Equipe B.V.

Amersfoort

Opinie o Equipe B.V.

Justyna 2010-04-06 16:30:58
Firma Equipe B.V. w Amersfoorcie od dwóch al nie istnieje. Na miejscu biura jest zakład fryzjerski!!
były pracownik 2010-04-14 14:22:31
Witam zainteresownych opinią o tym biurze.To było dobre biuro,można było uczciwie zarobić,ale niestety ta firma zeszła na psy,zrywają umowy , człowiek dostaje dni wolne od pracy niewiadomo z jakiego powodu, rotacja pracowników niewyobrażalna ,kombinacje z godzinami pracy i uszczuplaniu wynagrodzenia jednym słowem zrobiła się z tego totalna porażka
Jarek 2012-09-21 14:03:15
Firma Equipe istnieje, tylko, ze w 2007 roku przeniosla sie w inne miejsce w Amersfoort, na Van Randwijcklaan 8. Nadal placa dobrze, a jesli chodzi o uczciwosc to jest to jedna z porzadniejszych agencji w Holandii. Ci, ktorzy sie sprawdzaja jako pracowici i uczciwi pracuja od wielu lat. A jest nas wielu. Pieniadze zawsze na czas i godziny zawsze sie zgadzaja. Jesli jest blad, od razu jest korygowany. Mieszkania ladne, srednio drogie. W lepszym okresie duzo godzin, czasem mniej, ale nigdy nie mniej niz 35. Praca raczej ciezka, ale za uczciwe pieniadze!!!
Jesli ktos nie lubi pracowac to lepiej tam nie zaczynac bo zostaja tylko dobrzy pracownicy.
Jarek 2013-06-04 10:11:39
Czesc
z tego co wiem to wystarczy wyslac CV lub zarejestrowac sie na ich stronie internetowej. Powodzenia
habiko 2016-04-23 09:32:26
anonim, to zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikować, bo Equipe znajduje prace w kazdej branży, czy to produkcja, przemysł, budownictwo, ubój, opieka zdrowotna, czy informatyka. Praca w Holandii jest tu ok, zwłaszcza, że oni kwaterują blisko miejsca pracy i w miarę potrzeb wyposażają w środki transportu.
Zostaw swoją opinię o Equipe B.V. - Amersfoort
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equipe B.V.