Equipe B.V.

Amersfoort

Opinie o Equipe B.V.

Justyna 2010-04-06 16:30
Firma Equipe B.V. w Amersfoorcie od dwóch al nie istnieje. Na miejscu biura jest zakład fryzjerski!!
były pracownik 2010-04-14 14:22
Witam zainteresownych opinią o tym biurze.To było dobre biuro,można było uczciwie zarobić,ale niestety ta firma zeszła na psy,zrywają umowy , człowiek dostaje dni wolne od pracy niewiadomo z jakiego powodu, rotacja pracowników niewyobrażalna ,kombinacje z godzinami pracy i uszczuplaniu wynagrodzenia jednym słowem zrobiła się z tego totalna porażka
Jarek 2012-09-21 14:03
Firma Equipe istnieje, tylko, ze w 2007 roku przeniosla sie w inne miejsce w Amersfoort, na Van Randwijcklaan 8. Nadal placa dobrze, a jesli chodzi o uczciwosc to jest to jedna z porzadniejszych agencji w Holandii. Ci, ktorzy sie sprawdzaja jako pracowici i uczciwi pracuja od wielu lat. A jest nas wielu. Pieniadze zawsze na czas i godziny zawsze sie zgadzaja. Jesli jest blad, od razu jest korygowany. Mieszkania ladne, srednio drogie. W lepszym okresie duzo godzin, czasem mniej, ale nigdy nie mniej niz 35. Praca raczej ciezka, ale za uczciwe pieniadze!!!
Jesli ktos nie lubi pracowac to lepiej tam nie zaczynac bo zostaja tylko dobrzy pracownicy.
Jarek 2013-06-04 10:11
Czesc
z tego co wiem to wystarczy wyslac CV lub zarejestrowac sie na ich stronie internetowej. Powodzenia
habiko 2016-04-23 09:32
anonim, to zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikować, bo Equipe znajduje prace w kazdej branży, czy to produkcja, przemysł, budownictwo, ubój, opieka zdrowotna, czy informatyka. Praca w Holandii jest tu ok, zwłaszcza, że oni kwaterują blisko miejsca pracy i w miarę potrzeb wyposażają w środki transportu.
Gregor 2016-12-07 14:59
Nie polecam na zlosc ze wczesniej zjechalismy kasy nie wyplacili bo niby szkody w domu zrobilismy i tak w tym domu dziada z baba brak!!!15 chlopakow dwa kible jeden prysznic ladnie co???!!!

Edzia 2016-12-14 10:56
wlasnie mysle czy nie zmienic swojego biura na Equipe. Az tak zle tam jest? A mozna mieszkac na swoim mieszkaniu czy trzeba na ich ?
Pozdrawiam
rychu 2017-04-28 15:51
akurat Grzegorz nie powinien się wypowiadać. pracowałem z nim w Condoor, straszna maruda, aby się tylko nie narobić. a w Equipe pieniędzy za darmo nie dają, napewno nie za leżenie. Poźniej Grzesiu uciekł ze swoimi kuplami nic nikomu nie mówiąc, to dopiero wiarygodny człowiek:-)
tomek 2017-04-28 15:58
jak dla mnie dobra agencja. już trochę dla nich robię w kurach. napewno nie jest lekko, ale pokażcie mi gdzie za darmo dają pieniądze. Napewno agncja uczciwa, wypłaca na czas, ta chata od nich na której teraz jestem to niebo a ziemia. ci którzy mają chęć do pracy to pracują tam całymi latami, nie polecam tym od zioła i nierobom hehe:-)
ruda 2017-04-28 16:04
popieram tomasa, biuro tylko dla ludzi którzy chcą pracować i uczciwie zarabiać kase, nie dla ściemniaczy. właśnie zjeżdzam na pauze, napewno wracam za pół roku
rychu 2017-04-28 16:15
znam tego Pana, syfiasz jakich mało a się wypowiada.można na swoim mieszkać nie robią z tym problemu, tylko jak każda agencja chcą zarobić, więc ci co na ich mieszkania mają pierwszeństwo. ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. pozdr.
kisiel 2017-04-28 16:29
właśnie jutro do nich jadę na kurczaki. muj kumpel robi u nich już z ponad rok, nie wygląda na niezadowolonego. muwi że trzeba robic a nie się opierd..... ostatnio przyjechał na urlop na wioske swoją beemką, więc chyba nie jest zle
Skasowane 2017-05-25 20:16
W jakim mieście jest praca na kurczakach? Veenendaal?? Dostałem taką ofertę. Mieszkanie jest w putten ale gdzie będzie się jeździć do pracy? Wie ktoś?
Skasowane 2017-05-25 20:35
Pytam się dlatego że 3 tygodnie temu byłem w Holandii
1. Najpierw w aboost pracowałem 3h dziennie.
2.zmieniłem pracę i prZez 4 dni pracowałem w veenendaal na kurczakach w jan zandbergen prZez pośrednika Covebo.
4 Dnia Holendrzy pozwalniali wózkowych i zamówienia stały - po 2 godzinach łażenia po magazynie po innych działach poszedłem do kierownika i co?!?! Wywalił mnie z pracy- za to że "nie chce pomagac" - tłumacząc wam: miał pretensje do mnie że pozwalniał wózkowych a ja nie chce wziąć na plecy palety z mięsem 700kg!!!!!

Pytam się bo nie chce znowu trafić na zandbergen prZez innego pośrednika bo to będzie mój pierwszy i ostatni dzień pracy.

Do jakiego miasta equip wysyła na kurczaki wie ktoś?
Zostaw swoją opinię o Equipe B.V. - Amersfoort
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equipe B.V.