Opinie o Vion w Scherpenzeel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vion. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vion na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vion w Scherpenzeel

Były pracownik Nowy wpis

Strata czasu pieniędzy i nerwów.Nie warto.Juz lepiej w Polsce pracować.Z tej firmy wracają tak zarobienia ludzi ze pożyczają od rodziny na busa .

julka

Czy jakaś dziewczyna pracuje w firmie Vion -Scherpeenzel i mogłaby mi coś o pracy tam napisać? Czy da radę tam pracować i wgl?

Anonimowo Nowy wpis
@julka

NIGDY WIĘCEJ, praca w której traktują cię jak (usunięte przez administratora) kaskowi ( czyli kierownicy działu) obgadują, śmieją się i często robią po złości. W pierwszym dniu przyjeżdżasz do pracy i przez godzinę/dwie oglądasz prezentacje w której między innymi jest wspominka o (usunięte przez administratora)- prawda jest taka ze największy (usunięte przez administratora) jest ze strony osób najwyżej ustatkowanych. Najpierw mówią ci jedno potem okazuje się drugie. Jeżeli się nie upomnisz o coś to ci tego nie dadzą, Ba! Nawet jak się upomnisz o rękawiczki żeby sobie przy kartonie nie pociąć rak to i tak przez tydzień potrafią udawać głupa i ci nie dać. Kombinują na każdym kroku, jak człowiek nie umie sobie poradzić z prostymi rozmowami i zwracaniem komuś uwagi i pokazaniem ze pewne rzeczy się widzi to będą tobą grać jak marionetka. Warunki mieszkalne zostawię bez komentarza

klik

Witam mój mąż tam pracowal rok temu i nie narzekal a teraz razem jedziemy w przyszły wtorek

Cdseb10000 Nowy wpis
@klik

Współczuję.pracowalem tam trzy lata i stanowczo nie polecam z różnych względów.

Bożena Nowy wpis
@Cdseb10000

Z różnych czyli w zasadzie jakich? Trzy lata to nawet sporo, jednak chyba było tu coś co trzymało Cię w tym miejscu przez tyle. Dasz znać co?

Łukasz

Czytałam poniżej, czyli praca jest w niskiej temperaturze? Napiszecie dokładnie dlaczego są tam tak złe warunki? Rozumiem ze jest narzucone duże tempo, a ile wam przysługuje przerwy?

Ana
@Łukasz

3 przerwy 23min, ale zależy jak się ustawisz

Małgorzata
@Ana

Nie bardzo rozumiem to zdanie że zależy jak się ustawisz... Wytłumaczysz co to ma do przerwy?

Aplikowałeś do firmy Vion? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
At

Przyjeżdżają ludzie którzy nawet miotły nie potrafią trzymać w rękach, i tacy ludzie mają najwięcej do powiedzenia on tego nie będzie robił bo tu zimno bo to ciężkie bo to bo tamto, praca przy mięsie jest ciężka i powinieneś wiedzieć o tym za nim przyjeżdżasz do danej pracy zarobki wypowiedzenia itp nie vion płaci nie vion zwalnia tylko biura pośrednicze o nie pytajcie nie o vion Praca ciężka ale nie (usunięte przez administratora) tak piszą tu dzieciaki którym ciężko z łóżka wstać żeby przyjść i pracować no ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Tomasz
@At

Vion wg mnie jest (usunięte przez administratora) ciezka praca tylko kilka stanowisk lekkich ale tam juz stare wygi ,zaroblki bardzo słabe za ta prace pracowalem w Holandii przez 7 lat w roznych firmach i ta jest zdecydowanie moja bajgorsza praca w życiu nikomu nie polecam i jest tam wiecznie tempo tempo (usunięte przez administratora)

Kopakabana
@Tomasz

Potwierdzam najgorsza praca w jakiej pracowałem

Mirek

W najbliższym czasie nikt nie będzie mógł wyjechać do pracy za granicę, więc nie będzie na co narzekać.

Praca bardzo ciężka, trzeba zasuwać jak maszyna(delikatnie mówiąc), ciągłe dźwiganie, jeśli rzucisz pracę przed zakonczeniem umowy obciążają ogromnymi kosztami, tak, by z wypłaty nie zostało prawie nic!!! nie polecam! Kiedy chcesz zrezygnować pracownicy przestają być mili i są urażeni... ŻENADA! nigdy wiecej nie zdecydowałabym sie tam pojechać. Jedyną pozytywną rzeczą było to, że umożliwili mi pracę i mieszkanie z narzeczonym, poza tym - nic wiecej z plusów.

NielubieRumunów

Praca jest taka, że zależy gdzie ciebie dadzą to taką będziesz miał prace. Jest praca ciężka, i łatwa. Jest głośno nie dość że z maszyn jest głośno. To jeszcze Rumuni drą ryja na całą halę. Co do wypłat jest także jak robisz 10 godzin, i skończysz wcześniej bo np tak zasuwaliście z mięsem że wyrobiliście się wcześniej np o 14. To nie masz płacone te całe 10 godzin tylko tyle ile zrobiłeś, ale wiadomo że wolno robić nie wolno robić, bo trzeba szybko pracować, ale tak można zarobić od 220 do 280 zależy ile miało się godzin przepracowany w tygodniu

Kazimierz
@NielubieRumunów

Od czego uzależnione jest to, do jakiego działu trafi nowo zatrudniony pracownik? Firma Vion podejmuje decyzję na podstawie umiejętności danego pracownika, czy może wpływ na to mają zupełnie inne czynniki? Jeżeli możesz, to napisz również, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, gdyż na pewno będzie to ważna informacja dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu.

@Kazimierz

Od niczego nie jest uzależnione. Po prostu tam gdzie potrzebują, tam osobę dadzą. Rozmowa jak wszędzie taka sama musisz mieć zaświadczenie o niekaralność. Jak przyjeżdżasz to najpierw jedziesz do miejscowości na g i tam jest ta rozmowa później jedziecie z kordynatoorem do urzędu żeby numer SOFI załatwić następnie do hotelu. Następnego dnia jedziecie do pracy wypełniacie prosty test pokazują slajdy, i na podstawie tych slajdu są pytania. Tylko (usunięte przez administratora) by nie zdał takich testów, i w tym dniu czekacie na szafkę i czip. Może być że na następny dzień dostaniecie kluczyk, i (usunięte przez administratora) w tym dniu co test jest nie pracujecie.

Kazimierz
@NielubieRumunów

Zdarzają się osoby, które mimo wszystko nie zdają opisanych przez Ciebie testów? Jeżeli taka sytuacja się zdarzyła to, co wtedy? Pracodawca mimo wszystko daje szanse potencjalnemu pracownikowi, czy automatycznie żegna się z nim? Powiedz też, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę? Jestem tego bardzo ciekaw.

@Kazimierz

Z tego co wiem jedna osoba nie zdała, ale wyłącznie musiał być głupi.

Adus

Witam wyjeżdżam w czwartek jak oceńcie tą firmę i czy dobrze płacą?

Rafal

Pracowlaem tam 7misiecy i jakos nie narzekam, mila atmosfera, z chcecia bym wrocil tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Vion - Scherpenzeel

• Jak się pracuje w Vion?

Zobacz opinie na temat firmy Vion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vion?

Vion