Opinie o Workstead

Michał Aristow

Jedyne zastrzeżenia mogę mieć do pracy z początku pracowałem na jajkach gdzie atmosfera pani brygadzista straszne podejście do pracowników zero szacunku tępo pracy(usunięte przez administratora) zgłosiłem tą sytuację gdzie trzeba teraz pracuje na serach drugi O P (usunięte przez administratora)praca po 12 godzin zwykła pracownica będzie chciała się wywyższyć i będzie wam rozskazywac (usunięte przez administratora)mnustwo dna społecznego ale na resztę narzekać nie można firma super lokacje super

Toti

Przyjechalem do tej agencji wydałem ostatnie pieniądze a na drugi dzien przychodzi baba z boura i mowi ze mam 3 godziny na opuszczenie kwatery nie polecam sami (usunięte przez administratora) tu mieszkają

@Toti

A kiedy miałeś podpisać jakąś umowę? Upewniam się, bo piszesz to tak jakbyś jeszcze żadnej nie zawarł? Jak to dalej się potoczyło i co z jakimiś wyjaśnieniami? Ciekawi mnie mimo wszystko co to za robota miała być? Macie jakieś sprawdzone na dzień dzisiejszy lokalizacje, żeby za miesiąc ze spokojem moc wyjechać?

@Toti

Witam, prosze o kontakt z biurem w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji.

Będę raczej wysyłać aplikacje na tego brygadzistę co dali ofertę, a robił ktoś tu u nich na takim stanowisku? Albo podobnym chociaż, na tym samym dziale czy coś. Ile osób ten zespoł liczy? Zespołem już zarządzałem kiedyś, ale małym dosyć.

Poziomka 13

Witam przyjechaliśmy jako para do Workstead na produkcję sałatek Pluton . Przyjechaliśmy o 5 rano i dobrze że ludzie wstawali do pracy to nam otworzyli drzwi bo inaczej byśmy na polu czekali . Siedzieliśmy w kuchni przy stole po całym dniu jeżdżenia busem z Polski i po 10 szanowna pani Karolina raczyła łaskawie do nas przyjść po czym i tak powiedziała że my tu nie będziemy mieszkać .. Pojechaliśmy do biura z kierowcą podpisaliśmy umowy i z powrotem kierowca zawiózł nas godzinę drogi od biura na nasze zakwaterowanie i 2 h mieliśmy żeby posiedzieć w " (usunięte przez administratora) " i później z powrotem pojechaliśmy do biura na odprowadzeniu po firmie przez czarnulke (usunięte przez administratora), żeby zobaczyć jak wygląda praca w maseczkach połączonych z czepkiem jak z koronawiurusa i z powrotem wróciliśmy na hotel czekaliśmy na odpowiedź na jakiej linii będziemy pracować . Na drugi dzień dzwoni do nas nieoganieta koordynatorka która niewie co się dzieje tak samo jak jej (usunięte przez administratora) Kacper , udają miłych a wszystko mają w (usunięte przez administratora) i nic nie ogarniają . Mieli nam załatwić auto służbowe do pracy bo na innym hotelu jeżdżą rowerami a nas wywieźli niewiadomo gdzie i zadzwonili do nas że nie przyjmują nas do pracy bo nie wykazujemy chęci pracy gdzie byliśmy tacy zmęczeni po podróży i powiedzieli , że nie przyjmują par bo stwarzają problemy i zamieszania są bo chcą w ten sam dzień wolne a nam nawet nie dali szansy pracować bo powiedzieli że nie przyjmują par i nas nie przyjmują , gdzie nieogarnięta Karolina wiedziała że jesteśmy para i że przyjezdsmy z Polski i wydaliśmy na busa 550 zł jakbyśmy nic nie ogarnęli innego w Holandii i musieli wrócić do Polski to nic byśmy nie zarobili tylko bylibyśmy stratni ponad 1000 zł . Rozumiem , że ktoś robi źle , (usunięte przez administratora) sie albo nie chodzi do pracy to zostaje wyrzucony ale pierwszy raz zdarzyło nam się że przyjeżdżamy do Holandii podpisujemy umowę a nas nie przyjmują bo jesteśmy para ... żenada jak nas potraktowali , zarobki też podobno słabe , więc może i lepiej że tak się stało ale nie pozdrawiam tego całego (usunięte przez administratora) i ludzi w nich pracujących Karolina Kacper czarnulka Baśka nie polecam tego (usunięte przez administratora) szkoda czasu . Mam nadzieję że to czytacie ha tfu na was i na waszą robotę i agencje . Żegnam

Rozmowę kwalifikacyjną w Workstead masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca w NL - Plukon - Pracownik produkcji?

Co jaki czas w Workstead można ubiegać się o podwyżkę?

Witam, na podwyzke ma wplyw kilka czynnikow :zmiana CAO , awans w pracy .

@Workstead

A u osób bezpośrednio zatrudnionych, co może mieć wpływ na zwiększenie zarobków? mam na myśli biuro rzecz jasna, ciekawi mnie jego aktualna struktura. Czy trudno dołączyć do firmy? jak proces rekrutacji w tym przypadku wygląda?

Prosze o przeslanie cv , skontaktujemy sie aby dobrac odpowiednia dla pana oferte pracy.

AAA

Cześć, widzę zaproszenia do bezpośredniego kontaktu z biurem przed tym jednak czy możecie podzielić się opinia? Widziałem na forum rożnie i zastanawiam się z czego wynikają. To byłaby moja pierwsza robota poza krajem, na stronie wypisanych jest sześć sektorów do wyboru, powiedzcie, który byłby najlepszy na start i dlaczego? jeszcze jakieś porady?

Znalazłem ofertę dla pracownika sortowni na poczcie. Wie ktoś, na jakie warunki pracy trzeba być przygotowanym? Czy to podobnie opłacalna praca jak w Polsce, biorąc pod uwagę zakres obowiązków?

MARTA

Zapraszamy do konytaktu bezposrednio z WORKSTEAD.

@MARTA

Witam, zapraszam serdecznie do bezposredniego kontaktu z biurem .0031 888 494 0000 , jobs@workstead.nl

Niezadowolony

Ta agencja to porażka!!!!!!!!!!! Niekompetentni koordynatorzy, zero wiedzy na jakikolwiek temat. Ważne dla nich jest nie człowiek tylko kasa którą za ludzi siorbia. Normalna stawka,która pracodawca daje agencji jest kilkakrotnie wyższa od tej którą mamy na solarisie. Najgorsza Agencja i Najgorsze zarobki Nie chce klnąc więc tylko powiem że NICZEGO TU NIE OSIAGNIECIE I JESZCZE WAS (usunięte przez administratora) ( DOSŁOWNIE)

@Niezadowolony

Witam, bardzo mi przykro slyszec ,ze ma pan jakies niezgodnosci na pasku wyplaty. Prosimy o kontakt w celu wyjasnienia niezgodnosci!

MARTA

Witam, bardzo przykro nam to slyszec,prosilabym o kontakt bezposredni ze mna w celu roziwzania problemu.

Essa

Witam chciałbym zapytać a bardziej utwierdzić się czyli nie warto pracować przez to biuro? dostałem ofertę pracy dla Pary praca przy serach lub sałatkach, ale po opiniach słabo jest?!!!?

@Essa

Witam, Przykro Nam słyszeć, że nie jesteś zadowolony z naszych usług. Uważamy, że ważne jest, aby każdy miał przyjemne miejsce do pracy, doświadczał przyjemnych warunków mieszkaniowych i otrzymywał od nas dobrą obsługę zarówno po przyjeździe, jak i podczas pobytu. Dlatego chcielibyśmy skontaktować się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich doświadczeniach i pomóc Ci.

Bob

Znam tę agencję od znajomych Holendrów którzy mówią wprost: zwierzęta są o wiele, wiele lepiej traktowane. Ta agencja i wszyscy pracownicy biurowi włącznie z koordynatorami to (usunięte przez administratora) Prawdopodobnie za niedługo zajmie się tą agencją holenderska służba.

ODRADZAM CAŁKOWICIE

Nie polecam tej agencji,omijać szerokim łukiem!!! Wyzyskują pieniądze na pracownikach każdemu inaczej liczą jak im się podoba ,a jak co do czego dochodzi w ogóle nie odbierają telefonów !!! Jedna z najgorszych agencji w Holandii .Odradzam każdemu

Elena

Witam wszystkich ???? Odradzam pracę dla tej agencji. W sumie to nie tylko Ja. Wraz ze znajomą przyjechałyśmy niedawno. Praca na początku wydała się ciężka. Na szklarni gorąco, ale dało się jakoś wytrzymać. W pracę w soboty dają tylko 108 % dodatku. Gdzie w innych firmach dają 150%. W poniedziałek nie pracowałyśmy ponieważ tego dnia przyjechałyśmy na tzw. apartament i podpisywalyśmy umowę. Znajome miesxkały z dwoma starszymi panami którzy wyszli z więzienia w dodatku jeden z nich siedział aż 13 lat więc no co jak co. W agencji powiedzieli że tu prawie każdy jest po wyrokach i każdy może popełnić błąd. ( Oczywiście po jakimś czasie zmienili lokum na mieszkanie dla dwóch osób) Za 38 godzin dostałyśmy na czysto 288 euro. Raczej to nie jest dużo. Po odtrąceniu wszystkiego. Chorobowe wypłacane jest chyba od trzeciego dnia gdzie ustawowo powinno być od drugiego. Za 3 dni pracy gdzie byłyśmy chore dostałyśmy 140 euro. Brawo !!! Chorobowego nie uwzględnili. Podam przykład że znajoma skręciła kostkę która była bardzo sina i spuchnięta a agencja odmówiła zapewnienia transportu do lekarza. Nie wiem po co jest te zdrowotne ...? Dodatku dla kierowcy brak, gdzie to kierowca musi mieć oczy szeroko otwarte i uważać na drodze ! Najlepsze że jak chcesz pracować w sobote to niby trzeba mieć swój własny transport. Ale w porozumieniu z firmą w której się pracuje to niby udostepniają auto. Ciężko się do kogokolwiek dodzwonić. Omijajcie szerokim łukiem !!! Tylko straciłyśmy. Tyle to można w Polsce zarobić. Jakie agencje polecam ? Otto, E&a, Randstad ( własne lokum)

No właśnie się dowiedziałem że to ja złożyłem rezygnację z pracy, a to bardzo ciekawe bo firma po tym jak spadłem ze schodów i wybiłem bark na podstawie że w 1 tygodniu nie dzwoniłem i nie informowałem ich codziennie że jestem dalej nie zdatny do pracy poinformowała mnie że niestety nie ma dla mnie pracy ,na moje tłumaczenie że spadając posułem telefon dodali że mogłem prosić sąsiadów by dali mi zadzwonić .den też koordynator nie był ze mną w szpitalu ani po wypadku w domu a nie wspomnę o wypłacie chorobowego które przez to że nie zadzwoniłem wedle ich mi się nie należało

Moon

Jeśli chodzi o mieszkanie w Gouda, było naprawdę spoko lokalizacja super.ale co do pracy tragedia marne pieniążki na tych serach ,skrecilem nogę na zakładzie leżałem z nogą 4 dni w domu nikt się nie zainteresował nawet z biura ,jedna pani nie będę podawał imienia! Mówi żebym poszedł na prześwietlenie do szpitala z nogą opuchnięta.... tragedia nawet nie mogłem na nogę ustać a ona mi mówi żebym wybrał się do szpitala .śmiech.z taka noga nigdzie nie wyjdziesz.do tego Koordynatorzy są do bani .napisałem SMS że by mógł mnie zabrać do szpitala Bo mam nogę spochnieeta.dostaje SMS i on mi pisze że on nie jest od tego ,zabrzmiało to zbyt nie zachęcająco a po drugie jest biuro gdzie załatwia ci transport na własny rachunek w takim razie od czego są koordynatorzy od leżenia w (usunięte przez administratora) wlaneia i (usunięte przez administratora)...na każdym zawołaniu powinni się interesować co się dzieje na mieszkaniu sprawwdac czy wszystko jest w porządku. ....kilka dni później wchodze do mieszkania patrze jakis koleś siedzi z bagażami..pytam się jak wszedł.mowil mi że taka pani Ewa go wprowadziła i może sobie pokój wybrać! Gdzie pokoje były zajęta he.dobre. po jakimś czasie dzwoni do biura i mówi jaka jest sytuacja...po paru minutach oddaje mintel słyszę w tel pana Piotra... I się zaczyna jazda w czym jest problem z Rozłożeniem łóżka bo jest nowy lokator ,odp że w nim czym,czy mam jakiś problem z nowym lokatorem i coś jest nie tak...mowę że jest w porządku. Kazał mi rozłożyć łóżko ,ułomny pan Piotr jest łóżko było rozłożone !!! I po jakimś czasie słyszę czy mam jakiś problem hehe rozbroił mnie pan...problem jest w panie Piotrze...oddałem słuchawkę koledze i słyszę że ten pan nie pracuje bo jestem osobą Konfliktową i nie roformowana osoba ...więc spakowałem się i zamówiłem busa do polski.po jakimś czasie dostaje SMS że mam zmianę lokalizacji, totalny obłęd śmiech na sali ...nie polecam zero pomocy ze strony biura i koordynatorów...

Nie polecam.. Witam. W 12 tygodniu przepracowałem 40 godzin w firmie WECO EIPRODUCTEN w Octem - przez agencję WORKSTEAD w EPE. Pracowałem od godziny 21 do 6. Przed rozpoczęciem pracy i po zakończeniu pracy odbijałem się czipem. W 13 tygodniu dostałem wypłatę za 16,5 godziny : Policzono mi za : Środę - 6 godzin Czwartek - 8 godzin Piątek - 2,75 godziny. Poniedziałek i Wtorek wogóle nie zostały policzone. Po mojej interwencji że mam zaniżoną ilość godzin pracy w agencji pracy WORKSTEAD w EDE, koordynatorka zapewniła mnie że wyjaśnią ten brak policzonych godzin z firmą WECO EIPRODUCTEN, i że dostanę korektę godzin i wyrównanie wypłaty. Ponadto agencja stwierdziła że taką ilość godzin dostała od firmy w której pracowałem. Sprawa miała być załatwiona dzisiaj,ale agencja poinformowała mnie że firma nie sprawdziła jeszcze moich godzin Nie mam zamiaru czekać dłużej i być zbywany , gdzie się mogę zwrócić o pomoc żeby odzyskać moje pieniądze. Dziękuję za wszelkie informacje.

Nicki
@Andrzej

Niepoliczone godziny wszędzie mogą się zdarzyć. Mam nadzieję, że szybko to wyjaśnią... A co do samej pracy to jak oceniasz? Zakwaterowanie, ludzie? Stawka?

@Nicki

wszędzie mogą? i w sumie to nie zniechęca? a na jakieś jeszcze sytuacje tego typu trzeba się nastawiać? Widzę, że doświadczenie macie chyba. z czym jeszcze trzeba się liczyć? ogólnie to jakie są ostateczne obowiązki agencji w takiej sytuacji? co jak nie wyegzekwuje tej kasy od firmy?

@Nicki

Po 2 tygodniach to wyjaśnili. I wyszło mi razem 311 euro za 40 godzin nocek. I uważasz że to dobra wypłata?

@Andrzej

te warunki odnośnie tego jak powinno ostatecznie z tą kasą wyjść były na starcie omawiane? jeśli tak to jakie wyszły konkretnie rozbieżności i jakie było odniesienie się agencji do tego tematu?

Czy Workstead oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

NLX

W holandii nie ma czegoś takiego jak umowa zlecenie, wszystkie podpisywane umowy są umowami o pracę tymczasową w fazie A, okres pracy tymczasowej jest podzielony na Fazy, faza A trwa 12 miesięcy i jesteś zwykłym flexem, faza B trwa 24 miesiące i masz więcej praw i lepszą stawkę, ostatnia jest faza C czyli stary kontrakt na czas nieokreślony z biurem pracy.

Mariusz Szymański

Mam pytanie 20 marca mam wyjazd na sortowanie owoców czy mógłby mi ktoś doradzić czy warto się w to pakować?

@Mariusz Szymański

Przecież jedziesz na “sortowanie” nie “pakowanie”. ;p A tak już całkiem poważnie jak to jest, że masz już ogarnięty wyjazd a dopiero się zastanawiasz czy warto jechać? Czemu wcześniej terenu nie obadałeś i co Cię zachęciło do podjęcia tej decyzji?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Workstead?

Dzidek

Wystarczy polski paszport, bycie naiwnym i możesz stać się ich (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Krótka rozmowa która nic nie wnosi dostajesz prace od reki ale na każdym kroku jestes okradany

@Nie polecam

"nic nie wnosi" w jak szerokim kontekście? Chodzi o pytania zadane ze strony pracownika czy to, że faktycznie wcale nie jest on weryfikowany w żaden sposób? to jakiekolwiek umiejętności ich interesują w końcu czy po prostu na słowo wierzą i robota weryfikuje sama?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Workstead? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Nuzle.pl pojawiło się 23 sierpnia kilka ogłoszeń.

Bob

Kto kolwiek szuka pracy niech omija tę agencję szerokim łukiem. To są najwięksi oszuszci. Rekruterami niebawem zajmą się odpowiednie organy ścigania.

Myk1
@Bob

Witam, tez mnie oklamuja. Nie placa za urlop. Warunki mieszkaniowe okropne,

@Myk1

i Państwo przed wyjazdem nie widzieli tych wszystkich ocen tutaj? Gdy tak czytam te opinie to zastanawiałam się, że o ile są prawdziwe to skąd brali do siebie chętnych. jak to się stało, że wybór padł akurat na nich? i co z tym urlopem, co umowa na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Workstead - Renswoude

• Jak się pracuje w Workstead?

Zobacz opinie na temat firmy Workstead tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workstead?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!