdrawiamy, Zespół Hurtowni Ikonka

Firma Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Magazynier. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zespół Hurtowni Ikonka

Rekrutacja została już zakończona, mamy pełen skład w zespole magazynowym.

Jaka jest umowa w firmie Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Odpowiedź

Umowa zlecenie, nic innego nie dostaniesz.

Gabriela
@Odpowiedź

Dosłownie nikt na uop nie jest? To pewnie sporo studentów tutaj się zatrudnia? Ilu tak mniej więcej?

Nikt
@Gabriela

Gabriela większość osób pracujących w magazynie to rzeczywiście studenci. Jest też kilka umów o pracę, jeśli po zakończeniu nauki chcesz zostać w firmie, masz taką szansę.

Helena
@Nikt

Czyli dobrze rozumiem, że kończąc studia można umowę zlecenie zmienić na umowę o pracę? Pracodawca nie ma z tym problemu?

Hurtownia Ikonka
@Helena

Droga Heleno, kończąc studia jak najbardziej można przejść na umowę o pracę. Wówczas zmieniają się stawki za wynagrodzenie, o czym pracownik zawsze jest uprzednio informowany. Przechodząc na umowę o pracę pracodawca ponosi dodatkowe koszty w związku z zatrudnieniem, co naturalnie wiąże się ze zmniejszeniem wynagrodzenia, które było relatywnie wyższe będąc na umowie zlecenie. Oczywiście do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie również w kwestiach wynagrodzenia. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Ikonki

Pracuś

Czego nikt z pracowników nie napisze jak (usunięte przez administratora) klientów na kasę? Kasę zabierają, towaru nie wysyłają a co jakia czas listy z policji/sądu... pracowałem jeszcze w ubiegłym roku i sam widziałem takie rzeczy ....

Ann
@Pracuś

Drogi Pracusiu, Jedna z głównych zasad w naszej firmie, to bardzo sprawna obsluga Klientów. Większość paczek wysyłamy w ciągu 24 godzin. Potwierdzenie tego faktu znajdziesz zarówno w opiniach klientów w google, jak i na grupach. Postępowania windykacyjne, dotyczą jedynie sytuacji braku płatności i zawsze są poprzedzone próbami porozumienia z Klientem.

Mumbak

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć jedno- to jest na prawdę dobry pracodawca! Miałam doświadczenie z koszmarnymi firmami, a tutaj czuje się, że pracodawca dba o swojego pracownika. Jakie zauważyłam zalety? - możliwość rozwoju - duży focus na pozytywne doświadczenie pracownika i atmosferę w pracy - szkolenia i konferencje (jeśli tylko chcesz się rozwijać, to firma bardzo w tym pomaga- również finansowo) - transparentność (cały czas pracownicy są informowani, co się dzieje w firmie) - słuchanie potrzeb pracowników (np. dużo osób pytało o Multisporta i on został wprowadzony) - super LUDZIE! Bardzo pomocni, no i ekstra wyjścia integracyjne Oczywiście nie jest to firma idealna, ale żadna taka nie jest! Natomiast na prawdę mogę polecić każdemu tę firmę do pracy!

Gabriela
@Mumbak

Hej muszę się upewnić, bo nie wiem czy to przeoczyłam. Na jakieś to umowie jest? Bo kiedyś pisali, że tylko zlecenie tu dają a opisane warunki zaskoczyłyby mnie przy tej formie umowy

Mumbak
@Gabriela

Hej @Gabriela w Ikonce wiem, że jest to mniej więcej pół na pół (50% to osoby na umowie o pracę lub kontrakcie B2B, a 50% to osoby na zleceniu). Zatrudniamy ponad 70 osób (w tym biurze i w magazynie). Do każdego pracownika jest indywidualne podejście w kwestii umowy, bo to zależy m.in. np. od wieku, statusu studenta bądź nie, wymiaru godzinowego pracy itd. Ja akurat nie jestem na umowie zlecenie.

Fuji

W tej firmie jesteś (usunięte przez administratora) Kończysz 26 lat, lub naukę wcześniej, jesteś zwalniany. Możesz pracować nie wiadomo jak dobrze i tak wylecisz bo nie mogą przecież ZUS zapłacić za Ciebie. Kierownictwo magazynu to porażka. Pani która jest tam to mobbing w czystej postaci. Nie polecam tam pracować szkoda zdrowia, fizycznego i psychicznego. Poniższe wpisy na gowork to kadra biurowa - leje wodę, tak, że zaraz powódź wywoła.

Helena
@Fuji

Skąd pewność ze to ktoś z biura? To że Ciebie tak potraktowali to znaczy że wszyscy muszą mieć negatywne zdanie?

KIK sp. z o.o. s.k.
@Fuji

Drogi @Fuji, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w naszej firmie. Przykro nam, że opinia ta jest negatywna, ponieważ jest to dla nas niezmiernie ważne, aby pracujący z nami ludzie czuli, że są w przyjaznym miejscu. Odnosząc się do części o niemożności opłacania składek ZUS- osoby uczące się, do 26 roku życia są zwolnione z płacenia składek. Po ukończeniu 26 lat istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę lub pozostania na umowie zleceniu [po ustaleniu nowych warunków], jednak od tego momentu obowiązuje pracownika odprowadzanie składek. Ulga ta działa z mocy ustawy. Te informacje są zawsze podawane do wiadomości naszych pracowników. Mamy w zespole pracowników, którzy pozostają z nami po ukończeniu 26 roku życia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się dobrze w miejscu pracy. Wybór odpowiednich osób na stanowiska kierownicze jest jednym z priorytetów firmy. Oskarżenie o mobbing jest bardzo niepokojącym i zarazem mocnym zarzutem, dlatego w przypadku zaistnienia sytuacji o takim charakterze w stosunku do Pana/Pani, prosimy o zgłoszenie takiej informacji do naszego zespołu HR - kontakt marta@ikonka.eu Pozdrawiamy Zespół KIK

Ilona
@KIK sp. z o.o. s.k.

W jaki sposób zmienia się umowa zlecenie po ukończeniu 26 roku życia? Oprócz nakazu płacenia składek.

Ilona

" Zmiany, które są wprowadzane sprawiają, że firma osiąga swoje założenia i dąży do realizacji założonych celów. " - tak pisał jakiś użytkownik. Jestem ciekawa o jakie zmiany tutaj chodzi ? :))

KIK to firma, w której chce się pracować. Umożliwia rozwój pracownikom, zachęca do samorozwoju, stawia przed pracownikiem ambitne cele. Zmiany, które są wprowadzane sprawiają, że firma osiąga swoje założenia i dąży do realizacji założonych celów. Ludzie są tu bardzo otwarci, ambitni i zaangażowani. Klimat w pracy jest bardzo ważny a tu panuje doskonała atmosfera i utrwalana jest przez cykliczne imprezy integracyjne????

Jan
@Kasia

Wiadomo, że nic tak nie łączy pracowników jak wspólna impreza integracyjna. Jest potem co wspominać. Taka zachęta do samorealizacji to także możliwość uczestniczenia w szkoleniach? Często takie kursy branżowe są organizowane dla pracowników?

Magdalena

Świetna firma by zostać tu na dłużej :) - pracuje tu od 2017. W hurtowni Ikonka znajduje wszystko co najbardziej sobie cenię w pracy - możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji, ambitne zadania i świetna atmosfera (zgrany zespół na który zawsze mogę liczyć). W codziennej pracy ogromnym plusem jest również duża swoboda działania oraz uczciwe i jasne warunki pracy.

Karol

Pracowałem w firmie 4 miesiące, atmosfera świetna ( młody pomocny sympatyczny zespół). Praca dla ludzi ambitnych i kreatywnych, lubiących prace przy komputerze z zacięciem ekonomicznym. Spróbowałem swoich sił w handlu internetowym, jednak to nie dla mnie więc zakończyliśmy współpracę. Ale z ręką na sercu mogę polecić tego pracodawcę .

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia Ikonka, Kik sp. z o.o. sp.k.