Workstead

Opinie o Workstead

Wściekły

Jak dla mnie już dawno powinien ktoś się za ta (usunięte przez administratora) agencje porządnie wziąć. (usunięte przez administratora) na każdym kroku obiecują (usunięte przez administratora) wie co jak mozna tak zdzierać z ludzi hajs i robić z nich (usunięte przez administratora) Pani Agato nie wstyd pani? Za mało pani zarabia ze musi tak okłamywać ludzi czy facet pani nie rucha ? O Danielku już nie wspomnę . Cyrk na kółkach ale jak mówią wszystko jest do czasu ;)

Niezadowolona :(

Witam, byłam pełna dobrej nadziei zatrudniając się w tej agencji. Wszystko z początku wydawało się być normalne lecz z początku bardzo miły pan Daniel i jakże urocza pani Agatka po podpisaniu umowy nie myśleli już by odbierać ode mnie i moich znajomych telefonu gdy coś się działo, kazali pisać na meila gdzie rowniez po wielu próbach nie dostawaliśmy odp ;( do tego za domek zamiast 100 E tygodniowo odliczali kaucje niby zwrotna 110 euro po 5tyg od zakończenia umowy miała być nam zwrotna , niestety żadne z nas jej nie otrzymało a kontaktu z nimi jak nie było tak nie ma. Nie polecam nie chcieliśmy się sugerować opiniami innych ale jednak wyszło szydło z wora. Nie jedzcie tam jeśli nie chcecie się rozczarować

Kamila

Po tym co ta agencja wyprawia ciężko napisać kulturalną opinię. Po przyjeździe do agencji okazuje się, że oferta na którą zostaliśmy skierowani została wycofana i nikt nas o tym nie poinformował. Gdy znaleziono inną pracę kierowca, który miał po mnie przyjechać dostał nie mój adres (mieszkanie agencyjne) przez co czekałam na innego kierowcę 30 minut i spóźniłam się do pracy o GODZINĘ nie z mojej winy. Na drugi dzień nikt po mnie nie przyjechał i zdziwienie państwa z agencji, że nie ma mnie w pracy. Mój partner nie dostał wypłaty bo zapomnieli wpisać mu godzin, a że jest piątek to oni nic nie załatwią i jeszcze Pani oburzona bo ktoś nazwał ją niekompetentną. Poza tymi sytuacjami w agencji panuje totalna dezorganizacja, przepływ informacji między koordynatorami jest znikomy, każdemu z osobna trzeba wszystko tłumaczyć, koniec końców niewiadomo kto czym się zajmuje. Najlepsze, że szef oddziału w Ede nie potrafi rozmawiać po angielsku więc porozumiewanie się z nim jest...a właściwie go nie ma. Nie polecam tej agencji.

Patryk

Najgorsza agencja na świecie, (usunięte przez administratora) i tyle. Nie zostały mi wypłacone pieniądze za pracę, kwaterunek to jedna wielka masakra, a w biurze to szkoda słów jeden wielki nie ogar.

Rozmowę kwalifikacyjną w Workstead masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca w NL - Plukon - Pracownik produkcji?
Aga

Lokacja na Stijgbeugel 32, 3833 XE Leusden, Holandia to zwykła buda dla uchodźców.Syf ,brud,śmieci na korytarzu .Pokój gdzie dwie osoby nie mogą się obrócić.Jedna szafa ,gdzie wszystko trzyma się pod łóżkiem.Interwencja policji 3 razy w weekend.Ukraińcy ciągle pijani .Nawet do pracy jeżdżą wypili.Terroryzują hotel.Najlepsza oferta pracy to mięso, śmierdzące i przeterminowane.Brak nadzoru.A firma kogucik.Ludzie omijajcie szerokim kołem.

Old

Dla ludzi takich jak ja jest ok pod względem mieszkaniowym, zwolnili mnie z pracy i już drugi tydzień mieszkam za free. Jeszcze nie spotkałem takiej luźnej agencji ... Jest kasa i dach nad głową ????

Mieszkanie miało być godne warunków lecz okazało się ze to melina jakas nie dość że śmierdziało to lokatorzy głośno się zachowywali gadali sami do siebie non stop wchodzili nam do pokoju. byliśmy tam aż godzinę dłużej nie dało się wytrzymac.. Koordynatorka przez telefon mówiła że mieszkanie zadbane warunki lepsze niż w Polsce a okazało się co innego jak można tak kłamać. (usunięte przez administratora)

bo to prawda
@Marta

Mieszkania to meliny

Pixon
@Marta

Nie polecam tej agencji o ile praca jest ok to obsługa beznadziejna. Warunki mieszkaniowe masakryczne za tyle kasy na tydzień. Brud, smród, brak zamknięć w szafkach. Porażka. Wszystko odbiega od tego o czym było mówione i zapewniane. Nie polecam

Sm

Witam. Ja w wraz z narzeczoną pracowaliśmy w firmie workstead i mieszkaliśmy na mieszkaniu agencyjnym w schidam w którym ciagle było coś nie tak i był z nami jeszcze jeden pracownik który rozwalił ścianę i (bo sciana była popękana juz wcześniej) poprosił o przeniesienie na inna lokacje ponieważ nie chciał stracić borg a my zgłaszając ten fakt do agencji ze była taka sytuacja zostaliśmy zwolnieni i zatrzymano nam tygodniówkę i borg kalcje za mieszkanie po 102.5 na temat zapytania o wypłatę jeden niemiły Pan Piotr z biura powiedział ze nas zwalnia poinformował nas we środę a pismo przysłał na mail ze To nie jako myśmy sie zwolnili 17 .04 jak myśmy nie wiedzieli ze wogole nas zwalnia i co jest powodem . Agencja poprostu nie chciała wyplacic za dzień świąteczny i za rezerwy gdzie normalnie widzieliśmy się na planie i na co mamy potwierdzenie smsow ze mamy być w pracy i zdjęć. Agencja pracy zgłoszony urlop wypisuje w niedziele i tak nawet właśnie mamy 17 .04.2022 rok ze mamy urlop. Agencja pracy nie wyplaca dodatku za zimno co pracownicy we firmie mają no i stawki są zaniżane co do stosunku pracy wobec innych pracownikow tej firmy. Oddelegowanie odbyło sie do firmy Brandenburg Culinary. Agencja pracy przekazała nam klucze od domu a nie przekazała nam mieszkania fizycznie z usterkami. Agencja pracy daje rezerwy a pobiera za mieszkanie. Pozdrawiam Sebastian Matusik Joanna Uszko

@Sm

To faktycznie sporo kłopotów. Jak przejmujesz mieszkanie to zawsze trzeba porobić zdjęcia stanu faktycznego bo potem są takie kwiatki. Długo tam pracowałeś i mieszkałeś? Od początku były problemy z wypłatą?

uno
@Adam

Wszyscy mają takie problemy

Agata
@uno

Nikt z tym nic nie próbuje zrobić? Może warto to gdzies zgłosic?

Jolanta U.
@Sm

Cała prawda to (usunięte przez administratora) i jamy traktują ludzi gorzej niż zwierzęta zwłaszcza pan Piotr l. Nie polecam jeżeli nie chcecie w lesie spać !!!! Być poniżany jako kobieta przez pana Piotra l.!!!!

Wichura

Po trafieniu pod biuro dostaliśmy lokum "apartament" po remoncie zajefajny w centrum, koordynatorka "by się zamieniła" całe szczęście że nie na domku przejściowym (zdjęcia agencji) po 2 os na m2 z rumunami, złodziejami, pokoje bez zamków!! Na miejscu (usunięte przez administratora) pokój na poddaszu (mieliśmy szczęście mieliśmy aż 2 małe okna, na dole brak) wszystko się lepiło, grzyb pomalowany farbą...Ale to nie jest najgorsze OBOK dom dalej kościół z wieżą ok 50m i dzwonami który nie o 12, nie co godzinę tylko co PÓŁ GODZINY wygrywa melodię dzwonami!! Chyba pół litra na sen codziennie po powrocie z pracy z nocnej zmiany żeby tego nie słyszeć! Umowa (agencja może podnieść opłatę bez uprzedzenia do 150e, kaucja "inne nie związane z pokojem i lub rzeczami" można podpiąć pod to wszystko, stawka 11e A sie okazuje 10.50e !! Odradzam chyba że ktoś jedzie tam na balety :)

Kriz

Apartament po remoncie!.. szkoda że nie moge wstawić zdjęcia.. kamienica w centrum i nie w tym dobrym słowa znaczeniu! Na maksa odradzam !

Klaudia

Nie polecam tej agencji, nie kompetentni koordynatorzy którzy nic nie wiedza i nie odbierają telefonów, na ich lokacji okradli mojego kolegę. Ukradli mu walizkę a agencja nic nie może z tym zrobic i mówią że poprostu miał pecha. Nie polecam.

Lidia
@Klaudia

Tzn., no miał pecha faktycznie no i to nie z ich winy się stało, ale racja słaby stosunek z ich strony na to. Ale myślisz, że nawet jakby zareagowali to udałoby się ją jakoś odzyskać?

Magdalena
@Klaudia

Zgadzam sie w 100% ludzie omijajcie ich szerokim łukiem!

@Magdalena

Tzn z czym dokładnie się zgadzasz? Tobie też coś zginęło?

Sandra

Nie polecam tej agencji, nie kompetentni koordynatorzy którzy nic nie wiedza i nie odbierają telefonów, na ich lokacji okradli mojego kolegę. Ukradli mu walizkę a agencja nic nie może z tym zrobic i mówią że poprostu miał pecha. Nie polecam tego gowna.

Asia

Witam Znalazłam firmę Workstead w internecie,wysłałam CV w poniedziałek 4 stycznia 2021. We wtorek rano zadzwoniła do mnie przesympatyczna pani Marlena z ofertą pracy w firmie Carpfood na którą się zdecydowałam.W agencji w środę o 9 podpisałam umowę i dostalam klucze do domku ,który mieścił się 2 minuty drogi od pracy. W piątek :zawieziono mnie aby wyrobić Bsn numer oraz przyjechał po mnie planista, który pokazał mi jak będzie wyglądała moja praca. Praca od pon do pt ,nadgodziny nieobowiązkowe,super szefostwo i atmosfera w pracy.Pieniądze wypłacane na czas zgodnie z umową,godziny się zgadzały.10 lutego z powodu kontuzji ręki musiałam zjechać do Pl .Jestem bardzo zadowolona z tej agencji niestety nie mam porównania z innymi ponieważ była to moja pierwsza praca w Nl. Nawet dzwoniono do mnie gdy byłam już w Polsce. Jedyny minus to panie sprzątające w domku,niestety mimo upominań nic się nie poprawiło. Ogólnie agencje oceniam 10/10 bo szczerze nie mam się do czego przyczepić....Mam nadzieję że niedługo wrócę do Nl. Pozdrawiam Asia K.

Łucja
@Asia

A jakie wynagrodzenie jest oferowane pracownikom w Workstead? Jest to główna kwestia, którą kierują się kandydaci w wyborze danego miejsca pracy więc fajnie by było się zorientować na jaką stawkę można liczyć w tej firmie. Nie będzie to dla Ciebie problemem, żeby napisać chociaż mniej więcej?

xxx
@Łucja

stawki sa male ok 10 e ,nawet spotkalam sie ze stawka 9.70 gdzie praca odbywala sie w mrozni.

Karol
@Asia

A co te panie sprzetaczki robiły albo czego nie robiły ze sie nie poprawiło, moglabys rozwinac.

Lidia
@Karol

Może źle sprzątały albo grzebały w jej rzeczach? Chociaż wtedy pewnie o wiele większy dym by był. Ja to ciekawa jestem czy z powodu tej kontuzji dostała od firmy jakieś ubezpieczenie czy jak tu wyglądają tak właściwie te kwestie?

orzech

co ja moge powiedziec , dziekuje planiscie za danie mi szansy podjecia pracy ,to tyle nie mam ochoty juz wspominac przepraszam za wszystko

Teresa
@orzech

Za co konkretnie przepraszasz? Coś nie tak z pracą w tym miejscu? Jejuu, twój komentarz budzi więcej pytań niż daje odpowiedzi!

Ionn

Take my honest advice: STAY AWAY from this so-called company. After passing thru 2 interviews for an intercedent position ( one with an hr "specialist" named sanne, and the 2nd one with sanne & a certain richard ) I was assured and reassured ( by both of them ) that the overall outcome is positive. And I will get an hiring info during "this week" maybe "late this week". Guess what ? The week passed and NOTHING from the sanne girl. They LIE, in order to manage to hire the CHEAPEST people ( probably, for 1000 euros a a month if they can ... ), also wasting candidates time. They don't give a damn on people, disregarding Romanians and Poles people alike - treating them like third world citizens ... STAY AWAY, you will get the lowest salaries in the market they can pay.

holandia

Jako były pracownik Workstead Alphen aan den Rijn napiszę szczerą opinię o wyżej wymienionej agencji. Nie ocenię mieszkań/domków, ponieważ posiadałam własne zakwaterowanie. Powroty około 2h, koordynatorzy nie kompetentni, kompletny brak zaangażowania, ciągle narzekania na ‚swojego szefa’, czasem pracownik musiał czekać bardzo długo, aż ktos w ogóle po niego przyjedzie. Spotkała mnie pewna sytuacja, po zakończeniu pracy, czekałam na transport jak zawsze pewnie będzie spóźniony conajmniej godzinę, wiec czekam, nie kontaktuje się z kierowcą. Po około 1h i 10min zadzwoniłam do kierowcy dowiedzieć się, że ktos o mnie zapomniał i niestety on po mnie nie przyjedzie wiec mam dzwonic do innego. Tak zrobiłam, zadzwoniłam, okazało się, że nikt po mnie nie przyjedzie, bo „BO TAK” i mam sobie sama wrocic. Jednakże po 2,5h ktos przyjechał. Kierowcy bardzo lubili też sobie w trakcie pracy, mając busa pełnego osób, jechać do swoich znajomych na papieroska i ploteczki. Jeden kierowca, gdy spóźnił się po mnie oraz innych pracowników, powiedział, że powinnismy się cieszyć, że w ogóle po nas przyjeżdża. Seksistowskie i obleśne żarty tez się zdarzały. Podsumowując nie polecam, na pewno jeżeli kiedykolwiek wrócę do Holandii, będę się trzymać z daleka od tej agencji.

Wiecie, czy Workstead udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

eeeeeeee

W Workstead nie ma czegos takiego jak praca zdalna

Dzidek

Tak i limuzyne z szoferem, to wspolczesny (usunięte przez administratora), a nie agencja.

Dzidek

Jezeli jesteś panienką, praca jest w miarę lekka, ale bycie chlopakiem kwalifikuje Cie do najgorszego dźwigania i wykonywania najgorszych robót. Nie dajcie się (usunięte przez administratora)na piękne zdjęcia na stronie workstead (ex vdb) co do warunków lokalowych. Standardem są stodoły po 14osob z jedną lub dwiema obskurnymi łazienkami dla wszystkich! W pokojach po 4mkw kwateruje sie dwie obce osoby. Na ścianach, podlogach, ślady różnych wydzielin i krwi. Za to każą sobie placic 100e za tydzień. Pokoje nie są zamykane, kradzieże są nagminne. Najgorsza jest polska (usunięte przez administratora) narkomani i alkoholicy. Co weekend awantury, na pomoc z biura nie ma co liczyć, tylko obiecują, ze (usunięte przez administratora) dostaje ostatnie upomnienie i pomimo burd, mieszka dalej. Co do płacy warunki są bardzo niejasne, istnieją jakies dziwne potrącenia, których nikt nie potrafi, albo nie chce wyjaśnić, nie płacą dodatkowo za prace w weekendy ani w nocy, zawsze podstawowa minimalna stawka. Tego typu "agencje" nie powinny istnieć w XXIw. Non stop mydlą oczy co do warunków mieszkaniowych, że przeprowadzą cię do lepszej lokalizacji, ale nie dzieje sie zupelnie nic- (usunięte przez administratora) NARKOTYKI, POBICIA I KRADZIEŻE to codzienność. Takimi pseudo agencjami czym predzej powinna zająć się prokuratura, polecam nakręcić program tv o tym co się wyprawia w NL. Ratujecie się kto może!

Nie polecam tej agencji zamiast z ubezpieczenia zabrać 25 euro to zabrali 215 gdzie nawet nie mieliśmy ubezpieczenia!!! Zdziercy i kłamcy Mieszkania również nie polecam (usunięte przez administratora) totalny gorszego syfu nie widziałam.. To się nadaje dla uwagi.. Jak można tak kłamać ze mieszkanie w godnych warunkach.. A byl (usunięte przez administratora) totalny nie dość że współlokatorzy wchodzili do pokoju bez przerwy z pytaniem czy nie będzie nam przeszkadzać jak będzie sam do siebie mówić to jest raczej nie normalne.. Ta cała firma to (usunięte przez administratora)

Ololooa

Witam chciałabym dowiedzieć się jak praca w Den Bosch na rzeźni czy ktoś z was tam pracuje bądź pracował jaki warunki pracy , jak ludzie , jaki klimat Jak przełożeni itp . Chciałam się dowiedzieć bo przez telefon to takie wszystko kolorowe

Zostaw merytoryczną opinię o Workstead - Renswoude

• Jak się pracuje w Workstead?

Zobacz opinie na temat firmy Workstead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workstead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workstead