Opinie o Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. w Rzeszów

Edyta

To jak jest wreszcie z ta umowa? Ktoś napisał ze w ogóle nie ma co liczyć na umowę, a ktoś ze jest zlecenie. Na jakich umowach pracujecie?

@11
@Edyta

Na początek 3 miesięczna umowa zlecenie a później normalnie umowa o pracę

Łukasz Nowy wpis
@@11

Terminowa np. na rok lub dwa czy już od razu na czas nieokreślony?

Damian Nowy wpis
@Łukasz

Terminowa, ale dwa razy się zastanów zanim podpiszesz

Lidia Nowy wpis
@Damian

A okres wypowiedzenia to ile trwa? I skoro każesz się zastanowić to dasz znać konkrety nad czym i dlaczego?

Damian Nowy wpis
@Lidia

Widzę, że udzielasz się pod każdym postem to chyba już powinnaś wiedzieć po przeczytaniu tego wszystkiego.

Klient

(usunięte przez administratora) jakich mało. Zamawiasz blachę po ustalonej cenie i ustalonym terminie a tu nagle czas oczekiwania wydłuża się do 2 m-cy, jak w końcu materiał przyjedzie to okazuje się, że go brakuje albo jest niezgodny. Dotego Pan (usunięte przez administratora)twierdzi, że trzeba dopłacić ponad 1000 zł bo materiał poszedł w górę.

@Klient

Zawsze ma Pan możliwość rezygnacji. Jeśli zabrakło materiału to wystarczy zgłosić, tak samo z niezgodnością. A wszyscy wiemy jaki jest rynek obecnie więc skoro Pan nie zapłacił całości od razu to cena może ulec zmianie. W moim przypadku nie było z niczym problemu.

Janusz
@Klient

Nie dziwię Ci się, przez takie postępowanie raczej odstraszają klientów aniżeli ich zyskują, bo 1000 zł to jednak duża różnica. A kontaktowałeś się w tej sprawie? Co Ci odpowiedzieli jeśli chodzi o tak duże opóźnienie?

@Klient

Nie zapłacił całości??? ???????????????? Zaliczka i to nie mała nie wiąże klienta z firmą sprzedająca? Kto zamawia i płaci całość mając dostać towar za kilka mcy?? Miałem podobnie a nawet gorzej z tą firmą.

@Klient

To opowiedz jak Ty miałeś?

Praca bez umowy o pracę. Warunki okropne.

Janusz
@Anonim

Zdaję sobie sprawę, że od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, ale coś się mogło zmienić. Masz na myśli, że oferują umowę zlecenie albo o dzieło, bez możliwości przejścia na umowę o pracę? Jak jest teraz?

Jarosław
@Janusz

Jest oczywiście umowa zlecenie na początek a później umowa o pracę za najniższą krajową. Szefostwo ma wygórowane wymagania i obiecują premie których nikt nie widzi bo nie masz na to dokumentu. Zatrzymani w latach 90 i myślą, że pracownicy będą przed nimi na kolana padać. Poza tym jak przychodzi do wypłaty to jeden Pan z szefostwa wyżywa się na pracownikach i szuka problemów aby tylko człowiek czuł się jak (usunięte przez administratora)

@Janusz

Widzę że właściciele zaczęli czytać tę stronę bo nikt normalny o takie sprawy nie pyta.. Może skarbówka powinna się zainteresować tym co jest na umowie a co płacicie? (Oczywiście grosze) ale unikacie płacenia podatków!

Lidia

A myślisz wobec tego, że skarbówka też tak przychodzi i to czyta? W sumie jak teraz to do mnie doszło to faktycznie chyba powinni, przecież stąd oni mogą się więcej dowiedzieć niż ze zwykłego nalotu na firmę. :o Nie strach wam teraz czegokolwiek tutaj pisać?

@Lidia

A dlaczego mam się bać? Ten portal po to jest, aby się podzielić opinią o pracodawcy. Chociaż ich nie można nazwać pracodawcami, panuje tu straszny mobbing ze strony szefa

@Krzysztof

A bo znam ludzi co mściwi niestety bywają, dlatego się zastanawiałam. A odnośnie tego złego traktowania, które wspominasz, to była jakaś kontrola z pipu w końcu czy nie?

@Lidia

Tego nie wiem, ale z pewnością by nie zaszkodziła

@Krzysztof

Czyli za Twoich czasów nikt nie przymierzał się, żeby cokolwiek zgłaszać? Bo zastanawia mnie ta cała bierność, jak ktoś widzi, że mu się nie podoba i panują złe warunki to czemu na samym narzekaniu tak w sumie się kończy?

@Lidia

Jak sama wcześniej napisałaś, ludzie są mściwi, dobrze wiedzą do czego jest zdolny ten człowiek , a to jest jedyne miejsce gdzie można wyrazić swoje niezadowolenie.

Edyta
@Krzysztof

A jaką mają w takim razie rotacje w firmie? Pracownicy zgadzają się na takie warunki, czy jednak sporo osób im dziękuje za prace?

@ja
@Edyta

Sam podziękowałem, a rotacja jest ogromna. Wystarczy spojrzeć na olx jak często pojawia się nowe ogłoszenie o pracę

@@ja

Ale tak teoretycznie to im jako firmie chyba ta rotacja zbyt specjalnie nie wadzi, skoro prowadzą nabór i dalej sobie działają?

I Have No Idea Development

Firma pomyliła się w obliczeniach, zabrakło dachówki. Jest to zrozumiałe, liczy to (chyba) człowiek, a błędy się zdarzają. Byłem gotów zaczekać i dopłacić ale przez telefon od Pana Romana (z tego co zrozumialem właściciel) usłyszałem, że jestem (usunięte przez administratora) i zmieniałem coś w konstrukcji dachu i on zabrania pracownikowi zamówić brakujący towar. Teraz muszę ponieść dodatkowe koszty na zakup dachówki bezpośrednio od producenta oraz za ponowny przyjazd wykonawcy. Jak dekarz poleca wam tą firmę to rezygnujcie z jego usług, bo boleśnie się przekonacie tak jak ja.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Prawie pracownik

Co chwilę widzę, że pojawia się ogłoszenie o pracę w tej firmie. Teraz już wszystko jasne dlaczego nikt nie chce tam pracować. Dziękuje za ostrzeżenie bo prawie się wkopałem

Krzysztof

Jak najdalej od tej firmy. Obietnice wielkich zarobków a na umowie najniższa krajowa, nic poza tym nie dostaniesz, jedynie masę wymagań od szefostwa zatrzymanego w latach 90.

Jolanta
@Krzysztof

Widzę, że nie tylko Ty masz takie zdanie. To co, nie warto? Nie sądzę żeby to była rozwijająca praca. Fajni chociaż byli tam ludzie?

@Jolanta

Nie warto. Słyszałem jak szefostwo stara się upokarzać pracowników. Jeśli chodzi o pracowników to są w porządku, ale mało kiedy mają czas aby Ci w czymś pomóc. Szefowie każdy sobie daje inne obowiązki i wymagają aby wszystkie wykonać jednocześnie, tak jakby ze sobą niczego nie konsultowali. Jeden mówi ze masz pracować w terenie, a za chwile przyjeżdża drugi i zleca Ci zadania w biurze i magazynie, oczywiście wszystko musisz wykonać w jednym czasie.

@Krzysztof

Dobra teraz chyba zaczynam rozumieć czemu napisałeś o tym zatrzymaniu się w latach 90... To chore bo przecież człowiek się nie rozdwoi. Kiedy dokładnie tam pracowałeś i jak długo? Bo może coś już się pozmieniało?

@Lidia

Nic się nie zmieniło, odwiedziłem ich nowych pracowników i mi to potwierdzili. Ja tam dawno pracowałem ale dopiero teraz się dziele opinią (wcześniej uznałem, że to niepotrzebne) bo dopiero się dowiedziałem ze szefostwo próbowało mi bruździć w nowej pracy jak odchodziłem.

Były

Pracowałem tam niecałe dwa tygodnie. Szczerze nie polecam. To co nazywają szkoleniem jest rzuceniem na biurko katalogów z produktami i „ucz się”, a później dostajesz pytania które nie są w tych katalogach zawarte, masz chyba sobie je wymyślać.. Ogólnie uczącego się mają głęboko w poważaniu. Jeden z „szefów” chociaż zapyta co potrzeba itp, natomiast drugi ma to gdzieś. Tym bardziej odradzam wszystkim bo słyszałem jak się odzywa do pracowników i wiem że do mnie byłoby to samo.

Edi

Płaca minimalna, zarząd firmy zatrzymany w latach 90, o podwyżkach można zapomnieć, telefon dla handlowaca w XXI wieku dobry żart - nokia :), brak prowizji, umowa rzecz ciężka. Polecam ale się wystrzegać

Zostaw merytoryczną opinię o Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j.
  • Przemysłowa 11
    35-105 Rzeszów

Dach System Roman Kotra Jan Śmigiel sp.j.